6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Ability
    #2560
    Nem értettem a kérdést. Az Omnibarról van szó, elkezdesz benne pötyögni, Google-ön rákeres, kiadja a javaslatokat vagy kiegészíti a webcímeket (találtok+google keresés). Az űrlapok más dolog, a kettő elkülönül.
  • Aquir
    #2559
    viszont ezzel nem magyaráztad meg azt amit kérdeztem....
  • Pano
    #2558
    Sziasztok!

    Engem egy funkció hiánya zavar csak nagyon, amire máig nem találtam megoldást. Más fórumon már lehurrogtak, hogy felesleges dolgot akarok, meg minek, de nekem igenis fontos és szükséges:) Hátha ti tudtok nekem segíteni.

    Számomra nagy hiányosság a látogatott weboldal címeinek tárolása és listázása, ami a többi böngészőnél a címsorból lenyitható listából érhető el.
    A history a chromeon belül nekem elég kényelmetlen, mert iszonyat káoszos (ugyan az a cím kismilliószor szerepel a látogatások számától függően, meg az egy weboldalhoz tartozó aloldalak is bővítik a listát).
    Olyan bővítmény létezik, ami a begépelt webcímeket megjegyzi és listába menti?
    Vagy esetleg egy olyan history kezelő, ami az összes -egy azon oldalhoz tartozó- előzményt a weboldal címeként megjelölve egy csoportba teszi? Tehát, mondjuk sg.hu látszik a listába és minden ahhoz tartozó oldallátogatás azon belül egy csoportban, mondjuk ez a csoport lenyitható lenne és elrejthető.
    Előre is köszi!
  • Ability
    #2557
    Az a címsorra vonatkozik. ;)
  • Aquir
    #2556
    Rendben, én pont azért írtam mert megláttam Ability válaszát, és arra gondoltam a "keresések kiegészítése" lesz az, hiszen benne van a nevében.
    Mert hogyan tudja akkor a keresést kiegészíteni az űrlapkitöltés, amikor én úgy látom hogy csak előre beírt dolgokat egészít ki?
  • mflex #2555
    Jah, ez be volt pipálva, én is erre tippeltem, de Ability által javasolt volt a megoldása.
  • mflex #2554
    Köszi szépen, ez volt a megoldás, rá nem jöttem volna! :)
  • lac0215
    #2553
    Másnak is vannak problémák a *.blog.hu oldalak betöltődésével?
    Elsőre nagyon ritkán jelennek meg az oldalak, csak 2-3szori "refresh" után.

    pl: http://ekonyvolvaso.blog.hu/

    Chrome verzió: 6.0.472.63
  • Aquir
    #2552
    Csavarkulcs -> Beállítások -> A motorháztető alatt -> "A keresések és a címsorba beírt webcímek automatikus kiegészítése". Ha be van kapcsolva, akkor egyebet nem tudsz tenni
  • Ability
    #2551
    Csavarkulcs -> Beállítások -> Személyes dolgok fül -> Űrlapok automatikus kitöltése
  • mflex #2550
    Hali!

    Erre senki nem tudja a választ?
    Vagy nem is lehet beállítani? Elég idegesítő, mert nem találom...
  • Airbus A380
    #2549
    Hali. Van olyan kieg. amivel az összes megnyitott lapot láthatom?
  • ldavid
    #2548
    {google:baseURL}search?{google:RLZ}{google:acceptedSuggestion}{google:originalQueryForSuggestion}sourceid=chrome&ie={inputEncoding}&q=%s
  • SirAlo
    #2547
    Jah es meg 1 kerdes : mit irjak a google keresonel az URL cimhez mert veletlenul toroltem Pl. ok.hu-nal ezt irja: http://ok.hu/katalogus?q=%s
  • SirAlo
    #2546
    Multirow Bookmarks Mozilla addon alternativa van chromehoz?
  • ldavid
    #2545
    az megoldható ezzel a bővítménnyel (elvileg)
  • tajthy95
    #2544
    A könyvjelzősávot már megtaláltam azóta, és rögzítettem is, így dettó ugyan az.

    A Google is megvan, kösz szépen! :)

    Esetleg még az a problémám, bár ez már csak apróság, hogy ha az utolsó fület is bezárom, akkor ne lépjen ki a programból, csak visszamenjen a Leggyakrabban látogatott részre. Bár ez gondolom így van programozva, majd hozzászokok.
  • Ability
    #2543
    Ctrl+Shift+B

    Kereső: A címsorba beírod a keresési kifejezést és entert nyomsz. Beállíthatod hogy melyik keresőszolgáltatást akarod használni, illetve a keresési ajánlatokat ki tudod kapcsolni ha zavar.
  • Aquir
    #2542
    oldalak berakására ott a könyvjelző eszköztár (vagy új lap nyitásakor a speed dial), a könyvjelzőkkel együtt mindent tud szinkronizálni a böngésző

    nem kell megnyitni a google.hu-t mivel a címsorba kell beírni a keresendő szót (ez az Omnibar=címsor + kereső egyben), de ha rögtön kiegészíti azt egy gyakran látogatott oldal címére, csak nyomsz utána egy backspacet, és annyi
  • tajthy95
    #2541
    Üdv!
    Leszedtem a Chrome-ot, és lenne vele kapcsolatban néhány kérdésem.

