1669
Flame On
  • narumon
    #709
    Hát ez attól függ, hogy mit szeretnél csinálni és mennyi pénzed van. HA csak játékra kell a cucc akkor egy xbox arcade megvan 40e forintból és teljesen jól lehet vele játszani. A többi változat a csomagolásban különbözik (hogy mit adnak mellé), hardverileg az összes tipus egyforma.

    Ha tervezel olyat, hogy a konzolodon nézzel mondjuk BlueRay filmeket akkor meg PS3 mivel csak abban van BD lejátszó.
  • NEXUS6
    #708
    Háj!

    Ha viszonylag olcsón akarsz játszani, akkor X-et érdemes venni, bár ha alkalmassá teszed warez lejátszására, akkor ugrik a gari és akkor már esetleg nem lesz olyan olcsó a dolog, mert viszonylag nagy az esélye, hogy elromlik.

    PS-en nincs warez, viszont technikailag jobb a minősége a gépnek, alacsonyabb a meghibásodás, felszereltsége kb ott van, mint egy fullos Xbox-é. Az ára is. A beépített BD meghajtó esetleg még számíthat, ha tervezed a jövőben az ilyen filmek beszerzését.

    Érdemes még az exkluzív játékokat figyelembe venni a döntésnél.

    Amúgy érdemes legalább egy számítógép monitoron elgondolkodni, hiszen ezek a gépek már ilyen minőségre vannak kitalálva, de természetesen mindegyik megy normál tv-n is.
  • asd16
    #707
    Jah és még annyi hogy ha még nincs HDTV-m akkor nem lehet vele TV-n játszani?
  • asd16
    #706
    Üdv!

    Melyiket érdemes megvenni?
    PS3 vs. XBOX 360???
    Ha az XBOX-ot akkor ott melyik verziót mert most néztem és van egy pár...
  • NEXUS6
    #705
    A box soxor szarabb, mint a PS, mert nemhogy fagy rajta az Uncharted, de még csak el sem indul rajta, én próbáltam!!!;DDD
  • jaszy
    #704
    Az uncharted gyárilag hibás.
  • balla27
    #703
    ez jó volt
  • tihibaby
    #702
    No azért fűt ott rendesen a Ps3 is.
    Valamint az Uncharted alatt 2X kifagyott.
    Azért a Box ilyet nem csinált....
    Az csak fél év alatt 2X tönkrement!
    Szar ez az új konzolgen ahogy van.
  • NEXUS6
    #701
    A 3 ledet mindenki félre érti, nincs is ilyen probléma a Boxon!!!!!!

    A 3 led csak azt jelzi, hogy a szoba elérte a megfelelő hőmérsékletet, vagy is időlegesen kikapcsol. Sajna az újra bekapcsolást viszont elbaxta a M$, de ha elviszik a szervizbe nem nagy gond a megoldása!

    Nekem is van egy olcsó kínai elektromos melegítőm, annál is mindíg gond a hőmérséklet szerint bekapcsolás, bár azon elég kevés játék fut.


  • narumon
    #700
    fűt az utána is.
  • balla27
    #699
    az xbox 360 befűti a szobát a hideg estéken(persze csak a 3 ledig)
  • tihibaby
    #698
    NEM!A konzoloskodás éppen nem a fan-ságról szól,hanem a JÁTÉKRÓL!
    Amiről Te beszélsz,na AZ a fan-ság,de annak meg nincs értelme.
    Mindent,mindenen kipróbálni,az a konzolosság,amíg ezt nem tudod,így vagy úgy megejteni,addig csak egy "bányászló" vagy! :D
  • Sippie
    #697
    az xbox360 törhető... ingyé játék! :P
  • narumon
    #696
    HA BR lejátszónak kell akkor mi is a kérdés?
  • arty
    #695
    "lejatszonak kéne elsodlegesen"

    nemond, hogy felmerült egyáltalán a box :)) flémelni meg most minek?
  • jaszy
    #694
    A bad company minkét konzolra van
  • schrank
    #693
    pedig a konzoloskodáa a fan-ságról szól ha vegy olyan game amiért oda vagy meg vissza akkor meg kell hogy vegyed (nekem gt5pl,battlefield bad company) érv még a ps3 mellett az ingyenes multi game
  • kakaoskalacs
    #692
    nos az a helyzet ,hogy x360 szép és jo (voltismáregy csak ugye zajos meg sok multiplatform cim)

    Ps3 jaetkkinalat nekem egy az egyben kimaradt egyetlen MGS-el sem jatszottam.., mellete szol még a bluray :) (lejatszonak kéne elsodlegesen, csak gondoltam hamár ennyi pénz akkor ne csak siman Bl lejatszot vegyek hanem ps3)
  • greyfox
    #691
    nagyon egyszerű.
    nézd meg a két gép játékkínálatát.
    ha a gears, halo, fable sorozat minden álmod, akkor 360.

    Ha esetleg mond valamit az uncharted, a metal gear, (majd god of war, killzone), és esetleg még bluray-re is van pénzed, akkor ps3.

    bármelyiket veszed, jól jársz :)
  • kakaoskalacs
    #690
    Felteszek egy jo kis kérdést
    Érveket szeretnék x360 vagy ps3 melyik miért :) (nem habzo szaju fanboyoktol ha lehet)
  • arty
    #689
    Jo, h emlékeztettél, már nem is rémlett min is megy a "vita" :))

    Aláírom, tényleg több van.
  • NEXUS6
    #688
    Játék tekintetében, összességében szerintem is a 2K sorozat a legjobb, ez asszem nem is vita. Bár én nem vagyok egy kosaras őrült. (Életem első és utolsó komolyabb kosaras élménye az volt, amikor 165 cm-es herkulesi akkori magasságommal, ami azóta sem változott nagyságrendileg, egy sulik közötti meccsen középiskolás koromban dobtam egy csont nélküli 3 pontost, amikor nagyon meguntam, hogy rohangálok a nálam 1,5X magasabb emberkék lábai között;DDD)

    De az eredeti kérdés ugye az volt, hogy van-e komoly teljes árárú játék PS3-on 1080p-s (tágabban 720p-nél nagyobb) felbontással.

