1669
Flame On
  • lageszgt
    #949
    TE DE MOST KOMOLYAN MÁR MEGINT MI A FASZRÓL BESZÉLSZ? VALAMI VÍRUS VAN A GÉPEDEN ÉS NEM AZT LÁTOD A MONITORODON AMI ODA VAN ÍRVA? VAGY MI?
  • Papesz
    #948
    Jó, rendben, akkor ne oszlasd el a kételyeket.

    Viszont (ahogy gondolom látod is) mindenki röhög rajtad, akkora ökörségeket írsz hasraütve. Gondoltam szeretnéd a mondanivalódat némi bizonyítékkal is alátámasztani. De ha nem, hát nem.

    Pedig jó sokan kíváncsiak lettünk volna rá.
  • Istencsászár
    #947
    autós játékot a grafika miatt játszod vagy a szimuláció miatt? döntsed el és ne fárasszuk egymást a továbbiakban...
  • lageszgt
    #946
    nem jár a népszabadság ,ez a fényképezd le meg linkeld be már más fórumban is ment ott is gyepáltak vele egy gyereket aztán meg mégsem volt jó soha semmi.
  • lageszgt
    #945
    igen meg is van minden része ,szép a grafika csak az irányítás és a fizikája nem tetszik ,sok esetben már már túlzottan suta és béna. a grafikára is azt tudom mondani szép de nem olyan élethű mint a gt-ben. melyik a legjobb rész én azt mondom ,hogy az 1,2 egyformán jó ,nekem a kedvencem a gt3 ,az úgy egyben van ,hogy párját ritkítja. én nagyon örülnék ha 360 ra is lenne valami ultra brutál autos game de az én számomra egyenlőre nincs. a gt után berakok egy autos gamét és pár perc alatt eldől a sorsa sűjesztő vagy azt nyomom. de például ilyen mint a forza vagy a race a gt után olyan mint egy fejedelmi lakoma után száraz zsíros kenyeret enni ,lehangoló akárhogy keresed benne a jót nem nagyon találod. 360 on egyenlőre nekem a grid viszi a pálmát minden tekintetben irányítás ,grafika ,modellezés ,fizika ,lehet hogy arcade de ez legalább élvezetes már kétszer végignyomtam.
  • lowdog
    #944
    Ebbe inkább ne menjünk bele ennél mélyebben :)
  • Papesz
    #943
    Én nem ezt vitatom, hanem, hogy "király" a plazmán egy SD konzol. Messze nem az.
  • arty
    #942
    megerősíthetem, plazmán klasszisokkal szebb bármilyen SD forrás (így a ps2 is)
  • lowdog
    #941
    nem mintha igazat akarnék adni ennek a futóbolondnak, de plazmán egy fokkal tényleg jobb a PS2 képe, főleg a HD-ready-s, 1024x768 felbontasuakon - az LCD-knek sokkal elesebb a kepe altalaban, jobban kijonnek a recek

    persze igy sem egy foto mod, az biztos!
  • narumon
    #940
    Ezt senki nem állította, sőt! Szerintem az egyik legjobb autós program. Csak ettől függetlenül nem kell valótlanságokat állítani. Pl az 500M-s szám, pl a fotómodra azt mondani hogy ingame grafika, pl azt mondani, hogy az egyetlen játék amit komolyan vesznek a cégek. stb stb. Mert ezekkel csak magadat égeted de sajnos nem kicsit.
  • narumon
    #939
    "baromság! vagy akkor az lcd tévéd igencsak csere érett. szerintem meg nincs is ps2-őd."

    Szerintem meg pár éve fent van a szekrény tetején, mert nem használom, de jópár éve megvan. Az LCD tévém meg kibaszott jó.
  • Papesz
    #938
    Az LCD és a plazma között csak megjelenítéstechnológiai különbségek vannak, vagyis igen-igen erősen kétlem, hogy a 102 centis plazmádon királyul fest a PS2. Már ha van egyáltalán ilyen tévéd. Gyanús, hogy ha tényleg lenne, akkor nem írnál ekkora ökörséget.

    De tudod mit? Legyen itt a bizonyítás ideje. Nyomd be a GT4-et, aztán fényképezd le azt a tévét, hadd lássuk mennyire király rajta. A hitelesség kedvéért legyen mellette mondjuk egy friss Népszabadság.
  • Istencsászár
    #937
    most idézzelek vissza hogy milyen magasztos dumákat írkáltál a GTről? senki nem mondja hogy rossz, viszont te azt állítod hogy az egyetlen...
  • Sippie
    #936
    amúgy te játszottál a forzával?
    no offense csak kérdem, nekem ps van, szal nem kell leugatni hogy xbotbuzivagyok

