6043
Egy böngésző a Google-től.
  • SzirmosSzisza
    #3681
    Tudja valaki hova menti le ideiglenes a letöltött dolgokat ez az Isten áldása ? Belőttem, hogy töltsön le valamit D-re, erre a C-n fogyott csak hely, elfogyott, aztán azóta nem sok hely van ott :! Alapértelmezettként asztalra tölt, de ott nem volt semmi ideiglenes fájl.
  • Aquir
    #3680
    Csak ha más is találkozik ezzel a hibával: az egyik keresőmotorhoz egykarakteres kulcsszóval (utána spacenyomás ugye) nem volt hajlandó a keresőre váltani, tehát az utána beírt szó csak úgy állt a "kulcsbetű" után, külön kellet le-nyíllal kellett rámenni a keresővel való keresés opcióra. Aztán pár indítás után meguntam, mert a többinél meg kiválóan működött ez, úgyhogy elkezdtem szórakozni vele hogy a kulcsszó után megnéztem mikor kezdi felismerni a szót, tabot nyomtam hogy úgy működik -e, stb, aztán valahogy eközben elkezdte felismerni az eredeti formában a keresést.. na ennyi :P
  • [HUN]FaTaL
    #3679
    Hopp, elszartam a linket:

  • [HUN]FaTaL
    #3678
    Szerintem elég egyértelmű.

  • LoSA
    #3677
    Milyen nyílra? :O

    Nekem az van beállítva, hogy letöltés előtt kérdezze meg, hogy hova akarom menteni. :)
  • [HUN]FaTaL
    #3676
    Alul rákattintasz a nyílra és megnyitás mindig.

    Ilyenkor is lementi, az alapértelmezettként megadott letöltési mappába.
  • LoSA
    #3675
    Srácok, hogyan lehet az megoldani, hogy pl a Torrent file-okat NE mentse le, hanem rögtön megnyissa?! Tehát, hogy ki lehessen választani, hogy az ember megnyitni, vagy lementeni akarja?! Thx
  • tiburon26
    #3674

    a negyzet törölve megis allandoan ez fogad.ötlet?
  • Tetsuo
    #3673
    Az extensions kozott a "search toolsban" van minden biztonsagi kieg, gondolom. :S
    Ugyanazok a nevek, mint a Firefoxhoz? Sajna nincsen tobb kategoria ahol keresni lehetne.
  • ldavid
    #3672
    nincs nálam se
  • Aquir
    #3671
    szerintem nem gond egy jobb és balos kattintás, mint külön egy gomb, de biztos van rá kiterjesztés :)
  • alex88
    #3670
    sziasztok!

    meg tudom valahogy oldani Chrome-ban, hogy egy gombnyomással töltsön le mondjuk egy megnyitott képet?ne kelljen jobb klikk mentéssel vacakolni, csak rákattintok a képre, megnyílik egy ablakban ott nyomok egy gombot és lent is van.

  • VRSDM
    #3669
    Filmbuzit én is sokat nézem, de sosem volt vele problémám.

    /minden oldalt egyéni nagyításban használok, és ez erősen megeszi a már jó pár éves konfigomat, de az filmbuzi nem izélt sosem.
  • Aquir
    #3668
  • berczely
    #3667
    BÖNGÉSZŐ GYORSTESZT

    ¤ Frissen telepített, frissített Windows 7 SP1 64Bit.
    ¤ Frissen telepített alap beállítású legújabb verziószámú (nem béta) böngészők.

    Egyik böngészőhöz sem tettem fel semmiféle kiegészítést!

