6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Freddycom
    #3161
    Ja értelek, nem érdekel a ' link neve', csak azért neveztem el annak a kattinthatós linket, mert az volt felette írva, kérdezte tőlem a rendszer. Én meg visszakérdeztem. :D
  • Freddycom
    #3160
    Viszont csak chrome alatt gány.

    KranaZoli: Nem akarok én minden egyes alkalommal direkt linket előhívni, én kattintani akarok és erre jöjjön fel a nagyobb kép. :D
  • [HUN]FaTaL
    #3159
    Nem, szar.
  • KranaZoli #3158
    Tedd fel ezt a kieg-et és akkor meg tudod könnyebben nézni a képek tulajdonságait, hogy mi a forrás címe.
    Image Properties Context Menu

    btw: Nekem sem jelennek meg alap esetben a "teljes" képek.
  • Aquir
    #3157
    először látszottak a képek fekete háttéren, aztán eltűntek. A legelső ez
  • Freddycom
    #3156
    Képeket meg tudjátok nézni nagyobb méretben? Mert én nem.

    Mi a link neve?
  • ldavid
    #3155
    ha rákeresel a forrásban a videó alatti szövegre, akkor fölötte mindig megtalálod az url-t
  • KranaZoli #3154
    Oké, köszi! Viszont kiderítettük Nekik, hogy mi a probléma. Másik IE Tab sem nagyít. De már lexarom. Nem ér ez annyit. Korrekt az az IE Tab Classic is.

    Idővel majd megoldódik ez is.

    THX fiúk!
  • [HUN]FaTaL
    #3153
    Operában is jó, csak a Chromeot nem szereti valamiért (pedig ott is szűröm a reklámot), itt vmit nagyon elkúrtak :D
  • [HUN]FaTaL
    #3152
    "IE Tab-al annyi a gondom, hogy annak a tartalmát nem nagyítja a Chrome."
    Persze, hogy nem mivel pont az a lényege, hogy IE motorral nyitja az oldalt. Gyakorlatilag egy kicsi IE a chromeon belül. Semmilyen kieg és chrome funkció nem megy az IE Tabbal nyitott oldalon.
  • KranaZoli #3151
    Ühümm. Köszi!

    Itt viszont nem találok ilyet a forrásban: link...

    Mind1. Írok Nekik, ha módjukban áll, akkor tegyék Chrome kompatibilissé a friss adásokat, vagy majd a következőket - ha az archív állománnyal már nem tudnak mit kezdeni.

    Nincs Opera a gépemen. Meg tudná vki nézni akinek van fenn Opera-ja, hogy abban is bug-ose, vagy ott okés?! Mert akkor azt is jelzem feléjük.

    + minden mást is!
  • [HUN]FaTaL
    #3150
    Elvileg ctrl+egérgörgő lenne, csakhogy ez az általam használt IE tabban nem működik, de kipróbálhatsz egy másikat abból, van vagy 5 féle, hátha valamelyikben működik. Én azért használom ezt, mert egyszerű ki és vissza váltogatni a fület a két mód között.
  • ldavid
    #3149
    akkor tényleg a reklám miatt van, de más ötletem nincs

    ctrl+u, ctrl+f, beírod, hogy flowplayer és ott az url
  • KranaZoli #3148
    Fijjugok!

    Hagyjátok a csudába. Ne töltsétek ezzel az időtöket. Köszönöm az eddigi segítségeket is!!!

    Jelzem a hibát az oldal készítőinek, talán orvosolják. Ha nem akkor meg IE Tab; vagy Fox; IE; stb...

    ldavid

    A Flash tartalmát hogyan bányásztad ki?!

    Ui. ez egy olyan tartalom, ami relatíve ritkán frissül. Ez nem ValóVilág, hogy napotna 3 adás. :)

    Ennél a megoldásnál viszont nem zavar, vagyis itt semmi problémát nem jelent, hogy IE Tab-ban 100%-os a nagyítás. Ha csak ezt a videó tartalmat szeretném megnézni IE Tab-ban. Hogyan tudnám a többi problémás Flash adást ilyen URL-re alakítani. Az oldal forrásából nézted ki?! Vagy hogyan?!

  • KranaZoli #3147
    Ugyanúgy csak pörög körbe-körbe a karika. Nem indul el a lejátszás.
  • KranaZoli #3146
    Figyuka Fatal!

