157
Mercenaries 2 World In Flames
  • jánvári tamás
    #157
    sziasztok tudnátok segiteni a mercenaries 2 world in flames ha tudtok akor irjatok
  • binybus
    #156
    Hello!

    Hogy lehet ruhát váltani vagy venni a játékban?
  • Apus
    #155
    Sziasztok!
    Ha végigjátszom a főszálat befejeződik, vagy lehet még mellékküldiket csinálni?
  • Pista báá
    #154
    hopp ez konzulos forum nekm meg PC-n van akkor majd ott irogatok de ha tucc vagy tudd valki segiteni itt is jó.
  • Pista báá
    #153
    de nem engedi hoyg rakjak be egy linket.Na mindegy nekem nem megy:(((
  • Pista báá
    #152
    Köszi de nekem az X allatt nincs semmi megprobáltam de nem sikerült
    az lenne jó ha a parancsot irná de mindjárt felrakok egy képet nekm mit add ki.
  • PoisonChihuahua
    #151
    8:50-től nézd.
  • PoisonChihuahua
    #150
    Videó
  • Pista báá
    #149
    Hellosztok nem tudom hogy aktiv e a forum de segitség kéne szerintema harmadik pályán vagyok:D na és ott van 3 hely és oda kell elmeni és megölni az ellneséget hoyg ahelkiopter ledobjon ien kis anetnna szerűt
    Na mind a három helyen megvan és a végén van ien kis auto amit üldözni kell és ki kell myirnia bennelevőt mit a tankban vagy nem tom Itt akadtam el.Fölmászika csávó és kér valamit hogy nyomjam de MIT? már mindent nyomtam de semmi eredetia játék és a kézikönyvben sincsen semmi infó.LÉCCI HELP
  • Kyle07
    #148
    Hello!
    A második pályán mikor annál a negy villánál vagyunk, ott megölöm azt az 5 embert és utána bekell mennem a házba. Ott jön egy tank és felkellugrani a csövére és kiszedni a csávót, ott felugrok, kinyitom a fedelet, kiverem a kezéből a pisztolyt és utána mit kell nyomni h a gránátot is elvegye?
  • PoisonChihuahua
    #147
    Itt nem fogsz választ kapni rá.
    Viszont itt egy link.
  • Kyle07
    #146
    Hello! Nem tud valaki egy olyan torrentet amivel rendesen le is tudnám tölteni a játékot?Előre is köszi.
  • PoisonChihuahua
    #145
    Mivel a tetőn van, így igen. :)
    Egyébként itt van egy összefoglaló a játékban található helikről.
    Ez a hivatalos fórum, ajánlom, sok infó van fönn.
  • Hut
    #144
    és akkor hrlikopterrel kell oda menni és elszállítani a kínai főhadiszállásra köszi
  • PoisonChihuahua
    #143
    Egy kínai ügynököt kell megmenteni, akit az amerikaiak tartanak fogságban. A csóka az egyik ház tetején vár rád. A 3 házat pedig el kell pusztítani, de nem kötelező, plusz pénzt ill. bónuszt ad.
  • Hut
    #142
    és megtuxdnád nekem mondani hogy egy kínai küldetésnél mikor 3 épületet elkell pusztítani és egy emberkét el kell vinni ott hmit csináljak védjem meg a házat vagy mi ?
  • PoisonChihuahua
    #141
    Nuclear Bunker Bustert csak a... (spoileres, ha nem akarod ne olvasd!)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...játék legvégén (Solano bunkere) és utána tudsz csak használni, máshol nincs is rá szükség, mert minden szétrombolható a "hagyományos" töltetekkel.

