6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Ability
    #3641
    Nem vagyunk rá kíváncsiak. Szia.
  • bajgunar
    #3640
    xD Látszik h nem értesz hozzá! Neked kéne homokozóba menni!
    Ismernéd a Maxthon-t nem mondanál ilyeneket!
    Járj utána, hogy chrome meg ie miket művel a háttérben (jah meg operád is az is hulladék) Megtudnád, törölnél is a gépedről minden chrome-al kapcsolatos dolgot meg ie-t is aszthiszem!
    Bebizonyítottad magadról, h tényleg mezei user vagy, fingod sincs dolgokról. Olyan akinek a szája elé teszik a chrome-ot, azt megy és nagyonjó! PFf. Akkor nyomjad csak!

    IE motor! WoW!! Nem egy játék alatt is ua az engine dolgozik, mégis oltári külömbségek lehetnek! Egyik nagyonjó, míg a másik meg hulladék!
    Neked ez a mérvadó? ie motor és már kuka is?
    Háát gratulálok, te se sokat tudó programozó lehetsz! Szintén mezei user, aki benyomja és örül neki hogy kb kávét főz reggelire!
    De mindez parasztvakítás, és mese! Ti meg hisztek benne! Grat!
  • Narxis
    #3639
    És ez kit érdekel a Chrome topikban? xD Van böngésző flame topik, ott lehet meggyőzni a másikat, hogy mi a jobb neki.
  • L7wy
    #3638
    Noobok gyülekezete xD Maxthon egy tényleg jó böngésző, webkit és IE motor is van benne, a hibátlan megjelenítés érdekében. Jól van megoldva az adblockja is. És van egy "fájl kinyerése" rész is, amivel lehet menteni pl videókat videómegosztó oldalakról.
  • Lyukasbogrács
    #3637
    IE motor van benne, ennél többet nem is kell tudni róla.
  • [HUN]FaTaL
    #3636
    "Rengeteg olyan gyors funkciót tud, amit a többi böngésző nem!
    Egérmozdulatokat! gombparancsokat, stb..."

    Fail, Operában ez mind alap. :)

    "De mind1! Hajrá Chrome! Aztán meg ne csodálkozzatok, ha google mindent tud a böngészési szokásaitokról, microsoft meg rólatok! Tudnátok a háttérben miket művel a chrome, meg az IE is, meg a többi hulladék böngésző!"

    Double fail, menj homokozni inkább.
  • Narxis
    #3635
    Köszönjük Emese...
  • bajgunar
    #3634
    Használj Maxthon-t! Ezt meg töröld, mindennel együtt!
    Az egy .exe-t futtat, tud mindent (sőt még többet is), fele annyit nem eszik, és 5x gyorsabb, biztonságosabb, kényelmesebb!
    Igaz Chrome meg társai mezei user-eknek való! De a 3-as maxthon-hoz sem kell sokkal több tudomány beállítani (sőt nem is kell).
    Kapásból blokkkolsz azt amit akarsz, és soha többet nem jelenik meg! Nincsenek felugró reklámablakok! youtube-ról is azt szedsz le amit akarsz.
    Meg egyéb oldalról is. Kedvenceket is könnyebben kezeli.
    Rengeteg olyan gyors funkciót tud, amit a többi böngésző nem!
    Egérmozdulatokat! gombparancsokat, stb...
    És nem igényel egyetlen kiegészítőt sem!
    De mind1! Hajrá Chrome! Aztán meg ne csodálkozzatok, ha google mindent tud a böngészési szokásaitokról, microsoft meg rólatok! Tudnátok a háttérben miket művel a chrome, meg az IE is, meg a többi hulladék böngésző!
  • L7wy
    #3633
    6 hetente
  • [HUN]FaTaL
    #3632
    Minden fül külön processz, hogy ne dőljön össze az egész. Meg minden kiegészítő 1 processz és ezen kívül is vannak még belső processzek.

    Semmivel nem eszik többet, mintha az egész egyben lenne.
  • Balázs 17
    #3631
    hi
    1x van megnyitva a chrome, de a feladatkezelőben 6 exe folyamatot ír és ez a nem túl erős latopomnak ez nem igen tesz jót:S
    ez vajon miért van?
  • Rage47
    #3630
    a Chrome ugye 13as verziónál tart, a FF meg asszem 6nál. FF be akarja hozni a lemaradást, de azt hiszik, hogy ezt a verziószámok növelésével fogják elérni, ezért minél gyorsabban hoznak ki új verziókat...
  • LoSA
    #3629
    Milyen példára gondolsz?
  • Rage47
    #3628
    elég gyakran, ha már a FF is elkezdte követni a példáját :D
    sztem olyan 3 havonta
  • LoSA
    #3627
    Egyébként igen, azt én is észrevettem, hogy jóval gyorsabb, mint a Firefox. Remélem, hogy a későbbiek folyamán a Chrome, azért jobban engedi a testreszabást.

