438
  • garaib
    #398
    és nagyon várom a The Huntert. :o)
  • garaib
    #397
    Személyes véleményem a játékról, a normál szarvasok mint a whitetail, mule, blacktail szerintem jól sikerültek.
    Sokkal nehezebb becserkészni őket, mint a 2005ben. Jönnek mennek bejárják az egész térképet, nehéz őket követni, még akkor is ha nem veszik észre a vadászt.
    Tetszik még, hogy a szarvasok nem egyenes irányba haladnak, ilyen szempontból a 2005ben kiszámíthatóbbak voltak.
    A fegyverek jobban sikerültek mint az előző részben, végre már van véletlen szórása a puskáknak, csak sajnos kicsi a választék.
    Szerintem a grafika az sokkal rosszabb mint a 2005ben.
    A többi vad(elk, jávorszarvas, medvék, stb.) mozgása, intelligenciája nem jött be.
    Tournament rész tetszik.
  • Falcon87
    #396
    Minek? :D
  • Andyka19
    #395
    senki nem játszik evvel a sz@rral? ://
    vagy mérnem írtok?
  • Falcon87
    #394
  • Andyka19
    #393
    feltéve ha elindul a gépemen xD
  • Visitor
    #392
    személyeskedtél úgy látom
  • Balázska94
    #391
    mi ez a hülye büntetőpont??
  • Balázska94
    #390
    Majd a The Hunter odabasz!!
  • Andyka19
    #389
    lőttetek már valami nagyot, szépet vagy különlegeset?
    töltsétek fel kedvenc trophyjaitokat kivi vagyok kinek mije van :)
  • Falcon87
    #388
    Ma már az a lényeg. Persze nekünk nem, ezért sem értem, miért a látványra gyúrtak. A viselkedés tényleg nem életszerű. A valóságban is óvatos, nem szaladgál. Én ebben még nem is láttam szarvast gyalogolni. Egyszer, amikor ültöztem. Akkor megállt.
  • Andyka19
    #387
    hmm nekem a 05ben életszerűbb. majd látni fogod, csaliztatáskor nem lassan közelednek figyelve, óvatosan feléd, hanem rengetegszer baromigyorsan odavágtatnak, majd vissza és eltűnnek. így az életben nem viselkedik egy szarvas se. mindig lassan, figyelve közelít az állat a csaliztatóhoz és nem rohanva :/ persze jobban ki van dolgozva minőségileg mint az elődje. a mozdulatok igen. de a viselkedés sztem jobb a régiben.
    de nem értem h grafikailag ekkorát fejlődnek előre akkor miért kell hátra is tenni lépéseket....
  • Falcon87
    #386
    Persze a 05 hangulatosabb. Meg realisztikusabb.
  • Falcon87
    #385
    És elindult :D:D::D:D
    Az állatok mozgása ezerszer jobb, mint a '05-ben. Nem ugrálnak jobbra-balra, hanem értelmesen, kevésbé robotszerűen mozognak. Érdekes volt, kecske felugrik, szívenlövöm, erre megpördült vagy háromszor a levegőben .
  • Gando
    #384
    ezért nem csalogattam én sose... :D mindíg cserkeltem
  • Andyka19
    #383
    azért meg kell h mondjam elég uncsi ez így h csalogatom a szarvast és elk jön oda. kár volt más állatot beletenni. nem tudjátok mikor lesznek hozzá új mapek vagy map editor? ezígymárazagyamramegy. egy pályán csak szarvas kéne h legyen.
  • Andyka19
    #382
    nna letöltöttem a cabelas bgh 2009et. egész jó bár túl könnyű (igaz easyre állítottam, már nem tom átállítani) de sztem hardon se lenne vmi nafgy cucc. viszon jó a hangulata és nagyon szórakoztató. a tájak szépen ki vannak találva. a grafika nem nagy cucc.
  • Andyka19
    #381
    majd ám ha nagyon unatkozol gyárthatsz még ilyeneket :P majd cserélgetem a hátteremet xd
  • Andyka19
    #380
    fúú nagyon jók lettek!!! letöltöttem mind! te nagyon ügyes vagy!! be is raktam háttérnek a mule-osat.
  • zira
    #379
    közben töltöttem fel új háttereket, válogasson mindenki kedvére :)
    LINK
  • Andyka19
    #378
    ááá az elöbb láttam egy hatalmas vsz record érdekes szarvú bikát. meglőttem és legalább egy fél órán át trackeltem de nyoma veszett!! nem találtam sehol :(:@:@
  • Gando
    #377
    cdkulcs kell neki
  • Andyka19
    #376
    köszi az infókat! :)
    na lőttetek vmi nagyot? :P
  • gabikamionos
    #375
    mi a baj azt irja ki ENTER YOUR PRODUCT-KEY
  • gabikamionos
    #374
    Van hozá magyarosítás??????????
  • Falcon87
    #373
    Mutatós a fejléc :) grat!
  • zira
    #372
    utánajártam a két korábbi kérdésednek:
    az elsőre nem tudok válaszolni, nem találtam semmi opciót, amivel ki lehetne kapcsolni a golyókövetést
    a másodikra annyit találtam, hogy a játék a Dokumentumok/DHT/Profiles mappába menti ki a profilokat, ELVILEG ha ezt kimásolod, majd az újratelepítés után visszailleszted meg kell hogy maradjanak a trophyjaid, de ki nem próbáltam
  • zira
    #371
    nekem is csak minimálisan mozog a trophym miután felveszem, általában csak a fülét mozgatja, esetleg nézelődik
  • Andyka19
    #370
    na mi újság? milyen kihalt minden. észrevettem 1 érdekes dolgot.
    azon a kis infosheeten, ami kiírja az adtokat (record book, meg bonus points) miután felveszem a trophyt nekem mindig csak egy helyben áll az állat max a fülét rezgeti meg. másnak viszont leül, lefexszik, lehajol mozog mindent csinál. ez mitől lehet h nekem nem olyan?
  • Andyka19
    #369
    de nincs. én legalábbis nem találkoztam vele sehol :/
  • Falcon87
    #368
    1.) GOndolom van a menüben egy bullet-time mod on/off
  • Andyka19
    #367
    1.hol tudom kikapcsolni a golyókövető lassított módot? olvastam az egyik leírásban h ki lehet. de nem találom sehol.

