6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Aquir
    #3761
    nem a fordításnál. Hanem nyelvek átállítása után. (A spell-checkingnél van). Ott van a Google Chrome nyelve.
  • gs85
    #3760
    Ahol írtad ott nincs olyan hogy "nyelvek". Már átnéztem minden opciót a beállításokba, a fordítás alatt nincs olyan hogy nyelvek.
  • Aquir
    #3759
    és a nyelveket nem próbáltad?
  • gs85
    #3758
    Ott csak a teljes fordítás ki-be kapcsolására van lehetőség.
    Kiveszem a pipát akkor egyik oldalon se ajánlja fel a fordítást nem kérdezné más oldalaknál hogy fordítsa vagy ne.

    http://noob.hu/2011/10/11/2011-10-11_154326.jpg
  • Aquir
    #3757
    options - utolsó fül - fordítás?   (/ +nyelvek?)
  • gs85
    #3756
    Elnézést az előző kérdésem kicsit pontatlan tehát pontosítok, egy oldalon lett elnyomva ahol kérdezte és véletlenül a "mindig fordít " -ra nyomtam és így azt mindig lefordítja.

    Hogyan tudnám megszüntetni az oldal automatikus fordítását?

  • gs85
    #3755
    Sziasztok

    Az lenne a gondom hogy iron/chrome böngészőbe véletlenül elnyomtam az oldalon felajánlott fordítási lehetőséget.Azóta minden nem magyar oldalt automatikusan fordít.

    Hogy tudnám visszaállítani hogy előjöjjön az a sáv amibe vannak az opciós lehetőségek?
  • Rage47
    #3754
    esetleg az AppJump kieg?
  • Tetsuo
    #3753
    A CCleaner tudja azt is, minek barmi mas?
  • JoeFromHun
    #3752
    Sziasztok!

    Előzmények teljes pucolására ezt a ClickandClean-t használjátok ti is?
    Esteleg van valami kieg amivel ezt automatizálni is lehet? Pl böngésző bezárásakor

    Köszi előre is!

    ---
    Joe
  • tmp
    #3751
    Azt be lehet valahol állítani, hogy a tabokat úgy jelezze a win7-es tálcán mintha külön külön ablakok lennének? IE alapból ilyen.
  • Jim Morrison
    #3750
    Rájöttem:ha windows kikapcsolásnál kikapcsolom a tápot, akkor következő chrome indiitásnál már nem lesznek meg az extensionok. Meg minden más beálliitás is elveszik.
  • Narxis
    #3749
    Megtaláltam speeddial 2-ben, csak be kellett kapcsolni, hogy mutassa az appokat is...
  • Narxis
    #3748
    Nem tudjátok, hogy hogy lehetne elérhetőbb helyre tenni ezeket a webappokat? Használtam speeddial-t és speedial 2-t is de ott csak a könyvjelzőket tudtam beállítani. Kb. olyasmi kellene mint amivel most kísérleteznek #3716 ban be is van linkelve. :)
  • precision
    #3747
    nyilván én vagyok a helikopter, mivel lassan indul nálam a böngésző :)
    ha nem tudsz érdemben hozzászólni akkor nem fontos trollkodni :P
  • precision
    #3746
    próbáltam, de ugyanaz a helyzet
  • FZoleee
    #3745
    szintén... :D nem mindig, de előfordul... és van, amikor random befagy, nem csak indításkor
  • Narxis
    #3744
    :D
  • tmp
    #3743
    Használj IE-t az való neked.
  • Borg
    #3742
    Próbáltad a comodot letiltani?
  • Shep
    #3741
    Létezik olyan bővítmény amelyikkel egy adott oldalon megszabhatom, hogy melyik flash objektum legyen látható és melyik ne?
  • Aquir
    #3740
    szerencsére ezt itt nem csinálja.. win7 és Eset SS
  • #3739
    Nekem is ezt csinálja + azzal, hogy tálcán marad és nem is jön fel automatikusan.
  • precision
    #3738
    már az őrületbe kerget, hogy az amúgy istenkirály, gyors chrome böngészőm miért csinálja azt, hogy első indításnál 30 másodpercre 'KIFAGY', gondolkodik erősen, és addig se kép se hang, próbálja betölteni a kezdőoldalt (google.com), nem lehet hozzányúlni addig, olyan állapotban van, mint ami bármelyik pillanatban összeomolhat, az egész windowssal együtt
    aztán 30 sec után magához tér és mint ha mi sem történt volna, működik rendesen

    mi a tököm ez?

