6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Aquir
    #4521
    szép díjazás
  • Stefling
    #4520
    Nállam frissült a 20-asra a króm. x) Remélem lesz benne olyan fejlesztés mint a FF14-ben, hogy a címsor felülre kerül a lapok mellé, még több hely, a weboldalak számára. :)
  • pett3rson
    #4519
    Köszönöm szépen.
  • Aquir
    #4518
  • pett3rson
    #4517
    Sziasztok.

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha készítek egy felhasználót Chrome-ra (vagyis már van, gmail-es címet elfogadta), akkor ott elmenti a jelszavaimat és az egyéb beállításokat is és ahhoz más nem férhet hozzá ha kilépek?

    Munkahelyi gépről van szó, többen is használják és úgy látom itt a többiek nem szeretik ha a munkamenetet rögzítik, gyakorlatilag minden egyes bezárásnál törlődnek az adataim, ahogy észrevettem. Otthon firefox-ot használom, itt kifagy időnként. gondolom ezért megy a Chrome inkább.
  • MerlinW
    #4516
    beállítások, új felhasználó hozzáadása.
  • MerlinW
    #4515
    Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\Web Data
  • Ironman2
    #4514
    Melyik fájlban tárolja a google a jelszavakat?
  • tiburon26
    #4513
    http// nélkül
  • tiburon26
    #4512
    erre van valami megoldas?
  • kjhun
    #4511
    Ez mi a búbánat, ha egy google keresésnél, rákattintok egy találatnál, az oldal linkje helyett a "Tárolt változat" linkre, és csak ezt adja be:

    Set-Cookie: HstPt1305465=; expires=Mon, 01-Jan-199

    IE8 alatt ilyen baja nincs. Cookie baja van?
  • Narxis
    #4510
    uhh :D
  • Blekk Síp
    #4509
    Na basszus a bővítmények között volt a gond, konkrétan a Facebook Disconnect miatt nem töltött be... :F
  • Stefling
    #4508
    Nekem is olyan gondom volt nod-nál, kikapcsoltam és egyből betöltötte, nod néha valamiért blokkolja, ami elég gáz... hiába adtam a kivételek közé, semmit nem jelentett. :/
  • Blekk Síp
    #4507
    Facebookon nem igazán akarnak betöltődni Chrome-ban a flash játékok, illetva van amelyik betölt de csak félig, sok elem hiányzik. Forognak kis jelek a hiányzó elemek helyén, mintha töltené, de nem sikerül neki soha.
    Firefox hibátlanul működik, de nekem mégis kényelmesebb lenen a Chrome.
    Tudnátok vmi tanácsot adni?
    ESET Smart Security van fent ha ez számít.
  • Bal0924
    #4506
    Hello

    Hogy lehet rávenni a Chrome-ot hogy a CRT+"szám" kombinációval ne a lapok között lépkedjen, hanem a Speed dial kiegészítő elmentett oldalait hozza be?
    Vagy a Speed dial helyett egy másik kiegészítő, ami egy kombinációval be lehet hozni az oldalt...

    A Firefoxban a speed dial úgy működik...
  • #4505
    Miként lehetne azt beállítani, hogy egy adott oldalhoz több azonosítót és jelszót megjegyezzen? Az itthoni gépen(win7) nem jegyzi meg csak egyet. A cégnél(xp) megjegyez többet is. Megpróbáltam törölni jelszavakat, cookit, mindent, de csak nem jegyzi meg az itthoni gép. Valami ötlet? Kösz.
  • Narxis
    #4504
    Mindenhol baj van most a flash-el bár az egész Chrome-ot még nem rántotta magával nálam.
  • Stefling
    #4503
    A flash tartalmaktól behülyül a chrome, másnál is van ilyen? Akadozik, szaggat, késve reagál, van hogy magával is rántja a böngészőt...
  • MerlinW
    #4502
    Az a poén, hogy senki sem bántotta az IE10-et, csupán annyi volt a téma, hogy melyik böngésző mennyi memóriát eszik, milyen OS-en. Erre én dióhéjban annyit írtam, hogy ki nem sz*rja le mennyi memóriát eszik a böngésző a mai 4-8GB-os memóriaállomány mellett.

    Hogy ebből ki, miért és hogyan szűrte le, hogy bántotta bárki is az IE10-et, azt nem tudom:)
  • Narxis
    #4501
    Felőlem lehet bármennyire jó az IE10 nálam egy jó böngésző a jó addonoknál kezdődik, anélkül egy lyukas garast nem ér. A Win 8-ra meg nem is pazarlom a betűket. Nyilván az a hülye akinek van pár évente pénze hardvert cserélni és nem az aki mindenféle szoftveres humbuggal próbálkozik.
  • MerlinW
    #4500
    Pont rossz emberrel vitatkozol:)
  • lotsopa
    #4499
    Rendben ez Chrome topic, de még annyit a Win8 és IE10 kapcsán hogy objektív mérésekkel jutottam erre az eredményre, ugyhogy erről ennyit. (jobb a Windows 8 és Internet Explorer 10 páros használata mint a bármi más) Memória árakhoz azt tudom írni hogy gazdálkodjon mindenki a saját pénztárcájából. (okos ember nem a hardware-t fejleszti ész nélkül, hanem a software-t, vedd akár magadra nyugodtan)
  • f3lhasznaloinev
    #4498
    Google Chrome 21.0.1180 dev
  • MerlinW
    #4497
    tess

