6043
Egy böngésző a Google-től.
  • precision
    #3801
    ez nem tudja azt amit én szeretnék

    vagy auto -n kitölti a login adatokat, vagy nem tölti ki (ez lenne a cél) de bill.kombinációra nem tudja bevinni a logint, hanem az ikonjára kell kattintgatni

    vagy csak én nem találom, hogy kell?
  • Jim Morrison
    #3800
    Mit állítottam el, hogy minden http oldal látogatásakor a piros, lejárt tanúsítvány képernyő fogad?
  • Rage47
    #3799
    lastpass
  • precision
    #3798
    olyasmi kiegészítőt keresek chrome -hoz amivel az alábbi dolgot tudnám megoldani

    el lehessen benne menteni (persze titkosítottan) url -> username/password párosokat és ha az adott weboldalra megyek akkor egy előre beállított bill.kombinációcal töltse ki a usert/pass -t hogy be tudjak lépni

    pl nem akarom megjegyeztetni a facebook -al az emailem és jelszavam, mert nem egyedül használom a gépet, viszont állandóan begépelni sem akarom őket, és egy csak általam ismert bill.kombinációval meg tudnám oldani a belépést (a család többi tagja úgy sem tudná megnézni a bővítmény beállításait :))

    van erre megoldás chrome alatt? (esetleg Ability írhatnál egyet ha nincs :D)
  • Narxis
    #3797
    Ja tényleg, az is jó, hogy magától frissül.
  • MeoH #3796
    Szinten :) Asszony es szulok gepen is. Es meg van a flash is egyben, szepen csondben.
  • Rage47
    #3795
    cool, akkor nekem sem kell zaklatnom a családtagokat ezzel:)


    ahogy nézem csak az új app manager került bele
    sztem maradok azért a speeddial2-nél...
  • Narxis
    #3794
    Igen, mindig frissít magától. Ezért is raktam szüleim gépére (is). Nem kell vele foglalkoznom.
  • Rage47
    #3793
    frissít magától a Chrome amúgy egy idő után?
  • Narxis
    #3792
    Megjelent a 15-ös stable!!!
  • Aquir
    #3791
    Nehezebb mégcsak átlátani is egy listát. Olyat ír a "My apps"-hoz amit sosem töltöttem le :D És a többinél is külön kell kattintani a hozzászólásokhoz, és a részletekhez.. röhej. Még jó hogy nem most kezdek extensionöket keresni a böngészőhöz :D
  • Jim Morrison
    #3790
    jaja :/
  • ldavid
    #3789
    hát nem ájultam el az új web store-tól, szvsz a régi jobb volt
  • gyűjtő
    #3788
    Szia Guren!
    Köszönöm a segítséget. Működik!
  • Guren
    #3787
    szerintem próbáld ki ezt
  • gyűjtő
    #3786
    Szia Idavid!
    Még egyszer a bélyegképekről.
    8 db.-ot sikerült elhelyezni a kezdőlapnak beállított új lapon.
    Hogyan lehet a képek méretét lecsökkenteni annak érdekében, hogy esetleg 15-20 képet is elhelyezhessek? (hasonlóan az Opera bélyegképeihez)

