6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Narxis
    #3441
    Ott speed dial van. :o
  • pxxl
    #3440
    nyiss egy új tab-ot ott lesz
  • Narxis
    #3439
    Felraktam ezt a cuccot: Link

    de nem találom bővítményeknél. Azt írja telepítve van de hol? :D
  • Solten
    #3438
    Terjed a Chrome: ki tudja, hol áll meg?

  • Stefling
    #3437
    Oké. :)
  • Rage47
    #3436
    gyere inkább Google Plusra
  • Stefling
    #3435
    A Facebook panel és a facebook szépítő az mi lenne? Bár már nem működik a link. :(
  • Stefling
    #3434
    megoldottam, elég sok probléma volt már a rendszerrel, újralöktem, eddig minden jó. :)
  • Rage47
    #3433
    nálad lehet a hiba, nekem minden oké
  • Zsolt01
    #3432
    Ha több weboldal lap nyitva van és ablak bezárásra kattintok, nem figyelmeztet, hogy több oldal nyitva van, csak becsukja.
    Gondolom van rá lehetőség a beállításoknál, hogy figyelmeztessen, csak nem találom hirtelen.
    Hol lenne ez a beállításoknál, hogy több lap nyitva és ablak bezárásánál figyelmeztessen erre?
    Köszi előre is!
  • Stefling
    #3431
    Ez egyre érdekesebb, ugyanis FF-ban betölti az alkalmazásokat chrome-hoz... de chrome-ban ezt írja:
    Chrome Web Store
    Az alkalmazás pillanatnyilag nem érhető el.
  • Stefling
    #3430
    Hali!

    Másnál is van olyan, hogy a chrome, nagyon sok oldalon hibát ír a tanúsítványra? Aztán be se tölti normálisan az oldalt, mert azt írja a tanúsítvány lejárt, vagy régi. FF5-nél semmi gond nincs ezzel. Kipróbáltam, mert sokkal gyorsabb mint a FF,de nem az igazi... :/
    Ráadásul a plugin oldal sem működik, jelenleg nem elérhető azt írja.
  • Aquir
    #3429
    a chrome youtube downloader üzemel
  • Doom 4
    #3428
    oké köszi
  • [HUN]FaTaL
    #3427
    Chromehoz nincs, FFhez meg használd a video downloadhelpert.
  • Doom 4
    #3426
    Hali! A chromehoz van olyan kiegészítő amivel akárhonnan lehet videókat letölteni? Még a firefoxhoz használt egy bizonyos ant video downloadert, de már az se működik csak a firefox régebbi verziójával chromehoz meg sajnos hasonlót sem találtam.
  • Aquir
    #3425
    Az utolsóba már csak te láttad bele azt, amit leírtál :) /no offense
  • VRSDM
    #3424
    én tényleg megértem hogy jót akarsz nekem.
    de te is megértheteted hogy napi szinten sokat használom a gépem.

    alapból google mániás vagyok, chromeozok mióta világ a világ, tudom hogy mit akarok, és már meg is kaptam rá a választ.

    nem értem miért szeretnél hittéríteni.
    /és igen az én chromeom is személyre van szabva ;)

    /no offense
  • Aquir
    #3423
    Az egyetlen oldal.. :| ok :) nekem kiterjesztésben van új oldal nyitása nélkül a Maps mondjuk =)
  • VRSDM
    #3422
    megvannak az igényeim.
    és pont az a plussz kettő gombnyomás zavart igen :)
  • Aquir
    #3421
    Az egyetlen lapot, aminek linkjeit 2 gombnyomás helyett - rögtön megjeleníthetnéd könyvjelzőkből + a kereséseket meg címsorból instant? =)
  • Lyukasbogrács
    #3420
    használj akkor letöltésvezérlőt, abban talán precízebben írja ki.
  • Zsolt01
    #3419
    Én nem a pontosságra gondoltam!

    De, hogy:
    "Letöltésnél nagyobb fájlnál ha kb. 1 óra 44 perc a letöltési idő, nem pontosan ezt írja, csak, hogy 1 óra van hátra."

    Mozilla Firefox, Internet Explorer ezeknél kiírja, hogy kb. 1 óra 44 perc letöltési idő!

    Google Chrome ezt nem tudja, csak 1 óránál kevesebbnél írja ki percek, 1 óra felett egész órákat ír ki 1, 2 óra pl.
    Csak így lenne Google Chrome!
  • VRSDM
    #3418
    de az egyetlen lap ahonnan elérem a mail - maps - calendar - cods - plus - pictures triót, és még kereshetek is ;)
  • Aquir
    #3417
    Az egyetlen lapot, aminek a keresője alapértelmezettként bele van a címsorba implemetálva?
  • pxxl
    #3416
    nájsz
  • VRSDM
    #3415
    őt kerestem köszönöm.
  • Lyukasbogrács
    #3414
    New Tab Redirect?
  • VRSDM
    #3413
    létezik beállítás hogy a ctrl-t shortcutra a google.com dobja ki?
    /nem esik kézre mindig az alt-home...
  • Lyukasbogrács
    #3412
    a letöltési sebességed folyamatosan változik, így a letöltési idő is. nincs az az isten, aki ezt megmondja előre pontosan, ezért számol folyamatosan, ami így is csak pillanatnyilag becsült érték.
  • Zsolt01
    #3411
    Sziasztok.

    (kb. 1 jó hete használom állandóan már Google Chrome)

    Letöltésnél nagyobb fájlnál ha kb. 1 óra 44 perc a letöltési idő, nem pontosan ezt írja, csak, hogy 1 óra van hátra.
    Ezt be lehet állítani valahol, hogy pontosan írja ki?

    Vagy valami jó kiegészítő letöltőt tudtok mondani, ami pontosan kiírja!
  • Ironman2
    #3410
    Google Föld 6-ot miért nem lehet leszedni? Nálam 5.2.1.1588-at ír ki verzioszámnak
  • Jim Morrison
    #3409
    melyik az a fájl, amit ha megnyitok akkor látom az elmentett kódokat?
  • morgomedve
    #3408
    sziaztok!

    Pár napja eltünt az igoogle kezdőoldalamról minden, nem jelenítí meg az elemeket.Ma frissítettem a chrome-ot, igy sem látok semmit.Van valami ötletetek?
  • geo91
    #3407
    szokj hozzá a középső gombhoz...
  • Borg
    #3406
    Az is béna :)
  • pxxl
    #3405
    ctrl+katt? :)
  • Borg
    #3404
    Arra van már megoldás, hogy a könyvjelző eszköztárból sima kattintásra mindig új tabon nyisson meg?
    Tudom, hogy középső gombra megteszi, de én ahhoz szoktam FF-ban, hogy a normál kattintásra is igy működik.
  • Ironman2
    #3403
    Köszi.Majd megkukkolom őket
  • Narxis
    #3402
    Kicsit kutakodtam:

    2 kieg:

    Download Assistant

    DM-Bridge(oGet)

    Program:

    Free Download Manager