6043
Egy böngésző a Google-től.
  • slime001
    #3040
    Google Mail Checker Plus-nál eddig ha az ikonra kattintottam, egy új fülön behozta a gmailes fiókomat. Most pedig ha rákattintok lenyit egy menüt ahonnan elérhetem a levelet. Nem lehet valahogy megoldani, hogy kattintásra egyből a fiókomba lépjen be? Eddig így működött csak újra kellet telepítenem és azóta nem jó.
  • KranaZoli #3039
    E nélkül még ellennék és azt is értem, hogy miért teszi be. Viszont az oldalak default nagyítás az nagyon kellene. Főleg a PC-men. Notin még elvagyok a 100%-os mérettel de ha erre nem találok vmi automatikus működő megoldást akkor szomorú leszek. :( Mert ez a bug nem csak azon az oldalon jön(jöhet) elő. :(

    Már végignéztem egy csomó Zoom-os kieget...
  • [HUN]FaTaL
    #3038
    Persze, hogy beteszi mert nincsenek popup ablakok, külön fülként fut az is (külön processz), nem lehet megkerülni ezt.
  • KranaZoli #3037
    Dettó ugyanaz a hiba ennél is. Popup ablaknál is beteszi. :(
  • [HUN]FaTaL
    #3036
    Van egy ilyen is:

    Scroll to top/bottom
  • [HUN]FaTaL
    #3035
    Ha arra gondoltál akkor tessék:

    Scroll To Top Button
  • KranaZoli #3034
    Minek a billentyűzet, ha csak olvasok?! Nem helyettem nyomja meg, hanem billentyűzet helyett van.

    No, már tudom mitől feküdt meg az az oldal amit írtam. FF-ben és Chrome-ban is találtam olyan addon-t, ami alapból megnöveli minden betöltendő oldal méretét egy bizonyos %-al. Ez Nálam 1920x1080-nál 150%. Erre találtam Chrome-ban egy olyan addon-t, hogy Zoom All. Ha ez az addon fent van, akkor megfekszik attól az oldaltól a Chrome. :(

    Egyelőre más kieget még nem találtam helyette. :( Nem tudtok vmi megoldást erre?! Az alap 100% ekkora felbontásnál kecci kicsi. A manuális nagyítás minden oldalnál meg pöttyet frusztráló érzés. :(
  • Rage47
    #3033
    most már komolyan felrakom ezt az addont, mert FF topikban is írtál róla, de ott sem értettem a lényegét:D
  • [HUN]FaTaL
    #3032
    Nem teljesen értem, hogy mit csinál az az addon. Megnyomja a home gombot helyetted?:D
  • KranaZoli #3031
    Pontosan ezért gondoltam rá Én is. Na, mind1. Kb. csak 2-3 könyvjelzőnyi ikon helyét foglalja el. :)
    :(

    Más: FF-ban Én előszeretettel használok egy olyan addon-t, hogy back to top. Eszköztárban egy top és buttom gomb, ami Nekem hasznos és praktikus.

    Van ilyen kieg Chrome-hoz is, de az Magára az oldalra teszi ki a jeleket. Ami elég mutatós, de sajnos popup ablakoknál rossz. Pl. itt SG-n:



    Nem használ vki ilyet?! Olyan lenne jó, ami a címsor mögé tesz ilyen ikon-okat. Ezzel mást nem lehet csinálni, max. elrejteni és használni bill.-űs gyors gombokat.
  • [HUN]FaTaL
    #3030
    Nem lehet eltűntetni, legalábbis nem találtam meg, mert nekem elég lenne egy gomb a kiegek közé (van is ilyen). De valaki mondta, hogy a Canary Buildben nincs benne úgyhogy lehet, hoyg kiveszik majd.

    #3028: Hehe :D
  • KranaZoli #3029
    Baxxa meg. Már megint ez a xaros SG-s szerkesztő mód. És még ezért fizetek. Sikerült ignorálnom az előző hsz-em; és kronológiában lejjebb került amit ide szántam volna.

    #3027

  • Freddycom
    #3028
    Csak ismerős volt nekem a hunfatal név a logoutos chrome fórumban, de nem esett le, h innen. :D
  • KranaZoli #3027
    A További könyvjelzők szöveget a könyvjelző sávról el lehet vhogyan tüntetni. Ippen elfoglal annyit, hogy így már nem fér el 1 sorban az amőgy is redukált és átrendezett régi 3 soros könyvjelző sávom.

  • [HUN]FaTaL
    #3026
    1. Exportáld ki HTMLbe FFből majd Importáld be chromeban a HTML-t, más megoldás egyelőre nincs, 4es FF verziót nem támogatja még a Chrome.
    2. Ehhez sztem nincs megoldás.
    3. Mi az hogy nincsenek könyvjelzőid?:D

    Chromeban ott a csillag a címsorban megnyomod és kész. Vagy Ctrl+D :)
  • Freddycom
    #3025
    Első indításkor megkérdi a Chrome, h honnan importáljon beállításokat. Ha ezt kinyomtad véletlen, akkor:

    1. Elindítod az FF-et.
    2. Firefox menü -> Könyvjelzők.
    3. Importálás és mentés -> HTML Exportálása.
    4. Elindítod a Chromeot.
    5. Csavarkulcs -> Könyvjelzőkezelő
    6. Rendezés -> Könyvjelzők importálása -> Betallózod a HTML-t -> Kész vagy.

    by hunfatal

    IE9-et nem ismerem, de biztosan lehet ott is exportálni bukmárkokat.

