6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Guren
    #4161
    törlöd a nevüket
  • Ironman2
    #4160
    Hogyan csináltad hogy csak ikonok vannak a könyvjelzőben?
  • marsu
    #4159
    Játszik közületek valaki a kapi hospital játékkal??
    mert amióta lefrissítette magát 17.0.963.46 ra, azóta eltűnik az egérmutató játék közben, és használhatatlan!! Esetleg valami ötlet??
  • ldavid
    #4158
    nálam nincs ilyen. válts bétára :)
  • Lyukasbogrács
    #4157
    ahogy ahol
  • Lyukasbogrács
    #4156
    azt mondja meg valaki, hogy ha van egy link a vágólapon és középső gombbal kattintok egy könyvjelzőre a köznyvjelzőkezelőben (azért, hogy megnyissam új lapon), akkor miért adja hozzá a vágólagpon levő linket a könyvjelzőkhöz (közvetlenül ott, ahogy kattintottam)?

    igen, elkerülhető ez, ha duplán kattintok, középső helyett.
  • pxxl
    #4155
    azt mondja meg valaki, hogy miért van az, hogy időnként csak úgy eldobja az összes bővítményt, elfelejti a beállításokat stb???? kezd idegesíteni...
  • ldavid
    #4154
    18-asban az újlap gomb még halványabb is lett, nagyon el akarják tüntetni :D
  • tiburon26
    #4153
    üdv!az uj verzioba mar nem lehet üres karaktert(space)megadni nev kent egy könyvjelzönek.eddig minden könyvjelzöm neve 3xspace volt igy kenyelmes tavolsagra voltak egymastol.most ezt kivettek ugyhogy be kell ütni valamit.ez nem nagy gond persze csak nem ertem miert kell a jo dolgokat elrontani.[IMG][/IMG]
  • marsu
    #4152
    az a baj, hogy azt is próbáltam. és még mindig szarakodik!
  • Kori
    #4151
    én is így jártam az előbb és csak rendszerindításra tért magához a gépem
  • marsu
    #4150
    srácok én is lefrissítettem a chrome-ot és most böngészés közben, eltűnik az egerem, és nem tudok semmire rákattintani!! Valami ötlet ??
  • Firerock
    #4149
    No rámentem arra hogy a Google Chrome Névjegye,és frissített.
    Kössz srácok
  • Aquir
    #4148
    ahogy az előttem szóló mondja, automatikusan frissít úgy hogy nem is látod, de az "about"-ban a verziószám nézésénél valamennyivel előbb letölti ha van új
  • berczely
    #4147
    Automatikusan frissít a Chrome a háttérben! Nézd meg a Google Chrome névjegyénél a verziószámot!
  • Firerock
    #4146
    van valami gyors frissítési lehetőség vagy le kell tölteni és feltelepíteni az újat?
  • Rage47
    #4145
    Tudtok közösségi oldalakra (Twitter, GooglePlus Facebook, Gmail) megosztó kieget? Shareaholic-ot használom, de hihetetlen lassú :/
  • ldavid
    #4144
    fú mekkora csicsa volt egy gomb funkcióját eláruló jel

    viszont azoknak esetleg gond lehet, akik először kezdik használni, és mondjuk ie6 után még a több lapos böngészés is új a számukra - persze gyorsan rájöhetnek
  • Rage47
    #4143
    hát igen, csak meg kell szoknia az agyamnak:)
    csomó ismerősöm áttért chrome-ra (operáról vagy firefoxról), sejtettem, hogy ez lesz, csak idő kérdése volt - de nem hallgattak rám eleinte.
  • zöldeshányás
    #4142
    Nekem is feltűnt.Jobb is így, nem kell a csicsa.Én ezért szeretem a chrome-ot, minimalista. :)
  • FZoleee
    #4141
    nem is értem, hogy ez miért zavar mindenkit, nem hiszem, hogy sokan használják (ctrl+t gyorsabb), nekem fel se tűnt, míg nem mondtátok
  • Rage47
    #4140
    Eltűnt a taboknál a + gomb :S
  • Csokiturmix
    #4139
    Ok, kösz.
  • akyyy
    #4138
    csak nálam nem akar müködni a myspace chrome alatt?
  • berczely
    #4137
    Nekem megmaradtak a beállításaim, könyvjelzőim, kiegészítőim! Most raktam újra a rendszert felraktam a legfrissebb Chrome-ot és csak lestem h minden ugyan úgy megvan!
  • [HUN]FaTaL
    #4136
    El.

    Utoljára vagy 5 verzióval ezelőtt használtam a Chromeot, de még mindig nem oldottak meg alap dolgokat. :( Na sebaj, majd pár hónap és megint teszek egy próbát. :)
  • ldavid
    #4135
    a stabilban is eltűnt az új lap gombról a plusz jel?
    bétából pár hete kiszedték, elég hülyén néz ki
  • Narxis
    #4134
    Link(angol)
  • [HUN]FaTaL
    #4133
    AppDataból kimented a chromeot aztán visszamásolod, nem kell ehhez semmi.
  • Csokiturmix
    #4132
    Létezik olyan program, vagy kiegészítő vagy valami, ami a beállításokat kiegészítőket elmenti, hogy ha pl. újrarakom a windowst akkor ne kelljen mindent újra beállítani, letöltögetni a böngészőben?
  • Jim Morrison
    #4131
    pont ezt akartam kérdezni, hogy van e changelog :D guglizok is egyet (OH YEAH)
  • WhiteTusk
    #4130
    Köszi hogy szóltál már frissítettem is! Nem tudsz egy jó magyar leírást valahol arról hogy mi változott?
  • Narxis
    #4129
    Kint van a 17-es stabil verzió!
  • marsu
    #4128
    veszek egy szemüveget!!
  • Ability
    #4127
    A weboldal definiálja a stílusbeállításokat (így a betűtípusokat is) a CSS-eken belül. Nem hiszem hogy elvárható lenne egy böngészőtől hogy ezt felülbírálja, lévén hogy ez a weboldal része. Ha ezt elállítod akkor elkúrsz vele mindent. Oké, itt az SG-n szinte mindegy hogyan néz ki, de azért vannak igényes oldalak, ahol a betűválasztás sem véletlen és csak rontana az összképen (az amúgy is igénytelen) comic sans.
  • marsu
    #4126
    épp ezért írtam nektek, mert én sem értem, mert mindent átállítottam amit csak lehet, és mégsem az jelenik meg! De már kezdek beletörődni!
  • Malakai
    #4125
    Te vagy az antikrisztus?
  • marsu
    #4124
    a fülek pedig a firefoxból lettek importálva!!
  • marsu
    #4123
    Nekem ez egész oprendszerem comic sans- ra van beállítva, a firefox is azt használja, csak a Chrome nem akarja azt megjeleníteni!!
  • tommyknockers
    #4122
    Hali, most kapcsoltam be a gépet, és azzal szembesültem, hogy akármilyen YouTube videóra rámegyek, a Chrome, vagyis a Schockwave Flash összeomlik. Semmilyen videót nem tudok megnézni. Újra telepítettem a Flash-t, de így is összeomlik. Firefoxon minden oké.