6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Aquir
    #3841
    jelenleg úgy 40-50 tab körül omlik össze a túl sok youtube flash de minden használható tovább :)
  • H4V0K
    #3840
    az mitől lehet, hogy elkezdtek vándorolni a kedvencek között a weboldalak?
    tehát betűrendbe vannak állítva és néha teljesen megmagyarázhatatlan okból 4-5 darab előreugrik
  • Narxis
    #3839
    win64-en itt is jó a flash
  • Aquir
    #3838
    win64-en itt jó a flash
  • ldavid
    #3837
    szarakodik a flash szinte mindenkinél
  • RYO21
    #3836
    Pár napja azt veszem észre, hogy amikor egy youtube videónál fullscreenre kattintok, akkor hang van, viszont a kép az áll. Mi lehet a baja?
  • berczely
    #3835
    Felb*sz!


    Egyre több oldalon omlik össze a shockwave genyó vagy mi ennek a neve! Bocs a hangnemért, de felidegesít, hogy az embernek van egy kis ideje netezni erre a böngészője keresztbe tesz neki!??
  • immovable
    #3834
    Értem. Köszi.
  • ldavid
    #3833
    ennek nincs köze a chrome-hoz.
    google főoldalán, jobb-felső sarokban, a beállításoknál (fogaskerék) kikapcsolod az instant-ot
  • hzsolt
    #3832
    chrome://history
    vagy
    about:history
  • immovable
    #3831
    Szevasztok.

    Csak egy kérdésem lenne. Hol lehet kikapcsolni a Chromeban, hogy ha google-el keresek valami akkor ne kezdje meg a keresést az első betű lenyomástól kezdve, hanem beírom mit keresek és pl. megnyomhatom I'm feeling lucky gombot vagy a sima keresést?
  • Aquir
    #3830
    aham, ezért   #3828
  • tommygear
    #3829
    a torrentoldal csak egy példa volt, mindenhol ez van, néha vissza akarom nézni mikre kerestem és csak 5-6 találatot látok
  • Aquir
    #3828
    én általában csak visszalapozni szoktam ott és ctrl+f
  • tommygear
    #3827
    nincs vmi beállítás arra, hogy pl a keresési előzményekből ne csak a legtöbbet használtat sorolja fel, hanem az egészet?
    pl adott egy torrent oldalt van 20 szó amire kerestem, de csak 5-6ot látok belőle
  • FZoleee
    #3826
    köszönöm a sok okosságot, de webes felületről fogom használni :D most megjavult :D
  • [HUN]FaTaL
    #3825
    IMAP + mail kliens :)
  • Aquir
    #3824
    átírányítod vagy mobil:)
  • FZoleee
    #3823
    Tegnap óta chrome-mal nem tudom elérni a gmail-t (ami azért ciki, mégiscsak cégen belül vagyunk :D), mert "átirányítási körbe" került a weboldal. Tud valaki erre valami megoldást? :(
  • Rage47
    #3822
    Találtam egyet TabSugar néven. De ahogy nézem, Chrome-ra nem tudtak még Opera-féle megoldást :/
  • Freddycom
    #3821
    Esetleg egy ilyen?

    TúlSokTabulátor
  • Carbonka
    #3820
    A témákat hova menti a chrome?
  • Rage47
    #3819
    Nem tudtok vmi kieget, amellyel tabokat tudok csoportosítani? Ez annyira hiányzik nekem a Chrome-ból. Operában olyan jól megoldották, ott marhára tetszik:)
  • oO VinyuS Oo
    #3818
    Köszi! Akkor lehet ezért nem találtam!
  • Jim Morrison
    #3817
    megkerestem, de most én sem találom, lehet azért mert most újraszabták a gmailt, és hogy mindenkinek működjön kivették a kínálatból addig amíg el nem készülnek egy működő változattal. De ez csak egy tipp.
  • oO VinyuS Oo
    #3816
    Tudnátok segíteni újra raktam a gépem felraktam újra a chrome-ot is szinkronizáltattam szépen ahogy kell de mégis eltűnt néhány kiegészítőm :( volt egy gmail levél olvasó (nem a sima gmail) gmail checker vagy valami ilyesmi volt a neve. de nem találom :( valaki tudja esetleg melyikre gondolok?
  • precision
    #3815
    semmiség... google rlz :)
  • berczely
    #3814
    Nagyon szépen köszönöm!
  • precision
    #3813
    https://chrome.google.com/webstore/detail/ddkmiidlgnkhnfhigdpadkaamogngkin
  • berczely
    #3812
    ? Értelmetlenül fogalmaztam? Jobb klikk a képre és legyen ott olyan opció hogy beállítás háttérképnek. IE, FF stb. megoldja ezt alapból a Chrome nem!
  • akyyy
    #3811
    jah és akkor az internetről tölti le neked mindig a háttérképet xDDDDD
  • berczely
    #3810
    Van olyan bővítmény ami lehetővé teszi, hogy képeket a lementésük nélkül ki tudjak tenni egyből háttérképnek?
  • lolSL
    #3809
    egy olyan problémám van pár verzió óta, hogy a bookmark baron az elmentett linkek sorrendjét néha egyik indításról a másikra megváltoztatja a chrome, almappákon belül is. nagyon zavaró így, létezik valami beállítás erre?
  • [HUN]FaTaL
    #3808
    Vagy átállítod a kiegészítő beállításaiban, vagy bejelentkezel a lastpass.comon és átírod. Elsőre azon a gépen se fog működni, ahol szeretnéd, újra be kell írnod a jelszót.
  • akyyy
    #3807
    lastpasst használok, mint bövitményt, pluszt a chromeba a szinkronizálást. nos, meg szeretném változtatni a jelszavamat, úgy, hogy egy másik gépen való szinkronizáció ne müködjön, csak az alap gépen, és csak akkor müködne a másik gépen ujra, ha beirnám az új jelszot.


    ezt hogy lehet beállitani?
  • Jim Morrison
    #3806
    igen, a rendszerdátum volt elállítva, csak sajnos nem volt jogosultsgágom visszaállítani... akkor ezek szerint ez megoldotta volna a problémát.
  • Hegi90
    #3805
    Smooth font renderelést hogyan lehetne beállítani? Kb minden böngészőnél van már, csak a Chrome-ban nem.
  • Aquir
    #3804
    benyomod hogy disabled legyen addig?
  • Rage47
    #3803
    ja azt hittem tud ilyet, én ilyenre nem használom
  • tmp
    #3802
    Ilyennel akkor találkoztam amikor el volt állítva a rendszer dátum (esetleg lemerült bios elem stb). Nézd meg hátha az a baja..