6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Hunter32
    #5723
    Kellett már ez a frissítés akár egy falat kenyér. Nekem személy szerint az összes alább jelzett problémám megoldódott. Videók is szépen forognak a hardver gyorsítóval és a memóriát se falja mind fel.
  • skinnyman
    #5722
    Freezing Chrome for Ice Cream Sandwich
  • Narxis
    #5721
    The Chrome team is delighted to announce the promotion of Chrome 41 to the stable channel for Windows, Mac and Linux. Chrome 41.0.2272.76 contains a number of fixes and improvements, including:
    A number of new apps/extension APIs
    Lots of under the hood changes for stability and performance
    A list of changes is available in the log.
  • kl24h
    #5720
    Az Avast-al lehet boot idejű keresést végezni, lefuttathatod a gépet, ezenkívül ajánlom lefuttatni az Emsisoft Emergency Kit-et (magyarul is tud, frissíted és utána mehet a vizsgálat, a vizsgálatnál elegendő a Gyorsvizsgálat vagy az Okosvizsgálat).
  • Hunter32
    #5719
    Összesen 7 darab chrome folyamatot számoltam rögtön a gép indulás után. Persze ilyenkor még kevés memóriát zabálnak. Lehet nekem is van offline cuccom mert alul a rejtett ikonok közt mindig jelen van a Chrome.
    Nem nincs sok bővítményem összesen 7 fut. Adblock, tampermonkey, avast, As magic player, G diák-dokumentumok-táblázatok
    Nem mondanám friss verziónak a Winem, több mint egy 1 éve van fent és már akkor sem volt friss. És 64 bites.
    A féregre én is gyanakszom. Boot vírus irtás Avastal? Hogy hangzik? Segítségemre lehet vagy egy chrome reinstal is elég lesz?
  • SzirmosSzisza
    #5718
    Néha magától felmászik valami Chrome offline, annak szokott ilyenkor is lenni dolga.
  • kl24h
    #5717
    Lehet vírus (vagy fertőzött program) van a gépeden! Ha csak bekapcsolod a gépet és nem nyitsz fel semmilyen oldalt sem nem szabad legyen egyetlen chrome.exe sem. Ha van, akkor gondok vannak. Ha pedig nincs egy sem, de mikor felnyitsz egy oldalt és máris sok lesz, akkor is valami fertőzött program csinálhatja
  • SzirmosSzisza
    #5716
    Nincs túl sok bővítményed?
  • ldavid
    #5715
    nekem kb 7-800 mega
    friss verzió? 64 bit vagy 32? kiegészítők nem zabálnak sokat?
  • Hunter32
    #5714
    Valaki még találkozott memória zabaló Chrome-al? Nekem egy ilyen van.
    Tehát a helyzet a következő: összesen 90 folyamat fut a feladat kezelőben. Ez nem tudom soknak számít-e mert szándékosan csak a Chrome van részemről elindítva. Ebben is csak 5 fül és torony magasan veri az összes többi folyamatot. 70%-on tartva a fizikai memória szintet. 4 gigányi RAM van a gépemben szóval nem kellene egy Chrome így kihasználja a 70%át.
    Vélemény vagy esetleg valami javaslat...
  • acsati
    #5713
    rendben, úgy legyen!
  • ldavid
    #5712
    tegnap nekem is csinálta.
    majd megoldják, ne foglallkozz vele.
  • acsati
    #5711
    Nekem meg most olyan problémám akadt, hogy ha bezárom a Chrome-ot akkor felugrik egy ablak, hogy a Chrome összeomlott, újraindítom-e. Ez mitől lehet?
  • Hunter32
    #5710
    Aha az lehet mert használok. Ha emlékeim nem csalnak akkor tényleg az után ugrálnak itt fel-aló a dolgok miután felraktam. Megpróbálkozom először a bővítmény letiltásával, hátha az segít és nem kell törölni. Ritkán de használom azért. Jó nagy kaka ez a Silverlight...
  • acsati
    #5709
    nem tudom használsz-e silverlight bővítményt, nekem az okozott olyat, hogy bizonyos időközönként megjelent két reklám oldal... letöröltem és azóta nincs
  • Hunter32
    #5708
    Kösz a választ! A flash probléma rendben van, már csak a felugró ablak (webpageclick) gond idegesít.
  • aikon16601
    #5707
    Próbáld meg ezt, írd be keresőbe: chrome://plugins/


    Utoljára szerkesztette: aikon16601, 2015.02.18. 16:34:18
  • Hunter32
    #5706
    Üdv.

    Panaszkodni szeretnék kicsit!
    Nálam a Chrome egy ideje nagyon fura dolgokat kezdett csinálni.
    1. A flash videókkal nagyon bajban van néha. Általában a beágyazott videókat alapból nem jeleníti meg csak a hang fut. Aztán van hogy tovább megyek a forrás oldalra ott pedig fut. Van amikor ott sem, csak hang van ott is. De ez is bizonyos videók esetében igaz mert van ami megy van ami nem. Próbáltam rájönni a logikára hogy melyek azok a videók amelyek nem mennek de semmi. Van hogy később próbálom és megy. A facebook videó lejátszóját pedig nagyon nem szereti mert 10ből max 2 megy rendesen.
    Flash frissítve (mondjuk az nem szükséges a Chromehoz). AdBlock fut és még pár bővítmény.
    2. Felugró ablakok. Kb. óránként a semmiből két reklám fül próbálja magára vonni a figyelmet. Úgy tudom a Chromeban alapból van POP-up block, de ha nincs is az avast kellene segítsen az ilyenek ellen. Nem? Malware keresőt futtattam és nem talált semmit.

