6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Atlasz
    #2600
    OKés köszi akkor szokogatom :)
  • Rage47
    #2599
    észre sem vettem, mert magától frissített:)
  • ldavid
    #2598
    nem lehet, de ha megszokod, rájössz, hogy sokkal jobb így
  • Atlasz
    #2597
    Hello

    Most tervezem az átállást egy dolog hiányzik nekem nem tudom van-e megoldás rá, a füleket valahogy alulra lehet tenni?

    Köszi a válasz előre is.
  • Airbus A380
    #2596
    Elkészült és letölthető a Google Chrome7
  • ldavid
    #2595
    miért akarsz azzal szenvedni? nem lehet egyébként, a csavarkulcsos menüből elérsz mindent
  • lecsolecsi07
    #2594
    fájl,szerkesztés,nézet,eszközök,sugo,stb
  • Rage47
    #2593
    https://chrome.google.com/extensions/detail/mblbciejcodpealifnhfjbdlkedplodp
  • Shep
    #2592
    Mi annak a kiterjesztésnek a neve ami a http://...... formátumú szöveget automatikusan linkké alakítja?
  • ldavid
    #2591
    mit értesz menüsáv alatt?
  • lecsolecsi07
    #2590
    sziasztok fiuk-lányok.legyetek szívesek segiteni abban hogy,hogyan kell a google chrome kezdölapra beállitani a MENÜSÁVOT?.......köszi elöre is sziasztok!!!!!!!
  • Aquir
    #2589
    k
  • lck
    #2588
    Elég régi gépem van, és mindig zavaróan szaggatott volt a görgetés olyan oldalakon amik sok képet ( flash objektumot ) tartalmaztak. Simított görgetésnél, de nélküle is ez volt. Operával, FF-al és IE9-cel is jobb volt mint Ch alatt. Gondolom a gépem az oka mert mások nem nagyon panaszkodtak erre, sőt amikor beírtam mindig UFÓ-nak néztek. És most a hardveres gyorsítás bekapcsolása, úgy néz ki megoldotta ezt.
  • Aquir
    #2587
    ez a géped miatt? vagy ez simított görgetés? (bár ez utóbbit amúgy sem használtam sehol mert nem jött be)
  • lck
    #2586
    NA VÉGRE !
    8-as dev.-re rátettem a hardveres gyorsítást ( about:labs ) és normálisan görget ! 2 éve vártam rá!
  • ldavid
    #2585
    a beállításoknál az elmentett jelszavak mellett van egy lista a kivételekről, azon lehet rajta van
  • JoeFromHun
    #2584
    Enegm is érdekelne,hogy bizonyos oldalakon fel sem ajálja a jelszó megjegyzést... Ez miért van?
    A róka meg tudja csak már nem vagyunk túl jóba!
  • akyyy
    #2583
    valaki monjdsa meg hogy firefox miért jegyzi meg a neptun kódomat, a chrome, meg miért nem?:(
  • pxxl
    #2582
    link
  • JoeFromHun
    #2581
    Pontosan melyik verzióban van benne?
    Linket esetleg tudnál nekem hozzá adni?

    Köszönöm előre is!

    Üdv:Joe!
  • Basic
    #2580
    Nincs leírva h miért, de mindenképpen kár érte.
  • Airbus A380
    #2579
    Le van írva a cikkbe.
  • Rage47
    #2578
    de miért?:(
  • pxxl
    #2577
    7-es bétában benne van, be is van kapcsolva -> marad az a gépen
  • Airbus A380
    #2576
    Mégsem lesz hardvergyorsított a Google Chrome
  • ldavid
    #2575
    valahogy rá lehet venni szerintem azt is, csak nem tudom, hogy
  • akyyy
    #2574
    olyan nicns hogy csak bizonyos honlapján használja?
  • ldavid
    #2573
    próbáld ki egy portable-ben, más tippem nincs, gondolom a billentyűzet jó, ha másban nincs gond
  • Shep
    #2572
    Ja egyébként 6.0 akármi amire azt írja a legfrissebb.
  • Shep
    #2571
    Új a win és újra lett rakva a chrome is, de ugyanaz a hiba sajnos. Bétát nem igazán szoktam próbálgatni.
  • ldavid
    #2570
    van egy proxy switchy nevű kiterjesztés, használtam már párszor
    csak megadol neki egy működő proxyt, aztán csak rákattintol az ikonjára amikor használni akarod
  • akyyy
    #2569
    valamit leltem amivel elvileg jó.

    most olyna kéne, hogy nem lehet beállítani, hogy bizonyos honlapok x proxin jöljenek be? van a gépen egy http tunel progi, amibe be van állitva valami, ezzel lehet kikerülni koliba a torrent tiltást :D


    csak a sorozatjunke honlap is le van tiltva, css meg semmi kép nemjön be csak maga a honlap szöveggel, és ugy elég üres.. :|
  • ldavid
    #2568
    ez nem olyan? (sose használtam last.fm-et)

    Shep: milyen verzió? próbáld ki a bétát, vagy töröld le teljesen és rakd újra, hátha
  • Shep
    #2567
    Az mitől lehet, hogy Chrome alatt egyes gombok időről időre egyszerűen nem működnek pár percen keresztül, hiába nyomom őket? (más alkalmazásba átlépve semmi gond) Ilyen gombok pl.: á, ALT.
  • akyyy
    #2566
    meg azt be lehet állítani hogy egy bizonyos oldal (sorozhatjunkie) valami stocks5 féle proxit használjon?
  • akyyy
    #2565
    nincs chromhoz olyan plugin amivel ha pl youtubon nézek egy videót, és az megtalálható last.fm-en akkor beirja hogy azt hallgatok, mint az a winamp plugin :D
  • ldavid
    #2564
    és más böngészővel jó? nálam nincs semmi gond amúgy
  • lac0215
    #2563
    Erre senki semmit?
    Csak nekem van vele probléma?
  • mflex #2562
    Nem értem miért, de nekem napjában többször is "eljátssza" a böngésző, hogy tölt és tölt egy bizonyos oldalt, de ilyenkor már a többi fül frissítésesénél is ezt csinálja, először azt hittem, hogy szarakszik a net, de újraindítás után, mint a villám betölt mindent.

    Ez nagyon idegesítő, és nem tudom, hogy mi lehet a problémája, de az asztali gépem mellett a másik két laptopomon is ugyanez a jelenség tapasztalható.

    Valaki találkozott már ezzel a hibával?
  • Aquir
    #2561
    Mit nem értesz? Mondom hogy ez nem azt jelenti amit jelöl: