6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Aquir
    #4561
    nekem gmailből google docsban nyitja és az jó, mást meg letölt, de biztos van rá kiterjesztés
  • Stefling
    #4560
    Az miért lehetséges, hogy FF-ban is és IE-ben is normálisan jelenít meg egy excel által lementett táblázatot (html formában), viszont chrome-ban nem :S kicsit bosszantó, hogy mindenhol rendesen jeleníti meg pl a rácsozatot, itt meg nem :/ Nincs valakinek valami tippje?!
  • Aquir
    #4559
    #4488   -->   #4533  
  • wollnerd #4558
    Nekem van egy problémám a chrome-val, a win7-en: a képekrekattintok pl. itt az sg-n, ablakban jelennek meg, de nem látszik, de látszik hogy megnyitva az ablaka. Középen Chrome ikonja. Ha rákattintok a ablakra akkor se látszik, de ha a "megnyitás az új lapon" menüpontra kattintok, látszik.
    Van erre vmi fix?
  • Aquir
    #4557
    van. az optionsban törlésnél van "the past hour" is.
  • ldavid
    #4556
    bétát használok, abban már van ilyen régen. stabilban még nincs?
  • videobaby
    #4555
    chromenál nem lehet, csak az egész napot törölni.
  • ldavid
    #4554
    LOL kipróbáltam az egyesével törlést az előzményeknél, aztán kaptam tanácsot :D

  • videobaby
    #4553
    megjegyzi, mikor belépsz valahová. felajánlja, hogy mentse-e:)
  • Rowlend
    #4552
    Másképp nem lehetséges? A jelszavaimat szeretném ha megjegyezné. :) Ha nincs rá megoldás akkor marad egyelőre a Firefox.
  • videobaby
    #4551
    ha az inkognitót választod. akkor nem lesz sehol ott az előzményben. ezt megteheted a személyre szabás lehetőségnél. (jobb felső sarokban a kis csavarkulcs jel).vagy: ctrl+shift+N.
  • Rowlend
    #4550
    Megoldható az Chrome-ban, hogy a címsávnál ne jelenjenek meg az előzmények?
  • lotsopa
    #4549
    Látványnak jó.
  • skinnyman
    #4548
  • sz7cs
    #4547
    sziasztok !

    a legújabb 47-es végű verzióban, hogy tudnám visszaállítani a tray icon-t, hogy mindig fusson háttérben ill. induljon a windows-al ?

    be van most is kapcsolva, mint korábban, de nem működik :(


    OS: windows 7 x64 hp ha ez számít...
  • Aquir
    #4546
    itt működik a szó-egérhúzás, google mail checker
  • gabko
    #4545
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni!

    Eddig, amikor elindítottam a Chrome-ot, úgy jött be hogy bal felül 1 Új lap -látszódott alatta pedig 8 kis ablakban az általam berögzített leggyakrabban használt oldalam... igy nagyon egyszerű - gyors volt az adott lapok indítása...

    Viszont tegnap óta a 8 kisablak csak fehér-üres képet mutat... kérdésem az lenne hogy tudom oda elmenteni ismét az általam leggyakrabban használt oldalakat?

    Próbáltam Beállítások/Induláskor
    - Új lap oldal megnyitása
    - Folytatás ott, ahol abbahagytam
    - Adott oldal vagy oldalak megnyitása.

    de itt sehol nem tudtam beállítani...

    Segítséged előre is köszi.
  • Narxis
    #4544
    Van beépített. Annál jobb szvsz nincs és nem is kell.
  • Apocalipto
    #4543
    Bővítményeknél nem működik: simított görgetés, egérmozdulatok, diavetítés, gmail levélfigyelő, g.wave értesítő, fb panel.

    Na, de amiért én jöttem...valami normális helyesírás ellenőrző addon nincsen? :)
  • ProGabe #4542
    Folyamatosan összeomlik egy pár kiegem. :(



