6043
Egy böngésző a Google-től.
  • LoSA
    #5763
    Jó neked! ;)
  • Airbus A380
    #5762
    Szia nekem behozta, rákattintottam és ott volt.
  • LoSA
    #5761
    Sziasztok,

    Szeretném megnézni a IDŐKÉP - RADAR oldalt, de sajnos kapok egy üzenetet; "Nincs támogatott formátumú vagy MIME típusú videó."

    Ez micsoda? Mi a baja? Sajnos a Firefox se játssza le.
    Köszi!
  • Jim Morrison
    #5760
    chrome-44-sending-https-header-by-mistake-breaking-web-applications-everywhere/
  • kjhun
    #5759
    A 44.0.2403.89-es verziót elkúrták, szokásukhoz híven. Ulozra nem lehet feltölteni, így vissza kellett raknom a 43.0.2357.134-es verzióját a böngészőnek. Ahogy, sejtettem erre visszatérve, egyből jó lett. Lehet, hogy más felhőtárhelyeknél is vacakolhat a böngésző. Most, pár napig tiltva lesz a frissítési szolgáltatás, amíg nem frissül 1-2 újabb kiadásig bezárólag.
  • papi08
    #5758
    Megjavult ebben a pillanatban, már működik újra. :D
  • ldavid
    #5757
    soha a büdös életbe nem nézném, ha twitteren látszódnának a képek (mint a a fb biznisz előtt)
  • Jim Morrison
    #5756
    instagrammot mobilon kell nézni :/
  • ldavid
    #5755
    nálam is ez van, de csak firefox-ból
  • qetuol
    #5754
    de legalább tudom, hogy nem egyedi probléma, viszont a neten semmi infót nem találtam erről, pedig már több napja így van
  • papi08
    #5753
    Nekem a főoldalt sem hozza be :/
  • qetuol
    #5752
    az instagram oldalát nem nyitja meg a chrome nekem. csak egy nagy fehér semmi látható, ha valakinek az oldalára megyek (a főoldalt betölti, de csak azt). másnak is? vagy csak nálam van a hiba?
  • Jim Morrison
    #5751
    hirek/54235/google-chrome-v8-javascript-crankshaft-turbofan-jit-compiler.html
  • lck
    #5750
    Esetleg Adwcleaner-rel felveheted a harcot ellene.
  • szabii98
    #5749
    Helló!
    Valahogy benyeltem egy szép vírust, vagy nemistudom mit, nem enged telepíteni semmit a bővítmények közül a chrome, merthogy network_failed, ha megnyitok néhány oldalt(pl. sg, twitch, de máshol is előfordul), feldob egyilyen...fehér lapot, aminek mindig valami nagyonszép neve van, pl superadblocker, de mindig ki kell nyomni.. Valahogy meglehetne ezt a problémát oldani a gép újratelepítése nélkül? Úgyis érik már, de nagyon idegesítő ez a dolog. Vezérlőpultból és a program files-ból is kitöröltem minden ilyen fura nevű dolgot, de úgy érzem mélyebben gyökerezik a dolog. Ha újratelepítem a chrome-ot, az nem oldja meg a problémát, ha felrakok egy bővitményt, pl adblockert, akkor egyszer csak kikapcsol a chrome. Visszakapcsolom, megint kinyomja magát, majd eltűnik az adblocker a bővítmények közül(!!). Nem, ez nem valami koreai film, tényleg ez történik. Anyone?

    szerk.: miután elküldtem, fel is ugrott egyből, így néz ki élőben a cuccli:

    Utoljára szerkesztette: szabii98, 2015.07.07. 12:14:00
  • Jim Morrison
    #5748
    chrome layout editor
  • papi08
    #5747
    Sziasztok!

    Sajnos a Chrome-om már hetek óta eljátssza velem hogy minden indításnál újra be kell jelentkezzek a Google acc-ba.. mi a fene lehet a baja? Már újra lett telepítve, sütiket is töröltem, netet is végig néztem, de semmit nem találok... Valakinek valamilyen ötlete?

    Köszönöm!
  • Jim Morrison
    #5746
    én csak a gugliban próbáltam, nem a chrome beszédfelismerőjét (nem is tudtam, hogy van).
    Alapértelmezettt mikrofont használja, ha működik a mikid akkor nem kell semmit sem beállítanod.
  • suba53
    #5745
    Sziasztok!
    Használta, vagy ismeri valaki a Chrome beszédfelismerő funkcióját?
    Konfigurálni kell valamit, vagy automatikusan felismeri a mikrofont?
    Van más beszédfelismerő "diktáló" program ezen kívül esetleg?
    Köszönöm.
  • Jim Morrison
    #5744
    Google Chrome Beta now pauses unnecessary Flash content for better battery life
  • Jim Morrison
    #5743
    új chrome frissítés pár apróságon kívül mintha az oldalbetöltésen is változtatott volna (vagy csak most jobb a netem valamiért...^^) (beta)
    füleknél az oldaltöltés jelzést mintha variálták volna, névjegy fülön a naprakész is másmilyen ahogy nézem.
    Oldalbetöltésnél meg egyszerre jön be az egész oldal, nem pedig 90% ban aztán helyreugrik, hanem tök egyszerre. (aztán lehet most a telepen kevesebben neteznek..)
  • akyyy
    #5742
    nézd meg inkognító módba is!
    meg hogy kikapcsolsz minden felrakott bővítményt.
  • nokiaadam
    #5741
    Sziasztok !

