6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Willenbrock
    #3961
    Hogy van az hogy egyik nap látszanak a letöltő ellenörző kódok,másnap meg már nem?Most megint nem látszanak,mi lehet az oka?Szerintem sehol semmit nem állítottam el.
  • Willenbrock
    #3960
    Nálam kicsit lassabb a chrome mint a mozilla,főleg az sg oldalait tölti lassabban.Miket hogy érdemes beállítani hogy gyorsítani lehessen?
  • Jim Morrison
    #3959
    Mikor rányomok a letöltésre miért nem jelenik meg alul a csiik? 2-3szor letöltöttem valamit...
  • ldavid
    #3958
    pedig elvileg még flash nélkül is működnie kell (nálam legalábbis megy)
    próbáld ki, az about:plugins lapon kikapcsolhatod
  • newil
    #3957
    Nemrég használok Chrome-ot,arra lennék kíváncsi miképp lehet indavideo-kat lejátszani? Nekem csak sötétség van a helyén.A választ köszönöm előre is.
  • Stefling
    #3956
    Találtam benne még érdekes dolgokat, ebből mit érdemes engedélyezni, ami működik is?! Két dolgot kapcsoltam be, a finom görgetést, ami tökéletesen működik is, meg az új letöltés felületet, de az nem müxik, bár végre nem nyílik meg alul egy idegesítő "letöltési polc", amit mindig be kell zárogatni. Valaki nem tud ehhez egy plugint? Olyasmi is jó lene, ha van persze, hogy a csavarkulcs mellé tesz egy ikont, és buborék szerűen jelzi, amint lejött, vagy akármi, csak ne ez xD
  • Stefling
    #3955
    Köszi, zsír! x)
  • FZoleee
    #3954
    chrome://flags és finomgörgetés :)
  • ldavid
    #3953
    ez elvileg
  • Stefling
    #3952
    Nem tud valaki olyan kiegészítőt, aminek a segítségével, simított görgetés érhető el?! Csakmert ami fent a "bővítmények" menüben van, az már nem elérhető, esetleg egy alternatíva?
  • Stefling
    #3951
    Vagy google levélfigyelő :)
  • hzsolt
    #3950
    telepíteni kell hozzá valamilyen kiegészítőt.
    Gmailhez ez a legjobb: Mail Checker Minus
  • soo277
    #3949
    Sziasztok Crome ba van olyan lehetöség hogy jelezzen mikor E-mail érkezik?
  • ldavid
    #3948
    csavarkulcs/bookmarks alatt van
  • Ability
    #3947
    Van valahol egy Import Bookmarks and Settings gomb.
  • Jim Morrison
    #3946
    igen, ha jól emlékszem ki kell exportálni ff ben, aztán valahogy be chromeba, sajnos már nem emlékszem.
  • Madmano
    #3945
    A FF-os könyvjelzőket lehet átemelni a Chrome-ba?
  • Aquir
    #3944
    bátorság! :)))
  • Ability
    #3943
    Szakmai szemmel a Chrome ezerszer fejlettebb mint a Firefox. Sebesség, sebesség, sebesség. És sebesség alatt nem azt kell érteni hogy milyen gyorsan jön be egy oldal, hanem komplex Javascript feladatokat, renderelési sebességet. Terjednek az agyonscriptelt oldalak, ezek mind megfogják az FF-t. Ebben van a jövő, egyre többen alkalmazzák, és a Webkites böngészők vannak az élen.
  • Madmano
    #3942
    Én még vacillálok.A kezdetektől FF felhasználó vagyok.De annyi jót lehet hallani a Chrome-ról,hogy elbizonytalanodtam......
  • öreghupi
    #3941
    Sziasztok!
    Most álltam át Firefoxról Chromera. A Firefoxban megszokott kiegészítők megfelelőit próbálom itt is felrakni. Nem találok olyant hogy egy kijelölt szó minden megnyitott oldalon kijelölve jelenjen meg. Olyant találtam ami mondatokat kijelöl és behelyez pl. a facebookba de az nekem nem jó . Remélem érthetően írtam le mit keresek és várom segítségetek! Előre is köszönöm!
  • ldavid
    #3940
    Chrome Is Edging Out Firefox
  • Aquir
    #3939
    gondolom max. kiegészítővel (vagy sehogy)
  • finizlik
    #3938
    Be lehet azt állítani, hogy csak egy bizonyos oldal használatakor legyen vpn vagy proxy használat? (Minden más oldalnál ne)
  • lalakov
    #3937
    Köszönöm.

    Idavid: A program leírása szerint elmenti a beállításokat is.
  • ldavid
    #3936
    könyvjelzőkön kívül szerintem nem tudsz fájlba menteni semmit, csak szinkronizálni lehet (de az legalább jól működik)
  • Aquir
    #3935
    Az alap kereső meg ugye a címsor maga (alapban a google (vagy amire átállítod)), de options-ben kulcsszavakra (ami betű is lehet) tudsz más keresőket (pl. sztaki szótár) is hozzákapcsolni, ilyenkor beírod az adott kulcsbetűt a címsorba, space, és a keresendő szó. Simán csak jobb-klikk az adott oldal keresődobozára, és 'add as search egine'-el hozzárendeleheted a kulcsbetűt.

