6043
Egy böngésző a Google-től.
  • [HUN]FaTaL
    #3121
    Mit nem értesz?

    Van a Canary Build => gyakorlatilag 1-2 naponta frissül
    Van a Dev Build =>Ritkábban frissül
    Van a beta => Mégritkábban frissül
  • KranaZoli #3120
    Semmi gond, Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy ldavid mit használ? :D

    Nem akkora probléma, hogy ez a videó nem megy, mert ott az IE Tab, Fox azzal megy, csak most már ezeket a build-eket nem értem. :(
  • [HUN]FaTaL
    #3119
    "Most ezt írja ki: 11.0.696.12 beta"

    Akkor usiteon lehet, hogy nem a dev hanem a beta van kint, faszom tudja én a legutolsó stabilt használom.
  • KranaZoli #3118
    Most van amit már pöcsöm sem ért.

    Most ezt írja ki: 11.0.696.12 beta

    Usite-ról szedtem le. De annak a videónak a lejátszása ezzel se megy. Ennyi rakás build-et.

    Pedig Béta-nak írta a letöltő oldal is, amit lentebb linkelt ldavid.
  • [HUN]FaTaL
    #3117
    usiteon a stabil kint sincs, nem értem miért a dev van kint..

    #3115: Hm akkor van még egy lépcsőfok ezekszerint. :)
    #3116: 10.0.648.151 a legutolsó stabil, nem a béta.
  • KranaZoli #3116
    Köszi. Letöltöttem notira ezt a Canary Build-et látom 12-es verzió. :o

    De a hiba ugyanúgy megvan abban is. Vagyis inkább site bug, nem Chrome hiba.

    Frissítettem. Most 10.0.648.151 béta a verzió. Lejátszás nem indul el. WTF?! Ezt most már egyáltalán nem értem.

    Figyuka! Ezt próbáltad?!
    link...
  • ldavid
    #3115
    a verziószáma majdnem ugyanaz, mint a stabilé, szóval gondolom nem kell túl sokat várni
    de letöltheted nyugodtan, ez nem dev, kicsit ritkábban frissül, de hamarabb és gyakrabban, mint a stabil
  • KranaZoli #3114
    Ja, hogy azok a Béták. Azt nem tudtam. Először Usite.hu-n néztem meg a Chrome-ot ott volt vmi Dev verzió talán vmi 11-es, ugyanakkor beleolvastam ebbe a topic-ba is egy kicsit meg elmentem gúgli oldalára és onnan szedtem le a webinstall-t. Usite-on vmi olyasmit írtak, hogy fejlesztői verzió. De ebben nem vagyok bizonyos... Én meg azt hittem, hogy akkor az annyi, hogy tartalmaz vmi egyéb felesleges utility-ket. Mert a Béta verziókat ki szokták írni.

    Akkor így okés, mert akkor van remény. :D

    Chrome verzió váltás mikorra várható, szal mennyire béta még az a béta?!

    Erre a notira letöltöm ez a Canary Build-et, vagy mit - bár láma vagyok Chrome build-ekben - de azt olvastam, hogy elfér "Chrome" mellett a Canary is. Egyelőre zavaróak ezek a build-ek, hogy melyik mi is...
  • [HUN]FaTaL
    #3113
    Miért ne lenne? Mondtam tegnap is, hogy lehet, hogy neki a dev van és azért megy, vagy canary build.
  • KranaZoli #3112
    Kipróbáltam egy másik gépen. Szűz Chrome és ott sem ment.

    Igen, Flash verzióm ugyanaz. De szerintem nem is nagyon lehet más, nem?! Hiszen beépített plugin-ek.

    Miből használsz bétát?! Chrome?! Olyan is van?

    Flash (2 files) - Verzió: 10.2.154.25
    Shockwave Flash 10.2 r154
  • ldavid
    #3111
    csak egy gmail checker aktív most, de lehet azért jó nálam, mert bétát használok
    flash verziód ugyanaz? ()
  • KranaZoli #3110
    Milyen kiegek vannak telepítve Nálad?!

    Én is erre gondoltam, hogy vmi blokkolja, csak nem tudom, hogy mi? :(

    De az érdekes, hogy Nálad megy...

