1669
Flame On
  • Banano
    #1429
    Próbálok beilleszkedni?xDDDDD Havonta egyszer írok oda,mert kurvára leszarom h miket mondanak a gémekről és a tesztek sem érdekelnek,csak azt veszem meg ami igazán tetszik...most pl ahogy látom természetesen GOW3 a téma..ami engem nagyon de nagyon hidegen hagy mert nem fogom megvenni.
    Félresültél öcskös XDD
  • arty
    #1428
    melyik cég javitja az általad megmókolt cuccát gariban?

    "fizetőswarezre kényszerítenek ha multizni akarsz ( ami ugye a PS3-nál ingyé van, és teljesen legális)"

    ezt fejtsd már ki plz ;)
  • Akey
    #1427
  • #1426
    Nekem már a röhögés fájXD
  • Sir Ny
    #1425
    te hol laksz? mifelénk Esztergomban nem szoktak az emberek az utcán szaladgálni, inkább sétálni. ha szaladgálnának, az teljes közlekedési katasztrófa lenne, pl leszaladnak az útra, az autós elrántja a kormányt, és nekimegy egy babakocsinak, stb.
    szóval ha látsz valakit szaladgálni, akkor feltétlen mondd neki, hogy ne szaladgáljon, hanem inkább szép lassan ballagjon.
  • Sir Ny
    #1424
    miért, aki warezol, annak nem javítják a boxát?
    nem elég, hogy fizetőswarezre kényszerítenek ha multizni akarsz ( ami ugye a PS3-nál ingyé van, és teljesen legális), de még nem is javátják utána a boxot, ha elromlik?
  • Smithie
    #1423
  • NEXUS6
    #1422
    Kérdés mit értesz karma alatt?

    Büntetés? Akkor nem.
    Lecke? Akkor igen.
  • Smithie
    #1421
    A múltadban lehetett pár "apró" botlás,ha így büntet téged a sors!
    Hiszel a karmában amúgy?!
  • NEXUS6
    #1420
    Karmám az élet mélységeinek magtapasztalása!
  • Smithie
    #1419
    Najówan,aszittem nem süllyedsz le idáig bazz...
  • NEXUS6
    #1418
    Gyorsan kérdezz valamit, én válaszolok neked!
  • Smithie
    #1417
    he? Én senkitsenem akarok bántani,elég büntetés neki az amikor a tükörben megpillantja magát...
  • Smithie
    #1416
    Azért az vicces hogy próbálsz "beilleszkedni" a PS3 topikban,de kib@szottul senki nem válaszol neked,nos,ez nem véletlen!

  • NEXUS6
    #1415
    Érdekes, a világháló anonimitása mindig annak fáj a legjobban, aki épp valakit jól pofán akar csapni valamiért!