    win7, legújabb stabil chrome, router mögött vagyok (amiben ki van kapcsolva a firewall) és van fent egy comodo internet security... de más böngészővel nincs ilyen gondom
  • Borg
    #3737
    Az melyik plugin, ami a bookmarkokat, vagy gyakran látogatott oldalakat ki tudja tenni egy oldalsávba?
  • vki
    #3736
    Hi!

    Mostanában próbálgattam a Chrome böngészőt. Be is jött, meg tetszik, egyedül az zavar, hogy nem tudom az Internet Download Manager-t.

    Valakinek valami használható 5let, hogy lehet beaktiválni? Valami olyasmi bővítmény is jó lenne, mint FF-hez a FlashGot, ami átirányít rá.
  • tommyknockers
    #3735
    A Chrome-ban, hogy tudom letiltani az olyan reklámokat, amelyek a videóban jelennek meg, pl: a YouTube-nál? Nem régen használok Chrome-ot, csak ez zavar benne, hogy a Firefoxnál az AdBlock Plus, még azokat is blokkolta. Kipróbáltam az itt összegyűjtött tartalomszűrőket (kivéve FlashBlock), de nem jártam sikerrel.
  • [HUN]FaTaL
    #3734
    A gyári uninstaller is rákérdez.
  • Chamelia
    #3733
    Köszi szépen, ezt megcsináltam! De van olyan progi, ami ezzel együtt szedi le a cuccot? Mint pl a nod32 cleaner pl?
  • [HUN]FaTaL
    #3732
    AppDataból kitörlöd a google mappát.
  • Chamelia
    #3731
    Honnan lehet letölteni Chrome Uninstall Tool-t?

    Vagy bármi mást, ami totál eltüntet minden chrome nyomot uninstall-nál?

    Revo-val eltávolítom, ccleaner-rel tisztítom de még amikor újratelepítem, akkor a személyes beállításaim még mindig megvannak.
    Hogy lehet kiirtani ezt a sz*rt? :)
  • Aquir
    #3730
    Ahogy láttam próbálja megszüntetgetni az ilyen kiegészítőket a google vagy mi, azért tünedeznek el a jók gondolom :) Legutóbb olyanokat láttam hogy másik oldalra irányít és letölti a videót, vagy olyat ami akár legördül de külön megkérdezi előtte hogy neked jogod van -e letölteni ezt a videót/zenét vagy nem :)
  • simonl #3729
    Sziasztok, miért van az, hogy mostanában bármelyik youtube letöltő kiegészítőt telepítem, nem adja ki az oldalon azt a kis legördülő menüt amelyben felajánlja milyen formátumban akarom letölteni?
    Nem beta verziót használok.
    Köszönöm a segítséget vagy a segítő szándékot:)
  • [HUN]FaTaL
    #3728
    Exportáld FFben htmlbe, Chromeban importáld és jó lesz.
  • sajtburger
    #3727
    Nem tudjátok, hogy a firefoxos elmentett kedvenceket, hogyan tudom át importálni a crome-ba? Van egy funkció a menüben amivel lehet, de azzal talán a negyedét ha átveszi.. nekem firefoxban van egy kis mappa felül, amiből kiszoktam választani a kedvenceket, azt hogyan tudnám áttenni, tudja valaki? :S
  • Jim Morrison
    #3726
    de itt mintha az is pixelesebb lenne.





  • tmp
    #3725
    Oldalképek eddig is voltak :D
  • Jim Morrison
    #3724
    de kirakja a faviconokat, meg az oldalképeket, amik tök pixelesek :s
  • tmp
    #3723
    + bekapcsoltam azt is, hogy elrejtse a címsort. Egy laptopon öröm így netezni, szinte fullscreen :)
  • tmp
    #3722
    Nekem tetszik, tegnap előtt kapcsoltam be a 14-esben. (about:flags alatt)