    Milyen "gyakran" jön ki új verzió, frissítés belőle?
  • Rage47
    #3626
    bnőmnek felraktam, most volt új win telepítés, és egyből feltűnt neki, milyen gyors a Chrome, pedig nem is mondtam semmit róla neki:)
  • LoSA
    #3625
    OKs. Igyekszem megszokni ezt! ;) Bár az FF is nagyon jó, csak mostanában akadozik nálam, nem tudom miért. :(
  • Rage47
    #3624
    a Chrome pozitív tulajdonságai úgyis elfedtetik veled, amik FF-nél berögzültek:)
  • LoSA
    #3623
    Hm... Nem tudom miért, de engem zavar, hogy ott felül van, de hátha megszokom... :)

    A navigáló gombokat nem lehet megnagyobbítani, mert azok is nekem egy picit picik.
  • ldavid
    #3622
    nem, de ha megszokod, rájössz, hogy eddig is így kellett volna lenniük :)
  • LoSA
    #3621
    Srácok, most ismerkedek a Chrome-al, mert a Firefox-al kezd egyre több bajom lenni.

    Meg lehet oldani valahogy a fülek, lent legyenek, ne felül?
  • Rage47
    #3620
    ja megvan, beállításokban ki volt nálam kapcsolva az automatikus kitöltés
  • Rage47
    #3619
    egy frissen újratelepített gépre felraktam a chromet, azon müködik így
    viszont az én gépemen nem müködik, lehet, hogy valami kieg. rontja el, esetleg a Lastpass?
  • slime001
    #3618
    Az Adblock nálam nem szedi ki a YT reklámokat.
  • Lyukasbogrács
    #3617
    chrome-nál is alap, legalábbis nálam kattintásra előhozz a beírt dolgokat.
  • Rage47
    #3616
    Chrome-nál elő lehet valahogy csalni, hogy megjegyezze a már beírt dolgokat? Pl. Firefoxnál ez alap.
  • Jim Morrison
    #3615
    adblockkal.
  • zöldeshányás
    #3614
    Ki tudom valahogyan irtani a youtube videókban lévő reklámokat?
  • Lyukasbogrács
    #3613
    valószínűleg jelenti a google felé, hogy elérhetetlen a kért oldal és ha másnak is jelentette már, akkor kapsz ilyen hibaüzenetet.
  • FZoleee
    #3612
    ilyen hibaüzenetet most kaptam először:
    "A többi felhasználó is nehézségekkel küzd a webhelyhez való csatlakozás során, ezért előfordulhat, hogy várnia kell néhány percet." :)
  • Rage47
    #3611
    csak?:O fel sem tűnt. mondjuk csak fél éve váltottam rá:)
  • ldavid
    #3610
    3 éves a Chrome
  • Freddycom
    #3609
    Nekem sem mindig ugrik át rögtön pirosra a boríték, van amikor pár percig szürke kérdőjel van ott, de aztán magától átvált pirosra.
  • simonl #3608
    Sziasztok, használom egy ideje a gmail levélfigyelő nevű hasznos kis bővítményt.
    Kérdésem: amikor megnyitom a böngészőt nem kellene azonnal aktívan jeleznie
    hogy van e levelem a postafiókban? (van állandó internetkapcsolat)
    Tudjátok amikor elkezd "pörögni" és színesen jelzi az aktuális állapotot...

    Köszi és bocs a USER megfogalmazásért:)

    Nem beta verzióm van...esetleg mi zavara be? Egyébként mostanában az easy youtube video downloader bővítményem is eltűnt....
  • paly90
    #3607
    működik, köszönöm szépen:)
  • [HUN]FaTaL
    #3606
    Jah azt hittem sgről van szó, mert itt ez van.

    Töröld a sütiket szerintem és lépkedj be újra mindenhol.
  • paly90
    #3605
    nemcsak az sg...
    minden oldal...de csak néhány napja csinálja, elötte jó volt
  • [HUN]FaTaL
    #3604
    Sehogy. Ha változik az ip-d, akkor biztonsági okokból kiléptet az sg. Ez böngészőfüggetlen.
  • paly90
    #3603
    üdv! az lenne a kérdésem, hogy miért van az és hogy lehet megoldani, hogy a maradj bejelentkezve négyzet ki van pipálva, de nem marad bejelentkezve , újból be kell jelentkezni és a jelölőnégyzet ilyenkor megint üres...
    előre köszönöm a dósegítséget
  • Lyukasbogrács
    #3602
    kár, pedig jó volt