    IE Tab-al tökéletes. IE-ban lehet vhogyan növelni az oldal méretét?! Tudom Te nem használod ezt a funkciót, szal jótól kérdem. :) Csak Te meg okos vagy. :D

    IE Tab-al annyi a gondom, hogy annak a tartalmát nem nagyítja a Chrome.

    Igazság szerint ez sem akkora probléma, csak lehet megoldható de Én nem tudok róla.
  • ldavid
    #3145
    amit nem tudsz lejátszani annál az iframe tagnél van egy szóköz az url előtt, és ez valamiért nem tetszik a chrome-nak
    érdekes, hogy az enyém nem válogat... :D

    ha igazam van, akkor itt ezt menni fog
  • KranaZoli #3144
    Frissítettem szerkesztő módban a hsz-em végét. Lásd FLV-s rész.
  • [HUN]FaTaL
    #3143
    Szerintem ne szenvedj tovább, erre való az ietab :)
  • slime001
    #3142
    BB.TV adásokkal nekem is gondom volt mostanában. Szerintem a srácok elcsesztek valamit. Úgy emlékszem FF-el, IE-vel és Operával sem tudtam megnézni. Kivéve Chrome-al, de azzal is kifagyott néha (többi el se kezdte betölteni).
  • [HUN]FaTaL
    #3141
    Nekem is lejátssza mindkettőt, úgytűnik valóban a reklámmal van probléma.
  • KranaZoli #3140
    Így van. Pontosan. Ez már tuti. Az újabb Flash-ek elején van egy reklám flash. Erre írja ki a Chrome, hogy Unable to load. (Jumbo Flash, ami egy tápkieg reklám) Ez állítja le a frissebb videók lejátszását. Ez már tuti.

    Csak azt nem tudom, hogy miért. És azt sem, hogy Nálad miért nem.

    Notikon már próbálkoztam mindennel amiket lentebb is írtam. Itt van egyébként az összes adás archív mappája. link

    Az intro az több mint vszínű, hogy egy FLV fájl, legalábbis a hibaüzi alapján az.
  • KranaZoli #3139
    Pl.: link

    Minden további nélkül játssza a Chrome. Egy régebbi BB.TV Flash adás.

    Egy másik: link...

    Érdekes. Egyik elején sincs reklám intró.
  • ldavid
    #3138
    linkelj már egy olyat, ami megy neked is

    nod32-m van egyébként
  • KranaZoli #3137
    Az van, ill. az lesz. Csak ez az első bug, amivel találkoztam mióta Chrome-ot használok. Ill. az a másik oldal (www.gameronline.org) - melynek tartalma FF4-el sokkal hamarabb töltődik be a sok beágyazott YT videóval, mint Chrome esetében. És azon az oldalon nagyon xar a Chrome-os SmoothMouse kieg működése.

    Viszont minden másban meg úgy érzem 1xerűen pörfekt!

    Ezt a vidis problémát meg majd megírom az oldal készítőinek. Sajnos ennyi hátránya van a Chrome és Opera böngészőknek, hogy a tortából kicsi szeletet tesznek ki. És sok oldalt csak IE-re, FF-ra tesztelnek le, aztán ennyi. Azt már meg sem nézik, hogy Chrome-ban; Opera-ban egyéb alternatív böngészőkben hogyan viselkedik az adott oldal.

    De azért kopp-kopp Én eddig ezen a 2db oldalon tapasztaltam negatívumot. IE; FF alatt meg máshol lenne bug; probléma. Ez egy ilyen dolog.
  • [HUN]FaTaL
    #3136
    Nézd IETabbal aztán kész :D
  • [HUN]FaTaL
    #3135
    Letiltott avasttal sem megy. Tegnap nekem is a hibaüzenetet írta, most meg csak forog körbe-körbe, de nem játszik le semmit. Ez egy rejtély.
  • KranaZoli #3134
    Na, ezek a Számomra 1xerűen érthetetlen dolgok. Ma melóhelyen kipróbáltam notin az összes létező Chrome build-et.

    Ma frissült Usite-on az FF/Opera; IE Flash plugin. Azokat feldobtam itthon, most semmi változás.

    Már a videó betöltése elején kiírja, hogy "Unable to load ... és egy FLV fájl neve".