    Amikor a "Fortess Island"-et kell szétkapni, használj Atillery-t vagy Bomb Drop-ot, azok is bőven megteszik (a játékban több mint 20 különböző légicsapás van, szal van miből válogatnod, igaz a játék elején ezek még nem mind elérhetőek). A légicsapásokat a frakcióknál vásárolhatod meg (ameddig a pénztárcád bírja) vagy felveheted őket a környezetedből, de ekkor ugye darabonként kell összeszedni őket, magyarul a frakcióknál vehetsz akár 15db-ot is pénzért, de ha találsz a játékban, akkor azt ingyenesen fölveheted, de csak 1 db-ot. (Lásd: #138)
    A játékban a térképen mindenfelé szét vannak szórva ilyen ingyenesen felvehető cuccok, szal konkrét helyet ne kérj tőlem, vándorolj, nézelődj és közben szedj fel tölteteket vagy ha nem akarsz pöcsölni vele, akkor irány valamelyik frakció Shop-ja. Mindig érdemes tartani cuccokat a Raktáradban (PDA>>Storage), légicsapásokat (ezekből sokat), néhány járművet (civil kocsi az elvegyüléshez/felderítéshez, egy tank vagy harci heli, stb. ezek mindig jól jönnek), ill. lőszeresládákat, hogy a helyzetnek megfelelő fegyver legyen nálad (én legtöbbször pl. egy mesterlövész puskát hordok magamnál, a másodlagos fegyót meg váltogatom [Shotgun/RPG/Carbine]).
  • Hut
    #140
    és azt megtudnád nekem mondani hogy hol találok NBBB-t mert egy kastélyt felkéne robbantani vele mindent leromboltam már a szigeten csak aza fránya kastély van
  • Hut
    #139
    Kösz nekem nem az olajkereséssel volt a problémám hanem az hogy csak 300 v
  • PoisonChihuahua
    #138
    A környezetedben találsz olajostartályokat. Ha Y-t nyomsz akkor megjelölheted azokat a tárgyakat amiket be akarsz gyűjteni, ha megvan amiket szeretnél (tartályok/lőszeresládák/pénz) akkor hívd a helikopterpilótát és ő majd fölszedi őket. Ha a maximum olajkészletedet akarod bővíteni, akkor a különböző frakcióktól lehet un. PMC Fuel Storage-et venni, ami 300 egységgel bővíti a maximális kapacitásodat. Ezek viszont elsőre nem elérhetők, feladatokat/mellékküldetéseket kell hozzá megcsinálnod, ezután megnyílik az adott frakció Shop-jában.
  • Hut
    #137
    már megoldottam a előző problémámat de van egy ujabb hogy kell az "olajszintmérőt" felvinni előre is kösz
  • Hut
    #136
    Hy vki tudni nekem mondani egy olyan helyet ahol találok bunker buster bomb-át (BBB) köszi előre
  • bexinho
    #135
    Eladnám remek állapotban lévő Mercenaries 2 játékomat. Nagyon nem jött be :S
    Képet tudok küldeni, ha komolyan érdekel a dolog!
    Esetleg csere is lehet.
    Elsősorban NHL 09 érdekelne.
    De várom priviben az ajánlatokat!
  • Hut
    #134
    hy nem tom itt mit kell sinálni az amazonas nal van 2 ikon egyméás mellet a baloldali villog és ki vann x-ve és ezért nem tom ott mit kell csinálni kösz előre:D
  • PoisonChihuahua
    #133
    A PS2-es verzát csak próbáltam, de nem vittem végig. Az Xbox 360-as verzióban csak a játék végigvitele után használhatsz szabadon NBBB-ot, amit a szerelő csajtól vehetsz meg 1m$-ért. Remélem ez segít valamennyit.
  • PoisonChihuahua
    #132
    Nem venni kell, hanem felszedni. A közeli szigeten pár venezuelai katona őriz 3-at azokat kell ellopni, aztán felrobbantani velük a bunkert.
  • Hut
    #131
    Hello
    elvok akadva a DESTROY THE BUNKER hol kell venni olyan rakétát ami ahoz kell hogy felrobatsam köszi előre?!
  • TekkenMaster
    #130
    Helló!
    Valaki tudja h hol kell PS2-őn Nuclear Bunker Buster Bomb-ot vagyis NBBB venni?
