6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Rage47
    #4201
    csinálsz mindegyiknek könyvtárat
  • Japep
    #4200

    Köszi. :)
    Ebbe esetleg lehet tenni elválasztókat is, mint a FF-ban? Azaz hogy elkülönítsem egymástól pl. a sport-linkeket meg a filmes linkeket, stb.
  • Rage47
    #4199
    https://chrome.google.com/webstore/detail/nnancliccjabjjmipbpjkfbijifaainp
  • Japep
    #4198

    Hello.
    Nekem is eléggé bejön a Chrome, egyetlen oka, hogy nem váltok FF-ról, hogy nem tetszik a könyvjelzők kezelése... :S Igaz már régebben néztem csak.

    Azóta nincs valami megoldás arra, hogy a FF-hoz (vagy IE-hez) hasonlóan lehessen kezelni a könyvjelzőimet? Azaz hogy megtudom jeleníteni/eltüntetni egy kattintással pl. baloldalt.

    Mert az, hogy mindig a menüből kell elérnem, nem annyira tetszett... :S :)

    Köszi előre is. Üdv.
  • Istvan12345
    #4197
    Hogyan tudom Firefox 10.0.2-ben https kapcsolat esetén az Állapotsorban megjeleníteni a "kis sárga zárt lakat" ikont? Sehogy!? :-) Köszi!
  • lotsopa
    #4196
    Hali, ha esetleg valakinek kéne a google chrome portable változatának offline installerje katt ide. Ez dev verzió, tehát nem a stabil, nem a béta...Nálam jól működik és kevés memóriát használ! ( ellenőrizd ) Az összes böngésző közül a legkevesebbet. Amikor meg van nyitva húsz fül egy ablakban nincs húsz chrome.exe a feladatkezelőben ( csak kettő kb. 20MB RAM-mal ).
  • Aquir
    #4195
    egyetlen oldalhoz több user-pass is tartozhat, ha így sem sikerül és nem látod ott, nem tudok többet mondani
  • Firerock
    #4194
    beírom ott a mentett jelszavak keresőjébe az adott oldalt,de arra nem talál semmit(amíg ki nem töröltem talált)
    viszont azon az oldalon ahol nem kéne ott lennie az jön be automatikusan.
  • ldavid
    #4193
    na ez röhelyes, ha igaz
    egyébként elég béna nevet találtak neki, a circles sokkal jobb lett volna szerintem, a gombot meg megoldották volna valami mással
  • Narxis
    #4192
    Komoly, hogy azért vették le a + jelt az új lap nyitása gombról mert sokan keverték a Google+ +1-elésével?:D
  • Aquir
    #4191
    ott vannak az elmentett jelszavak mellett..
  • Firerock
    #4190
    Meg tudjátok mondani hogy hol találom az elmentett felhasználóneveket? jelszavak megvannak de a másikat nem találom:/
  • Narxis
    #4189
    Töröld az összes előzményt, cache, cookie-k stb. Újra be kell majd jelentkezned utána fórumokba de más ötletem nincs. Esetleg a vírusirtó vizsgálja a fájlt letöltés előtt.
  • AndrewT
    #4188
    üdv. továbbra is az a problémám, hogy letöltéskör véletlenszerűen fennakad a chrome. bármilyen méretű és típusú fájl, bármilyen helyre történő mentésekor, véletlenszerű ideig (5 másodperctől 10 percig terjedő skálán, tovább általában nincs hangulatom várni), de ha kivárom, utána hajlandó tovább működni.
    legalább 4-5 frissítésen túlvagyok, amióta ez a probléma fennáll, szóval nem verzió-hiba. egyetlen bővítmény van telepítve - az adblock plus, oprendszer win7 ultimate 64 bit.
    külföldi fórumokon a problémát megtalálom, de gyógyírt rá nem (azt legalább is nem tekintem annak, hogy "használj firefoxot")
  • Firerock
    #4187
    Van egy pár problémám a Chrome-al!
    Néha az sg oldala befagy,nem lehet se kattintani se görgetni,ezt csak úgy lehet megjavítani ha bezárom és újranyitom,ez több oldalnál lehet probléma.
    A másik,a komolyabb probléma pedig az hogy már a 2. mail checker program szarik be. Egy idő,mondjuk egy hét után amikor elindítom a Chrome-ot akkor 5percig tölti be az e-maileket,pedig nincs egy új üzenet se,és amíg ezt tölti nem lehet semmit sem csinálni.
    5let?
  • Jim Morrison
    #4186

    Valaki meg tudná mik a nevük az extensionoknek?
    balról első, harmadik, negyedik, hatodik, hetedik érdekelne :)
  • Stefling
    #4185
    Nem, ha bezárom, már csak 16%, csak akkor 90% körüli, amikor fut. :)
    Minden a legfrissebb, a flash is, a króm is (17.0)
  • DIESEL DOG #4184
    Ott valami nem stimmel. Bezárás után meg pláne nem lenne szabad memóriát zabálnia a Chrome-nak. Erre egy javaslatot tudok számodra ajánlani... Chrome-ban menj a beállításokra (kis franciakulcs ikon jobb fent), majd a következő képernyőn válaszd a "motorháztető alatt" menüpontot, itt pedig gördíts legalulra, és szedd ki a pipát "a háttéralkalmazások továbbfuttatása, ha a Chrome-ot bezárják" pontnál.

