6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #4361
    én néha azért szoktam használni
  • Narxis
    #4360
    Ennyi.
  • MerlinW
    #4359
    Úgy tűnik így marad, a 20-asban is ilyen. No nem mintha sokat járnánk arra. Egyszer beállítjuk, aztán sosem nézünk rá:)
  • ldavid
    #4358
    a settings lap a 19-esben egy hulladék.
    összeömlesztve aztán sokkal jobban lehet használni
  • lck
    #4357
    RSS Feed Reader
  • Thanatos
    #4356
    rssowl
  • Carbonka
    #4355
    Hali! Tudnátok mondani valami jó RSS reader-t?
  • MerlinW
    #4354
    Címsor jobb oldalán stoptábla ikon.
  • pamparampa
    #4353
    ha adblock-al valamit véletlenül blokkoltam azt hogyan tudom visszacsinálni?
  • aaron12
    #4352
    Köszönöm, sikerült.
  • simonl #4351
    Megpróbálok segíteni:
    Click&Clean ikonján jobbEgomb - beállítások
    Személyes adatok törlése a böngészó bezárásakor - szövegre katt
    Letiltás - pipa KI
    Tisztítás előtt kérdezzen - pipa KI
    majd a chrom melletti + jelre katt
    böngészési előzmények törlése - pipa
    letöltési előzmények törlése - pipa

    a többi elől vedd ki a pipát úgy nagy baj nem lehet:)

    Remélem tudtam segíteni, átlag user vagyok, nekem így van beállítva...
  • aaron12
    #4350
    Üdv.
    Arra sikerült rájönnöm hogyan tudom törölni az előzményeket, de a címsorba beírt dolgaimat egyszerűen nem tudom sehogyan sem, csak úgy, ha minden előzményt törlök. Azt pedig nem szeretném minden alkalomkor. A Firefox előzmény keresője és kezelője sokkal intelligensebb volt, de muszáj volt Chrome-ra váltanom, hát nem vagyok vele túlságosan baráti viszonyban.
    Van erre valami megoldás?

    Köszönöm.
  • rbajanlat
    #4349
    kössz
  • Aquir
    #4348
    jah persze - telefonról írtam, csak ez még nincs chromeban - neked ez kell: click&clean
  • rbajanlat
    #4347
    Csak olyat találtam hogy hogy böngészési adatok törlése de azt minden kilépés után kézzel kell.
  • Aquir
    #4346
    beállításokban "minden kilépés után törlés", kiikszelsz mindent ami nem kell, etc.
  • rbajanlat
    #4345
    Hello!
    Chromenal hogy lehet beállítani hogy semilyen oldalt és felhasznalonevet ne jegyezzen meg?
  • RYO21
    #4344
    Csak a youtube. Minden egyéb más tökéletesen szól. Pl.: vimeo
  • Narxis
    #4343
    Elromlott a hangszóród.
  • ldavid
    #4342
    csak valami bug, nekem is volt már, mikor fájlból importáltam a könyvjelzőket

    #4341 nálad lehet a probléma, nálam legalábbis változatlan
  • RYO21
    #4341
    Azt mondjátok meg nekem, hogy a youtube videók audiója miért lett ilyen szar az egyik napról a másikra? Torzít mint az állat.
  • Freddycom
    #4340
    A könyvjelzősávból jobb oldalról mióta tűnt el az 'egyéb könyvjelzők' mappa?
  • f3lhasznaloinev
    #4339
    Google Chrome 19.0.1084.15 dev
  • f3lhasznaloinev
    #4338
    Tudom,ezért nem állok le vitázni. :)
  • [HUN]FaTaL
    #4337
    A dev branch az Chrome, nem Chromium.
  • f3lhasznaloinev
    #4336
    Jó majd kipróbálom.
  • papi08
    #4335
    Sziasztok!
    Az mitől lehet hogy chrome alatt a youtube meghülyül? Rányomok a szünet gombra, megy tovább a videó vagy 5 mp-t és megáll. Ha újra elindítom, és megint szünet, megint megy tovább :D

    Pár napja kezdte el :/
    Köszönöm :)
  • MerlinW
    #4334
    Írtam, ha már tök feleslegesen belinkeled a random verziókat, legalább legyél naprakész:) A másik, hogy amit linkelsz az Chromium és nem Chrome.

    Google Chromium 20.0.1092.0

    Chromium 20 installer/updater v6.1
    Program Files-ba kitömörítitek, install.bat és használ. update.bat-al frissíthetitek, amikor kedvetek tartja.
  • f3lhasznaloinev
    #4333
    Google Chrome 19.0.1084.9 dev
  • DIESEL DOG #4332
    Szívjál csak egy kicsit Te is... ne hogy kimaradj a jóból... :D
  • Narxis
    #4331
    muhahahaha
  • Jim Morrison
    #4330
    Csesszétek meg ! hát nem megnéztem a névjegyet hogy melyik verzió van nekem? hát persze hogy 17 volt és persze hogy telepítette is a 18ast és persze hogy már nekem is szar :D
  • fityusz
    #4329
    Nálam a Facebook szokott befagyni, napi 1-2-szer. Érdekes, hogy csak a megnyitott Facebook fül fagy szét, más oldal nem, becsukom, megnyitom újra, és jó. Eddig ilyen nem volt, mióta 18-as verzióra váltott, azóta szivat ezzel :D
  • DIESEL DOG #4328
    Nálam dettó... hozzátenném csak azóta amióta frissült a Chrome (18.0.1025.142)... esetemben nem csak itt SG-n hanem máshol is van ilyen jelenség random módon, pl. legutóbb Google képkeresésnél rákattintottam egy képre, megnyitotta új tabon, de lefagyott... ötletem sincs mi az oka.
  • [HUN]FaTaL
    #4327
    "és a gép 3-4 másodpercenként ilyen kattogó hangot ad."

    Szerintem gyorsan ments adatot valahova és cserélj vinyót.
  • FZoleee
    #4326
    igen...:D
  • Guren
    #4325
    én is találkoztam egy ilyennel.
  • Aquir
    #4324
    hm már a második sg-n beszúrt kinagyítható képet nem képes megnyitni a chrome, csak egy átválthatatlan ablakot nyit meg. Persze új tabon meg megnyitható. Másnál is ez van? Try:

  • Balintrial
    #4323
    Ha elindítom a Chrome-ot, befagy az egész gép, de annyira hogy csak az újraindítás segít, és a gép 3-4 másodpercenként ilyen kattogó hangot ad.
    Eddig teljesen jó volt, ma kezdte el ezt csinálni, újratelepítés nem segít.

    Valami ötlet?
  • Rage47
    #4322
    én tudom milyen nap van :p