1669
Flame On
  • ZTM
    #1349
    De csak az első rész sajnos:(
  • Totti5
    #1348
    Tényleg?
  • vili 27
    #1347
    Ez tény és való, de én konzolos vagyok.

    29-et töltöm be idén, van egy féléves fiam, 20éve játszom ezzel-azzal, de nekem a konzolos játékok jelentik a videojátékot.

    Ezt a varázst egy pc nem adja meg nekem sajnos.
  • Banano
    #1346
    Girs of war pc-n is van.
  • vili 27
    #1345
    Én meg csak annyit mondok barátaim, hogy ...

    aki vérbeli konzolos annál ott van a PS3 és az XBOX 360 is.

    Vétek kihagyni a God of wart és néhány Sony játékot, de ugyanúgy vétek kihagyni a microsoft gears of war-ját is.

    PS3 - online játékra
    xbo360 - írott játékokra


  • Moyko
    #1344
    PRÉÉÉÉÉSZTÉÉÉÉSÖN
  • Banano
    #1343
    Mejobb
  • NEXUS6
    #1342
    Mér?
  • Banano
    #1341
    akkorisjobb
  • Anubys
    #1340
  • Smithie
    #1339
  • Smithie
    #1338
  • Banano
    #1337
    Jobb az xbox akkor is!
  • NEXUS6
    #1336
    Sárgakazi az Isten!
  • Smithie
    #1335
    FEJEZZZED BE!



  • Banano
    #1334
    Az xbox jobb.
  • Totti5
    #1333
    Akinek nagyon sok pénze van az pedig PC és warez.
  • Super Saiyan
    #1332
    Sztem akinek sok pénze van = PS3
    Akinek nincs sok pénze = Xbox a warez miatt
  • Alien!
    #1331
  • NEXUS6
    #1330
    A wifin, a BD meghajtón, meg a néhány extra magon kívül, az irónia az ami egy xbotnak a legkevésbé hiányzik.


  • Totti5
    #1329
    Hangsúlyozom hogy nagyon gáz és nyilván a PS3 képe szebb is, ugyan úgy gáz mint hogy a BFBC2 kettétöri a képernyőt PS3on, vagy bármi más ekkora eltérés a két verzió közt.
  • NEXUS6
    #1328
    Kár a gőzért!

    Hiszen tudod, hogy "X360-on szebb lenne!"
  • Alien!
    #1327
    "Irónai: olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom."
  • Totti5
    #1326
    "persze nincs az 576p-vel semmi gond, sőt igazából nem is látszik ugye"

    kurvagáz és látszik is biztosan...
  • Totti5
    #1325
    Dead Space

    "For those with both consoles, the more stable frame-rate makes the 360 build the one to have. There are platform-exclusive downloads - costumes and the like - but the smoother, more responsive 360 gameplay experience gives it the edge."

    + PS3on láthatóan recésebb, ezt sikerült ugyan azon a Sony tévén ugyan abban az orában mind a két gépen látni


    Red Alert 3

    Xbox 360:
    NA November 11, 2008[4][8]
    PlayStation 3:
    NA March 23, 2009

    nem egy időben jelentek meg, a PS3 verzán még tudtak kalapálni és valóban jobban is néz ki rajta, mármint a PS3 verzióban szebb és több effekt illetve fényforrás van

    "A closer look at the picture quality reveals that the same distinctive upscaling algorithm as used in-game is being used on the video sequences. It does the job, but Xenos' scaler does it better on 360."


    Obli meg 1 évvel később kött ki PS3ra.
  • arty
    #1324
    egy réteg-jrpg, mint meghatározo játék? :DDDDDDD
  • Seth
    #1323
    Vili,majd meglesem. Akkor csak upscalel? Akkor tényleg gáz.
  • Alien!
    #1322
    naja...nem is lenne gond,ha nem a generáció egyik meghatározó játéka lenne...

    persze nincs az 576p-vel semmi gond, sőt igazából nem is látszik ugye. csak abban az esetben drámai, ha a ps3 a szarabb port.. akkor állítólag ennek borzasztó hátrányai vannak..

    azért egy fullhd tvn a felskálázott 576p és a natív 1080p közt sztem van némi látható különbség..

    btw a ps3 ereje:DDDDD..LOOOOL!!!!
  • NEXUS6
    #1321
    Hát nemtom, amilyen játékok nekem megvannak és multicímek, azok közül pont a PS3 a jobb, talán kivéve a GT4-et.
    Lásd Deadspace, Oblivion, Red Allert3 stb. Szal nálam kb. 3:1 arányban vezet a PS3 multik terén.
    De nekem elég spec ízlésem van ugye;)
  • Totti5
    #1320
    Fosport. 10ből 1 esete.

    Frém, képtörés, képminőség meg hamarosan kiderül. Ha ezek rendben vannak akkor nem olyan nagy gond a kisebb felbontás. A lényeg hogy multi lett, így most én is tudom élvezni majd pár nap múlva a játékot.

    Ugy kölönösebben nem látok nagy problémát ezen a videón. Nyilván a PS3 képének élesebbnek kell lennie a 720p miatt, persze majd akkor lehet kijelenteni, ha látjuk a játékot teljes képernyőn hogy mennyi az eltérés, de ez tesztekből majd kiderül ugyis.

    Final Fantasy XIII Gameplay 2 Xbox 360 HD
  • arty
    #1319


    ps2-es geometria 2010-ben. jujj.
  • arty
    #1318
    mert rosszul van beállitva a skálázás a boxodon

    720p-t nem szabad mutatnia, ha hdready tv-d van akkor boxot 1360x768ra lődd, ha fullhd, akkor pedig 1920x1080ra

    ettől még a forrás (a játék) természetesen továbbra is 576p-ben megy majd
  • Seth
    #1317
    A tv-m akkor nemtudom miért mutat mindegyiknél 720p-t ?
  • Alien!
    #1316
    hogy legyen értelme a topicnak:

    FFXIII:

    Ps3 fmv: 1080p, gameplay: 720p
    xbox360 fmv: 576p, gameplay: 576p

    2010. jujj.
  • Alien!
    #1315
    szvsz már a hiba első lokalizásánál tudták a mérnökök, mi fog lezajlani...az, hogy mit kommunikáltak ki, az más tészta.

    viszont az igaz, hogy a 2K probléma után, sosem gondoltam volna, hogy ilyen előfordul még1x.
  • NEXUS6
    #1314
    Ri-zsa!
  • guardian hero
    #1313
    Amikor ezt beírtam, akkor még a Sony se merte elhinni, hogy sikerült kibekkelniük és olcsón megúszniuk egy ilyen mértékű elbaszást :D
  • Alien!
    #1312
    hát ez akár még üthetett is volna, ha nem pont 3 perccel a helyreállás után írod le...:D ez volt hát a nagy katasztrófa.
  • NEXUS6
    #1311
    Valszeg azért ma már nem, mert talán csak egy napig tartott eza hihetetlen világraszóló KATASZTRÓFAAAAAAA!

  • guardian hero
    #1310
    Hát, ez akár még üthetett is volna, ha nem pont ma írod le... így viszont, egy világméretű Playstation-válság közepette Newell bácsinak még akár igazat is adhatunk :D