6043
Egy böngésző a Google-től.
  • cherubim06
    #3000
    Hogyan ugorjon egy olyan oldalra, amit még be sem töltött??
  • passatgt
    #2999
    nekem bejön, szép letisztult
  • Narxis
    #2998
    Jah, kár volt lecserélni. :/
  • ldavid
    #2997
    hát ez ritka ocsmány
  • Máté94
    #2996
    Hogyan lehet Chrome-ot rávenni, hogy ha kattintasz valahova és utána visszamész, akkor azonnal odaugorjon és utána töltse az oldalt, és ne fordítva?
  • Freddycom
    #2995
    Esetleg ez is megfelelő lehet.

    Profilok létrehozása Chrome-ban
  • [HUN]FaTaL
    #2994
    Nekem jó lett bár pár másik kieg is fent van.

    New Tabs Always Last
    Right Click Opens Link in New ForegroundTab

    Lehet ezekkel együtt jó, passz. :D
  • Freddycom
    #2993
    Ezt próbáltam még mielőtt írtál volna, nekem nem lett jobb.
  • [HUN]FaTaL
    #2992
    Middle Click Mini
  • Freddycom
    #2991
    Melyik?
  • [HUN]FaTaL
    #2990
    Ok, ehhez is volt kieg :D
  • [HUN]FaTaL
    #2989
    Itt SG-n valami bugos, ha nem kedvencből nyitok egy topicot középső klikkel hanem topiclistából, vagy akár a kategóriákat nyitom így, akkor új fülön is nyitja meg a jelenlegin is. Valami megoldás esetleg?:D
  • [HUN]FaTaL
    #2988
    Utóbbi gondolom karakterkódolási probléma, kérdés, hogy lehet e állítani oldalspecifikusan, hogy milyen kódolást használjon kereséskor.
  • [HUN]FaTaL
    #2987
    Újabb (hülye) kérdés, vagy talán 2 is:D

    - Kissé körülményes volt a keresőket az Operából/FFből importálni, hogy egyesével be kellett írogatnom a címeket (tudom, hogy elvileg automatikusan megcsinálná, gyakorlatilag nem mindenhol működött), nincs kieg, hogy jobb click-kel lehessen keresőt csinálni, mint a másik 2 böngészőben? Beépíthetnék ezt a funkciót :(
    - Avval mit lehet kezdeni ha ilyen kereséskor rosszul küldi el az ékezeteket (pl. magra is)?
  • Narxis
    #2986
  • [HUN]FaTaL
    #2985
    Kár :( Végülis mindegy, nem egy elengedhetetlen funkció. :D

    Kiegekkel belaktam, most egy darabig chromeot fogok használni úgy néz ki.:)
  • ldavid
    #2984
    szerintem olyan nincs
  • [HUN]FaTaL
    #2983
    Van olyan kieg, mint FFhez a Tab Scope? (Ha ráviszed az egeret egy, nem aktív tabra, akkor kicsiben mutatja a tartalmát)
  • [HUN]FaTaL
    #2982
    Megnyitott fülek nem jó, mert gyorshívót használok, de írtam, hogy az első kettőre találtam kieget, úgyhogy végülis tárgytalan. :)

    Hm, emlékeim szerint tegnap is url-t másoltam és paste & search volt. De lehet, hogy rosszul emlékszem, csak megzavart, hogy paste & searchnek hívja, mert a többi böngészőben paste & go van sima szövegnél is és aztán rákeres :D
  • ldavid
    #2981
    az elsőre még: vagy rögzíted a fület (jobb klikk, pin tab), vagy be lehet állítani a megnyitott fülek megtartását is

    harmadikra: csak akkor lesz paste and go, ha egy url-t másolsz, ha csak szöveg akkor search
  • [HUN]FaTaL
    #2980
    Első kettőt megoldottam kieggel, utóbbi meg megjelent, pedig korábban paste & search volt ott. :D
  • [HUN]FaTaL
    #2979
    Sziasztok!
    Próbálgatom a Chromeot, kiegészítőkkel egész okos lett mostanra.
    Kérdés:
    - Be lehet állítani valahogy (akár kieggel), hogyha bezárom az utolsó fület akkor az változzon kezdőlapra és ne bezárja a böngészőt?
    - Ha a könyvjelzősávon kattintok egy görgővel egy linkre akkor előtérben nyíljon, egyébként oldalon belüli görgőklikkel háttérben?
    - Lehet valamilyen úton-módon a címsorban lévő jobb click menübe beletákolni egy paste & go funkciót?
  • atidnaB
    #2978
    Nem..Nem blokkolja semmi..Egy darabig szenved a telepítő,ahogy nézem a feladatkezelőben..és végül 2-3perc múlva bezárul a program..Ennyi..
  • Freddycom
    #2977
    About:flags-ben mit tud a

