6043
Egy böngésző a Google-től.
  • papi08
    #4041
    Hihijj, egy életet mentettél meg..Köszönöm Barátom! :)

    Amúgy ebben az AdBlock-ban már van videóban felugró reklám tiltó, bár még béta verzió, elég jó hatásfokkal szűri azokat is! :)
  • Guren
    #4040
    nekem a sima adblock-kal nincs ilyen problémám, viszont beágyazott videóknál nem szűri a lejátszóban felugró reklámokat, pedig azokat utálom a legjobban.
  • papi08
    #4039
    Sziasztok!

    Tudnátok olyan adBlocker plugint chromehoz, ami egyszerűen letiltja a youtube reklámokat?
    Feltettem az AdBlock+ -t, ezzel sikerül is szűrni a videó melletti, illetve az oldal alján lévő reklámokat.
    Viszont a youtube így is frissíti a meg sem jelenő reklámokat, ezért kb 15-20 másodpercenként befagy a videó..és ez azért elég idegesítő dolog..:/

    Köszönöm szépen előre is! :)
    Köszönöm! :)
  • Aquir
    #4038
    dehogy, tök jól megy, csak van egy kis delay ha mozgatod a csúszkát, etc... E nélkül is egyedül html5-ben volt csak nézhető pár videó youtubeon.
    Ez jelenleg sokkal jobb opció mint a fagyások huszon-taboknál.
  • MeoH #4037
    Nalam is tegnap kezdte :) Gondolom vmi frissult es betett neki. Pedig eddig semmi gondom nem volt vele. Asszondod html5? Ezert en arrol is olvastam cifrakat, eleg beta mega dolog.
  • Aquir
    #4036
    úgyhogy váltás html5-re
  • Aquir
    #4035
    Nah, nekem éppen Most kezdett este fagyni néhány percenként, amikor be akarok zárni egy youtube tabot (mindig mást), és már egy ideig ez megy
  • DIESEL DOG #4034
    Dettó...

    Random fagy mostanság, furcsa módon néha a flash plugin (Adobe Shockwave) miatt 50-70%-on jár a CPU, mellesleg elég lassú a chrome indulása. Vírusokat, kémprogramokat kerestem, de minden eredmény negatív lett. Tanácstalan vagyok...
  • zöldeshányás
    #4033
    nálatok is sokat fagy a chrome mostanában vagy nálam van a gond?
  • precision
    #4032
    thx!
    de ugyanolyan szar :|

    nemvágom, mert unokatesóm netbookján faszán megy, nekem meg az asztalin szarozik
    rohadna meg...
  • ldavid
    #4031
    szívás. ha más nem marad, próbálj ki egy portable verziót (abból is készül mindig friss)
  • precision
    #4030
    hát, volt már azóta windows reinstall is, de az sem segített...
  • ldavid
    #4029
    és azt nempróbáltad, hogy unistall után törlöd a mappákat, registry-t takarítod, aztán újratelepíted?
  • precision
    #4028
    gondoltam már rá, és próbáltam anélkül is
    de ugyanaz a helyzet :(

    olyan szinten szar az egész, hogy még a lassú firefox is fényévekkel gyorsabb a chrome -nál :(
  • MeoH #4027
    Nalam is ComodoIS van, semmi gondom a chromemal. Bar ez ugye nem zarja ki, hogy a forumtarsnal gondot okoz.
  • ldavid
    #4026
    az nem lehet, hogy a comodo miatt csinálja?
  • desigo
    #4025
    thx
    minden tizedik látogatáson volt
  • precision
    #4024
    ilyeneket ír ki alul az állapotsoron:

    "Lekérés küldése folyamatban"

    "Betöltés a gyorsítótárból folyamatban"

    Meg mintha láttam volna egyszer egy "proxybeállítások észlelését" is, de guglizás után kikapcsoltam az automata proxybeállítást a megfelelő helyen

    És még mindig szarozik a chrome... első indulásnál pöcsölget. Keményen, hosszú ideig. Egyszerűen nem tudom mi van... lassan ott vagyok, hogy végleges uninstallt kap... kár, pedig egyre jobban tetszik ez a böngésző.