    Az Operát használtam eddig, abban van a címsor felett egy ilyen "személyes sáv", oldalakat lehetett oda betenni, amolyan közvetlen elérés? Ilyen Chrome-ban van/merre találom?

    És a címsor mellé Google kereső kéne (ahogy az mindegyik másban van), de azt sem találom, így mindig meg kell nyitni a google.hu-t. Azt ki lehet tenni?

    És nem tartozik a kérdéshez, csak válaszolnék az előttem szólónak: nem értek egyet azzal, hogy leggyorsabb. Én azért használtam eddig az Operát, mert nekem az a leggyorsabb (régebben is próbáltam a Chrome-ot, csak akkor megláttam, hogy lassabb és békén is hagytam. Most is csak azért váltok, mert az eddig bevált Opera egyre instabilabb). Szóval ez abszolút gépfüggő, szerintem nincs leggyorsabb/leglassabb, csak gyorsabb/lassabb. :)

    Köszönöm a választ!
  • Rundstedt17
    #2540
    semmi meglepő nincs benne,boldog-boldogtalan chrome-t használ,alig ismerek olyat aki nem váltott volna már rá.Ami persze nem meglepő,hiszen a leggyorsabb,kiváló design,és nem eszik semmit a gépből.
  • Airbus A380
    #2539
    Érdekes hogy a Chrome vezet.
  • mflex #2538
    Hali!

    Srácok, hol kell beállítani azt, hogy jegyezze meg, amit már egyszer beírtam, pl a fórumkeresőbe? Mindig írogatnom kell mindent, előző verziónál nem volt ilyen gond...

    Köszi.
  • pxxl
    #2537
    jah főleg mikor tesztelik a policy-t :D kaptunk egyszer olyat h volt jogunk kikapcsolni a gépet xD csak épp dolgozni nem tudtunk
    jobban belegondolva nem is volt olyan rossz policy
  • Narxis
    #2536
    jaja :D
  • ldavid
    #2535
    szemét egy népség azok :D
  • pxxl
    #2534
    nincs rendszergizda :D én vagyok a főizéakármi mindenes xD ha meg valahol elakadok itt a zesgé, vagy hívom havert :D
  • Narxis
    #2533
    Rendszergazda biztos letörölte... :D
  • pxxl
    #2532
    lol ma bejöttem dolgozni, gép be, nyomnám hogy chrome stb, erre sehol sincs :O hova lett nemtom (biztos elvitték a ms manók), újra le kellett tölteni...komolyság
  • Narxis
    #2531
    Nem tudom, egyik indításnál megjelent. Vagy frissítették az addont vagy Vipre tűzfala blokkolta valahogy mert most Avast Internet Security-t használok(azt tesztelem, hogy melyik kisebb erőforrásigényű), de Avast-nál maradok mert azóta Chrome-ban ha a névjegyre kattintok akkor nem dobál 3-as hibakódot. De csak akkor tudnám biztosra mondani ha visszatenném Vipre-t amihez most nincs kedvem.
  • Arkon
    #2530
    Mi volt a hiba?
  • Rage47
    #2529
    jaja ez jó köszi
  • Aquir
    #2528
    a clickable links működik
  • Rage47
    #2527
    működő Linkify addont tudtok? nem akarja linkké alakítani a mostani az URLeket :|
  • Narxis
    #2526
    Működik a zászló addon, jeeee.
  • Narxis
    #2525
    ahh, mind1, megtaláltam és jól van beállítva, akkor tényleg túlterheltek lehetnek a szerverek vagy valami más baja van.
  • Narxis
    #2524
    Ilyet találtam:

  • Narxis
    #2523
    Keresővel se találja, nincs ilyen kulcs: {2F0E2680-9FF5-43C0-B76E-114A56E93598}
  • Ability
    #2522
    A bővítménybe csomagolt beállítások oldalt hívná be, ez lokálisan tárolódik, az inspector megmondja neked mi a hiba oka. Egyébként regeditben van kereső is, azzal megtalálhatod ezt a kulcsot.
  • Narxis
    #2521
    Végülis nem nagy gond mert a telepítőjével frissítettem, de szerintem az a baj, hogy leszedtem egyszer úgy, hogy a hátrahagyott fájljait és registry értékeit töröltem. IEtab beállítás része se működik tegnap óta, a kiegészítő letöltési oldalán mások is panaszkodnak mert valami külső oldalt hív meg a beállításokhoz(?) és ez az oldal nem töltődik be. Battlefield Heroes oldalát akarom hozzáadni mert az egy kiegészítőt használ ami csak IE-vel és Firefox-al kompatibilis.