6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Ability
    #2680
    Nekem működik, próbáld ki hogy megnyitod az ext beállítóoldalát. Sok bővítmény esik abba a hibába, hogy csak az options page megnyitása után hozza létre a LocalStorage adatait.
  • ldavid
    #2679
    google pdf olvasó nektek működik?
    nálam ugyanúgy letöltődik a fájl és semmit sem csinál vele
  • Aquir
    #2678
    csak ha nem ismerted volna
  • lac0215
    #2677
    Kösz,

    A Ctrl+Shift+B csak a felső könyvjelzősávot kapcsolja ki/be...

    Extensiont meg nem találtam, ezért kértem segítséget.
  • Aquir
    #2676
    Ctrl+Shift+B egyébként meg a menü/könyvjelzőkezelő
    extensiont meg lehet keresni
  • lac0215
    #2675
    Hello,

    Ilyen kiegészítőt szeretnék Chrome-hoz... Mint a Firefoxban van.



    A könyvjelzők (kedvencek) állandóan látható a bal oldalon, és ugyanakkor kereső is van hozzá, hogy ne kelljen oldalakon keresztül görgetni ha sok kedvenc van...
  • Jim Morrison
    #2674
    hmmm
  • Jim Morrison
    #2673
    :D
  • Tyler1
    #2672
    az :D
  • Jim Morrison
    #2671
    ctrl shif b volt a gond? :D
  • ldavid
    #2670
    nem dev-et használsz?
  • Tyler1
    #2669
    megoldódott közben :)
  • Tyler1
    #2668
    tegnap felraktam az ie8-at és elszarta a chrome-omat. ami a legjobban idegesít, h a könyvjelzősáv csak akkor jelenik meg ha üres lapot nyitok. ezt hogyan lehetne visszaállítani mindig látszódjon?(ctrl+b-re már nem reagál)
  • Aquir
    #2667
    ctrl+f5
  • REPS0L
    #2666
    semmise segít :/
  • ldavid
    #2665
    lap újratöltés, chrome újraindítás sem segít?
  • REPS0L
    #2664
    sziasztok!
    ezmiez? csak a youtube szenved...
  • lck
    #2663
    Na akkor lehet hogy elhamarkodottan írtam, mert frissítés után mindig kézzel kitörlöm a régit, nem várok meg egy mégújabbat. Egy még belefér, bár más programok nem hagynak korábbi verziót magukból autofrissítés után.
  • ldavid
    #2662
    nálam csak az eggyel korábbit hagyja meg, több nincs
  • lck
    #2661
    Azért röhej hogy hogy a Chrome értesítés nélkül frissíti a verzióit a háttérben, de a Users mappában meg ott hagyja a 160 megát foglaló előző verziókat. 8 frissítés 1 giga. Ebbe a nagy fejlesztési dömpingben legalább ilyenre is gondolhatnának.
  • Jim Morrison
    #2660
    jajj ne! ettől tartottam !
  • Aquir
    #2659
  • Jim Morrison
    #2658
    de addig ne kezdje el letölteni nekem :D na mindegy :D beszéljünk másról.
  • Aquir
    #2657
  • Jim Morrison
    #2656
    de ha ilyen szar oldal jon fol, ahol baromi jo virusirtokat reklamoznak, es elkezd letolteni valamit, akkor szerinted hagyjam, hogy letoltse? plusz telepitsem is? nem
    arrol nem tehetek, hogy eppen mi ugrik fel es mi nem.
  • Aquir
    #2655
    "le akar tölteni valamit"
    nem nem, itt rajtad múlik minden. Nemakarod akkor nemet nyomsz. Ha már megkérdezi akkor te akartad, fölösleges hogy ne kezdje el tölteni
  • Jim Morrison
    #2654
    helyet nem kerdez.am van, hogy olyan helyre tevedek, ami le akar tolteni valamit, de en nem akarom mert csak virusos lenne a gepem... akkor megnyomom a nemet.
  • Aquir
    #2653
    Sok értelme van "tartogatnod" a már letöltésre ítélt dolgot (hiszen rányomtál), eközben letölti amialatt kiválasztod neki a letöltési helyet
  • Jim Morrison
    #2652
    azert ez vicces: ranyomtam egy download gombra(mert le akartam tolteni valamit), 51MBos fajl, megkerdeztem menteni akarom e. Nem valaszoltam ra par percig, mert nem voltam biztos benne, hogy ez kell e nekem. Majd ranyomok az igen gombra es hopp, kesz. Mig nem valaszoltam elkezdte letolteni, sot vegzett is vele... Nagyon sok ertelme van igy, hogy megkerdezi.
  • XenHai
    #2651
    Ennek mennyi alapja van?
  • Airbus A380
    #2650
    A Chrome a legveszélyesebb szoftver
  • Jim Morrison
    #2649
    bannerből néztem :D
  • maniac78
    #2648
    Köszönöm a válaszokat!
  • hzsolt
    #2647
    Én is a lastpass-t ajánlom. Több böngészőhöz is használhatod, és megvan az előnye, hogy nem lokálisan tárolod a jelszavakat.
  • Rage47
    #2646
    lastpasst ajánlom
  • Airbus A380
    #2645
    a 9-es még csak dev. tehát még csak nem is beta, nálam is mókázott. (most pill. nem is használom)
  • Jim Morrison
    #2644
    vagy próbálj meg egy jelszókezelő kieget. Nemtom segít-e.
  • Airbus A380
    #2643
    Használd a 7-es stabilat a tesztverziók még nem tökéletesek..
  • maniac78
    #2642
    Meg tudja valaki mondani, hogy a 9-es portable verzióban miért nem tudom elmentetni a jelszavaim? Kissé idegesítő mindig bepötyögni őket.
  • Airbus A380
    #2641
    Annak semmi köze a Chrome-hez :) A GOOGLE is őrzi az adataidat nem kell bedőlni mindennek.