438
  • Falcon87
    #358
    Uhh... 4 éve játszom, és még nem lőttem world recordot. Egyszer láttam ahogy úszik.
  • zira
    #357
    Örülök, hogy sikerült! :)
    tényleg ritkák ezek a "ritka" szarvasok, nagyon sokat játszottam régebben a DH2005-el és alig láttam néhányat.
  • Andyka19
    #356
    váháhhááhá :D:D:D átállítottam és egyből lőttem egy world recordot xD végreeee!! 1000 köszönet xD
  • Andyka19
    #355
    bakker de jó hogy ezt most elmondtad xD kb fél éve játszom a játékkal... easy módban. és hol tudom átállítani?

    a dht-vel kb én is azóta játszom. akkor úgy tűnik, tényleg nagyon rare az a szarvas :)
  • zira
    #354
    kb mióta megjelent játszok a DH Tournament-el

    milyen módban játszottad a játékot? mert tudtommal "Easy"-ben csak sima szarvast lőhetsz, "Normal" módban Record Buckot és "Expert" módban lőhetsz World Recordot.

    Valószinűleg azért nem tudtál lőni ilyeneket, mert csak Easy-ben játszottál.
  • Andyka19
    #353
    köszi. :)
    nekem viszont dh05ben nem volt szerencsém egyikhez sem. nem töltesz fel képeket róluk a 2005-ös fórumba? igazán megnézném :)

    amúgy mióta játszol tournamenttel?
  • zira
    #352
    igen, pl. én :)
    Tournamentben ugyan még nem sikerült se rarét se World Recordot lőnöm.
    De a DH 2005-ben volt részem mindegyikben bőven. :)
    Gratula a Rare deer-edhez, remélem én is találkozom majd rarékkal.
  • Andyka19
    #351
    amúgy rajtam kívül játszik itt vki ténylegesen evvel a játékkal? :D
  • Andyka19
    #350
    megkérdezhetem te hány éves vagy? xD
  • Falcon87
    #349
    Ugyaneeez A.AS:DAS:D:A:SD:.A::A:SD.a
  • Falcon87
    #348
    Találós kérdés: miért nem indul el "Emulator Driver Detected" indokkal, amikor kikapcsoltam a Deamon Toolsot?
  • Falcon87
    #347
    Tök jó lehet ez a játék. Mindjárt felrakom, és addig ütöm, amíg el nem indul.
  • Andyka19
    #346
    RECORD BUCKS

    remélem most jó lesz
  • Andyka19
    #345
    Sziasztok!

    Készítettem egy videot a kedvenc recordjaimról. Nézzétek meg. és ha lehet szavazzatok légyszi hogy előrébb kerüljek a keresőben!!
    thx

  • bajgunar
    #344
    Nekem küldtek mail-t, h küldjem el a dxdiag -omat, és majd jelentkeznek, h tesztelhetem e, vagy nem. The Hunter -t!
  • Andyka19
    #343
    na és még1 kérdés: hol tudom kikapcsolni a golyókövető lassított módot? olvastam az egyik leírásban h ki lehet. de nem találom sehol.
  • Andyka19
    #342
    hogy lehet lementeni a savegameket pl ha újrarakom a gépet? melyik fájlok szükségesek h megmaradjanak a trophyjaim?
  • Falcon87
    #341
    Nekem se...
  • Falcon87
    #340
    :D
  • Andyka19
    #339
    nem lehet letölteni még a beta verziót lehet tesztelni. tesztre jelentkezni lehet az oldalon. nekem sajna még nem jeleztek vissza. vsz nemis fognak :(
  • Gando
    #338
    ... te nem javulsz...
  • Balázska94
    #337
    hello mindenkinek!! valaki megtudná mondani,hogy honnan lehet letölteni ezt a the huntert??,ha egyáltalán lelehet-e már tölteni?!
  • sniperelite
    #336
    Sziasztok!!!
    Nem tudnátok megmondani honnan lehet letölteni a Deer Hunter 2008-at?
    vagy torren(amit skan seedelnek) vagy rapidshare vagy data
    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!
  • W B
    #335
    megkerestem nektek ezeket a rare dolgokat
    ez
  • zeoos
    #334
    Még ne add fel a reményt ... írnak egy emílkét, amiben a megfelelő részre kattintva vissza kell majd küldened a pontos adataidat és a konfigurációd leírását. Lehet az ünnepek miatt késnek, de szerintem írni fognak.
  • Andyka19
    #333
    de jó! én 2005-ben egyetlenegy raret sem lőttem, sőt még csak record vagy world recordot sem :S pedig van pár száz trophy-m :S de nem baj a tournament bepótol mindent :) ja meg még hallottam kövér szarvasról is a 2005ben mint rare és agancsos nyúlról is xD
  • Andyka19
    #332
    szerencsés vagy. nekem nem jeleztek vissza :(
  • zeoos
    #331
    Ha szeretitek a vadászós játékokat, akkor IDEKLIKK!!! lehet jelentkezni béta teszternek egy vadiúj produkcióban. Nekem már visszajeleztek, tehát működik a dolog.
  • W B
    #330
    Cartoon doe... azt neveztem bambinak. tisztára olyan volt :p
  • Andyka19
    #329
    http://pbghuntinglodge.tripod.com/id11.html itt van egy link néhány rare-ről.
  • Andyka19
    #328
    nem mondod!! belerakták bambit? nincs véletlenül képed róla? én eddig csak az albínó szarvasokról meg "cartoon" doe-ról hallottam.
  • W B
    #327
    2005-ben nekem volt hasonló, csak ott Bambit lőttem le :p
  • Andyka19
    #326
    DH tournamentben a rare (ritka) állatok közül az amit én lőttem. world record szarvas metálból.
  • W B
    #325
    mi ze?!
  • Andyka19
    #324



    na így már jónak kell lennie.

    van vkinek vmi egyéb rare bármelyik DH-ban? :P
  • Andyka19
    #323
    Nézzétek meg a rare world record metal whitetail deert amit lőttem! :):):P


  • Balázska94
    #322
    Boldog karácsonyi ünnepeket és B.Ú.É.K mindenkinek!!
  • Andyka19
    #321
    Mapeket lehet a játékhoz letölteni vhonnan?
  • Falcon87
    #320
    Amerikából lehet rendelni.
  • Balázska94
    #319
    OKOK!!