    Youtubot akartam nézni és nem jeleníti meg a szövegeket , nincs ott a számcím !
    Bejelentkezés gomb is csak kék színű XD

    Ilyenkor mi a teendő ? Már letöröltem és újratettem a böngészőt de semmi.
    Csatolok képet!
    http://www.kephost.com/image/FLW1
    Segítséget előre is köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: nokiaadam, 2015.05.15. 23:30:06
  • Jim Morrison
    #5740
    Nálatok megy az hbo go? eddig mindig frissítenem kellett a lapot, ha másik videót akartam megnézni, de most még el se indítja a videókat chrome restart után sem.
  • Jim Morrison
    #5739
    password alert by Google
  • akyyy
    #5738
    mijezaz elcseszett könyvjelző hozzáadása ficsőr már? facebook profilt akartam berakni egy könyvjelző MAPPÁBA, erre meg sem kérdezi hogy hova tegyek, helyette berak egy "bórítóképes" lapocskát, meg kiírja hogy ha több infó kell, jelöljem ismerősnek az illetőt. Jóhogy nem böktem meg már a leendő fönökömet xD
  • Jim Morrison
    #5737
    ja lehet ezért volt már nekem, mert egyszer kapcsolgattam about:flagsben ezt azt.

    Egyébként azt sem értem a bővítményeket miért pakoltál el... leginkább azokat amik csak 1-1oldalra voltak hatással. eddig elég volt akkor néznem mikor YT specifikus oldalon voltam pl, és ahhoz volt a bővítmény, most meg bármelyik lap van nyitva folyamatosan nézhetem... (azért pakoltam ki mert gyakran kattintok rá, mielőtt jön a tanács, hogy tüntessem el a menübe)
  • ldavid
    #5736
    (még) visszalehet állítani amúgy
    chrome://flags/#enhanced-bookmarks-experiment
    "Enable Enhanced Bookmarks" mellett át kell váltani disabled-re
  • ldavid
    #5735
    hát ez a könyvjelzős baromság... még listanézetben el is menne a felesleges animációkkal együtt, de még görgővel sem tudok kattintani (eddig mindig azt tettem)
    megint egy rohadt hasznos update ez......
  • TheFlash4Ever
    #5734
    The Chrome team is overjoyed to announce the promotion of Chrome 42 to the stable channel for Windows, Mac and Linux. Chrome 42.0.2311.90 contains a number of fixes and improvements, including:

    A number of new apps, extension and Web Platform APIs (including the Push API!)
    Lots of under the hood changes for stability and performance
    The answer to life, the universe and everything

    This update includes 45 security fixes.
  • Jim Morrison
    #5733
    érdekes.
    Notimon az új csillag a címsorban kapott helyett, másik gépemnél meg mellette, mintha egy kiegészítőhöz tartozna.
  • howarju
    #5732
    Hi!
    Bizony, hogy kellett! http://index.hu/tech/2015/04/10/tobb_millio_felhasznaloi_adatot_lopott_a_chrome_kiegeszitoje/
  • Jim Morrison
    #5731
    szerintem sírni fogsz legalábbis én jobban szerettem a régit.
  • ldavid
    #5730
    nekem a legfrissebb béta van de nem látok semmi újat.
    de ha szarabb lesz, én elsírom magam. napi 127-szer használom legalább :D
  • Jim Morrison
    #5729
    Aki bétát használ (lehet stable verzió is): úgy látom újítottak kicsit a csillagon, ráadásul a könyvjelzőket is teljesen átszabták.
    chrome://bookmarks/
  • acsati
    #5728
    de sztem annál frissebbet nem tudok leszedni, mint ami ott a linken van. nem tudom mit szívózik, böngészőt meg nem akarok váltani
  • Aquir
    #5727
    legfrissebb változatot kér.. ennyit tudni :P
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.04.08. 00:04:16
  • acsati
    #5726
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne, hogy az rtlklub/most oldalán szeretnék visszanézni tartalmat, amihez Microsoft Silverlight szükséges. Na már most ez nekem ezer éve telepítve van (régen működött is), de mégis azt írja, hogy telepítsem. Letöröltem, felraktam újra (általuk megadott linkről), de semmi változás. kép
    Van ott egy link, hogy ha chrome-ot használok, de az se segít, mert más a problémám, nem látja azt, hogy telepítve van egyáltalán.
    Tud erre valaki megoldást?
  • sakhalin
    #5725
    akkor ide is

    Hali.Mostanában vettem észre,hogy 2K/4K videoknál HTML 5 alapon a Youtube iszonyatosan szaggat.
    Mit lehet tenni?
    Gép elég hozzá IE vaj sima.

    Tech info :
    windows 8.1 x64
    Chrome : 41.0.2272.101 m (64-bit)


    Köszi.

  • Narxis
    #5724
    Ennyi. Chrome a legjobb böngésző.