6043
Egy böngésző a Google-től.
  • tommygear
    #4001
    az engem is érdekelne
  • Jim Morrison
    #4000
    adblock talán azt is szűri. (vagy nem?)
  • zöldeshányás
    #3999
    Tudtok nekem mondani valami jó popup blockert?
  • Shep
    #3998
    Elsőre úgy tűnik jó lesz. Köszi szépen.
  • Jim Morrison
    #3997
    rákerestem web storeban, remélem ezt keresed.
  • Jim Morrison
    #3996
    van, már valakinek itt is kellett, ha jól emlékszem kiegben meg lehetett választani azt is, hogy milyen gyakran csekkolja le a változást, de most nem jut eszembe a neve. Mindjárt kicsit visszanézek, hátha megtalálom.
  • Ability
    #3995
    Most esik le hogy neked nem is az kell amit írtam. Először azt hittem hogy AJAX és társai által frissül az oldal. Ami neked kell sem bonyolult, sok és egyszerű megoldás van rá, szerintem simán létezhet ilyen. Max 10 sor kódból összehozható, biztos akad a világon valaki akinek kellett már ilyen és értett is hozzá. Bővítménytárban nézz szét. Vagy majd egyszer unalmasabb perceimben lehet összedobok egy ilyet. De nem ígérek semmit.
  • Shep
    #3994
    Kösz, bár ezzel nem kerültem sokkal előrébb :)
  • Ability
    #3993
    Mutation eseményeket kell bindelni. Asszem DOMContentChange a neve. Nem nehéz. Aki ért kicsit a JS-hez könnyen ír ilyet.
  • Shep
    #3992
    Natúr html oldal amire ha új szöveg kerül fel akkor jelezne, RSS nincsen.
  • berczely
    #3991
    Hogy hogy frissül? Új hírt, cikket stb. raknak ki? Arra ott az rss feed.
  • Shep
    #3990
    Létezik olyan bővítmény, mely jelez ha egy adott oldal frissült?
  • finizlik
    #3989
    Nézegetem nézegetem, de nem igazán jövök rá erre a bizonyos oldalas VPN megoldásra sajnos :(
  • Firerock
    #3988
    hangulatos a zene is alatta,jó 5let:) Ez mondjuk egy Google Earth-el még jobb lenne,lassab sebességű repüléssel:)
  • skinnyman
    #3987
    Ez tök jó :)
  • JoeFromHun
    #3986
    Nekem még az index.hu-n is a kezdőoldalon behullik!
  • Aquir
    #3985
    érdekes, nekem a HTML5 szart be néha. Vissza is álltam flashre :D
  • tommygear
    #3984
    persze, hónapok óta szarakodik az egész flash, általában az indavideós beágyazások fagyasztják nekem szét a böngészőt, de jutubon is produkál érdekességeket
  • desigo
    #3983
    Nekem egyedül a belsoseg oldalon fagy le.
    Ott se mindig de máshol még nem tapasztaltam ezt.
  • Stefling
    #3982
    Másnál is van olyan, hogy belassul a flash, vagy megakad? Nállam PL a FARMERAMA eszméletlen lassú lett, percek mire betölti... :/ Már mindenféle előzmény takarítást csináltam, adobe flash-ből is..
  • ldavid
    #3981
    nem vagyok benne biztos, de mintha a proxy switchy nevű kieg tudna ilyet
  • finizlik
    #3980
    Az megoldható, hogy bizonyos oldalak (itcafe, techline, blog stb) VPN-en kersztül legyenek elérhetőek, úgy hogy minden más oldal rendesen?

    Lenne VPN szerverem, konkrétan egy nagyon jó beta tesztben vagyok éppen benn és rendelkezésemre áll 5-5 angol, német, holland, francia VPN szerver is. Jó minőségűek, nem lassúak.


    Nagyon megköszönném a segítséget. (Ha ez jelent valamit bár kétlem, OpenVPN-el csatlakozok jelenleg manuálisan, de totálisan a szerverhez
  • Guren
    #3979
    pont az zavar, hogy a futtatás mostra kell kattintgatni mindig :C

    amúgy ez a Gaikai zseniális, jó érzés böngészőben Crysis 2-zni :3
  • FZoleee
    #3978
    futtatás most :) gmg-n nekem is kijött a demoknál, de rákattintasz párszor és elindul
  • Guren
    #3977
    nekem meg a java. hiába van fent a legfrissebb, mindig feldobja ezt. van rá megoldás?

  • FZoleee
    #3976
    nekem most a flash player szarakszik, néha tökéletesen működik, máskor meg be se töltődik a flash, pl. a youtube lejátszó :(
  • Narxis
    #3975
    néha nekem is
  • akyyy
    #3974
    meghülyült a chrome-om. beirom a címsorba fentre valamit amire rá akarok keresni a google-ba, de enter után csak behozza a google kezdőlapját :S
  • papsoka
    #3973
    Köszönöm!
  • ldavid
    #3972
    ezekből próbáld valamelyiket
  • papsoka
    #3971
    "Új lap" kérésekor csak 2x4 db nagy ikon jelenik meg. Ezek számát lehet valahol növelni mivel az oldalra még legalább egy sor elférne?
  • Jim Morrison
    #3970
    és tényleg... pedig úgy emlékeztem csak a finom görgetéses cuccot kapcsoltam be. Köszi!
  • Ability
    #3969
    about:flags alatt nem kapcsoltad be az új letöltő indikátort? Mert nézegettem egyik nap és azt bekapcsolva nekem sem jelent meg.
  • Aquir
    #3968
    bug, reinstall?
  • Jim Morrison
    #3967
    valaki? :/
  • Rage47
    #3966
    nekem az Opera a leggyorsabb oldalbetöltés és feeling szempontjából, de a Chrome a legjobb böngésző jelenleg a többi szempontot nézve
  • Narxis
    #3965
    pffff :P
  • lck
    #3964
    Rossz helyre írtad - elvakult Chrome-sok ezt sosem fogják beismerni / észrevenni /.
    ( Ugyan az mint a NOD topicban szidni a Nodot :P )
  • Guren
    #3963
    a firefox újabb verziói tényleg sokat gyorsultak oldalletöltésben.
  • Narxis
    #3962
    Ezt azért kicsit hitetlenkedve olvasom...