  • gyűjtő
    #3785
    Szia!
    Köszönöm a segítséget.
  • ldavid
    #3784
    kattints a leggyakrabban látogatott webhelyek szövegre
    (de itt tényleg a leggyakrabban látogatott oldalak fognak megjelenni, nem a ekdvenceid, ahhoz használhatsz egy bővítményt)
  • gyűjtő
    #3783
    Szervusztok!
    A Gogle Chrome böngészőt szeretném kipróbálni, csak rögtön az elején elakadtam.
    Új lapot szeretnék kezdőlapként beállítani (ez rendben is van, a Beállítások között megtalálható).
    A problémám: szeretném a kezdőlapként beállított Új lapon bélyegképként megjeleníteni a kedvenc weblapjaimat. Eddig nem jártam sikerrel.
    Néhány lépésben írjátok le, milyen módon lehet ezt megtenni.
    A jelenlegi állapotról küldök egy képernyőképet.
    Új lap_kezdőlap
    Hogyan lehet a képen látható weblapokból bélyegképet készíteni?
  • Lyukasbogrács
    #3782
    vagy felteszel egy régebbi flashplayer-t, vagy megvárod míg kijön a következő. nekem is pörgeti a gépet, de még nem omlott össze magától, csak ha én lőttem ki, mikor meguntam.
  • Guren
    #3781
    le van
  • berczely
    #3780
    Nekem is ugyan ez volt a gondom! Tiltsd le az oldalon az Adblock Plus-t!
  • Guren
    #3779
    mégse, kétszer betöltött jól, utána crashelt megint. akkor passzolom.
  • Jim Morrison
    #3778
    nem tudom, de nem egyedi eset az biztos mert nálam is crashel. valszeg az oldallal van valami.
  • Guren
    #3777
    azt hiszem megvan, a hover zoom kavar be még úgy is, hogy ki van kapcsolva D: pedig az a 2. kedvenc kiegészítőm az adblock után ;_;
  • Guren
    #3776
    valakinek van valami ötlete, hogy mitől omlik össze a shockwave flash? csak a filmbuzi-n. adblock le van tiltva, ahogy a képen is látszik. újratettem már a chrome-ot és a shockwave-et is, de nem javult meg. kissé zavaró a dolog :C



    ennyi kiegészítőm van csak.



    egyébként az adblock csak nálam lassít be néhány oldalt, de nagyon? nemrég váltottam firefox-ról chrome-ra, de ott nem tapasztaltam ilyesmit.
  • ldavid
    #3775
    rohadtul fel tud baszni, amikor egyszerűen nem indul el...
  • Ariane
    #3774
    Tedd fel ezt: Click&Clean
  • simonl #3773
    Sziasztok, hol lehet azt beállítani, hogy a böngészőből való kilépéskor törölje a letöltési, böngészési előzményeket és a gyorsítótárat?
    Köszönöm a türelmes válaszokat....:)
  • Tetsuo
    #3772
    Az elozmenyek automatikusan torlodnek v mi? Mert, ha nem, akkor visszanezheted az osszeset.
  • ldavid
    #3771
    legközelebb haszáld a rögzítést a fontos oldalaknál (jobbklikk a fülre), úgy még helyet is spórolsz
  • Cyberdevil
    #3770
    ott sincs benne mind, csak 1 amit meg is néztem, asszem ezt benéztem....
  • ldavid
    #3769
    esetleg az előzmények között megtalálod, ha emlékszel a nevükre (ctrl+h)
  • Cyberdevil
    #3768
    nincs ott, nem lehet visszagörgetni vhogy?
  • ldavid
    #3767
    közvetlenül utána, ha megnyitottál volna egy új lapot, a legutóbb bezártak listáján láttál volna egy "X lap" linket (pl. "3 lap"), azzal vissza lehet állítani
  • Cyberdevil
    #3766
    Az egyik honlap megnyitott egy másik ablakot is a tudtom nélkül, illetve nem vettem észre, a főablakot zártam be először, majd a megnyílt új ablakot. A kezdőlap arra van állítva h a legutóbb megnyitott lapokat hozza be, na de így elvesztek a rögzített lapjaim, kérdsem h végleg vagy visszahozhatom vhogy?
  • Jim Morrison
    #3765
    WebGL bookcase. Hogy computer és internetnél mit keres a twilight azt nem tudom :D
  • Tetsuo
    #3764
    Flash videokat (nem youtube-ot) letolto plug-in van?
    Erdekesen pl. itt sincs semmi.
    Azt nem vagom, hogy Youtube-ra a Google engedi (Youtube Doenoader 5.0). viszont egyeb oldalakra nem. :S
    FF-re meg van egy rakat ilyen plug-in, ugye.
  • Aquir
    #3763
    és tényleg. Arra nem gondoltam volna, ilyen alapfunkcióhoz a jobbklikk kell:)
  • ldavid
    #3762
    jobbklikk menüben van fordítás opció, azzal elvileg elő tudod hozni a fordítósávot