    Mert gondoltam most h a UP nem létezik többe akár le is rombolhatnám West Maracaibo-t
  • CheeChoo995
    #129
    Puff sorry a konzolba irtam
  • CheeChoo995
    #128
    Hello! Amikor elinditom az EA feliratnál lefagy a játék. Valakinek valami ötlet hogy jó legyen? plz help me
  • Khandiszno
    #127
  • PoisonChihuahua
    #126
    Azt rögtön gondoltam...
  • Khandiszno
    #125
    Hát az a szitu hogy nem eredeti ezé nem vagyok képben dolgokkal
  • PoisonChihuahua
    #124
    Igen, sajnos ez így megy, hogy ami az egyik frakciónak jó, az a másiknak rossz. A küldetések általában egy másik frakció ellen irányulnak. Annyit tudsz tenni, hogy amikor megölsz egy adott frakcióhoz tartozó katonát akkor nem von le azonnal a "barátságmérő"-ből, hanem az egyik katona bejelent téged a HQ-nak (központnak) rádión. Ezt a térképen és a képernyőn a katona feje fölött egy kör alakú ikon jelzi. Ilyenkor egy óra kezd el visszaszámolni a képernyő szélén ami azt jelzi, hogy mennyi időd van amíg bejelent téged a központba. Ha sikerül neki akkor levon a barátságukból, viszont ha megölöd mielőtt bejelent téged akkor "csendben" is elintézheted őket.
    A küldetésekkel meg sorrendben haladj, először csinálj meg minden küldetést az egyik frakciónak és ha mindet megcsináltad csak akkor kezd el a másikat, mert ha felváltva ugrálsz a frakciók feledatai között akkor állandóan fizethed a "békülési díjat".
    Annyit még hozzátennék, hogy a játék egyébként magyar kézikönyves...
    Nem azt mondom, hogy nem segítek, ha elakadsz, de a játék alapvető működését nem szeretném mindig elmagyarázni, mert az a manual dolga.
  • Khandiszno
    #123
    Hello meginnt van valami amit nem vágok leperkáltam 2,6 milkothogy barátok legyünk erre olyan küldiket meg türkiz saz@arokat ad amibe az UP-nak kell keresztbe tenni akik most rám haragszanak és nekik 2.2 millko kéne O.o
  • PoisonChihuahua
    #122
    Igen, Fiona Taylor.
  • Khandiszno
    #121
    A csajszira gondolsz? Amugy megcsináltam a türkizeket télleg kaptam jo cuccokat ^^ kösz a Helpet!
  • PoisonChihuahua
    #120
    A barátságukat meg tudod venni pénzért az operátorodnál a bázisodon. De készülj fel rá hogy tejelni fogsz. Érdemes mindig mindenkivel barátságba lenni, mert nem lőnek rád és tudsz tőlük cuccokat venni. A "türkiz szarokat" nem kötelező megcsinálni, de a legjobb dolgok így nyílnak meg a shop-ban (ritka járművek, sportkocsik, harci helikopterek, tankok, légicsapások, stb). Azt, hogy éppen mit kell csinálni csak rajtad múlik, hogy a story vonalat követed vagy megcsinálod a mellék küldiket is. Ha csak a story-t akarod végigvinni, akkor az operátorodnál vannak a főküldetések (sárga színnel).
  • Khandiszno
    #119
    Hellosztok!

    1 kis help kéne nem tudom mit csináljak : a UP-vel barátságbanm vagyok azzal a vörös sapkásakkal meg Hostil-be vagy mibe (nem értem pedig csak tankal szédszedtem a városukat ez olyan nagy baj? ) a küldik készen vannak
    má csak olyan tzürkiz sz@arok vannak azokat meg nincs kedvem megcsinálni meg már csak ilyen sárga gyakorlok vannak (Helikopáter,Pistol stb...) 1 kérdés : Mit kell csinálni? 2.hogyan tudnék kibékülni azokkat a Vörös Sz@rokkal?
  • PoisonChihuahua
    #118
    Küldj rá egy Bunker Buster-t.