    Egyébként a bandwidth szóra kellett volna csak rákeresned:)
  • akyyy
    #4496
    Olyan bővítményt szretnék, ami kijelzi az aktuális netes sebességemet. tehát ha valahova, legyen facebook, töltök fel egy videót, írja ki hogy mennyivel tölti épp.
  • Ability
    #4495
    De most miért akarjátok meggyőzni bármiről is? Neki tetszik a Win8, hadd használja. Neki tetszik az IE10, hadd használja. Ezek az ősrégi IE mendemondák már tényleg nem érvényesek. Ő egy gyors és egyszerű böngészőt akar ami tökéletesen integrálódik az új operációs rendszer új felületébe. És ezt az IE10 maradéktalanul kiszolgálja. Felhasználói szemmel az IE9+ verziók egyáltalán nem rosszak, sok esetben gyorsabbak mint a Chrome maga. Persze fejlesztői szemmel még mindig hagy maga után némi kívánnivalót és nekem nem kell bemutatni hogy a Webkit alapú böngészők fejlettebbek. De neki mint felhasználónak ezek semmit sem számítanak, kap egy relatív egész jó böngészőt amivel nincs problémája és ez számít csak. Ezen a szinten már minden egyéni preferecia kérdése. Ha hiányzik valami (pl bővítmények) akkor vált. Ha nem hiányzik akkor használja tovább. Nincs ebben semmi rossz. Mint ahogy a Win8 használatban sem.
  • MerlinW
    #4494
    10k alatt vannak a 8GB-os szettek. Megjegyzem 4GB esetében is lényegtelen mennyi memóriát eszik a böngésző... A hazai viszonyokkal kapcsolatban pedig hidd el, nincs szükségem utánjárásra.
  • Narxis
    #4493
    ennyi :D
  • gosumofo
    #4492
    szar gépre minek teszed fel a jövő rendszerét?! magyar gépre magyar win xp :D
  • Narxis
    #4491
    Ja, én is használtam ezért tudom, hogy szarabb.
  • lotsopa
    #4490
    Mivel én használom a Win8 rp-t, így tudom hogy jobb.

    #4487

    -8 GB+ átlag memória? Kicsit még járj utánna az aktuális Magyar viszonyoknak.
  • papi08
    #4489
    Sziasztok!

    Van egy gondom a Chrome-al. Mostanában csak néha-néha csinálta, de ma már egyáltalán nem érzékeli az egérgörgő görgetését..
    Ha lenyomom a görgőt akkor ugyan megjelenik az a "navigációs kereszt", de semmi több. Csak akkor görget, ha oldalt a görgetősávban görgetek..

    Mi lehet a baja?
    Köszönöm! :)
  • Aquir
    #4488
    aaa már ki tudom nagyítani a zsugorított fórumképeket!:)
  • MerlinW
    #4487
    Most komolyan. 8GB+ átlag memóriamennyiség mellett számít az a + 100MB amit a Chrome használ? Egyébként plugin-ek nélkül a Chrome sem eszik sokat.
  • Narxis
    #4486
    El se hiszem, hogy valaki a Win 8 miatt képes volt böngészőt váltani. Hacsak nincs érintőképernyőd akkor az a rendszer tök felesleges.
  • lotsopa
    #4485
    Aki win8 rp-t használ annak nem kell bizonygatni hogy a Google Chrome mennyivel több memóriát használ mint az IE10. Nagy fordulat történt nálam, böngésző váltás. (persze azért a megszokás miatt egy-két dolog még furcsa/zavaró)
  • alfa20
    #4484
    sziasztok,
    valakinek van ötlete miért vannak gondjaim a videó lejátszással a Chrome-val, vannak olyan videók amit elindít, de nem tudom ki tenni teljes képernyőre, vagy nem tudok beletekerni?
    Pl:ezen az oldalon lévő videot el sem tudom indítani.
    rendszer: win7, 64bit, Chrome v19.0.1084.56
  • Aquir
    #4483
    Hát ha bele van építve a böngészőbe, akkor miért gond egyszer rányomni hogy Ezt a nyelvet sose fordítsa le nekem, Amazt meg mindig?
    Jobbgomb, "translate to English"

  • Freddycom
    #4482
    Valóban nincs különbség a felületen kívül, illetve én nem vettem észre átlagos használat mellett. Vagyis de, hazudok, pl ha youtube-on megy zene, klip, bármi és átváltok bármi másik appra, akkor megáll a hangja. Mondjuk ez nem hiba, mert a metro appok ilyenek.