    Az eredmény:



  • Jim Morrison
    #3666
    13.0.782 - igen
  • Freddycom
    #3665
    about:flags begyün nektek? Chrome 14.0.835.159 beta.
  • berczely
    #3664
    Kösz! Ez megoldotta a problémát!
  • Jim Morrison
    #3663
    még bezárni is alig tudtam :D
  • Narxis
    #3662
    Nálam jó..
  • Lyukasbogrács
    #3661
    adblock-ot használsz?
    kapcsold ki, vagy tiltsd le az oldalon.
  • berczely
    #3660
    És ezzel lehet valamit kezdeni?
  • Rage47
    #3659
    Nekem is.
  • berczely
    #3658
    Ja és bocs ha reklámnak néz ki, de nem az! Szeretem azt az oldalt sokat látogatom, de mióta Chrome-ot használok állandóan szarakodik!
  • berczely
    #3657
    Nálatok is összeszarja magát ez az oldal vagy ha nem is, de lefagy vagy nagyon lassan tölt be? Egy szóval: szarakodik?

    www.filmbuzi.hu
  • KicsiMonkey
    #3656
    esetleg ez vagy ez? :)
  • tigeroo
    #3655
    olyan mód van-e a chromeban hogy x percenként automatice frissítse az oldalt?

    (holnap neptun tárgyfelvétel aztán szeretnék jóval előtte benntlenni - mondjuk míg alszom)
  • [HUN]FaTaL
    #3654
    Segghülye vagy az látszik.

    Nem vagyok mezei user, neked meg fingod sincs a dolgokról.

    Ja és nem használok Chromeot, úgyhogy fail.
  • Aquir
    #3653
    röhögtem
  • Narxis
    #3652
    Eleve nem értem miért írsz be egy Chrome topikba chrome-ot fikázva még akkor is ha kulturáltan teszed. Kifejezetten erre a célra van egy Böngészők nevű topik, oda kellene beírnod, hogy szerinted a maxhton vagy mi a pöcsöm a király. Itt nem fogsz megértő emberekre találni, nem erre való ez a topik, itt a Chrome-mal kapcsolatos problémákról, hírekről beszélünk, arról nem is beszélve, hogy szakmailag is butaságokon lovagolsz. A több folyamat nem kötelezően használ több erőforrást, arról nem is beszélve, hogy így ha egy oldal vagy egy plugin összeomlik akkor nem rántja magával az egész böngészőt.

    Egyértelműen trollkodni akartál.
  • Ability
    #3651
    Értelmezd is amit írtam. Az első pontod alapból ezzel bukik meg, nem azt írtam, amit te a fejedbe vettél.
  • bajgunar
    #3650
    1. Senkit sem küldtem el sehova, olvass már vissza!
    És copy-z be légyszíves ha látod valahol, hogy ÉN mondtam valakinek, hogy takarodjon innen, meg menjen a homokozóba! --> Nekem írták!
    2. Egy büdös szóval sem mondtam, hogy szar meg fos a chrome meg a társai, amíg el nem kezdtétek a bunkó stílust! Utána reagáltam úgy ahogy TI!
    Mivel kikényszerítettétek belőlem!
    Mindent és mindenkit leszarozol ??? Mikor is? copy-zd már be!
    "rosszabb vagy mint a vallás trollok :D"
    Ő se bunkó?? ÁÁhh nem, csak paraszt!
    "A fröcsögés meg nem csak arra értendő hogy dobálod a másikra a szart!"
    Hol fröcsögtem? Ti veritek a nyálatokat a chrome-ra!
    Fáj az igazság és le vagytok ragadva egy dolognál! És ha valaki meg mást állít, mint ami a ti véleményetek egyből fel vagytok háborodva!

    Woody Allen:
    - "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."

    Háát be is fejeztem!
  • VRSDM
    #3649
    [apro]off.
    rosszabb vagy mint a vallás trollok :D

    /arról legalább lehet vitatkozni...
    de jelen pillanatban a széllel szemben pisilsz. Az se baj hogy így alakult, előfordul. A baj ott kezdődik, amikor nem veszed észre a hugyfoltot magadon, vagy valójában kifejezetten élvezed.

