6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Narxis
    #3881
    wtf?:D
  • Jim Morrison
    #3880
    wut? :D
  • ldavid
    #3879
    lol most nézem, milyen ikonok vannak a felhasználókhoz
  • hzsolt
    #3878
    Én ezt használom:


    Mail Checker Minus: https://chrome.google.com/webstore/detail/ebojakelgejdogaleoeoaadjpefeifen
  • Firerock
    #3877
    Köszönöm:)
  • Rage47
    #3876
    próbáld ki
    https://chrome.google.com/webstore/detail/mihcahmgecmbnbcchbopgniflfhgnkff
  • Firerock
    #3875
    Van valami olyan bővítmény ami visít ha üzenetem jön G-mailen?
    Mert a bannerben található halott...
  • Solten
    #3874
    Történelmi előzés: a Chrome lelépte az Explorert
  • ldavid
    #3873
    mer' már a felhasználók nem tudták megkülönböztetni a kettőt
  • lac0215
    #3872
    15.0.874.121m

    Ez a verzió a legfrisebb stabil?

    Nagyon gyakran összeomlik a flash benne.
    Valahol azt olvastam, hogy ez a verzió nem frissül, viszont azt írja, hogy az...
  • Solten
    #3871
    Globálisan lenyomta a Chrome a Firefoxot

  • akyyy
    #3870
    Néha azt csinálja a Chrome, hogy facebookon rámegyek az egyik játékra (név szerint Sims social), betölti a felső facebook csikot, majd nem reagál semmit, mintha az internet elmenne (msn , skype is ledob, torrent is leáll). 1-2 perc és visszajön, de eléggé zavaró és frusztrálo hogy csak ennél az alkalmazásnál. van valami köze hozzá, vagy a chrome a ludas???)
  • Lyukasbogrács
    #3869
    nem lehet többsoros. a chrome-nak van egy alap elrendezése, amihez ragaszkodnak, így még a bővítmények se tudják módosítani. emiatt nem lehet pl. telepakolni toolbarral a böngészőt, mert az az alap filozófia, hogy minél több (magasabb) hely maradjon a böngészésre.

    alternatív megoldásként töröld a könyvjelzősávon levő könyvjelzők neveit, hogy csak az ikonok látszódjanak, így sokkal több elfér egy sorban.
  • Balázs 17
    #3868
    Hi
    Tud valaki olyan bővítményt amitől a könyvjelzősáv többsoros lesz?
    Kösz
  • AndrewT
    #3867
    üdvözlet. a letöltések zöménél a chrome egész egyszerűen nem reagál semmire, legfeljebb be tudom zárni feladatkezelőből. teljesen véletlenszerű, hogy milyen fájlok esetében tesz így, és az is, hogy mennyi idő után enged újra az ablakba, van úgy, hogy 1-2 perc, van úgy, hogy 10 perc után sem. hasonló problémafelvetést találtam, de megoldást nem, ötlet? előre is köszönöm szépen

    google chrome verzió: 15.0.874.121m
    oprendszer: win7 ultimate 64 bit
  • Jabar
    #3866
    Ahoi!
    Van arra valami megoldás hogy torrent file-t ne kelljen letölteni hanem egyből meg tudjam nyitni Chrome-ból?
  • Ironman2
    #3865
    Látom sokat fejlődött a Chrome.Ilyen letöltésgyorsító nincs hozzá mint firefoxhoz a Flashgot,downthemall,vagy downloadhelper? Vagy valami youtube letöltő?
  • Ironman2
    #3864
    Hát ez nagyon király! köszi
  • Ability
    #3863
    Helyette van ilyen.

