6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #2920
    Már a Google-t sem érdekli az új Chrome-verzió
  • Narxis
    #2919
    Mert még nincs kész, hibás lehet, bár nálam Windows-on nem okozott gondot, de Linuxon írtak 1-2 problémáról.
  • SirAlo
    #2918
    Igy hogy irtad beleneztem en is es lattam hogy van GPU gyorsitas, be is kapcsoltam;) Mier nincs bekapcsolva alapbol ?
  • bigivan
    #2917
    Köszi, kipróbálom !!!
  • bigivan
    #2916
    Valszeg igazad van, de nekem a browser arra kell, hogy a Startlapot felinstallálja, egyébre nem használom. Arra meg, legalábbis eddig, az ie. is jól megfelelt!
  • lck
    #2915
    Tipikusan az a hozzászólás amiből tisztán látszik hogy, miért ilyen magas az IE részesedése még mindig. :)
    Előre is bocs, nem bántásnak szántam.
  • ldavid
    #2914
    a parancsikonnal van gond szerintem
    keresd meg az exe-t, vagy egy másik parancsikont (amivel elindul), és arról másolj az asztalra egy új ikont
  • bigivan
    #2913
    Köszi, közben én is rájöttem, bár még vagyok hozzá !!
  • precision
    #2912
    a kedvenceket úgy hívják, hogy könyvjelzők... ctrl+D -vel tudod hozzáadni az aktuális látogatott oldalt a könyvjelzőkhöz
    a másik problémát passzolom :)

    amúgy én se nagyon tudtam áttérni chrome -ra, firefox -ról... én szerintem a firefox jelenleg még jobb böngésző mint bármelyik más, szerintem próbáld ki :)
  • bigivan
    #2911
    Szevasztok Tagok!

    Tegnapig, 1995 óta, mióta van netem, stabil és fix explorer-felhasználó voltam. Tegnap lett tele a t*köm a 9., béta verzióval, ekkor feltoltam a chromot, de már meg is bántam. Az ie. jól működő funkciói közül ezen semmit sem találok. Abban segíthetnétek, ami a legjobban hiányzik, mégpedig a Kedvencek opció. Vagy ilyen a chromban nincsen?? A másik bajom, hogy az Asztalon lévő parancsikonról nem indul el a böngésző, csak írja, hogy a web-lap nem érhető el?! Ez vajon mitől lehet? Vannak egyéb gondjaim is, de azzal nem terhelnék senkit.
    Köszönet a segítségért ...
  • Narxis
    #2910
    Kint van a 9-es verzió.

    about:flags-ben megjelent pár finomság, webpage prerendering pl. :)
  • Aquir
    #2909
    Mégis tudsz tenni valamit, ha véletlenül bezárod a letöltőcsíkot alul. Még hogy ha töltöttél is le utána olyat, ami be is volt bejezve: ha ezután újra letöltesz akármit (pl. egy képet az oldalról), visszajön a csík, és a letöltötten kívül egyedül csak az fog még látszani, amit éppen töltesz
  • SirAlo
    #2908
    csak nem ertem hogy kit zavar az hogy a google tudja mire keresel ra? igyis-ugyis a googlen keresnel amit tudna a google , a felhasznalo kodokat meg ugyse hasznalhatna fel mert akkor tuti be is perelnek a googlet
  • Narxis
    #2907
    lol

    Chrome - kémkedős funkciók nélkül
  • lac0215
    #2906
    nekem is volt ilyen
    nem tudtam kitörölni
    felraktam a 10dev verziót

    az a baja, hogy "visszafelé" nem kompatibilis a profilm csak ugyanarra a verzióra, vagy újabbra

    próbáld meg azt, hogy kikapcsolod a profil szimkronizálást:
    csavarkulcs-beállítás-személyes dolgok-szinkronizálás
  • SirAlo
    #2905
    NAh ujabb Link mert az imgeshackal van valami gond ugynezki
  • SirAlo
    #2904
    Link Mert nem akarja behozni
  • SirAlo
    #2903
    hi, felvolt telepitve a chrome 9es beta , ma uninstalltam es felraktam a stabil 8-ast , de ahanyszor elinditom a chromet mindig bejon ez az uzenet, hogy lehetne eltuntetni?:\
  • precision
    #2902
    thx, megnézem őket

    bár ezek sem automaták, klikkelni kell hogy töröljön
    semminél azért jobb :)

    nem értem ilyen alap fícsör miért nincs benne amúgy...
  • Narxis
    #2901
    Esetleg még ez a kettő, de sehol se írják, hogy mely rendszereken működik.. :S

    Klikk1

    Klikk2
  • Airbus A380
    #2900
    Hali. Ha feltettem olyan kieg-et amire azt írta a géphez is hozzá fér az gáz?
  • precision
    #2899
    thx, de sajnos ez nem akar feltelepülni linuxra, azt mondja hogy linux és mac verzió 'coming soon'
  • Narxis
    #2898
    Klikk
  • precision
    #2897
    semmi olyan kiegészítő sincs ami kilépéskor törli a history -t?
  • Aquir
    #2896
    itt nincsen
  • precision
    #2895
    igen, de az a sütiket is törli, azt pedig nem szeretném, ahogy írtam is lejjebb :)
  • ldavid
    #2894
    a cookie bállításokbál van olyan, hogy cookie-k és más adatok törlése bezáráskor
  • precision
    #2893
    az csodás... chrome -ot használsz? nem chromiumot?
  • R3TR0
    #2892
    Beta 9 vagy Dev 10 verziót rakjam inkább fel?
  • Aquir
    #2891
    jah itt van olyan egyedül a mellette lévő gombnál hogy clear cookies and other site data when I close my browser
  • precision
    #2890
    ok, ezt tudom
    de ezt manuálisan kell elvégezni, én meg azt szeretném, hogy a böngésző bezárásakor magától megtegye (vagy egyáltalán ne jegyezzen meg history -t)
  • Aquir
    #2889
    windowsba options - under the hood - clear browsing data
  • precision
    #2888
    üdv emberek :)

    be lehet valahogy állítani azt, hogy a cookie -kon kívül mindenféle böngészési adatot (előzmények, cache, stb.) töröljön kilépéskor a chrome?
    8.0.552.237 -es verziót használok ubuntu -n
  • L7wy
    #2887
    Revo uninstallerre-el töröld, hátha
  • Narxis
    #2886
    Telepítettél valamit amióta ezt csinálja?
  • Mike at home
    #2885
    nem számít
    várhatok bármeddig
  • Aquir
    #2884
    itt nem szokott ilyet csinálni
  • hzsolt
    #2883
    kattints a várakozásra, és zárd be a második fület.
  • Mike at home
    #2882
  • Mike at home
    #2881
    megtettem, uninstall, install, semmi változás