    Pedig most melós notin próbáltam, ami elég sokban más, mint az asztali gépem.
  • [HUN]FaTaL
    #3109
    Nem, letiltottam az adblockot és úgy sem ment.
  • ldavid
    #3108
    nálam simán megy a videó (Flash - Version: 10.2.154.25 Shockwave Flash 10.2 r154)
    nem lehet, hogy az adblock kavar be?
  • [HUN]FaTaL
    #3107
    Illene minden böngészőn tesztelni, főleg olyanokban, amik támogatják a szabványt, és nem csak Chromera gondolok.
  • KranaZoli #3106
    I don't know. :) FF4 viszi. Chrome-on gondolom nem nagyon tesztelgetik... De a tartalma az JÓ! ;)
  • [HUN]FaTaL
    #3105
    Akkor kaki az oldal :D
  • KranaZoli #3104
    User Agent Switcher-el sem játssza le. :( Kiválasztottam FF 3.5; IE 8 a hiba ugyanaz. Mind1, a lényeg, hogy IE Tab-al megy.
  • [HUN]FaTaL
    #3103
    Az IE Tab IE fület nyit, ennyit csinál, az is jó. :)

    User Agent switcher meg maszkol, mint az Opera beépített funkciója.
  • KranaZoli #3102
    5letet adtál! IE Tab-ban már lejátssza! Érdekes, mert az oldalon lévő többi Flash-t lejátssza, csak ezt nem.

    IE Tab-al megy. Akkor az elég, nem?! Ezt a kieget nem is ismerem, amit most link-eltél. Csak rákerestem, de ahogy megtaláltam jött az 5let, hogy IE Tab és megy.
  • [HUN]FaTaL
    #3101
    Ratyi az oldal. Nekem ki is írja az errort, próbáld meg user agent switcher kieggel ffre állítani a böngészőt és nézd meg úgy. Ha úgyis szar akkor mégratyibb az oldal :)))
  • KranaZoli #3100
    Ezt a Flash videót nem játssza le: link...

    Mi lehet a gond?! FF-al minden gond nélkül megy. Rákattintok, hogy play és semmi, csak pörög körbe-körbe a "homokóra" mintha töltené, de nem kezdi el.

    Flash probléma lehet?!

  • KranaZoli #3099
    Igen. Ezt akartam volna írni. :)

    Sajnálom. :(
  • [HUN]FaTaL
    #3098
    Nem értem a kérdést, kicsit érthetőbben próbáld megfogalmazni. Az a bajod, hogy az újranyitott füleken a History elveszik? Sajnos ez ilyen. :(
  • KranaZoli #3097
    Az Undo Closed Tab Button viselkedésével nem vagyok megelégedve. Persze az is lehet, hogy megint csak Én nem tudok vmit.

    Szóval:

    Böngészgetem pl. a Chrome kiegeket. Kiválasztok egyet. Aztán bezárom ezt a lapot(tabot). Undo Closed Tab-al vissza tudom nyitni, de Fox-ban ha ekkor az egér Back gombjával kattintok (vagy eszköztár back nyíl) nem lép vissza a kiegészítők nyitó oldalára.

    Remélem érthető voltam.

    Ezen lehet vhogyan módosítani, állítani?!
  • KranaZoli #3096
    Elnézést megint Én fogalmaztam pontatlanul. A Flash tartalom GPU gyorsítására gondoltam. Az Nekem bőven elég. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3095
    11es devben és a canaryban már alap, 10esben azthiszem még nem.

    Flashen lévő gpu gyorsítás sztem alap.
  • KranaZoli #3094
    Én épp ezt furcsállottam, hogy a Chrome-ban lévő Flash Player frissebb, vagy frissebbnek tűnő verzió számot ír ki.

    De ha jól értem, akkor a GPU gyorsítás az alap a Chrome-ban is?!

    "Chromeban pedig a chrome:flags oldalon lehet bekapcsolni kísérleti jelleggel a hardveres gyorsítás"

    Itt Fatal mondjuk mintha épp az ellenkezőjét írná. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3093
    You have version 10,2,154,25 installed
  • Narxis
    #3092
    Chrome-ban frissül a leghamarabb.
  • L7wy
    #3091
    10.2.154.25 -> Chrome-ban.
    10.2.152.32 -> FF; Opera; IE
    friss mind...
    http://www.adobe.com/software/flash/about/
  • [HUN]FaTaL
    #3090
    A Chromeba beépített flash van, valószínű az még nem frissült a legújabb verzióra. :)

    Nincs evvel semmi gond, flash gpu gyorsítását nem tudom. :)

    Chromeban pedig a chrome:flags oldalon lehet bekapcsolni kísérleti jelleggel a hardveres gyorsítás, amit az FF is tud (minden oldalra). HTML5 canvas nem igazán működik vele, de egyébként okés, nekem is be van kapcsolva.
  • KranaZoli #3089
    Ja! Értem! Hát Nekem jobb az Opera-s és Chrome-os ebből a szempontból. :)

    Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #3088
    Pontosan azért nem görget amit írtam, mert Chrome és Opera alatt a flash a görgőt nem tudja ellopni. :)

    Hogy ez kinek jó és kinek rossz azt döntse el mindenki maga. :)
  • KranaZoli #3087
    Nem. Nem erre gondolok. Hanem arra, hogy adott egy oldal amiben van egy beágyazott Flash tartalom. Görgetek az egérrel, olvasom a cikket és a flash-es tartalom fölött megáll a gögetés.