    Senkinek nem volt még hasonló gondja?
  • MeoH #4023
    De van. Options/Dila options es kivalasztod a neked megfelelot:
    Thumbnail refresh No refresh or every 2nd visit 5th visit 10th visit



    Amugy lehet alapban a no refresh van.
  • desigo
    #4022
    Speed dial 2.nél nincs automatikus bélyegkép készítésének a frissítése?
    Mert csak akkor frissül le ha egyesével ablakonként megcsinálom.
  • gyűjtő
    #4021
    Szia!
    Köszönöm a segítséget. Minden OK!
  • precision
    #4020
    ez még mindig kiidegel... :)

    ha valaki tud valami használható tippet adni, ne fogja vissza :| :D
  • MeoH #4019
    Speed dial kieg marhasaga. Hasznalj Speed dial 2 -t. Jobb is, es mukodik a belyegkep
  • gyűjtő
    #4018
    Szia!
    Az alábbi képek alapján: az a problémám, hogy egyes bélyegképeken megjelenik a weboldal kicsinyített képe (ez rendben van!), míg más bélyegképeken nem.
    Indító oldal
    Hibás bélyegképek
    Ez utóbbi bélyegképeken 1-es számmal jelöltem az egyiket.
  • Jim Morrison
    #4017
    ha valakinek sokszor szarakodna a flash:link
  • tommygear
    #4016
    már megint toppon van a flash, youtube videók alatt ha állítom a hangerőt néha megakad a videó 1 mp-re, más esetleg tapasztalt ilyet?
  • Aquir
    #4015
    ezek?
  • gyűjtő
    #4014
    Szervusztok!
    A Google Chrome böngésző beállításánál a kezdőlapom a Speed Dial (programcsoport bélyegképen megjelenítve). A csoportot bővíteni akarom, de az újonnan megjeleníteni kívánt programok bélyegképeit nem tudom megjeleníteni. A program megjelenik, de a bélyegkép helyén az alábbi szöveg jelenik meg:"PREVIEW IS NOT REDY! Click to Create Preview!"
    Néhány hónapja még az egyes oldalak bélyegképe megjelent, de azóta - úgy tűnik - lebénultam és elfelejtettem, hogyan lehet a fenti utasítást teljesíteni.
  • Stefling
    #4013
    Már megvan, köszi. x)
  • Aquir
    #4012
    google calendar?
  • Stefling
    #4011
    Van olyan alkalmazás, ami egy naptár, de olyan, amit feljegyzek benne, értesít róla előtte, vagy mondjuk aznap?!
  • Madmano
    #4010
    Köszöntem szépen.
  • Aquir
    #4009
    this
  • Madmano
    #4008
    Ezt beállítottam.De amikor újra megnyitottam a böngészőt,az előzmények simán benne voltak...Kézzel kellett törölnöm őket.
  • Aquir
    #4007
    options - under the hood - content settings - "Clear cookies and other site and plug-in data when I close my browser"
    nem tudom hogy az other plug-in-nel az összeset törli e
  • Madmano
    #4006
    Egy olyan kérdésem lenne,hogy be lehet-e a Chrome-ot állítani úgy,hogy mikor kilépek belőle,automatikusan törölje az összes cookie-t,előzményt,mindent?A FF-ban volt,van ilyen lehetőség.
  • finizlik
    #4005
    Rájöttem képtelenség megcsinálni, hogy bizonyos oldalak alatt VPN kapcsolat legyen. Legjobb esetben is csak a proxy-t lehet
  • akyyy
    #4004
    nem külön lapra hanem kb ugy moint winbe az ikonok. egy lapon azon belül oda tehessem ahova akarom
  • Lyukasbogrács
    #4003
    konkrétan a legyakrabban használt lapok vannak rajta, nem a legutóbbiak, és a használat gyakorisága szerint van rendezve.

    át lehet húzni lent egy új fülre vagy lapra, ami lent van (Most visited | Apps | ??? ) ha pedig a csík alá kattintasz, akkor át is lehet nevezni ezeket a füleket/lapokat
  • akyyy
    #4002
    a kezdőlapon vannak nemrég bezárt lapok, oldalra lapozva meg "alkalmazások"


    ezeket rákattintással arébb lehet tenni, de visszaugrik eredeti helyére.
    nem lehetbeállítani hogy ne ugorjon vissza???