6043
Egy böngésző a Google-től.
  • lck
    #3401
    Nem prohardver fórum :)
  • Ironman2
    #3400
    Kösz,tudom nagyon jól,de szándékosan nem akartam ideírni.
  • lck
    #3399
    Nekem ez az IDM egy kicsit túlságosan "mindenbe beépülős". Meg a crack-je is gyanús. Egyébként valóban a leghatékonyabb.
  • FZoleee
    #3398
    hát warezold le, ahogy mindenki szokta :D
  • Ironman2
    #3397
    Igen,de csak a trial változat ingyenes abból.Firefoxban ingyenesek a beépitett letöltésvezérlők.Kösz a segitséget
  • Narxis
    #3396
    Internet Download Manager kenterbe ver mindent, de szinte minden letöltésmenedzselő támogatja már a Chrome-ot.
  • SirAlo
    #3395
    Hi, nem tudtok valami addont vagy programot ami felolvas weboldalakat ? van a translate.google.hu oda ha beirsz egy rovidebb mondatot kiralyul le tudja olvasni es jol is ejti ki csak az a problema vele hogy a szoveget oda be kell masolni es csak nagyon rovidet olvas fel
  • [HUN]FaTaL
    #3394
    Külső programot lehet használni letöltésvezérlőnek asszem.
  • [HUN]FaTaL
    #3393
    Átlehet vinni a könyvjelzőket (4ből közvetlen nem tud importálni, de ha exportálod, akkor be lehet importálni Chromeban), viszont semmilyen letöltési cucc nincs és a gyári letöltéskezelője is trágya.
  • Jim Morrison
    #3392
    nővérem is pont ugyanezt kérdezte meeeeeert:
    NŐVÉREM MA ÁTTÉRT CHROME-RA!!!!! :D:D:D
  • Ironman2
    #3391
    Sziasztok! Én átálnék erre a Chrome-ra,de nem tudom hogy firefox-ból átviszi-e a könyvjelzőket,és van-e beépitett letöltésgyorsító mint a Downthemall,Downloadhelper,vagy Flashgot a firefoxban.
  • [HUN]FaTaL
    #3390
    Csináják meg validra és jó lesz szerintem :D 18 errors, 6 warnings
  • Desiderata #3389
    nálam ilyen, középső rész az alján, balra menüpontok összecsúszva, stb., legfrissebb böngészőm van
  • Jim Morrison
    #3388
    nalam jol jon be, vagy mit kell nezni? :D
  • Desiderata #3387
    tudtok esetleg nekik tippet adni, hogy normálisan töltődjön be az oldaluk? hálás lennék, mert váltogatnom kell mindig a böngészőket
  • Aquir
    #3386
    beállíthatsz más keresőket is, kulcsszavakkal, ami akár egy betű is lehet
    én pl. úgy állítottam be hogy új lap nyitás után a címsorban egyetlen előre meghatározott betűt lenyomok, és a [space] után már írhatom a sztaki szótárban keresendő szót
  • zöldeshányás
    #3385
    Igaz de nekem úgy jobban tetszene. :P
    Köszi a segítséget.
  • Aquir
    #3384
    új lap megnyitásánál mindig az új oldal fog megjelenni. (minek kell egyáltalán hogy minden lapra google-t nyisson?) iGoogle kezdőoldalnak rakni minden új lapot hülyeség, Ha meg az új lapot nyitsz akkor meg rögtön gépelhetsz mert a címsor = a google kereső önmagában...
  • zöldeshányás
    #3383
    Direkt kijelöltem a jelszavakat, könyvjelzőket meg az űrlapkitöltős cuccot.De csak a könyvjelzőket rakta vissza.És az új lapon még mindíg a gyakran látogatott oldalak jelennek meg. :(
    Melyiket kell még beállítani?Így jónak kéne lennie nem?
  • Aquir
    #3382
    ha bejelölted hogy mindent mentsen, akkor ott van írva közöttük a jelszavak is
  • [HUN]FaTaL
    #3381
    Jelszavakat elméletileg nem szinkronizál.