    Weboldal előrajzolása.
    A gyorsabb böngészési élmény érdekében teljes weboldalakat rajzol elő a háttérben spekulatív módon.


    kísérleti feature? Ez ua, mint az 'Instant'?
    A két GPU gyorsított dolgot engedélyeztem, felteszem ártani nem árt.
  • Narxis
    #2976
    Vírusirtó, tűzfal nem blokkolja?
  • atidnaB
    #2975
    Helló!
    Nem tudom feltelepíteni a google chrome 10-es vezióját se offline,se online..Már vagy 5-ször próbálkoztam vele..Mindeddig hiába..Rendszerem: XP SP3 Prof ..Naprakész állapotban..Esetleg valami ötlet,tipp?..Vagy csak az én gépem makacsolta meg magát e téren?..
  • Jim Morrison
    #2974
    hy !
    nem, nem gondoltam... :D
    am nincs mit, 8mp nem olt olyan sok az eletembol :D
  • Narxis
    #2973
    Win 7 64biten nálam nincs vele probléma. Telepítsd újra.
  • Maci1
    #2972
    Hello!

    Miota letoltottem a 10.0.648.133-as verziot nem megy a gmail, a youtube es egy rakas dolog, mint pl. egyes honlapok menui, vagy a facebook, es rengeteg dolog az uj patch ota, win7 64-et hasznalok. Masnak is vannak hasonlo problemai, vagy csak nallam van ez?
  • mflex #2971
    Szia!

    Köszi, de most gondolod, hogy tényleg ennyire hülye vagyok?
    Egyszerűen nem dobta ki a kereső, nem értem miért, azért írtam ide. :)

  • Jim Morrison
    #2970
    keresobe->youtube downloader->3.oldal(10.5s)
  • mflex #2969
    YouTube letöltő bővítményt nem találom :=/
    Segítsetek már megtalálni :)

    thx
  • Freddycom
    #2968
    gCast extension frissít nektek a megadott időközönként? 5 percre van állítva nekem, de baszik rá.
  • Aquir
    #2967
    elején néha szürke marad, de frissít általában
  • Freddycom
    #2966
    Guggel levélfigyelőt aki használja, első alkalommal '?' van ott és csak katt után mutatja ténylegesen, vagy már a böngésző indításakor piros?
    Nekem elég repszódikus.
  • Freddycom
    #2965
    Lassan kemény egy hete használom a chrome-ot, eddig zsírkutya. Extensionok vannak szép számmal már, hasznosak is, némelyik meglepően hasznos, 'Instant' funkció hulla jó. Gyors minden.

    +fav a totyik
  • Narxis
    #2964
    hwsw:

    A verseny ma a Firefox feltörésével folytatódik...

    De az msbuzi pcfórumról kár is linkelgetni mert nincs tisztában a versennyel: hwsw korrektebb cikke

    Bodnár Ádám kommentje: A Pwn2Own-ban a böngészők két hete kiadott verzióin kellett bemutatni a töréseket, tehát teljesen irreleváns, hogy az elmúlt pár napban ki mit foltozott vagy nem foltozott be. A Mozilla Firefoxot azért sem törhették meg, mert az ma kerül sorra, Vancouverben, a konferencia helyszínén pedig jelenleg hajnali 1 óra van -- mindenki alszik.
  • lck
    #2963
    Meg a FF. Csak gondolom Index hájplja a Ch.-t.
  • cherubim06
    #2962
    Csak a Chrome maradt érintetlen a hekkerkonferencián
  • morgomedve
    #2961
    a fekete kép bal felső sarkában van egy kis bigyó, arra kell kattintani és akkor lejátsza:)