    2.hogy tudom kimenteni a savegame-eket hogy megmaradjanak a trophyjaim?
  • Andyka19
    #366
    köszi már be is raktam háttérnek :)
    aha sztem nyugodtan kérj meg egy modit h tegye ki.

    várom a további háttereket :-)

    amúgy lenne két kérdésem, amire légyszi aki tud válaszoljon :
  • zira
    #365
    a bannerbe beleegyeztek? ha igen megkérek egy moderátort hogy tegye ki
  • zira
    #364
    az agancsot direkt kicseréltem, hogy ne legyen olyan feltűnő :)
    készítettem két féle verziót (1280x1024, 1024x768)
    tényleg ezek szarvasok, nem őzek
    itt kicsi a képtár ezért a Freemail-re töltöttem fel
    nézzétek meg őket, mindenki letöltheti akinek csak tetszik :)

    ez a LINK közvetlenül a gyűjteményre mutat

    valószínűleg készítek még pár háttérképet, nagyom megjött a kedvem hozzá

    please írjatok vissza sikerült-e letölteni
  • Andyka19
    #363
    hű nagyon ügyes vagy :)
    ez egy őz? a 3.nak nem ugyanolyan az agancsa hiányzik a végéről a kis tüske.
    Nem tudom nekem egy szép nagy felbontású háttérnek berakható verzió kellene.ha lehet akkor a legnagyobb verzióban küldd át h szép legyen a minősége max majd lekicsinyítem :)
    am vigyázz a kifejezessél - az őz a tulképpeni roe deer aminek kicsi hosszúkás az agancsa :) minden más szarvas.
  • zira
    #362
    ezt direkt bannernek csináltam Photoshoppal
    én fényképeztem a Wildlife módból,tulajdonképpen ez egy őz 3 pozícióban, egy képpé összemosva
    ez kicsi háttérnek de csinálok neked belőle nagyobbat
    mekkora kellene? 1024x768 vagy 1280x1024 stb.?
    majd feltöltöm freemailre vagy Sg galériába és onnan letöltheted.
  • Andyka19
    #361
    fúúú azt a mindenit!!! ez tökéletes!! gyönyörű!! honnan van a kép?
    nem tudnád esetleg ezt átküldeni nekem? beraknám háttérnek xD adok mailcímet v msnent!!
  • zira
    #360
    Láttam, hogy nincs bannere ennek a topiknak, hát készítettem egyet:



    Ehhez mit szólnátok?
  • Falcon87
    #359
    Mármint se ebben, se a 05-ben (elindult! csak hol elindul, hol nem :S).