    Csak be kell konfigurálni mert alapbeállításokkal borzasztó. Viszont ha sikerül belőni, szerintem jobb mint a smoothscroll.
  • Guren
    #3862
    volt a smoothscroll, de valamiért leszedték.
  • Ironman2
    #3861
    Van valamilyen bővítmény az egérgörgetés simítására?
  • fekete0012
    #3860
    sziasztok még azt akarom megkérdezni a témákat amiket letölt azt hova rakja vagy csak azt tárolja amit letölt
  • Aquir
    #3859
    Talán kiegészítővel, de a lapokkal megnyílva mindig külön lehet őket szedni ablakokká. Akkor meg nem mindegy hogy az ablakok egy ablakban tabokká állnak össze neked?
  • fekete0012
    #3858
    bocsi külön ablakban
  • fekete0012
    #3857
    Sziasztok most raktam fel elöször a chromot azt szeretném kérdezni azt meg lehet valahogy oldani hogy az oldalakat amiket megnyitok külön oldalakon nyíljanak meg?Azért kérdezem mert mindig bezárom a chromot és egyidejűleg a többi ablakot is mert mind egy oldalon vannak.ha Eddig firefox 8 használtam és ott be lehetett állítani hogy külön nyiljanak meg.
  • lac0215
    #3856
    A Flash javítására nincsen valami megoldás?

    Folyamatosan összeomlik (15.0.874.121m verzió, Windows7 32 bit...).
  • Jabar
    #3855
    köszönöm
  • Lyukasbogrács
    #3854
    már többször kivesézték a mikéne topikban, vagy melyikben, hogy ez nem chrome bug. az sg kódjában van a hiba, mert nem bírnak átírni egy sort...

    egyszerű megoldás: tedd fel az sg chrome bővítményt, fejlécben ott a link.
  • Jabar
    #3853
    Sziasztok!
    Letöltöttem a chrome-ot, nagyon tetszik, egy dolog viszont idegesít és gondoltam ti talán tudtok segíteni.
    Itt sg-n ha kedvencekbe rakok egy topikot akkor egy piros csík jelöli az utolsó olvasott hozzászólást viszont chrome alatt nekem az valamiért szürke amit alig lehet megtalálni.
    Van erre valami egyszerű megoldás hogy piros legyen?
    Köszi
  • CzBeno90
    #3852
    Sziasztok! Kérhetnék egy kis segítséget? Tökéletesen működött a Chrome nálam, egészen a mai napig, mert most nem hajlandó a Youtubeon semmilyen videót lejátszani, és üres fekete kocka van a lejátszó helyén. Ez mért van? Meg lehet oldani?
  • akyyy
    #3851
    miért van az, hogy ha megnyitom fb-n a sims social alkalmazást, alkalmanként elszál a net 2 perces intervallumra. aztán visszajön de addig nem tölt be semmit :Q

  • Lyukasbogrács
    #3850
    kapcsold be
  • Narxis
    #3849
    CCleaner
  • Hegi90
    #3848
    Egyik napról a másikra nem tudok youtube videókat nézni.
    Ötlet?
  • Aquir
    #3847
    korábbról
  • akyyy
    #3846
    illetve azt be lehet, hogy ha elfelejtek kilépni monjduk gmailből vagy fb-ről, akkor böngésző bezárásakor ki legyen lépve.
  • Aquir
    #3845
    1. options - personal stuff - never save passwords
    2. no :)
  • akyyy
    #3844
    be lehet állítani hogy

    1. jelszót soha ne kérdezze meg hogy mentsen-e

    2. a fülek ne legfelül legyenek, mert távoli asztalról ott van egy csik ami kitakarja a füleket és eléggé zavaró :S
  • FZoleee
    #3843
    szintén, csak a gyorsítótárt sose törlöm, nekem kb. 2-3 óránként előjön a hiba, és magától megjavul pár perc alatt :D
  • Firerock
    #3842
    Miért van az hogy elindítom és böngészek egy ideig,majd nem tölti be az oldalakat,alul pedig az van hogy betöltés a gyorsítótárból. Ha kitörlöm a gyorsítótárat akkor 1napig jó,majd újra ezt csinálja,ha bezárom a Chrome-ot akkor egy ideig megint jó.