1669
Flame On
  • Akey
    #1149
    Nálam most csordult túl a mozgásérzékelős hype. Ezért megkérdezném, hogy mivel tud többet a Natal a PS Eye-nál? Nem az ARC-nál, azért azt nem akarom, hogy elmérgesedjen a vita.
  • NEXUS6
    #1148
    "olyan szolgáltatásokban jobb, ami nap mint nap nem kerül elő - miközben a ps kontroller ravaszai gyak használhatatlanok, a gombák helyzete pedig elavult"

    Naaaaa!
    Azért kb 150 millió ember használ PS kontrollert nap mint nap, szemben az X kb 30 milliójával!
    Ha használhatatlan lenne, gondolom ezek a számok nem így néznének ki!
  • Totti5
    #1147
    Persze tény ami tény. 360 Dpadja egy hulladék szemét, a PS3é tökéletes.
  • #1146
    Hát igen:)
  • Totti5
    #1145
    Dpadot max verekedős játéknál használja az ember, másra nem, főleg nem irányításra. A játékok 99%ban +4 funkciógomb szerepét tölti be. Ha nem lenne dpad a kontrolleren, észre sem venném.
  • #1144
    Szerintem az xbox 360 kontroller dizájnosabb mint a ps3-é.
    A d-padot meg úgyse kell sokszor használni,max néhány játékban azzal váltasz fegyvert.
  • sambauer
    #1143
    360-é kényelmes de igénytelen és annyira modern hogy a dpad ugye fullra használhatatlan.. sony tényleg elcseszte a két hátsó ravaszt (nemis értem miért) de a joy többi része kevésbé kelt "madeinchina" hatást.
    amúgy meg:
  • arty
    #1142
    #1138 :)

    milyen játékok érdekelnek elsősorban? + van e olyan exkluziv az egyiken, ami nélkül nem tudsz élni?
  • Totti5
    #1141
    Nem csoda. Amíg a PS kontroller ergonómiája 10 éve nem változott kolyabban addig az MS a 360hoz "modern" kényelmes formát hozott létre.
  • #1140
    Nekem a ps3 kontrollere nagyon kicsi és kényelmetlen volt,szerintem xboxon sokkal kényelmesebb játszani fps-t,nekem egyszerűen a kezemre simult a kontrollere.
  • Totti5
    #1139
    "de a lenti gombokról könnyebben átrakja az ember az úját a felsőkre"

    annyira hogy 5 játékból 4 fps-tpsnél még a fejlesztők! sem merik arra a szemét használhatatlan ravaszra rakni a tűz gombot...

  • Totti5
    #1138
    játékok?
  • vof
    #1137
    És szerinted mi alapján érdemes konzolt választani?
  • arty
    #1136
    olyan szolgáltatásokban jobb, ami nap mint nap nem kerül elő - miközben a ps kontroller ravaszai gyak használhatatlanok, a gombák helyzete pedig elavult

    itt és most FPS-ről volt szo, abban a 360 kontroller magasan jobb

    de az biztos, hogy aki ez alapján választ konzolt, az nagy hibát követ el :)
  • vof
    #1135
    Mondjuk amikor Media Marktba egy kicsit kipróbáltam őket akkor, a ps-é azért tetszett jobban mer súlyban könnyebb volt mint az x-é.

  • NEXUS6
    #1134
    Nehogy már ez döntsön!

    Szerintem mondjuk az X360-nál a két analóg kar távolsága miatt ha mindkettőt fogni kell, mondjuk autóversenynél, FPS-nél az kényelmesebb. Azonban a PS3 talán érzékenyebb precízebb, a hátsó ravasz gombokat sokat szidják, de a lenti gombokról könnyebben átrakja az ember az úját a felsőkre, nem úgy mint az X kontrollernél. A PS3 kontrollerben, van mozgásérzékelő, ami 1-2 játéknál nagyon jópofán ki is használnak. Alapból vezeték-nélküli, beépített, viszonylag jó minőségű, tartós aksival, ami nem igazán jelent külön gondot.

    Szerintem a PS3 összességében, szolgáltatásaiban jobb, ha viszonylag kicsi a kezed, akkor ergonómiailag is.
  • Totti5
    #1133
    360an kényelmesebb mert ezt is figyelmebe vették a tervezésnél, illetve azon vannak rendes ravaszok, amiről nem csúszik le az újjad illetve a két analóg nem egymás mellett van így ütköznek az ujjaid mint a PS3as esetében. 360 egyértelműen.
  • sambauer
    #1132
    szubjektiv
  • vof
    #1131
    Sziasztok!

