6043
Egy böngésző a Google-től.
  • SirAlo
    #4401
    nem hinnem hogy ezzel lenne a gond, ha ramegyek a feltoltesre felul irja most is hogy: "Gratulálunk! Fiókodba most már 15 percnél hosszabb videókat is feltölthetsz."
  • ldavid
    #4400
    nem volt jogsértő, vagy nem "teljesen tiszta" videó feltöltve korábban? mert akkor megvonhatják a korlátlan feltöltést

    amúgy topic
  • SirAlo
    #4399
    Hi, nem talaltam youtube topicot ezert itt kerdem meg: feltoltottem youtubra egy 1:30:00 hosszusagu videot es miutan felment azt irja ki: Elutasítva (a videó túl hosszú) de nem ertem miert, mar van fent majdnem 3 oras videom is:( van valakinek tippje mi lehet a problema?
  • MerlinW
    #4398
  • ldavid
    #4397
    én a 20.0.1123.5-öst keresem, olyan nincs?
  • f3lhasznaloinev
    #4396
    Google Chrome 20.0.1123.4 dev
  • f3lhasznaloinev
    #4395
    Google Chrome 20.0.1123.1 dev
  • Zsolt01
    #4394
    Köszi felraktam!
    "Egyébként az oldal szerkesztői a bénák, nem a Chrome." Szerintem is!
  • MerlinW
    #4393
    Feltehetően lesz még ilyen, csak durvább kivitelben:)
  • Narxis
    #4392
    Már megcsinálták, de 24 óra kell amíg helyreáll minden. :)
  • acsati
    #4391
    ja értem. hát remélem hamar orvosolják :)
  • MerlinW
    #4390
    Ha ez tegnap óta van jelen, akkor nem nálad van a gond, országszerte DNS problémák vannak.
  • acsati
    #4389
    sziasztok
    nem tudom jó topikba írok-e, de hátha tudja valaki, hogy miért van az, hogy nem tölt be nekem pár oldalt a chrome (igazából a ff se) amit eddig betöltött? meg másnál működik. töröltem a cookiekat meg előzményeket de nem segített. valami ötlet?
  • MerlinW
    #4388
    VMW plugin és IETab ext
    Egyébként az oldal szerkesztői a bénák, nem a Chrome.
  • Zsolt01
    #4387
    Sziasztok.
    http://www.eumet.hu/magyarorszag-reszletes/
    Magyarország térkép alatt nem jelenik meg!
    Internet Explorernél kiírta, hogy Windows Media Player plug-in és fel is rakta.
    De chrome !?
    Interneten keresgéltem és ezt találtamm (Firefoxos de jónak mondják ide is), de nem segített: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=hu&answer=95697
    Próbáltam még bővítményt: Eszközök/Bővítmények/További bővítmények letöltése itt rákerestem Windows Media Player és Embed WMPlayer inline, ez se segít!
    Hogyan lehetne megoldani problémát?
  • MerlinW
    #4386
    Flash a kaki, Fox, IE-ben is összeomlik rendszeresen. Főleg, ha egyszerre több videó van megnyitva. Adobe az utóbbi időben nagyon elcsúszott Flash téren...
  • Harly18
    #4385
    Remélem valaki tud megoldást a gondomra...

    Szóval a Chrome-ban állandóan összeomlik a Shockwave Flash plugin, sokszor már semmilyen oldal nem jön be, mert megjelenik az az oldal, hogy "a manóba" ilyen és olyan hiba.

    Ezt a plugint újra raktam, a chrome-ot is, de mindig előjön. Amióta ez elkezdőtött, azóta a videókat sem játssza le rendesen a chrome, a hang is és a kép is csúszik, video codec pack-ot is tettem fel, de semmi javulás. Nincs ötletem...Tudom egy format c mindent megold, de hátha van valami egyszerűbb megloldás is, mert ha minden apró hiba miatt újra kéne rakni a rendszert, akkor naponta telepítgethetném a windowst.
  • pointer4
    #4384
    Sziasztok!

