6043
Egy böngésző a Google-től.
  • simonl #4481
    Sziasztok, van olyan kiegészítő ami - ha igény van rá - egy kattintásra
    lefordítja az adott oldalt?
    Köszönöm a segítséget.

    A beállításokban nem szeretem kipipálni a "kínálja fel az általam nem ismert nyelv..." mert néha kicsit idegesítő.

  • ldavid
    #4480
    most néztem pár képet róla, nem sok különbséget látok
  • Freddycom
    #4479
    Használja vki a Win8-as Metro-s Chrome-t? Van bármi különbség a kettő között az UI-n kívül?
  • hpbla
    #4478
    Sziasztok.Olyan problémám van hogy ha beállítom a Chrome hangerejét a Hangerőszabályozóban és újraindítom akkor mindig felugrik maximumra.Valamiért nem menti el a beállítást.Néhány napja kezdődött csak.Újratelepítés is volt de nem oldotta meg.Van valami ötletetek hogy mi lehet a gubanc?
  • Stefling
    #4477
    Nekem 19-es chrome alatt nem müxik a google levélfigyelő, valamiért nem telepíti, csak azt írja, hogy feldolgozás alatt... már fél órája :D Más is használja ezt a plugint?
  • f3lhasznaloinev
    #4476
    Google Chrome 21.0.1171 dev
  • Malakai
    #4475
    Settings > Users
    Ott tudsz új felhasználót hozzáadni, vagy eltávolítani meglévőt.
    A felhasználók közt szabadon lehet váltogatni, ha több van bal fölső sarokban.
  • mcsaba
    #4474
    Sziasztok, az megoldható valahogy a chrome-ba hogy ha egy gépet két vagy több ember használ akkor mindeggyik saját beálitásait, jelszavait, saját könyvjelzőket tudjon használni?
  • ldavid
    #4473
    esetleg próbáld ki ezt: javascript popup blocker
  • Zozo76
    #4472
    Kozben megtalaltam a helyesiras kikapcsolasat, nem tudom hogy a francba nem talaltam pedig nem ma kezdtem az ipart. :) Amugy nagyon jo ez a Chrome, foleg mert tud teljes kepernyot ami nekem azert kellene mert 10.6.8-as OSX-et (Snow Leopad) hasznalok es ott nincs rendszer-szinten full screen. 10.7-tol (Lion) van, de az meg nem tetszik valahogy. Na minden ez az en problemam, viszont a plugin-ek tajan korbenezek akkor tenyleg. Nem tudom miert de mar anno az internet explorer alatt is gyuloltem hogy ujabb es ujabb ablakok nyilnak meg. Pedig az nem eppen ma volt, es meg nem is volt TAB benne... :)
  • MerlinW
    #4471
    Itt nézz körül:

    chrome://flags/
    chrome://plugins/
    chrome://about/
  • Zozo76
    #4470
    Egyepkent anno a Firefox-nal volt valami ABOUT:CONFIG beallitas ami ugyancsak tudta produkalni hogy kizarolag TAB-ok nyiltak. Emiatt gondoltam hogy talan itt is van valami trukk. :)
  • f3lhasznaloinev
    #4469
    Google Chrome 21.0.1163 dev
  • MerlinW
    #4468
    Az legit oldalak 1%-a használ popup-ot... de te tudod.
  • Zozo76
    #4467
    koszonom a segitseget. asszem akkor maradok a jol bevalt safarinal. ott van erre beallitasi lehetoseg, ott sohasem nyilik uj ablak semmire. mindig csak uj tab. pont ez a lenyeg egy tab-okat tamogato bongeszoben, egy ablak legyen ne tobb.
  • Aquir
    #4466
    mi sem egyszerűbb, középső gombbal tabba nyitja meg
  • MerlinW
    #4465
    Mert ez nem href hanem egy window.open javascript parancs. Ez sosem fog külön tabon megnyílni neked. Semmilyen beállítások mellett. Maximum letiltani tudod.
  • ldavid
    #4464
    nyelv beállításoknál van
  • Zozo76
    #4463
    Neztem a spec beallitasokat, de nem talalok ott olyan lehetoseget ahol kinyomja vegre a helyesiras ellenorzest. :(
  • Zozo76
    #4462
    Tessek:

    http://www.geocaching.hu/caches.geo?id=2144

    Kattints a bal oldali "ITT KERESD" felirat alatt.
    Csak akkor nem nyit uj ablakot ha a command-al egyutt nyomok a linkre.
  • MerlinW
    #4461
    Ööö sem Chrome, sem Firefox nem nyit új ablakot évek óta. Egyébként minden beállítást megtalálsz a jobb oldali csavarkulcs/beállítások ikon alatt. A helyesírás ellenőrzést is (beállítások oldal legalja, "speciális beállítások megjelenítése" link).
  • Zozo76
    #4460
    Sziasztok!