    Könyvjelzőket úgy hozol létre, h kattintasz a csillag ikonra az omniboxban vagy CTRL+D (ekkor azonnal hozzáadja a megadott mappába)

    Könyvelző eszköztárad a CTRL+SHIFT+B-vel tudod megjeleníteni.
  • KranaZoli #3024
    No, feldobtam egy asztali gépre. Minden OK azzal az oldallal is. :)

    Viszont ezen FF4 RC2 és IE9.

    1.) Nem tudok importálni könyvjelzőket Chrome-ba FF-ből;
    2.) Nem tudok importálni könyvjelzőket IE9-be FF-ből;
    3.) Nincsenek könyvjelzőim. :(

    +1) Azt sem tudom hogyan lehet létrehozni Chrome-ban könyvjelzőket.
  • Freddycom
    #3023
    Akkor sanszos, h a legutolsó stabilat tetted fel.
  • KranaZoli #3022
    Legutolsó stabil?! Vmi web install-os cuccost tettem fel.
  • [HUN]FaTaL
    #3021
    Vírusírtóm szintén Avast6. :)
  • slime001
    #3020
    Nálam nem volt semmi fagyás. 11.0.696.14-es verziót használom. Vírusnyalogató? Avira ISS!:)
  • [HUN]FaTaL
    #3019
    Azonkívül, hogy picit szaggat a görgetés a smoothscroll miatt nekem semmi baj vele. Simán megy. A legutolsó stabil chromeot raktad fel?
  • KranaZoli #3018
    Kifagy, mint disznó mire betölti. De van olyan is, hogy Shockwave flash nem válaszolt, ... Chrome bezár. Akkor szerintem az lesz, hogy gányolt ez a rendszer már nagyon. :(

    Vírusnyalogatód?! Nekem most Avast 6.

    No, már földobom majd este vagy holnap otthoni gépre is, nem csak ilyen gányolt notira...
  • slime001
    #3017
    Hogy értve fekszik meg? Nálam jól működik.
  • KranaZoli #3016
    Csak tesztelgetem még a Chrome-ot. Egyelőre melós notira tettem fel. Már kezdtem teljesen elégedett lenni vele, de ezen az oldalon teljesen megfekszik. Pedig az oldal készítője is Chrome-ot használ ha jól tudom. FF-ot is megfogja, de Chrome-nál kis idő múlva teljesen kifagy pl. háttérben szóló YT vidi, stb...

    link...
  • slime001
    #3015
    Megoldódott az összes probléma. Köszönöm a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #3014
    Nekem minden le van tiltva magon is, nem tudom mire gondolsz. :D Amúgy van külön flashblock kieg, esetleg tedd fel azt is.

    Gmail checkerre az Opera topicban is panaszkodnak, meg havernak is elszállt a gadgetje, szerintem változtattak a gmailen valamit.

    #3012: Akkor kézzel beírod a flash urlét és kész. :)
  • Freddycom
    #3013
    Ne írj be sehova semmit (én legalábbis nem tettem), mennie kell, ahogy felraktad.

    Írtam, h 'kattintok a piros jelére', na ott az omniboxban lévőre gondoltam, ezután olvasd tovább, értelmet nyer. :D
  • slime001
    #3012
    Énis azt használom, de van olyan reklám amire rákattintok és nem jelenik meg a piros gomb. Felraktam a levélfigyelőt, de nem jó. Az accountba a domainhez mit kell írni? A bejelentkező nevemet?
  • Freddycom
    #3011
    Én a sima google levélfigyelőt használom, az megy szépen.
    Le lehet tiltani a flasheket is, én Adblock plus bétát használok, ott úgy, h kattintok a piros jelére, könnyű szűrő létrehozása, majd kattintok az adott flash reklámra.
  • slime001
    #3010
    A görgős megoldás király, köszi. Olyan kérdésem lenne még, hogy valaki használ-e Google Mail Checker Plus-t, mert nálam nem akar működni. Illetve, hogy AdBlock-al a flash reklámokat lelehet-e valahogy tiltani? Pl nCore-on vannak olyan hirdetések, amiket nem tudok letiltani.
  • [HUN]FaTaL
    #3009
    Kattints görgővel, bár ekkor is háttérben nyitja, ami engem idegesített ezért felraktam ezt a kieget:

    Right click opens links in new foreground tabs

    A nevéhez kapcsolódó funkciót pedig letiltottam.
  • slime001
    #3008
    Valahogy megoldható, hogy a könyvjelzősávról megnyitott oldalakat új tabon hozza be?
  • [HUN]FaTaL
    #3007
    "nyomok egy vissza gombot, betölt és fentről ráurik oda, ahova kattintottam."

    Nem lehet megszűntetni, szerintem meg qrvaidegesítő lenne, ha vissza gomb után az oldal tetejét látnám.
  • Máté94
    #3006
    Na, az a kérdés, hogy lehet megszüntetni? FF az nem ugrált.
    De az is sok segítség lenne ha kiírná a weblapcímeket, mert ahol lenniük kellene ott nincs semmi. Ez mitől van? Speeddial miatt?
  • pxxl
    #3005
    ezt most is csinálja :D
  • Máté94
    #3004
    Pl: SG-n legörgetek egy topichoz, megnyitom, nyomok egy vissza gombot, betölt és fentről ráurik oda, ahova kattintottam.
  • [HUN]FaTaL
    #3003
    Nekem a régi tetszik, csak ez az új egy hányadék.
  • pxxl
    #3002
    nekem az egész ikon nem jön be úgy ahogy van. tervezzenek egy újat :)
  • [HUN]FaTaL
    #3001
    Pfúj de hányás, remélem marad a régi... Mintha vmi win 3.1hez készült ikon lenne :D