    Szal a válasz az, hogy igen és hogy ezekből a címekből több van PS-en, mint Boxon, még ha olyanok is amilyenek.
  • arty
    #687
    én kevertem csak, mivel nem adtál egy rendes linket ... és ps3-ra van 3 db NBA játék, a pontok alapján a ps3 exkluziv a leggyengébb, viszont valoban 1920x1080as! (viszont hiába minden, a rivjúk lehúzták keményen :( )

    (2k mellett sztem nincs is keresnivaloja, se ennek, se az EA-snak)
  • NEXUS6
    #686
    Ti valamit nagyon kevertek.
    A. Soha nem írtam, hogy az EA NBA Live sorozata Sony exkluzív lenne.
    B. Megismétlem érthetőbben is, amit leírtam:
    A PS3-on elérhető NBA játékok között a sorrend grafikába (szerintem):
    1. NBA 09 (PS3 exkluzív és bírja az 1080p-t)
    2. NBA 2K9 (multiplatform, asszem csak 720p-t tud, helyenként talán veri is az előzőt)
    3. NBA Live 2009 (multiplatform, és elég gyik)
  • arty
    #685
    egyébként, h fájjon: az emlitett NBA játékok boxon ugyan azon a felbontáson futnak, mint ps3-on. csak boxon van 4xAA is :)))
  • arty
    #684
    -om
  • arty
    #683
    "NBA Live '08 = 1280x720 (no AA)"

    Egyik konzol sem tudom értelmes grafót 1080p mellett ebben a genben.
  • arty
    #682
    viszi őket, csak film legyen rajtuk :))
  • Newyorker
    #681
    gondolom, akkor blue-ray kell, bár nagy viccelődések közepette ezt elsőre leírhattátok volna
  • Newyorker
    #680
    PS3-ra még nem lehet írni, vagy mi?
  • narumon
    #679
    Szerintem a kétrétegűnek még jobban fog örülni nexus. Viszi őket szivesen :)
  • narumon
    #678
    Nba live az van boxra is.
  • Newyorker
    #677
    miért, nem dvd alapú?
    két rétegű dvd kell nem de?
  • NEXUS6
    #676
    Ha írsz nekem DVD-ket én szó nélkül viszem őket, semmit nem kell tenned!;DDD
  • NEXUS6
    #675
    Én úgy tudom, hogy 16.900 a hivatalos ár új játékoknál továbbra is itt a Balkánon. Más kérdés, hogy pl Angliában is alacsonyabb, pláne ha olyan xar a valutájuk a miénkhez képest. De ugye a mi társadalmunk abszolút fogyasztásra állt már csak rá, hiszen termelés már nem nagyon van. Akik meg ilyen jóléti társadalomban élnek azok meg csak fizessék is meg.;D
    Lényeg, hogy ehhez képest a GT5P ára, csökkentett volt, egy Store-os letölthető anyagról van szó, amit érdemesnek találtak lemezen is kiadni, mint pl. a Warhawk-ot.

    Csak demóról ismerem én is az EA kosara szörnyűségeit. Asszem NBA Live XX a nevük. De ha érdekel keress magadnak infót róluk, barátod a Gúgri!;D
  • Newyorker
    #674
    üdv.

    Mit kell ahhoz tenni, hogy írt dvd-ket is vigyen?
  • arty
    #673
    17 max a lehuzos 576ban a "teljes ár" :)

    NBA sorozat az EA. Adnál egy linket? ;)
  • NEXUS6
    #672
    A full játék az nem 9 ezer, hanem 17 körül van hivatalosan.
    A londoni pályán sem emléxem, hogy akadt volna. Kb max olyan szinten volt, mint a demo legcsúnyább részénél. Az sem akadt, csak be V-syncelt.
    (Ha nem single bufferrel oldják meg a dolgot, aminek a V-sync hiba a jele, akkor valszeg akadt is volna, bár akkor meg ugye nincs V-sync hiba;).

    A sport játékok: NBA, MLB sorozat. Minőségre valamivel jobbak, mint az EA sportjátékai, de a 2K sorozatnál rosszabbak, viszont grafikailag valszeg a legjobb játékok ebben a kategóriában.
  • arty
    #671
    9 ezerről indult a GT5P, az azért majdnem egy full játék ára (minden idők legnagyobb lehuzása szvsz)

    londonban azért akad, mert ott van pálya/környezet is, nem csak kocsik a kietlen versenypályákon :P

    ---

    konkrétan mik ezek a sport cimek? tudtommal minden sportjáték kijön mindenre(boxra, néah pécére is), legalábbis a közepes/nagyobb cimek. ez a ps3 exkluzivitás valami uj lenne ;)
  • NEXUS6
    #670
    Szerintem az időjárás lehet az oka, Londonban csak szutyokabb az idő ugye;)))
    Nálam nincsenek, olyan veszélyes framerate esések, ami akadásnak minősíthető a GT5P-ben. Amúgy persze nem egy full játék, de az ára sem az.

    A exkluzív sport játékok alatt meg a kosaras, bézbólos játékokat értem.
    Persze nem egy vasziszdasz néhány emberkét, meg mondjuk a közönséget mozgatni, de akkor is nativ 1080p-s progik, és tényleg jól néznek ki.