    Illetve ha nem a legfrissebb a Chrome-od akkor frissítsd, és frissítsd az Adobe Flash Player-t, és a Shockwave Player-t is.
  • Stefling
    #4183
    Az kemény :S A flash-re hivatkozik egyébként, a króm feladatkezelője ezt mutatja, a flash mióta eszik ennyi memóriát? Max memóriatúlcsordulás, de a krómnál?! :/ A FF-nál azt tudom hogy van...
    Valakinek tippje, hogy mi lehet az oka? Egyszerűen nem tudok rájönni, de ha be is zárom, rá pár percre visszamegy 60% fölé a ram használat, de akármelyik videót indítom el... Alig van pár pluginom, vagy 5-6..
  • MeoH #4182
    Ott nalad van vmi bibi. 4-500megat benyel gond nelkul, de 4Gt meg a memoryleaker FFnel sem lattam :)
  • Narxis
    #4181
    Valami elromlott nálad.
  • Stefling
    #4180
    Bezárás után 16% már csak... érdekes...
  • Stefling
    #4179
    ui.: Feladatkezelő szerint is a króm eszik ennyit.)
  • Stefling
    #4178
    Tud valaki arra magyarázatot adni, hogy a chrome-nak mióta kell 4GB memória? xD 4giga ramom van és 98%-on áll a mutató xD pedig csak a youtube van megníyitva és egy videó megy... A gta 4 nem eszik ennyi memót, pedig ahhoz egy erőmű kell, nade a Chrome?!?!?! Ez érdekes...
  • Aquir
    #4177
    nekem új gépnél gyorsan visszahozta a dolgokat magától, szóval nemtom
  • SirAlo
    #4176
    Nah nehezen sikerult belepni de a konyvjelzoim sehol...
  • SirAlo
    #4175
    Hello, ma ujratelepitettem a windowst , a chromeba szinkronizalni akarom a konyvjelzoket es miutan beirom az user-passt csak tolti-tolti de nem tortenik semmi, nem tudok bejelentkezni , tudna valaki segitni?
  • tiBke17
    #4174
    Köszi, hát sajnos akk marad ez a módszer :S :)
  • Ability
    #4173
    A legjobb amit ki tudsz hozni ebből a szituból: letöltés után a fájlnál jobb oldalt van egy nyíl, ott be tudod állítani hogy automatikusan mentse le és egyből nyissa meg. A torrent kliensben meg be tudod állítani hogy ha hozzáadsz egy torrentet, akkor azt automatikusan tegye a kukába.
  • tiBke17
    #4172
    nem 40 gigás, hanem nem szeretem mindenféle szeméttel teleszórni a gépet feleselgesen. Kényelmetlen is ahogy az előttem szóló írja, és érthetetlen h ilyen alapvető funkció nincs beépítve, legalábbis nem elérhető.

    Tehát a kérdésem és kérésem még továbbra is h be lehet e állítani, és ha igen legyen kedves valaki leírni hogyan.

    Köszi
  • Guren
    #4171
    nem nem fér el, csak egyszerűen kurvára kényelmetlen. jó böngésző a chrome, de tény, hogy vannak tök alapvető hiányosságai. ilyen pl. az, hogy nem lehet böngészőből beállítani háttérnek egy képet. nem nagy dolog, de idegesítő.
  • berczely
    #4170
    Mert csak 40GB-os a winyód és nem fér el rajta pár torrent fájl? Törölni a cuccokat meg szerintem 1 percedbe telik.
  • tiBke17
    #4169
    Szevasztok!

    Olyan problémám lenne a Chrome-al, hogy mikor még a Firefoxot használtam és rákkatintottam egy letöltés linkjére a róka megkérdezte h megnyitni vagy menteni szeretném a fájl (pl egy .pdf). Ez nagyon tetszett mert sok olyan dokumentum van amibe csak belenézni szeretnék nem lementeni, meg torrent fájlokat sem mentek a gépemre, csak megnyitom és úgy töltöm be a kliensbe.
    Meg lehet ezt vhogy oldani a chrome-ban is vagy ez lehetetlen? Tetszik a program de ha ilyen hiányossága van akk valószínű visszatérek a rókához, mert bosszantó h mindent le kell tölteni utána meg törölgetni.

    Köszi előre is
  • petee
    #4168
    Az kár. Sajnos már nincs fix ip-m, igaz régen volt a tvnetworknél.
    De nem lehetne másképp megoldani? Érdekes, pl. a PH!-n állandóan be vagyok jelentkezve.
  • Ironman2
    #4167
    Köszi
  • Ability
    #4166
    Annak semmi köze hozzá. IP változást ellenőriz belépéskor az SG. Ha nem változik az IP-d, akkor beléptet automatikusan. Ha változott, akkor kidob. Fix IP előny. :)
  • petee
    #4165
    Na most úgy tűnik megjegyezte, nemrég telepítettem fel a sg.hu bővítményt, azóta be vagyok jelentkezve. zsír
  • marsu
    #4164
    én ezt úgy oldottam meg, hogy firefox-al beléptem, az megjegyezte, és importáltam a chroméba a beállításokat.
  • Aquir
    #4163
    mert nem jól van megcsinálva itt, sucks
  • petee
    #4162
    szasztok!
    olyan gondom van már jó régóta itt az sg fórumon, hogy chrome alatt nem jegyzi meg a belépésemet a fórum, minden alkalommal be kell jelentkeznem, ez miért van? Tudtok rá megoldást?