  • Smithie
    #1414
    Sajnos fáj,az hogy ilyen emberek szaladgálnak az utcán,és nem is lehet felismerni őket,csak a világhálón nagy az arcuk.
  • Banano
    #1413
    Ps3 topikban ilyet nem csinálok.Ez gumitopik = sok szmájlis topik.
    Fáj az igazság?^^^^^^
  • Smithie
    #1412
    Te egy aberrált vagy,mert élvezed a dolgot,ezt próbálgatod a PS3 topikban is,de szerintem inkább állj le...
  • Smithie
    #1411
    Szerinted minek linkeltem be?Pont ezért,mert egyből azzal jön a PS3 tábor hogy ez már régi,igen,és az is régi hír már hogy a Box-ok meghibásodnak!
  • Banano
    #1410
    Örülök neki..de azért egy picit sértette a szíveteket..amiért rögtön elkezdtetek linkek után kapálózni hogy ,,HÁÁ EEE NEM IS ÍÍÍÍGY VAA" xDDDDD én meg ezen röhögtem bástya.
  • #1409
    Nem baztál fel itt senkit,én csak jót röhögtem rajtad hogy mekkora fogyatékos vagy
  • Banano
    #1408
    Én idősebb vagyok,de csak azért vagyok itt h felbasszam a sok vérpistikét..hogy legalább 1napig ne tudjanak aludni amiért valaki azt mondta h egy kenyérpirító van a tv alatt xDDDDD
  • Renátó1985
    #1407
    komolyan mondom aki 15 évesnél idősebb és mozgatja ez a téma ami itt folyik, nem normális
    jogos a kérdés, hogy akkor én mit keresek itt...
    hát nem tudom :)
  • Banano
    #1406
    Az információ egy belga kereskedőtől származott...innentől nem olvastam tovább..
    Nagyanyám ismerősének a szomszédja meg aztat mondotta hogy a merci rossz mert nem indú nekik. xDDDDDDDDD
  • Shelton
    #1405
    én 2007 decemberében vettem egy 40gigás ps3-mat, természetesen a garancia lejárta után két hétre rá beszart az olvasófej, játék közben leállt minden, aztán nyáron szervizelve volt 18 ezerért és rá fél évre megint szar. hol olvassa a lemezt, hol nem, hozzáteszem h nem állok egyik oldalon sem csak megosztottam.
  • NEXUS6
    #1404
    Nekem is 2007, áprilisban vásárolt szerkezetem van, mellesleg, persze ez nem számít semmit.
  • NEXUS6
    #1403
    Na még egy ember, akinek megvan az internet CD-n. Kár hogy 3 éves kiadás!
  • NEXUS6
    #1402
    Ja majd 1 milliszekundummal azelőtt mind bexarik, hogy a világegyetemben olyan magasra szökjön a hülyeség szintje, hogy az kollektív öngyilkosságot hajtson végre.
  • Smithie
    #1401
    Csak neked kis banán!

  • arty
    #1400
    dede, beszarik mind ;)
  • Banano
    #1399
    Nem szarnak be,mert alapból nem gyári hibásak mint az xbox.:)))
    Attól még hogy beszart néhány db attól még nem 100%-os arányról beszélünk mint xbox esetében.
  • arty
    #1398
    "egy pár ismerősömnek érdekes módon még egyiknek sincs semmi baja"

    semmit nem jelent. az első szériás ps3-ak beszarnak és kész. fogtad?
  • Banano
    #1397
    Nekem pl első szériás van:),meg egy pár ismerősömnek érdekes módon még egyiknek sincs semmi baja,ellenben 5xbox-os haverral akiknek már min. 1x cserélték a gépét..pedig csak az egyiknek volt a legrégebbi ultraszar generáció,a többi már hdmi-s arcade packos,mégis szétégett.Akármilyen hűtésmod volt rajta..és ezt is igen viccesnek találom:)veszel egy gépet 50-ért aztán még ráköltesz egy kicsit hogy ne süljön szénné xDDDDD
    És kurvára nem érdekel hogy ki milyen riportot csinált,és hogy EGY bizonyos szerviz mennyi gépet kap szervizbe,az biztos h élő, legelső gen-es xbox 360 már nem létezik,az új generációnál már visszaszorították a meghibásodási arányt de még mindig minden harmadiknak kampec.xDDD
    És egyébként is..tapsolnom kellene mert egy ilyen szar kibír 3évet ?Kereteztessem be?Fotózzam le esetleg?
  • arty
    #1396
    tudja <> akarja ;)
  • #1395
    Ezen már csak röhögni tudok,hogy valaki nem képes felfogni hogy az új szériás boxok már normálisak,pedig már 20-szor elmondtuk.
  • Smithie
    #1394
    Ja,nem tudtad?Én is beszivárgó vérpécés xbot vok!
  • Akey
    #1393
    Te leszaroztad a PS3-amat? Elmész te... A nehézdrogokról meg szokj le!
  • arty
    #1392
    ez xbotos médiahack! egy ps3 nem kéeps elromlani!
  • arty
    #1391
    ha lenne körkérdés, kinek működik még a régi 60gb-s elsőszériás ps3-a, lehet meglepődnél azon a staton is ...

    (digitalfoundry csinált riportot UK(?) konzolszervizzel, ahol azt mondták kb azonos a két gép meghibásodási aránya)

    kicsit ugyérzem, a hozzászólásaid inkább egy 2007-es nosztalgiatopikba illenének inkább :D
  • Smithie
    #1390
    De azért ennek se lettem volna a közelében...