    Ez mitől van? Ma kezdte. Frissült a Chrome, de még nem frissítették ezeket a kiegeket?
  • lotsopa
    #4541
    Rendben, ez igaz és az is hogy minnél kevesebbre van szükséged annál jobb a böngésződ. (vagy kisebbek az igényeid)
  • Aquir
    #4540
    kiegészítő: nos, mert az IE sem fogja tudni azt a neked szükséges feladatot megcsinálni, ami a userek másik felének meg közömbös, így egyik böngészőbe sem építik bele
  • lotsopa
    #4539
    Nem bántom a chromot, egyrészt nem tudok írni hasonló böngészőt, milyen alapon kritizáljam a fejlesztőket. :) Másik, használtam én is, tetszett, szerettem. Most, hogy már win8-at használok és van IE10-em, megváltozott ez...
    A túl sok addon szerintem érdekes kérdést tehet fel. Szükséged van sok kiegészítőre mert a böngésződ alapból nem tudja az, akkor most ez miért is jó? Zoom-al kapcsolatban igaz, én is írtam hogy nem egy nagyon fontos dologról van szó, viszont én használom gyakran...
  • Aquir
    #4538
    általánosan, sőt külön-külön is beállítható a page zoom, nem hiszem hogy ami az optionsban van az a mennyiség nem lenne elég
  • Narxis
    #4537
    Bocs, de pont, hogy Chrome-ban nem vagy megkötözve a rengeteg addon miatt(is). Ez a nagyítás dolog meg iszonyat lényegtelen. Életemben nem használtam nagyítás funkciót még amikor IE-t használtam akkor sem.
  • lotsopa
    #4536
    Bocsi, de erre hogy következtettél? Én arra szerettem volna rávilágítani előbbi hozzászólásomban hogy chromban meg vagy kötözve, IE-ben szabad vagy. Jobb az IE. Enyéni nagyíási szint. (Renben, nem a legfontosabb az ember életében, de akkor is jobb)
  • Narxis
    #4535
    Tehát jobb a Chrome?
  • lotsopa
    #4534
    zoom össze hasonlítás
    Google Chrome vs. IE10
    Nagy lépcsők ---- Custom (egyéni)
  • Aquir
    #4533
    már megint nem jó a normál képnagyítás :|
  • #4532
    Köszi, próbáltam, de nem ajánlja fel és nem is jegyzi meg
  • lotsopa
    #4531
    #4528
    Amennyiben Youtube-ra gondolsz látgass el erre az oldalra és kiderül hogy most be-e van kapcsolva: http://www.youtube.com/html5. Tudtommal alapértelmezetten Flash videókat kapsz.

    #4530
    Nem szükséges beállítani semmit az alapértelmezett az hogy megjegyez többet, valószínűleg tilva lett a jelszó megjegyzése. Menj a beállításokhoz, nyisd le a haladó beállításokat (legalul). Keresd meg a jelszavak kezelése részt, majd a kezelésnél nézd meg hogy engedélyezve van a jelszó megjegyzés.
  • #4530
    Miként lehetne azt beállítani, hogy egy adott oldalhoz több azonosítót és jelszót megjegyezzen? Az itthoni gépen(win7) nem jegyzi meg csak egyet. A cégnél(xp) megjegyez többet is. Megpróbáltam törölni jelszavakat, cookit, mindent, de csak nem jegyzi meg az itthoni gép. Kösz.
  • MerlinW
    #4529
    Nem kell külön.
  • simonl #4528
    Sziasztok, HTML5 használatát be kell kapcsolnom külön valahol vagy automatikus? Köszönöm.
  • Aquir
    #4527
    show advanced settings után eltűnik a szöveg, és le kell görgetni. Az sg asszem mindenkinek kilép, ha nem statikus az ip hanem dinamikus
  • ldavid
    #4526
    esetleg próbáld ki portable chrome-al, akár pendrive-ról is használható
  • pett3rson
    #4525
    Nos, még hozzáteszem, hogy ha ide belépek és beállítom, hogy bejelentkezve maradok, kilépek chrome-ból, inditom sg-t, fórumot, akkor is újra be kell lépjek, nem jegyzi meg.
  • pett3rson
    #4524
    A 19.0.... verziót használom. Van pár beállítás amit szeretnék megváltoztatni, de ezzel az advanced dologgal sem jönnek be, ezért gondoltam, hogy rendszergazda tiltotta le. Igazából egy böngészős játék miatt kellene, esténként melóba játszanék vele - ha már aludni nem lehet :) -, de eddig kilépés után mindig elölről kellett kezdenem, hiába volt róla mentésem.
  • ldavid
    #4523
    nincs már olyan, advanced settings van, illetve a magyar megfelelője (már ha friss verzót használsz)
  • pett3rson
    #4522
    Ha nem látom a motorháztető alatt nevű menüpontot, akkor azt a rendszergazda tilthatta le?