    Pl.: Duke Nukem Forever - gameplay bemutató

    A Flash tartalom fölött Nekem FF-ban nem görget. Chrome-ban igen. De egere válogatja, hogy melyikkel igen, melyikkel nem. Érdekes bug.
  • [HUN]FaTaL
    #3086
    "Bizonyos oldalakon flash tartalmak fölött nem görget az egerem."

    Ez nekem is így van, ilyen a chrome plugin flashben. Operában is ilyen, márha arra gondolsz, hogy magában a flashben nem tudsz görgetni (Pl. játékokban zoom).
  • [HUN]FaTaL
    #3085
    Akkor máshogy fogalmazva:

    Amit a legtöbben használnak AdBlock nevű kiegészítő az egy korábbi fejlesztés. Az Adblock Plus-t pedig ugyanaz fejleszti, aki az FF-es adblock plust, de még nem használják annyian. :)
  • KranaZoli #3084
    "Az a probléma, hogy nincs nem béta adblock plus, az egy másik adblock amit látsz és ez meg a hivatalos. :)"

    Ez pöttyet nem volt 1értelmű. Azt néztem, hogy melyiket használják többen; letöltések ill. beleolvastam egy picit a kommentekbe, ennyi.

    És ez hivatalos Béta okés?! A nem hivatalossal sincs tul.képp semmi problémám. :)

    Többit értem köszi. A középső klikk-et is ki kellett próbálnom, mert nem találkoztam még hibával, de így már világos. :) Köszi!

    Notice:

    Érdekesség. Van egy bug-om, ami csak FF-nél jelentkezik. Opera-t már rég használtam. Általában notin van fenn minden xar. :) Ezzel nem azt akartam mondani, hogy az Opera xar!!! :DDD

    Bizonyos oldalakon flash tartalmak fölött nem görget az egerem. De ez is érdekes, mert van több is. :) Pl.: MS BlueTrack egérrel görget (vezeték nélküli); egy régi rádiós Logitech-el nem görget - amit szeretek használni; vezetékes meg nem minden esetben okés. :)

    Chrome-ban megszűnt ez a bug. FF4-ben még jelen van. Ez a bug elég zavaró és idegesítő tud lenni. Pl.: PCDome.hu oldalon a leginkább beágyazott flash tartalmak fölött.

    Egyelőre szimpi így belakva ez a Chrome. Én azt hittem ez vmi fapados böngésző. :D A csáááát!

    A Flash-es intrót nem csak azért írtam, hogy toljam a takarítás előtti pihenő időm :) hanem azért is, hogy Flash tartalmon lekérve a Flash névjegyét más, mint az FF/Opera ill. IE Flash Player-ek verzió száma. Ha jól értem, ill. amennyi időm volt utána olvasni, akkor Chrome-nak beépített Flash player-e van. (?!) Ez mennyire okés?!

    10.2.154.25 -> Chrome-ban.

    10.2.152.32 -> FF; Opera; IE

    Főképp a GPU gyorsítás és a Flash patkolgatások, javítások miatt kérdezném.


  • [HUN]FaTaL
    #3083
    Az a probléma, hogy nincs nem béta adblock plus, az egy másik adblock amit látsz és ez meg a hivatalos. :)


    Ghostery azt csinálja amit az FF4 beépítetten, a követést próbálja letiltani.

    IETab azért hogy ne kelljen ie-t nyitogatni ha nem megy egy oldal.

    Keep My Opt Outs ugyanaz mint a ghostery csak más oldalakon.

    Middle click mini: Javítja a középsőklikket sok oldalon, ahol rosszul működik. Pl. itt sg-n is ha nem kedvencből nyitsz topicot hanem a listáról akkor a középsőklikk nem csak háttérben nyitja új fülön az oldalt, hanem az épp aktuális fülben is megnyílik, ezt javítja ki. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3082
    XP:
    C:\documents and settings\felhasználónév\local settings\application data\google\chrome\user data

    Vista/Win7
    c:\users\felhasználónév\appdata\local\google\chrome\user data :)