    Azon a site-on még több ilyen BB.TV Flash adás is van. Többnél van ilyen bug, ugyanakkor vannak melyeket minden gond nélkül lejátszik a Chrome.

    Első blikk-re úgy tűnik, mintha a Flash elején lévő reklám tartalmat nem tudja letölteni és továbblépni a fő videó tartalomra.

    Azonban IE és FF játssza elsőre minden bug nélkül.

    Próbáltam azt is, hogy Chrome uninstall, majd install kiegészítők nélkül, sőt kikapcsoltam a Chrome beépített adathalász szűrőjét is, mivel csak egy sugallat - mintha a reklám bevezetőnél akadna el. De semmi.

    Erre írod Te, hogy semmi probléma. Érdekes...

    1xerűen nem értem.

    Milyen vírusnyalogatót használsz?! Én most Avast6. Bár ha ez lenne a ludas, akkor a többi Flash sem menne. 1erűen nem tudom. Passz és ez picit idegesít. :(

    Olyan mintha vmi blokkolná ezeket a vidiket, de CSAK Chrome alatt. Szal ha Avast, akkor nem menne se Fox; se IE alatt.

    Aera 51 ez az eset is egyelőre Nekem.
  • ldavid
    #3133
    az adobe-től letölthető 10.2-es plugin van telepítve, ami kell pl. IE-hez is
  • [HUN]FaTaL
    #3132
    FF4 sima smoothscrolljával alig van különbség a sima scrolljához képest, smoothscroll kieg ugyanaz mint a chromeban. Lehet, hogy hardverfüggő, mindkét gépem intel+radeon, szóval nemtudom.
  • KranaZoli #3131
    Hm, érdekes Nekem azzal se ment. Milyen Flash lejátszók vannak fenn a gépeden?! Most már csak az érdekel, hogy mi is lehet a hiba oka; forrása.

    Notira már feltettem az összes verziót és alternatív flash player-ek is telepítve vannak.

    Érdekes...
  • lck
    #3130
    Gondolom ez hardverfüggő (is). De FF4 és IE9 scrollozása nagyságrendekkel simább (nálam) mint Ch.-é, SmoothScroll-lal és nélkül, hardveresen és anélkül is.
    FF beépített smooth scrollja nálam tökéletesen sima. Azt hogy "rakás szar" egyáltalán nem is értem. Persze lehetnek ízlésbeli különbségek, de ezért gondolom hogy inkább hardverfüggő.
  • ldavid
    #3129
    sima bétát, amit linkeltem #3115
  • KranaZoli #3128
    1etértek. Én a Chrome-os SmoothScroll-t is mellőzöm most mert pár oldalon belaggol, stb... akad, ... FF alatt sem használok semmi finom görgetést.

    Az alap "darabos" :) az legalább okés. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3127
    SmoothScroll kieggel mi is a probléma?

    Őszintén, még egy böngészőt sem láttam, amiben normális simított görgetés lenne. FF beépített smooth scrollja egy rakás szar, a kieg belassítja a guit ugyanúgy ahogy Chromeban is, Operáé meg szaggat ha sok kép van az oldalon.
  • KranaZoli #3126
    Ok-Ok. Nem tudtam melyik-melyik.

    ldavid: Feltettem mind1ik build-et. Egyikkel sem indul el a lejátszás. Ofkórz, FF/Opera; IE Flash Player-ek is telepítve vannak.

    DE!

    Te most melyik build-et is használod?! Arról tudnál-é linket adni?!
  • lck
    #3125
    Build az sok van, csak normális simított görgetés nincs, immár évek óta. :)
    ( Na jó nem trollkodom itt - mindenki használja ha szereti. Nekem nembejövős. )
  • ldavid
    #3124
    nálam ez is megy :)
    nem tudom számít-e, de van külön is telepítve flash player
  • [HUN]FaTaL
    #3123
    Canary a napi fejlesztés, jópár hibát javítanak akkor lesz belőle előbb dev, ott is javítanak és béta.

    Hogyhogy minek? Ilyen a fejlesztés. Mozillánál is ilyen van a legutolsó stabil, a béta/rc és a nightly.
  • KranaZoli #3122
    Miért van ennyi build?! Miben különböznek ezek 1mástól?! Nem a frissítésre gondoltam.