    Nagy a gyanúm hogy vírusom van, de boot vírus irtást avastal próbáltam, pár férget talált és kiirtotta. Win újratelepítés pedig elég időigényes a sok progi miatt. Egyéb ötletet várnék, főleg a flash esetében. Kösz előre is!
  • aikon16601
    #5705
    Bocsi véletlen töröltem.
    Ide
  • aikon16601
    #5704
    A hardver gyorsítás alkalmazásból vedd ki a pipát.

    Katt ide!
    Utoljára szerkesztette: aikon16601, 2015.02.18. 11:19:42
  • MerlinW
    #5703
    Egyedül nem, de kisebbségben vagytok az biztos. Egyébként az elmúlt 4 évben rengeteg mindent javítottak a rendszeren. Stabilabb, biztonságosabb, gyorsabb lett. Tavaly nyáron volt valahol egy cikk erről, akkor +5-6%-nyi globális teljesítményjavulást mutattak ki a 2011-es állapothoz képest, valamint több, mint 50 ezer rosszindulatú program elleni általános védelemről. Mármint nem szórakozásból napi "tízóráznak" a törpök a MS-nál:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.16. 15:40:26
  • MerlinW
    #5702
    Azért van az SP-kben 1-2 major verziójú dolog amit a kicsik nem pakolnak fel. Továbbá az SP flag-et sem kapja meg a rendszer ha nem telepíted, így pár alkalmazás ami ezt vizsgálja, nem fog működni.
  • howarju
    #5701
    Szia!
    Igaz, hogy nem Google Chrome alkalmazásakor, hanem Pale Moon használata mellet, nálam is volt gond, miután vakon engedtem frissíteni az Update által, részemre előkészített "nVidia - Graphics Adapter WDDM1,1 Other hardware - NVIDIA Geforce 6200" Driver-t. Frissítés után, néhány weboldalnál "A képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt!" figyelmeztetés mellett elsötétült a képernyőm.
    Ezek után vissza kellett térnem az előző (285.62), vagy a még régebbi (175.15) -ös Driver-re. Utána minden rendben működött! Talán, Nálad is ez lehet a probléma?

    Én az összes frissítés letöltésének híve vagyok, hogy a biztonsági rések ne maradjanak nyitva! Azonban ezesetben kivételt kellett tennem, a letöltést végleg letiltottam! - Legalább is addig, míg ki nem javítják az illesztő hibáját!
  • k0trapali #5700
    Tudtommal a service pack-ban olyan frissitesek is vannak amiket apránként amugy is telepit a rendszer szoval te is frissited csak egyben :D frissites az mindig jól jön. Amugy friss Win7 van fent nem frissitett.
    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2015.02.16. 14:43:43
  • ldavid
    #5699
    neked lehet vicces, de nem vagyok ezzel egyedül
  • Narxis
    #5698
    "én pl. nem vagyok híve a frissítésnek, csak a service pack ami szóba jöhet"

    lol
  • ldavid
    #5697
    videochip/kártya lehet nem elég erős, de +2gb ram is jól jöhet, ha tudod bővíteni

    "Friss Win7 van" ez is lehet a gond :D én pl. nem vagyok híve a frissítésnek, csak a service pack ami szóba jöhet
  • k0trapali #5696
    Hozzáteszem szivesebben böngészek a telefonomon mert ott sokkal gyorsabb! Nem értem miért ilyen nehézkes a netezés a netbookon. Friss Win7 van rajta.
  • k0trapali #5695
    Sziasztok!

    Mitől lehet az, hogy van egy Asus eeepc-m 2magos, 2gb ram nvidia ion technologiaval és a chrome-ban a HD videókat nem birja lejátszani akadas nelkül? Flash playert telepitettem külön is!
  • Jim Morrison
    #5694
    Csak kíváncsiságból elkezdtem múltkor kutakodni alternatív bővítmények iránt, hogy van e esetleg jobb a kategóriájában egy egy bővítménynek mint amit használok.
    Awesome screenshotot le is cseréltem Nimbus screenshotra. Kevesebbet eszik, szebb, jobb, nem bugos.
  • ldavid
    #5693
    nekem is van 567 de nincs gondom.
    inkább a bővítmények között érdemes szétnézned.
  • Bazsalusz
    #5692
    Nagyon belassult a chrome-om egy ideje!Valakinek valami tipp hogy mi lehet a gond?Néhány pluginem van, viszont több száz könyvjelzőm.Lehet hogy az a gond?
  • Jim Morrison
    #5691
    Nálam reklámok se jelennek meg, így az reklám blokkolónak is mondom.
  • SzirmosSzisza
    #5690
    FB meg egyéb ilyen dolgokat blokkol amik követnek neten. Én személy szerint lecseréltem Disconnectre, nekem az jobban bejön.
  • MerlinW
    #5689
    Ghostery nem reklámokat blokkol, hanem egy inkognito plugin.
  • Jim Morrison
    #5688
    Nem, ghostery csak ~22-t eszik.
  • lck
    #5687
    Próbáltam - JÓ - azóta ezt használom Chrome-on és FF-on is.
  • MerlinW
    #5686
    Nem, de az AdGuards is csak 46-ot eszik.
  • SzirmosSzisza
    #5685
    Ezt próbálta már valaki?
  • Jim Morrison
    #5684
    most nézem, hogyha fejlesztői eszköztár megvan nyitva és változik a kód, azt jelzi a kódsorban. pl mikor active class taboknál átmegy egyikről a másikra azt szépen jelzi :) apróság de hasznos.