6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #2480
    OMFG :DD
  • Rage47
    #2479
    hát ez nagyon hasznos:D
  • Airbus A380
    #2478
    Angol tudás ellenében nehéz elolvasni....

    (és megkeresni )

    köcce.,
  • Aquir
    #2477
    :D
  • Aquir
    #2476
    első keresésre
  • Airbus A380
    #2475
    Hali olyan kieg-et szeretnék amileválasztja a flash videot a weblapról ha van mutassatok. köszi. ilyesmit szeretnék. köszi a segítséget.
  • Aquir
    #2474
    nem tudom konkrétan az okát, így nem..
  • Narxis
    #2473
    Ezt használta már valaki?

    http://www.abelssoft.net/unchrome.php
  • Shep
    #2472
    És megoldást találtál rá?
  • Aquir
    #2471
    lépj be újra a synchbe, aztán browser restart, eddig mindig jó volt
  • Rage47
    #2470
    na ma teszteltem, win reinstall után minden a régi :p
  • Aquir
    #2469
    mostanában tapasztaltam pár ilyet
  • Ability
    #2468
    Témák, bővítmények, letöltések, látogatott lapok, mentett jelszavak és űrlapmezők, WebApps, böngésző beállítások.

    Ha van egy notid és egy asztali géped is, akkor beállítod a szinkronizálást mindkét gépen, így ha az egyiken valamit csinálsz, akkor a másikon is azonnal elérhető lesz/érvényesül.

    Új témát választasz és a másikon real-time kicseréli, telepítesz egy extension-t és a másik gépen is azonnal elérhető lesz ugyan azokkal a beállításokkal, anélkül hogy bármit csinálnod kellene. Illetve egy reinstall után mindent visszaállít. A beállítások alatt be tudod állítani hogy miket szinkronizáljon.
  • Aquir
    #2467
    - autofill: megadhatsz bizonyos kitöltendő részeket (név, cím stb) automatikus kitöltésre, ott van a beállításokban
    - könyvjelzők
    - kiterjesztések
    - beállítások (talán az összes.. ekkor a mentett jelszavakat is megjegyezheti)
    - témák
  • akyyy
    #2466
    könyvjelzőt eddig is tudta. engem az érdekel mit tartalmazz az a stb?????????
  • ldavid
    #2465
    ha valamit változtatsz egyből szinkronizál a szerverrel, új könyvjelző, új téma stb. így ugyanaz lesz az egész, ha bejelentkezel egy másik gépen
    ezeket választhatod ki
  • akyyy
    #2464
    ezek mit jelentenek? mármint nekem magyarul irja, de mit ért ezek alatt???
  • Aquir
    #2463
    Chromost. Ez a böngészőnek ment el mindent amit ott látsz, és újratelepítéskor visszatölti, ha belépsz a sync résznél
  • Rage47
    #2462
    ez a Google Bookmarks-os könyvjelzőimet szinkronizálja, vagy a Chrome-ban lévőket?
  • pxxl
    #2461
    directupload.net miatt. tedd át máshova a képet :)
  • Shep
    #2460
    Nincs valakinek arra valami ötlete, hogy azóta mióta felfrissítettem (2 nappal ezelőtt) a 6.0.472.53 -as verzióra azóta már 2x is megfagyasztotta az egész rendszert, egyszer indításnál egyszer meg új lap nyitásánál.
  • mflex #2459
    már 3-ik napja veszélyesnek tartja ezt a topikot (is)
  • zeli
    #2458
    Már tárgytalan, megoldottam. Ha valakit esetleg érdekel:

    Ezzel a paraméterrel indítottam a Chromeot: --proxy-server=
  • zeli
    #2457
    Azt miért csinálja, hogyha elindítom, akkor gondolkodik 5-6 másodpercet, és alul "proxy azonosítása folyamatban..." felirat jelenik meg ? Addig nem tölt be semmit, utána megy rendesen. Nem tudom ezt valahogy megcsinálni? Picit zavar :)
  • ldavid
    #2456
    engem csak akkor zavar ha nem férek hozzá miatta normálisan egy oldal tartalmát
    csak az ilyenek miatt van telepítve az adblock, hogy betudjam kapcsolni
  • Airbus A380
    #2455
    Nekem majdnem mindem ismerősöm azt mondja nem blokkolja nem zavarja. A reklám inkább gondolom másodpercekben mérhető.
  • Ability
    #2454
    Ha már itt tartunk: engem sem zavar. Viszont a reklámkérdésnek nem sok köze van az emlegetett tizedmásodperces dologhoz.
  • Airbus A380
    #2453
    Tévedsz nem általánosíthatsz hogy mindenkit mivel a legtöbben nem blokkolják, igen sokan azért mert nem i tudják hogy lehet, de van 1 szép réteg AKIT NEM ZAVAR és ezért nem blokkolja őket. :) Szóval nem volt idióta kérdés.
  • Aquir
    #2452
    én tizedekről beszéltem. A reklámokat blokkolom, azok zavarnak is mindenkit, fölösleges volt megkérdezni.
  • Airbus A380
    #2451
    off.


    Akkor te a reklámokat se blokkolod,ha nem számítanak amp-ek ?
  • Aquir
    #2450
    nincsmit
  • Aquir
    #2449
    Akkor kérdezd meg azokat az embereket, akik viszolyognak tőlük.. :)
    Nem szoktam minden egyes böngészőnek a következő verzióját követni, hogy x tized mp-re verjem magam, annyira nem nagy a különbség, nyugodtan kiadhatják egyben. Aki meg nem tud meglenni a legújabb frissítés nélkül, nyugodtan használja, és emiatt ne trollkodjon.
  • Rage47
    #2448
    na ezt nem is tudtam köszi
  • Airbus A380
    #2447
    Miért nem mered a bétákat kipróbálni/használni? (félre értés ne essék nem erre buzdítok csak mostanság sok embertől hallom hogy szinte viszolyog tőlük és érdeklődöm)
  • Aquir
    #2446
    jól van, elég lesz :)

  • Airbus A380
    #2445
  • Aquir
    #2444
  • Aquir
    #2443
    minden gépen van ilyen, mert a google fiókodból visszarak minden beállítást, kiegészítőt az újonnan telepített chromera


  • Rage47
    #2442
    több gép között*
  • Rage47
    #2441
    chrome-hoz van kiegészítő-szinkronizáció?