    Csavarkulcs -> Beállítások -> És beállítod, hogy ne az jelenjen meg, hanem a google.hu
  • zöldeshányás
    #3380
    Meg azt hogyan tudom megcsinálni hogy új lap megnyitásánál a google jelenjen meg, és ne a gyakran látogatott oldalak?
  • zöldeshányás
    #3379
    Köszi, de már belefogtam ebbe a szinkronizálós dologba.Újrapakoltam a krómot, de valamiért a jelszavaim nincsenek meg :(
  • [HUN]FaTaL
    #3378
    XP: C:\Documents and settings\felhasználónév\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data

    Vista/Win7: C:\users\felhasználónév\AppData\Local\Google\Chrome\User Data

    Rejtett mappa. Ezt mentsd ki, újratelepítés vagy egyéb után visszamásolod és minden beállításod megmarad.

    Ha csak a könyvjelzők kellenek akkor ezen belül a Default mappában lévő bookmarks (kiterjesztése nincs) nevű fájlt kell kimenteni csak. A jelszavakat nem tudom, azokat is itt tárolja ez biztos, csak fogalmam sincs melyik fájlban.
  • zöldeshányás
    #3377
    Nincsen fiókom :S de akkor csinálok egyet.cSak majd kéne kis segítség hogy utánna hova, merre, meddig. :)
  • Aquir
    #3376
    ha szinkronizáltad a fiókoddal mindent visszaállít a chrome újratelepítés után
  • zöldeshányás
    #3375
    Tudnátok segíteni hogy hogyan tudom kimenteni a jelszavaimat meg a könyvjelzőimet(már nem kell)?Valami nagyon nem okés mostanában a chromeommal és újra szeretném újratenni.
  • Ability
    #3374
    SG.hu Chrome bővítmény
  • Mardel
    #3373
    Vagy sandboxieból indítod a böngészőt, és a akkor nem lesz vírusos a géped vagy legalábbis nagyon minimális eséllyel. Mivela böngésző egy homokozóban fut szimulált win környezetben ezért nemtud módosításokat végrehajtani egy rosszindulató kód a renszerfájlokon se egyéb máson csak a sandboxien belül.
  • [HUN]FaTaL
    #3372
    Simán semmivel sem böngészhetsz, mivel semmilyen vírusírtó nem véd 100%-osan.
  • Airbus A380
    #3371
    Akkor örülj neki, én inkább nem bonyolítanám az életem ha böngészhetek simán is.
  • [HUN]FaTaL
    #3370
    Ismeretlen oldalt nézz virtuális gépen. :)

    Nagyon furcsa, legalább 3 éve nem futottam bele vírusba, de lehet van több is.
  • Airbus A380
    #3369
    Az kevés, vannak teljesen ártatlannak látszó oldalak amik vírusosak.
  • [HUN]FaTaL
    #3368
    Böngészéshez nem kellenek ilyen szarok, csak a józan ész. :)
  • Airbus A380
    #3367
    Jó de itt a toolbar jelzi, hogy az AVG szerint tiszta e a látogatott oldal vagy nem. Nélküle elég nehezen tudom hol van fertőzött oldal.
  • Narxis
    #3366
    Ja, engem is zavar. :D
  • [HUN]FaTaL
    #3365
    Szuper... Fasznak szaros toolbarok. Bár engem nem érint, sosem rakok fel egyet sem semmihez :D
  • Narxis
    #3364
    Norton Internet Security 2012-ben megoldották. Igaz még beta és fagy rendesen miatta a Chrome de lehet toolbart csinálni ide is.
  • [HUN]FaTaL
    #3363
    Chromeban nincs toolbar, maximum egy gomb lehet felül, vagy a címsor szélén.
  • Airbus A380
    #3362
    a bővitményekhez berakott valami AVG-s cuccot de nincs beállítási lehetőség én nem láttam. Pedig ennek pont az a feladata, hogy mutassa melyik oldal biztonságos.