    Most kezdtem el hasznalni a Chrome-t. Foleg amiatt mert android alatt is ezt hasznalva szinkronizalja vegre a konyvjelzoket mind a gep mint a telefon alatt. Eddig Safari-t hasznaltam (OSX), es ott van egy olyan beallitas hogy ALWAYS TAB vagy mi, a lenyeg hogy soha nem nyilik uj Safari ablak hanem mindig csak egy ujabb TAB. El lehet ezt erni Chrome alatt is valahogy? Az a lenyeg hogy a likekre is kizarolag uj TAB nyiljon, ne uj ablak. Ja meg a helyesiras ellenorzest sem birom valamiert kikapcsolni. :(
  • Voyager5
    #4459
    Ilyenek általában akkor fordulnak elő, ha telepítettél valamit, és ott bevolt jelölve, hogy sponsor telepítése. Pl. MSN Plus rak fel ilyet.
    Nézzél szét a control panel -> programs and featuresnél. Hátha ott kiszúrsz valamit ami nem oda való (basicscan, ask toolbar), aztán távolítsd el őket.
  • Jim Morrison
    #4458
    Bajban vagyok. Nem tudok syncelni chromeban, mert kéri a passphraset. Ezt mikor kellett nekem megadnom?
    szerk:dashboardban meg nem akarok resetelni, mert direkt azért nem mentettem le a dolgokat mert tudtam hogy van sync...
    szerk2: egyszer csak eltaláltam. huhh
  • f3lhasznaloinev
    #4457
    Google Chrome 21.0.1155.2 dev
  • Cabell
    #4456
    igen, az az érdekes, hogy

    Állítsa be, hogy a böngésző melyik keresőmotort használja, amikor Ön a cím- és keresősávból keres.
    Keresőmotorok kezelése...

    ez alatt a google van beállítva, mégsem az jelenik meg.
  • Klon
    #4455
    mindkét dolog a beállítások alatt beállítható.
  • Cabell
    #4454
    Sziasztok, 2 problémám van, és mind2 elég idegesítő.

    Az 1ik, hogy eddig rendben ment, hogy a fenti címbeíró sávba, mikor beírtam valami nem honlapcímet, automatikusan a google-ban kereste, most viszont valami basicscan.com oldalra vagy hova vezényel a google helyett. szóval mindig be kell külön hívnom a google-t. ezen szerintetek hogy tudnék segíteni?

    a másik, hogy még X ideje, biztos valami letöltéssel együtt felkerült a böngésző sáv alá egy Ask.com-os toolbar, és fogalmam sincs, hogy tüntessem el.

    előre is köszi a help-et
  • Minstrel
    #4453
    köszi! erre nem jöttem volna rá mostanában :)
  • Aquir
    #4452
    oh
  • ldavid
    #4451
    a földgömb ikont az url előtt lehet vonszolgatni
  • Aquir
    #4450
    megnyomod jobboldalt a csillagot, és ctrl+shift+o?
  • Minstrel
    #4449
    létezik olyan bővítmény amivel csak simán megfogom a lapfület és a könyvjelzők közé húzom a sávba? mint firefox-ban is van, mert itt meghúzom a lapot akkor csak külön ablakba teszi
  • Inferno
    #4448
    Hali !

    Nekem volna egy olyan problémám,hogy kb 2 hete a Chrome böngészőben jobb oldalt lent ,egjelemik egy spam reklám(póker,nyerj iphont,te vagy a 9999 látogató..stb),Opera és Firefoxnál nem,van megoldás erre ?Vírusom nincs,2 progival is átnéztem a gépem..
  • lalakov
    #4447
    Köszönöm.
  • akyyy
    #4446
    html5 a régi gépeket mégjobban megeszi, mint a flash :(
  • Aquir
    #4445
    nekem win7, chrome, eddig nem tapasztaltam összeomlást. lehet hogy géptől is függ..
  • Firerock
    #4444
    Köszönöm a segítséget,úgy tűnik mégis az internettel volt baj:)
  • MerlinW
    #4443
    Semmit.. nálam is rendszeresen összeomlik.. szívás van, az van:) Általában akkor hal meg gyorsan, ha egyszerre több videót nézel - van betöltve. Ha egyszerre egy megy, akkor ritkább.
  • lalakov
    #4442
    Értem. :) És addig mit lehet tenni? Tudom Youtube-ot át lehet állítani, de nekem a többi oldallal van gondom.