6043
Egy böngésző a Google-től.
  • #2960
    Sanos nekem ezzel sem működik :( Fekete marad a kép.
  • morgomedve
    #2959
    nálam is ez a probléma, telepítettem ezt a bővítményt:

    https://chrome.google.com/extensions/detail/gofhjkjmkpinhpoiabjplobcaignabnl?hl=hu

    így már műxik, csak megkérdi a videólejátszás előtt hogy engedélyezem-e?

    a bal felső sarokban van egy kis gomb azzal kell és már megy is
  • #2958
    Pár napja nem játsza le a youtube-s videókat.
    Flashplayer a legújabb, tűzfal nem blokkolja.
    Mitől lehet?
  • cherubim06
    #2957
    "Parancsikon cél mezőjébe írt "-no-sandbox" paraméterrel sem?"
  • REPS0L
    #2956
    Üdv!

    Olyan problémám lenne, hogy minden egyéb program használja a netet (explorer, msn, steam, stb.), de a Chrome egyszerűen behalt, nem tölt be semmit, és az újratelepítés sem segített. (mondjuk nem pipáltam ki hogy az adatokat törölje, bár szerintem azok csak személyes adatok)
    Valakinek ötlete esetleg? Előre is köszönöm!
  • Narxis
    #2955
    Reklámblokkolót használsz? Ha igen, kapcsold ki és úgy nézd meg, más ötletem nincs.
  • zöldeshányás
    #2954
    Üdv.

    Tapasztaltatok olyat hogy nem jeleníti meg a chrome a youtube videókat?Hang megy alatta de a videó helyén egy nagy fehér kocka van ha frissítem az oldalt akkor sem változik semmi.Vagy pl szokott ilyet is művelni:("összeolvad" más oldalakkal)


    van erre valami megoldás?


  • Mike
    #2953
    mostanában a hordozhatón azt csinálja a chrome, hogyha youtube-s videót nézek, akkor 10 sec után merevre fagy az egész gép (XP)
  • hzsolt
    #2952
    Ha nem bízol benne, alternatíva lehet a keepass használata. Bár az nem böngészőbe integrált, de a jelszó adatbázist magaddal hordhatod, és van mobil (J2ME, Android, PPC) verziója is.
  • zeli
    #2951
    Hát igazából csak amiatt kérdeztem, mert ez ugye lényegében úgy működik, hogy egy helyen tárolod minden jelszavadat. Mondjuk az e-mail cím is kb. ez, kipróbálom, mert utálom már, hogy az olyan oldalaknál, ahova háromhavonta lépek fel, mindig jelszó emlékeztetőt kell kérnem. :D
  • FZoleee
    #2950
    hát nekem még nem törték fel semmimet azért, mert a lastpasst használtam :D
  • zeli
    #2949
    Ez a LastPass mennyire biztonságos? Kipróbálnám, mert már a tököm tele van, hogy rengeteg oldalon fogalmam sincs mi a jelszavam. :D
  • Airbus A380
    #2948
    használd a lastpass-t.
  • krisz940122
    #2947
    Kéne egy kis segítség. Miért csinálja azt a chrome(mozilla, explorer nem csinálja) hogy ha nézek a youtube-on egy videót és ha felrakom 360p-ről 480p-re a minőséget, akkor lefagy a videó, csak a hang megy. A kép megáll. De nem csinálja mindig, csak jó pár videónál. Ha az idővonalon végighúzom az egeret, és kiírja h éppen hány percnél van az egérmutató a vonalon, az is ottmarad, odafagy, nem tűnik el. Röviden: hang van kép nincs ha feljebb állítom a minőséget. Tudja vki h miért lehet ez? Előre is köszi a választ.
  • akyyy
    #2946
    miért van az, hogy belépek valahova, akár sgre, meg van jegyezve a jelszó, stb, ha kilépnék, akkor nem kell ujra beírni.


    de ha valaki leül a gépemhez, saját accával belép, akkor mintha elfelejtette volna a jelszavamat és ujra be kell írni (jelszo kezelőbe pedig benne van, cask a sok cim miatt nem fogom kikeresni, pláne hogy ilyen hülyén menti el a cimeket ott :S )
  • pL4Nk
    #2945
    Sziasztok!

    A következő történt: chrome install win7-re majd 3 bővítmény telepítése (gmail levélfigyelő, időjárás figyelő, google search preview). Működött is, majd a gépet kikapcsolták. Következő indításnál nem volt sehol a chrome. Win kereső is csak egy üres mappát talált. Az eset egy HP laptopon történt. Firefox végig fent volt, van.
    Találkozott valaki ilyennel? Kétlem, hogy valaki viccből törölte volna.
    Segítséget előre is köszönöm!
  • ldavid
    #2944
    régebbit lehet, hogy csak portable-t találsz, azok tuti nem frissítenek

    #2942: próbáld ki nélküle, és kiderül
  • Aquir
    #2943
    Ugye én rendszeresem használom ezt, xp-m van, de most ez a verzió szarabb mint az előzőek. Gépem nem változott, de jobban befagy, többet kell gondolkodnia ha sok lapról térek vissza egy másikra..., egyébként hol vannak az előző verziók? és azok nem fognak frissíteni ha felteszem őket?
  • berczely
    #2942
    Sziasztok!