    (egyébként 'options - search'-ben ott vannak az oldalak amiket hozzáadott a keresőmotorhoz egyes oldalak meglátogatása után, ilyenkor felül az oldal címének beírása után ugyanúgy space-t nyomsz és kereshetsz.
  • Aquir
    #3934
    egyébként pár kiegészítő amit hasznosnak véltem

    AdBlock (le tudja egyes oldalakon lassítani a böngészőt, ez jelenleg ki van kapcsolva)
    Clickable Links (kattintható linket csinál sima URL címből)
    Drag N Go (tetszőleges oldalon szó-egérhúzásra más oldal keresőjének eredményét írja ki (wikipédia vagy sztaki-szótár azonnali eredmény, stb)
    Google Mail Checker (gmail fiók levéljelző)
    Lazarus: Form Recovery (elmenti a szövegbox tartalmát)
    Mini Maps (mini googlemaps)
    WOT (oldalak megbízhatóságát jelzi, ritkán le tudja egyes oldalakon lassítani a böngészőt)
    Youtube Search (youtube keresés)
  • Aquir
    #3933
    van/lesz egy dupla-nyíl a végén, ha betelik a könyvjelzősor
    külön kezeli a folyamatokat hogy ne az egész böngésző fagyjon esetleg le, szóval igen, normális
  • lalakov
    #3932
    Köszi. Közben ezt a sort megtaláltam és rápakoltam a legfontosabbakat név nélkül, de ez édeskevés. "egyébként ott van oldalt a nyíl a többihez" Biztos én vagyok a vak, de mégis hol? Nem látom.
    Accounttal összekötöttem, de közben találtam egy Google Chrome Backupot is, szeretem fizikailag is elmenteni.
    Az normális, hogy a Feladatkezelőben vagy 10 chrome.exe fut?
  • Aquir
    #3931
    Könyvjelzők = ctrl+shift+B és csak egy sor lehet, de ha kitörlöd a nevüket az ikonokkal sokkal több kifér! (egyébként ott van oldalt a nyíl a többihez)
    Ha van gmail/google accountod (és beállítod az optionsben a synch-t) automatikusan elmenti a beállításokat az internetes fiókodra minden nap! Vagyis könyvjelzőket, kiegészítőket, jelszavakat, témákat és űrlap-kitöltéshez használt adatokat (cím, tel., stb). szinkronizáció mentén, lehet külön is beállítani miket mentsen el, vagy pedig egybe mindet.
  • lalakov
    #3930
    BÚÉK!
    Kipróbálom a Chromeot mivel ma a Firefox nálam behalt. Átvettem minden beállítást az FF-ből, eddig rendben van. De hogyan tudnám a kedvenceket előhozni, hogy a teljes fa nyitva legyen, mint FF-ben? Most nagyon körülményes eljutni hozzájuk. Beállításokat be lehet tölteni máshonnan, de hogy lehet a Chromeét elmenteni? Ha külön program menti, mint FF-nél az is jó lenne.
    Ha összekapcsolom a gmail fiókommal és szinkronizálom, abból mi jó sül ki?
    Köszönöm.
  • pett3rson
    #3929
    sziasztok.

    Szeretném telepíteni a Bejeweled kiegészítőt, rányomtam hozzáadásra, telepitre és most feldolgozás alatt van. kb mennyi idő mire kész lesz és egyáltalán fog-e települni, ha nem vagyok rendszergazda a gépen?

    köszi.
  • tmp
    #3928
    Friss install után a chrome alatt a youtubon valami újféle lejátszó jelenik meg nekem (csavarkulcs-al lehet állítani a minőséget), viszont nem mutatja hogy mennyit töltött elő a videóból, és látszólag nem is tölt elő semmit, ez nálatok is így van? (firefox alatt a "régi" jön be nekem). Egyébként mennek szépen a videók, viszont zavaró.
  • lotsopa
    #3927
    Köszönöm a segítséget. Én a www.google-chrome-browser.com oldalról eddig le tudtam tölteni az aktuális verziót, de most már 404-es hibával elszál. Ezt az oldalt meg még nem találtam meg, ami a te linkedre visz, amúgy az oldal címe(ha esetleg másnak is kéne)www.googlechromedownload.info
  • ldavid
    #3926
    elvileg ez az
  • lotsopa
    #3925
    Hol/Hogy tudom letölteni a Chrome-ot? Offline verziót, a telepítő fájt, meg legyen a vinyómon ha kell, újra rakom a wint és nem akarok IE8-at használni stb. Köszi. (legújabb verzió)
  • lotsopa
    #3924
    Hol/Hogy tudom letölteni a Chrome-ot? Offline verziót, a telepítő fájt, meg legyen a vinyómon ha kell, újra rakom a wint és nem akarok IE8-at használni stb. Köszi.
  • tmp
    #3923
    firefox alatt is ez van :D
  • Solten
    #3922