6043
Egy böngésző a Google-től.
  • dvid95
    #2880
    csö megint én csak most én kérdezek van egy weblap ami nem támogatott weblap és mindig meg kell nyomni a továblépés gombot ezt nem lehet elmenteni valahogy hogy ne kelljen mindig megnyomni a toválépés gombot.
    kérdem meg lehet e ezt oldani
  • dvid95
    #2879
    csöcsö ajánlom rakd ujra hátha segít vagy internetes baja van vagy virusos töröld le teljesen és rakd ujra
  • Mike at home
    #2878
    most megint mi az úristen baja van?
    elindítom, a szimpla új lapot sem tudja betölteni, semhogy bármilyen oldalt

    új lap nem válaszol, hibaüzenet
  • Aquir
    #2877
    Szerintem meg a megnyitott ablakban marad amíg rá nem nyomsz
  • akyyy
    #2876
    ha több ablak van megnyitva akkor magától is bezárja
  • Jim Morrison
    #2875
    jaja abilty, mikor kapjuk mar keszhez? :D
    @aquir jaja, jo lett
  • Aquir
    #2874
    chromehoz illő letisztult lett
  • Narxis
    #2873
    Jó lett az új banner!

    Ability ha van időd akkor megcsinálod azt az sg-s kiegészítőt? :)
  • Jim Morrison
    #2872
    most nezem a banner is :D jo lett nagyon !
  • Jim Morrison
    #2871
    Jol latom, megujult a menu ctrl shift del alatt?
  • Narxis
    #2870
  • lck
    #2869
    De igényli ! ÉN VAGYOK A NÉP !!!
  • Narxis
    #2868
    Terás hdd-k korában ez a 3-400mb picsa de még egy 200GB-os merevlemeznél se gond, a másik meg, hogy ott a cloud. Szerintem azért nincs erre lehetőség mert nem igényli a nép. :)
  • RYO21
    #2867
    Mostmár máshol is megjelenik. pl facebook, de sg-n hálistennek nem.
  • ldavid
    #2866
    linkelj egy youtube videót, ahol ezt írja ki

    én eddig csak divx-es flash lejátszóknál láttam ilyet
  • Aquir
    #2865
    Gmailben eddig is mentve volt, most már nem kell. te nyugodtan mentheted tovább :)
  • lck
    #2864
    Persze tudom, nemsokára majd gép sem kell,csak billentyű meg valami modem. A felhőben benne lesz minden úgyis. A szép új világ a küszöbön áll és már kopogtat. Már szoktatják a népeket hozzá.
  • RYO21
    #2863
    "Szükséges még egy plugin, ha meg szeretnék jeleníteni az oldal néhány elemét."

    Ha rámegyek hogy plugin telepítése, akkor valami szar DivX programot tesz fel, ami simán szétcseszi a chromet. Amúgy ez csak a youtube-n szokott megjelenni, és ha rámegyek, hogy mégse, akor úgyanúgy működik tovább a yt.
    Hogy lehetne ezt eltüntetni?
  • Aquir
    #2862
    sync ment mindent, semmit nem kell chrome-ból elmenteni
  • lck
    #2861
    Mert felduzzad a cache miatt 3-400 megára és azt meg én a D: -n jobban szeretem. /Mert persze a cache méretét sem lehet beállítani./
    Meg amikor új wint rakok a D:-n lévő profil nagyon kényelmes tud lenni.
    ( Pl.: utorrentnél is qrva jó hogy onnan folytatom a torrenteket ahol abbahagytam. )
    Csak ugye lehet hogy ez már nem "egyszeri home user szemszög".
  • Narxis
    #2860
    Már nem azért....de miért jobb ha a profilt tetszőleges helyre lehet tenni? Már az egyszeri home user szemszögéből...
  • lck
    #2859
    Legjobb tudomásom szerint nem.
    Na pl. ilyenek miatt nem a szívem közepe a Chrome.Ez FF-nál és Operánál sima ügy.
  • JoeFromHun
    #2858
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni,hogy a Chrome-al meg lehet az csinálni,hogy tetszőleges helyre, tetszőleges mappába helyezze a teljes profil-t?
  • Narxis
    #2857
    Nem tegnap kellet volna kijönni a Google Chrome 9 final-nak?Pont 6 hetes kiadás.
  • Aquir
    #2856
    "Az elem nem található, lehet, hogy a szerzője eltávolította." Nincs, lehet hogy a Google távolíttatta el, de nekem ugye még működik. Ezt a kiterjesztést a Chrome újratette amikor telepítettem, és mivel a Google Fiókba vannak elmentve a sync adatok (kiterjesztések), ezért lehet hogy ha nem törlöm ki, ott marad:)
    Mindenesetre ha jól látom a Documents & settings / *felhasználó* / local settings / application data / Google / Chrome / user data / Default / Extensions -ben ez a mappája (jpgre nevezett rar)
  • oO VinyuS Oo
    #2855
    youtube downloaderhez tudsz adni egy linket mert nem találom :S
  • alcotb
    #2854
    juujj asszem nagy hülyeséget kérdeztem
  • ldavid
    #2853
    csak ha szükség van rá :D
  • alcotb
    #2852
    még 1 kérdés:

    adblock vagy adblock plus?mi a különbség?
  • Jim Morrison
    #2851
    nem :D a hulye helyekre hogy csak 1 fajlt akarok letolteni persze... de ha azt akarod tudni, hogy mondjuk ha feltorod az sg s kodomat, akkor hozzaferhetsze majd a szemelyes dolgaimhoz gmailen, barhol mashol ezzel a koddal, akkor a valaszom nem :D
  • Aquir
    #2850
    jah, nekem időjárásjelzés az én kis buta telefonom hátterén terül el:)
  • Aquir
    #2849
    enable, ENABLE! xD
  • ldavid
    #2848
    én is elvagyok ennyivel :D
  • pxxl
    #2847

  • Aquir
    #2846
    nem tudok róla, könyvjelzők meg csakis alatta. Ctrl+shift B
  • alcotb
    #2845
    hellohello


    meg lehet valahogy oldani hogy valamilyen könyvjelző-kiegészítő a bol oldalon legyen mondjuk a frissíték gomb melett?
  • Aquir
    #2844
    ne zárd be VÉLETLENÜL :)
  • ldavid
    #2843
    semmit
  • akyyy
    #2842
    azzal mit tudok csinálni hogy néha töltök valamnit, és véletlen bezárom az also csikot. oké hogy a csavarkulcsra rámenve ott a letöltés, de nekme az az alsó csik kéne vissza:D
  • hzsolt
    #2841
    Mindenhol ugyanaz a jelszavad? :)
    A lastpass előnye, hogy minden nagyobb böngészőhöz (mobilon is) van pluginje, és így csak egy helyen vannak a jelszavaid. Bármikor szinkronizálhatsz.
    Nekem nagyon bejött. És valamennyivel biztonságosabb is, mint a lokális (böngészővel történő) jelszótárolás.