    Miért van az hogy a HD videókat YT-on nem tölti rendesen a Chrome?
    Kipróbáltam FF-al, Opera-val is ott minden rendben simán tölti és le is játssza egyszerre! 25Mbites a netem.
    Fent van az a HD-s kiegészítő hogy automatán a legjobb minőségben kezdi el lejátszani a videót, lehet hogy ez kavar be?
  • KicsiMonkey
    #2941
    1, 2, 3

    #2940 Csavarkulcs - Beállítások - A motorháztető alatt - Letöltések
  • gurubefree
    #2940
    sziasztok

    be lehet valahol allitani hogy ha letoltok akkor ne a C:/-re rakja ?

    koszi
  • FZoleee
    #2939
    ehhez hasonló kieget nem tud valaki chrome-ra? fontos lenne, hogy ne az egész oldalt ellenőrizze, hanem csak egy részét, amit beállítok neki
  • ldavid
    #2938
    csak nálam szar a béta? coookie-k nem tetszenek neki, állandóan be kell jelentkeznem mindenhová
  • MR ME
    #2937
    pont ezt akartam énis kérdezni, ezek szerint nem csak engem zavart ez a dolog :D

    de olyat nem lehet h akkor kérdezzen rá amikor épp letölteném? mert sokszor rart töltök amiből van amit egyből megnyitnék, van amelyiket meg nem....firefox után ez az egyetlen dolog ami zavaró
  • attip
    #2936
    Hali!
    Megtetszett a chrome(évekig firefoxot haszn.),jó böngészőnek tartom.
    Egy dologban kérnék segítséget:ha beírok egy www.vagy keresést az url mezőbe,a jelenlegi lapon nyitja meg,nem a következőn.
    Az operánál is kikapcsolható,jelenlegi lap ujrahasznositása.
    Tudtok esetleg olyan bővitményt,amivel ez megoldható??
    Köszi a segítséget.
  • ldavid
    #2935
    ha letöltöl valamit, az alsó sávban a kis nyílnál be lehet állítani az adott fájltípus megnyitását
  • Borg
    #2934
    Azt hogy lehet beállítani, hogy ne akarjon minden filet letölteni, hanem pl azonnal nyissa meg, a linkre kattintva?
  • SirAlo
    #2933
    olyan allithatosag mier nincs a bongeszobe hogy egy procceskent kezelje a bongeszot nem minden fult kulon processnek ? Vagy van ?
  • ldavid
    #2932
    a portable megy a "fix" mellett is, csak azt frissíteni nem lehet (max újat letölteni)
  • pxxl
    #2931
    am bannerban (Egy böngésző...) az ő-k nem jönnek rendesen, más betűvel vannak :)
  • pxxl
    #2930
    jah sztem is :/ vagy rászoktatom egy másik böngészőre dűhítő mikor újra megnyílik 10 jutyúk oldal, azt mindet sietve állíthatom le :D
  • Aquir
    #2929
    nagyobb csá-t ad vissza a gép ha nincs más:)
  • pxxl
    #2928
    áhh, abból csak a keveredés lenne, ez most miért, meg hogy, meg stb. nem szereti az ilyen extra dolgokat. tipikus felhasználó, gép menjen, ikon, net csá :D
  • ldavid
    #2927
    külön windows profil nem jó?
  • pxxl
    #2926
    olyat nem lehet csinálni valahogyan, hogy 2 egymástól teljesen független chrome-ot indíthassak? pl egyet asszonypajtás, egyet én, és 2 külön ikonnal, mert ha pl a gépet újraindítom, akkor ne kelljen már az ő 20 lapját újra megnyitni :/
  • ldavid
    #2925
    nekem meg sose vót'
    (minek, töltse le állandóan, ha lehet, hogy nem is fogom használni?)
  • pxxl
    #2924
    nekem alapból google.hu, mióta van netem :D
  • Narxis
    #2923
    :DDD

    Gondolom azt akarta írni, hogy beállítja. Szüleimnek is ez volt az első kérésük mikor felraktam nekik a Chrome stabil verzióját, hogy "legyen startlap.hu". :D
  • Narxis
    #2922
    Ez a hwsw egy blikk szint ha a címeket összevetem a cikkel.
  • pxxl
    #2921
    "Startlapot felinstallálja" wut?