    :)
  • Ability
    #3648
    Az nem érv, hogy a külön process rossz dolog. Talán egy kicsit több erőforrást igényel, de mivel a Chrome takarékosan bánik ezekkel szűk keresztmetszet esetén, így bőven kompenzálva van a dolog. Arról nem beszélve, hogy sok előnye van a külön processeknek, nem véletlen hogy mindenki próbálja követni ezt a fajta működési modellt. Szóval ez a vélemény irreleváns, mivel ez nem egy rossz dolog, nem jár semmilyen hátránnyal.

    A fröcsögés meg nem csak arra értendő hogy dobálod a másikra a szart. Nem kell elküldeni senkit sem sehová, elég ha bejössz egy Chrome rajongókkal teli topikba és kvzái mindent és mindenkit leszarozol, lehülyézel. Én meg úgy vagyok ezzel -- már megbocsáss -- hogy valószínűleg több tapasztalatom van a böngészőkkel mint neked, szóval nem szívlelem hogy hülyére vesz egy nálam kevésbé hozzáértő egyén.
  • bajgunar
    #3647
    Leírtam párszor az értelmes érveket! Mégegyszer nem fogom! Értelmezd a mondatom!
    Kultúráltan meg én viselkedtem úgy érzem!
    Normálisan válaszoltam egy kérdésre.
    Senkit sem küldtem el a homokozóba!
    Nem mondtam senkinek h: Eltakarodsz innen.!
    Azt se mondtam egyikőtöknek sem, hogy "szar" a véleményed!
    L7wy #3638-ban is pár irreleváns véleménnyel nyilatkozott??? + még amiket állítottam nem elfogadható érv? LoL.
    Egyikőtök sem tudott kultúráltan érvelni, de még csak viselkedni sem!
    Majd ha sikerül tárgyalhatunk tovább.
    Rage47-nek is kimerült a tudása egy fél mondatban! De azért beszólt!
    xD
  • zöldeshányás
    #3646
    Hát ez a baj, hogy nálam sem. :(
  • Narxis
    #3645
    Eltakarodsz innen.
  • Ability
    #3644
    Fröcsögő kommentre fröcsögő választ kapsz. Én webfejlesztéssel foglalkozom, kívül-belül ismerem a nagy böngészőket, még bővítményt is írtam mindegyikhez. Szóval azt hiszem nekem van tapasztalatom, és így joggal mondhatom hogy egyetlen elfogadható érvet nem sikerült összeszedned. Egyszerűen hamis amit leírsz, ráadásul érvelés nincs benne, kb kimerül a "szar" véleménnyel.

    Majd ha tudsz kulturáltan érvelni, és tényeket felhozni, akkot tárgyalhatunk erről. Addig is irreleváns a véleményed.
  • Rage47
    #3643
    Tanulj meg írni is, mert így nem vagy hiteles.
  • bajgunar
    #3642
    Viszont látásra!
    További kellemes szenvedést, és rengeteg futó process-t!
    Értelmesen és normálisan válaszoltam egy kérdésre!
    Amire nem tudtatok egyikőtök sem értelmes választ adni!
    Én is csak bunkó hsz-eket kaptam! Köszönöm!
    De leírhattam volna én is úgy, ahogy ti reagáltok!:

    - "hi
    1x van megnyitva a chrome, de a feladatkezelőben 6 exe folyamatot ír és ez a nem túl erős latopomnak ez nem igen tesz jót:S
    ez vajon miért van? "

    Azért van, mert egy nagy rakás fos a chrome, opera, firefox, stb... mást használj és nem lesz 6 futó chrome.exe -d a háttérben, ami megeszi az így is kevés memóriádat a laptopodban a rendszer elől! És nem fog ~80%-on pörögni a procid sem! Jah és vírusokat sem foglya porszívóként szívni a net felől! Ennyi!
    Vagy vegyél másik laptopot több rammal, erősebb procival!
    Köszönjük Emese!

    Én is tudok így reagálni low-ak! Csak sajnos ez belőletek alapból jön!
    Nah csipesz.