    Arra lennék kíváncsi hogy játékélményt tekintve, melyik kontrollerrel jobb fps-eket játszani? x360 v. ps3?
  • kakaoskalacs
    #1130
    lol
    http://www.youtube.com/watch?v=wAlxWawclXA
  • Banano
    #1129
    Nekem van otthon mindkettőőőő
  • Totti5
    #1128
    360 vagy PS3 mellé kiegészítőnek jó. Van rá sok jó játék, de nem helyettesít egy konzolt sem, mert nem is tudja. Ez egy hordozható eszköz, korlátokkal, viszont játékra a legalkalmasabb, hisz erre van kitalálva és van rá pár tucat AA cím.
  • arty
    #1127
    ha sokat utazol, akkor talán
  • jaszy
    #1126
    Érdemes
  • sambauer
    #1125
    PSP-t érdemes még venni ? Jelenleg nincs semmi konzolom, és asszem most olcsóbb is mint egy 360.
  • jaszy
    #1124
    Aúúúúúúúúú ez kemény!
  • zola2000
    #1123
    Hát nekem 360mellett van wiim, és most decemberben jött ki a final fantasy crystal bearers, és a resident evil darkside chronicles, és persze egy igazi klasszikus a new super mario brothers wii, xbox360ról a decemberi címek közül csak az assassins creed 2 érdekel, de majd talán januárban szerzem be, ennyi wii játék mellett nincs most időm a 360ra is. Jó persze ősszel nálam az xbox360 volt jobb, csak most decemberben jön több jó cím wiire mint boxra, ja és tavasszal is nagyon jó játékok voltak wiire (fatal frame 4, muscle march persze japán verziók, de azokkal is tudtam játszani, de pl volt angolul tenchu 4, HOD: overkill), szóval szerintem mindkét konzol ugyanolyan jó.
  • Totti5
    #1122
    360 és a PS3 ellenfele nem a Wii, hanem max a Pécé, de ugya az saját magát győzi le és löki nyomorba. Wiit vesz 30 millió ember, mert jajj de jó fríí tájm ektiviti, megmozgat meg lehet vele valós mozgásokat sportjátékokat fun dolgokat csinálni amit a kamuvideókben látnak, aztán amikor csuklómozdulattal minden meglehet csinálni jön majd a csalódás, a másik 30 millió meg Nintendó törzsvásárló mert vannak rá nagyon jó játékok, az a pár Nintendo Ex, mert ki az a hülye aki agyon butíttt egyszerüsített, kiherélt, ronda multiplatform játékokat játszik rajta 360,Ps3 és PC helyett.

    Wii jó móka alkalmadtán, de egy gémer számára nem játékkgép, max alkalmadtán amikor kijön egy Mario, Metroid vagy valami japó horror, mert azok tényleg nagyon jók.
  • arty
    #1121
    had válaszoljak erre a marhaságra egy képpel:



    tőlem aztán 1 milliárdot is eladhattak volna a fenti grafikára képes gépről... komolytalan, hadonászos baromságra jó a wii, de akkor már inkább elmegyek teniszezni... :)

  • zola2000
    #1120
    Habár ha a ps3 meg az xbox 360 továbbra is így fogyna mint eddig, és wiiből egy darabot nem venne senki ezentúl, akkor talán sikerülne...
  • zola2000
    #1119
    Nem éppen, csak a wiit már asszem "lehetetlen" megszorongatni.
  • NEXUS6
    #1118
    És akkor most, hogy van ez?

    Jan 1-től vége ennek a generációnak és ennyi vót!?
  • zola2000
    #1117
    Mellesleg már megvan a győztes: a ps3 és az xbox360 összecsapását a wii nyerte kiütéssel (ps3ból 30millió, xbox360ból 35 millió, wiiből 60millió fogyott eddig).
  • Tetsuo
    #1116
    Osszekotod a feheret a pirossal.
    Van PayPal-od?
  • Tetsuo
    #1115
    LOL ;DD
  • Smithie
    #1114
    Szerintem ezt poénból írta...Ha nem akkor adjatok neki egy címet!
  • Papesz
    #1113
    Ezt kinevezném az év hozzászólásának.
  • milkacsoki7
    #1112
    Aki tudna segíteni Ps3 chippeléssel kapcsolatosan nagyon megköszöném talán meg s hálálnám :) Karácsonyvan Segítsetek pls !!! msn: [email protected]
  • milkacsoki7
    #1111
    Hello érdekelne a ps3 és lenne 1 pár kérdésem lécci vegyél fel msnre vagy irj emailt... msn: [email protected] vagy email: [email protected]
  • arty
    #1110
    érdekes megközelités :)

    mért nem egy bluray lejátszot ajánlottál neki, az olcsobb! ;)