    Most ismerkedek a chrome-al, és két plugint keresnék.

    - az egyik egy általános flash video letöltő, amit bármelyik oldalról felajánlja hogy lekapja a videót. (próbáltam párat, de kb egyik se működött)

    - illetve egy file extension szerint más más letöltő könyvtárat felajánló plugin

    Köszi, már csak ezek kellenének. hogy helyettesítse a rókát.
  • ProGabe #4383
    király vagy, kösz!
  • Lyukasbogrács
    #4382
    Type-ahead-find
  • ProGabe #4381
    ff-ben be lehet állítani, hogy ctrl+f nélkül is keressen az adott lapon a böngésző. tehát csak elkezdek gépelni és már ugrik is a találatra. na ez KELL nekem chrome-ban is. hogy? hol ez a k*rva ext? :D
  • akyyy
    #4380
    mivel tudnék letölteni indavideós videókat chrome segítsgével? firefoxva vannak jó kiegek, de nem akarok csak ezért azt fetenni :D csak van valami ami tudja.
  • pamparampa
    #4379
    van olyan kieg. ami mutatja lent a tálcán hogy hol jár a tecsöved videó?arra a zöld folyamatjelzőre gondolok.
  • Narxis
    #4378
    :D
  • Rage47
    #4377
    kitartó
  • f3lhasznaloinev
    #4376
    Google Chrome 20.0.1115.1 dev
  • hanta
    #4375
    Köszi! Pontosan ilyenre gondoltam :D Na így már mindjárt jobb :D Nem lesz több FF királykodás, 2 giga memóriavés :D stb.
  • Klon
    #4374
    #4368
  • hanta
    #4373
    Van olyan könyvjelző addon, ami kb olyat ad hozzá, mint amilyen FF-ban alapból van? Gondolok itt nem csak a könyvjelző gombra, hanem az oldalt megnyíló kis könyvjelző ablakra is. Zavar ez e könyvjelző sáv meg a külön lapon megnyíló könyvjező menü :S Szóval úgy szeretnék megnyitni egy könyvjelzőt új vagy azonos lapon, hogy ne kelljen az aktuálisról elmászkálni.
  • Klon
    #4372
    kicsit operás is, kicsit Fox-os is, és gyors is. nálam 10/10 :D
  • Klon
    #4371
    nekem a könyvjelző oldalsáv miatt tetszett meg, és asszem maradok is ennél :)
  • MeoH #4370
    Hat az is csak Chrome :) En is azt hasznalom, van benne par plusz, ami nekem kenyelmes es nem kell kulon kiegkent felrakni, beallitasa reszltesebb. CSodat attol sem kell varni.
  • Stefling
    #4369
    Sztem semmivel sem külömb, mint ez... én prószáltam már egyszer.
  • Klon
    #4368
    Most találtam rá (véletlenül) a CoolNovo (ChromePlus) böngészőre.
    az eddigi LEGkirályabb böngésző amit valaha használtam.
    Furcsállom, hogy itt nem reklámozzátok...

    Remélem nem volt OFF a hozzászólásom!
  • MeoH #4367
    Ez nalam is elofordul. De ha a kepre jobb klikk es megnyitas uj lapon, ugy mukodik a dolog.
  • Narxis
    #4366
    Nekem meg nem jeleníti meg a képeket amikre rákattintok. Nyit egy új ablakot amit előtérbe se tudok hozni. :S
  • akyyy
    #4365
    mióta "állítólag" frissült a chrome, azóta néha-néha nem görget az egér. nem az egér szar mert más programba lazán görget lefelé de itt nem. ha "nyomok" egyett görgőn, még ugy működik, de azt nem annyira szeressem, mint azt a tsodáltos találmányT AZ egéren :D
  • MerlinW
    #4364
    mint mindig
  • Stefling
    #4363
    S ebben mi lesz a változás? :D
  • f3lhasznaloinev
    #4362
    Google Chrome 20.0.1105 dev