6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Narxis
    #2400
    Jó ez a Google Chrome. Megvan minden kiegészítő amit Fox alatt használtam, némelyik még jobb is, pl. LinkExtend-nél a Site Rating(Siteadvisor, Norton Safe web stb.) nem egy egész sort foglal hanem csak egy gombja van felül.

    NotScript-et használ valaki?

    Mondjuk témákból lehetne több mert Fox-nál a Personas eléggé odavert.
  • lck
    #2399
    Szerintem amikor rákattintasz a névjegyre, akkor is leellenőrzi az update-tet. Ha úgy is elég akkor ne kapcsold vissza.
  • Narxis
    #2398
    Mindegy, visszaraktam.
  • Airbus A380
    #2397
    De miért zavar az updater? Nekem nagyon jól megvan...
  • Narxis
    #2396
  • Airbus A380
    #2395
    Szerintem akkor nem nézi.
  • Narxis
    #2394
    Ha kivettem a Google Updatert a windowsal induló programok közül akkor attól még ellenőrzi pl. a Chrome indításakor, hogy friss-e? Stabil verziót használok, nem beta vagy dev. Vagy tegyem vissza?
  • Airbus A380
    #2393
    Fura de nem nagyon van cikk a 7-esről a neten. Igaz még a hatos is csak béta :D.


    A hardveres gyorsítást vajon a GOOGLE mikor engedélyezi gyárilag? Nekem kínai hogy hogyan kell engedélyezni.
  • Airbus A380
    #2392
    Nem rossz :D
  • Airbus A380
    #2391
    Gyakorlatilag már a mostaninak iks adhatsz, nekem már a béta előttiek is fennt voltak már azok is teljesen stabilak voltak, a mostanit meg már a mozilla is ajálja minden napi használatra.,
  • alcotb
    #2390
    Tölthető a hardvergyorsított Chrome 7
  • zeli
    #2389
    Nálam a Firefox volt instabil. Zabálta a RAM-ot, a CPU-t, gyakran lefagyott, volt hogy 40 másodperc után sem indult el. Ezért is váltottam. A Firefoxot se basztam sose tele kiegészítőkkel, egy AdBlock volt azt csá. Chrome nekem tökéletesen megfelel, rákattintok az ikonra, puff be is hozza a kezdőoldalt, és már böngészhetek is.
    DE egyébként feltelepítettem a Firefox 4-es verzióját, ami egyébként tetszik, gyorsabbnak és stabilabbnak tűnik. Ha kijön a végleges verzió, fogok neki adni egy esélyt.
  • Airbus A380
    #2388
    Akkor varrd össze..... Arra nem gondoltál hogy a többség magától is tud választani és eltudja dönteni hogy az a jobb? (mert kicsi, 1szerű stb..) Most épp opera alatt szájkaratézok veled... látod ezt is lehet 1 olyannak védeni a Chrome-t aki az opit is szereti. (igaz a felét se használom...)
  • Airbus A380
    #2387
    Most nekem is opera van, de amint látod kiállok a másik kedvenc mellett is :)
  • Airbus A380
    #2386
    Az átlagot nem érdekli hova telepszik. Megjegyzem engem se nagyon. Ezt ne hozd fel neki hibának, feltelepedik használható PONT.
  • Airbus A380
    #2385
    FF-nél a noscript nem ér semmit marha gyorsan jönnek a lapok de hiányosak stb... többet szöszöl az ember a NOScript-el mint amit gyorsít. FF3.6.8 az stabil még jó hogy nem vagy le. Továbbá nekem még a 6-os Chrome is talán csak 1szer állt le hónapok óta. KB azóta van meg mióta kiadták.
  • Airbus A380
    #2384
    Én nem tudtam olyat csinálni operába csak hasonlót. De az nem ua. -- Előnye még az 1szerűség stb stb. szóval van még. A kinézet meg kinek előny kinek nem. Nekem nagyon tetszik.
  • Airbus A380
    #2383
    Akkor jól vettem észre, nekem is feltűnt anélkül gyorsabb...


    Egyébként az opera fórumba megoldották nekem az orbit problémáját és jó a Chrome-hez is nem kell semmiféle kieg..
  • Ability
    #2382
    Erre a legjobb példa a Firefox. Régebbi gépeken kimondottan jól teljesít, esetenként lealázza a Chrome-ot is. Újabb gépeken totális csőd, iszonyat lassú. Ennek oka szerintem a multicore rendering-re vezethető vissza. A Chrome egy modern böngésző, modern gépeken és modern operációs rendszereken érzi jól magát. Ilyen körülmények között a Firefox egy bloated szarkupac. Ettől eltérő környezetben pedig egy Chrome-gyilkos.

    Tehát hol az igazság? Valahol az Opera környékén, egyedül ők csinálták meg ilyen univerzálisra a dolgot. Ettől függetlenül az Opera sem habos torta, én például hülyét kapok a több éve jelenlevő "betöltés alatt minden akad és lassú" bugtól.
  • Ability
    #2381
    Minden szoftverre jellemző hogy más-más körülmények között eltérően teljesítenek. Szóval elhiszem hogy nálad nem a legjobb. Ettől függetlenül valóban fejlett böngésző és valóban gyors is, csak ez nem egy egyetemes igazság. Mint ahogy a többi alternatívára sem lehet ráhúzni ilyet.
  • lck
    #2380
    Nyilván lehet hogy nincs igazam. Csak a saját tapasztalataim alapján szerzett véleményemet elmondom el. Tőlem aztán használhat mindenki amit akar. Elismerem a google érdemeit - google keresőt és gmailt használok. De ez nem jelenti számomra hogy feltétel nélkül elfogadom a cég minden termékét. Hidd el, az elsők között voltam aki feltette már a chrome bétáját - akkor amikor még sokan azt sem tudták hogy létezik. Használom és érzem hogy nem olyan mint amilyennek leni kéne. Közben meg olvasom hogy - legjobb - leggyorsabb - legmodernebb. Csak nem tapasztalom - de a nép meg elhiszi - és ezt ügyes manipulálásnak tartom. Ettől szakad el a cérna néha nálam.
  • Ability
    #2379
    Az Operások áltimét érvelése... Kár hogy semmi jelentősége és hátránya nincs ennek a megoldásnak, üres vádaskodás.