    jut eszembe... ps1-re melyik a legjobb gt rész ha már itt tartunk? lehet berendelek egyet
  • PoisonChihuahua
    #935
    Ezt megint benézted.
    Az előző generációs konzolok nem néznek ki jól LCD megjelenítőn, azokat CRT-re "tervezték", aki használta már így az látja a különbséget...
  • lageszgt
    #934
    tisztelet a normálisabb rétegnek! istencsászár meg aztán nagy szakértő azt sem tudja ,hogy épül fel a gt ,de véleménye az van róla szar. majd ha végignyomtad utána írj véleményt ! még a végén megszereted. nyomd a női tesco gazdaságos light szimulátort a forzát. ha legalább lett volna ps2-őd nem írnál marhaságot.
  • lageszgt
    #933
    a suzuki reklám jut eszembe rólatok csak a suzuki csak azt szeretik más autóra rá sem néznek == csak a forza csak azt szeretik más játékra rá sem nézek. nem látom ,hogy elégedettek vagytok-e? a gt leírással hisz ezt akarjátok mondani hallani.
  • Neme.
    #932
    Az arty által linkelt kép inkább, ez itt ki tudja, hányszor volt le-fel skálázva.
  • Istencsászár
    #931
    biztos szép rajta a PS2
  • lageszgt
    #930
    A LÉNYEGETEK OTT VAN ALUL. HA MEG ILYEN SZAR AZ LCD VEGYÉL PLAZMÁT NEKEM AZ VAN 106CM ES AZON KIRÁLY.
  • Papesz
    #929
    Ember! Láttad már valaha, hogy milyen képe van a PS2-nek egy LCD tévén? Mert ha láttad volna, akkor nem írnád, hogy baromság.
  • lageszgt
    #928
    foglaljuk össze a ti lényegeteket!: 1. a granturismo minden része szarul néz ki ,2. szar az irányítás ,3. szar a játék , 4. szar a fizika és a modellezés ,5. az egész el van baszva , 6. nincs játékélmény ,7. az egész játék rosszul van felépítve ,8. egy elbaszott kudarc az egész ,9 minden elhibázott rossz programozási felület a granturismo-ban találkozik ,10. ez a világ legrosszabb autós játék programja.???????????????????????????????????????????????????????? így teljes a boldogság?
  • lageszgt
    #927
    baromság! vagy akkor az lcd tévéd igencsak csere érett. szerintem meg nincs is ps2-őd.
  • narumon
    #926
    Érdekes én pont ezt látom amikor ráteszem a ps2t az LCD tévére.
  • lageszgt
    #925
    lehet ,hogy te ezt ott találtad de ez egy agyontömörített kép ,hidd el nem így néz ki. ha feltűnt volna még a szöveg is el van mosódva ez sem véletlen.
  • DanielT
    #924
    Jjjjjjjjjjjjjézusmária.
  • narumon
    #923
    Ez is a te általad linkelt oldalról van. Igen igen, ez nem fotó mód hanem realtime ingame kép. Igy néz ki valójában:

  • narumon
    #922
    Igy van itt a valóság. Ezt linkelted be pl. Ugye te is érzed, hogy ez nem olyan mint korábban? :

  • narumon
    #921
    Jók az érveid Laci. Csak nagyon gyorsan elfogytak. Azért egy matektanárt még mindig ajánlanék.
  • narumon
    #920
    A fotomódot azért hivják ugy mert plusz effekteket rak rá a valós játék (ingame) effektjeihez képest. Lagesz nővögessél még egy kicsit utána beszélgetünk.
  • lageszgt
    #919
    igazatok van ezt benéztem! sikerült berakni egy béna képet én meg beleszaladtam. Van. És azok közé a kevesek közé tartozom aki végig is nyomta minden részét. had adjak egykét normális képet én is.

    http://www.starpulse.com/Video_Games/Gran_Turismo_4/Pictures/

    http://games.kikizo.com/news/200312/005.asp

    http://www.youtube.com/watch?v=HGvvjB4tRAU

    http://images.google.hu/images?hl=hu&q=granturismo+4+pictures&um=1&ie=UTF-8&ei=_RgsSpyHE8OX_AbqhaznCg&sa=X&oi=image_result_group&resnum=1&ct=title
  • arty
    #918
    van ps2-d?
  • Papesz
    #917
    Úbazz...
  • PoisonChihuahua
    #916
    "ez a kép a granturismo2-ből van ps1-ről ezzel csak azt tudod átbaszni aki nem ismeri a gt-ét."

    No Comment...
  • Afe
    #915
    jaja. A replay-ben nincs semmi plusz effekt, ugyanazt látjuk mint a verseny közben, kivéve a synchronise, de az inkább scak ront a képen mint javítana. Hogy szebbnek tűnik, az a virtuális operatőrnek köszönhető.
  • Afe
    #914
    GT2??
    talán ez:
  • lageszgt
    #913
    ez egy rettenetesen gyenge próbálkozás volt ez a kép a granturismo2-ből van ps1-ről ezzel csak azt tudod átbaszni aki nem ismeri a gt-ét.
  • DanielT
    #912
    Már hogy a pékbe ne lenne realtime a visszajátszás? Amiről beszélel az a fotómód :) Ott van szuperfiné képminőség és társai, azt rendereli képkockánként.
  • arty
    #911
    nesztek, ingame:

  • lowdog
    #910
    "te arra gondolsz ,hogy a játék nem néz ki így menet közben hanem a fotó mód miatt szebb! de nem. ez így néz ki menet közben is."

    ez utóbbi mondat színtiszta hazugság, már csak az élsimítás miatt is, ami a fotókon van, játék közben nincs.

    akkor miről beszélünk?