    Egy dolgot nem értek. Én elismerem az Operát, anno nagyon sokáig használtam, a mostani új kiadásokkal pedig végre visszanyerte régi fényét. Miért olyan nagyon fontos hogy válasszunk a két oldal között? Miért olyan nagyon fontos meggyőzni egymást hogy mindenki hülye csak (én|te) nem?
  • lck
    #2378
    Arra nem képes hogy a Program Files-ba települjön. A frissítés után a régi verzió mappáját meg otthagyja szemétnek.
  • lck
    #2377
    Mert miért végzi jobban ? Egy feltett alap FF is tökéletesen kielégíti azokat.
  • lck
    #2376
    10.61-es Operában semmiféle instabilitást nem tapasztaltam. De hozzáteszem 3.6.8-as FF-ban sem. Nálam ezeknél nincs olyan hogy lefagyás. ( hú a macska rúgja meg a chrome leállt ) A kb 2 éve meglévő és frissülő Opera és FF profil ellenére sem. Az Adblock meg az urlfilter érzésre az Operát és FF-t is gyorsítja, sőt a FF-os NoScript is gyorsít. Ch-nál ezt nem mondhatnám el.
  • Ability
    #2375
    Kinek az igényeiről beszélünk? Az átlagembernek bőven elég a Chrome tudása. Ezeket pedig -- bocs, de -- jobban végzi.
  • lck
    #2374
    Persze - legjobb 5-ben van. :))
    FF-nak meg Operának bármikor beállítok hasonlóan kényelmes kinézetet. Aztán ezzel el is fogytak a nagy előnyök.
  • Ability
    #2373
    Az AdBlock csak lassít minden böngésző alatt. Lehet kevesebb szart tölt be a háttérben, viszont a szűrési feladat elvégzése visszafogja a teljesítményt.
  • Ability
    #2372
    Nézd, lehet hogy a Chrome egy fapados böngésző, erre találták ki, az Operának más célközönsége van. Viszont a Chrome az "egyszerű és gyors böngésző" kategóriában nagyon is jó. Mellesleg ironikus, hogy pont a mostani instabil Opera kiadások után nyilatkozol ilyet. Mondom ezt úgy, hogy közben maximálisan elismerem az Opera munkásságát, illetve tisztában vagyok a mostani zavaros körülményekkel.
  • Airbus A380
    #2371
    Nem trágya az. Az 1ik legjobb böngésző a Chrome. Kinézetbe pl verhetetlen. De tény hogy aí 4-es FF-hez meg a legújabb operához nézve nekem lassabbnak tűnik a 6-os még adblock-al is.
  • lck
    #2370
    Csak azért írtam, mert meg őrülök tőle hogy a reklámmal elkábított chrome fanok a saját szemüknek sem hisznek és csak fújják a hülyeséget a chrome csodálatos tulajdonságairól. Közben egy tránya. A Firefox és Opera 3 hete kinyomott, megcserepesedett szarába sem léphet. ( üssetek agyon )
  • Ability
    #2369
    Utána meg a Safari, legvégül pedig az IE6. -.-"
  • Airbus A380
    #2368
    Pedig igaza van :) Érzetre sajnos a 6-os is lassú. Az opera a leg gyorsabb :P


    De holnaptól a 4-es FF lesz :D
  • lck
    #2367
    Érzéki csalódás - A chrome-nál nincs gyorsabb a világon. :))))
  • hppcrts
    #2366
    Miért van az hogy a Chrome 5 lassabban tölti be az oldalakat mint például az Opera 10.61 vagy Firefox 3.6?
  • gyűjtő
    #2365
    Szervusztok Idavid,Airbus A380!
    Köszönöm a segítségeteket.
  • Airbus A380
    #2364
    "
    2. ha az új lapon megjelenő 8 képre gondolsz, azok maguktól frissülnek, ahogy látogatod az oldalakat"

    Azokat meg úgy húzkodod az egérrel ahogy tetszik. a Rajz szög vagy miaz, al tudod őket rögzíteni és akkor nem törli amikor takarítod a böngit.
  • ldavid
    #2363
    1. könyvjelző kezelőben találsz egy rendezés gombot, ott kiválaszhatod a cím szerinti rendezést (a mappákat szerintem kézzel kell rendezned)

    2. ha az új lapon megjelenő 8 képre gondolsz, azok maguktól frissülnek, ahogy látogatod az oldalakat
  • gyűjtő
    #2362
    Szervusztok!
    Ismerkedek a Google Chrome böngészővel.
    Ezidáig két funkcióját nem tudtam megfejteni:
    1./ Hogyan lehet a Könyvjelzők könyvtárait és/vagy a Könyvjelzőket abc sorrendbe rendezni?
    2./ Hogyan lehet az Indexképeket feltölteni?
    A segítséget előre is köszönöm.
  • Airbus A380
    #2361
    Vagy FF-t . azért köcce.


    A link figyelő be van állítva., De nem reagál.