6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Klon
    #4881
    még annyi, hogy nem állítja át a Chrome-ban beállított Google.com-ot, csak felülbírálja. Ha a kezdőoldalra kattintok (kis házikó) akkor szépen hozza a Google-t.
  • Klon
    #4880
    Üdv!

    Vettem egy T-mobile mobilinternet előfizetést, és az lenne a bajom, hogy hiába állítom be Chrome-ban a kezdőlapot, az a sz@r t-mobile menedzser az első indításkor folyton a mainap.hu oldalt hozza be. rohadt idegesítő, szar szemét banda. Nem tudtok erre valami megoldást, hogy a ne nyissa meg?
    Beállításokban nem találtam erre utaló lehetőséget! :(
  • akyyy
    #4879
    ha a kezdőképernyőn einditok pár dolgot (pl időjárás, képek), akkor azt később azt veszem észre alt tablnál hogy azok még futnak, hogyan tudok azokbol kilépni?:D
  • ldavid
    #4878
    továbbá hiába kapcsolom ki a flash-t minden indításkor újra meg kell tenni. szép...
  • ldavid
    #4877
    bétát használ itt valaki? és neki is ilyen a legutóbbi update óta? (custom témával)

  • hupipapa
    #4876
    Köszi! Megpróbálom és majd kiderül mi lesz. Mindenesetre érdekesnek találom hogy csak egy oldalon teszi és máshol tökéletes.
  • MeoH #4875
    Szinten Coolnovot hasznalok. NAlam nincs semmi problema FBvel. Es a hiv.forumon sem jelezte senki ezt a hibat. Probalj egy teljesen friss telepitest, hatha eszhez ter (A mappakat manualisan kell torolni, mert az uninstall nem tavolitja el oket)
  • hupipapa
    #4874
    Sziasztok! A Chrome egyik változatát a CoolNovot használom. Meg vagyok elégedve vele csak egy dolog idegesít. A Facebbok nagyon belassul és a görgetés is akadozik benne. Ezek a problémák más oldalnál nem fordulnak elő kizárólag a Facebookon. Ha valaki tudja mitől lehet ez az ossza meg velem! Addig amíg nem változik ez ,kénytelen vagyok a Firefoxot is használni mert ott rendesen működik a Facebook. Köszönöm!
  • Malakai
    #4873
    Bár az alap chrome témát arra is manuálisan kell beleraknia, mint ahogy a Speed Dial 2-nél is. Nem is tudom, hogy lehet-e chromeban megadni, hogy tartsa meg a téma hátterét (mármint kiegnél).
  • ldavid
    #4872
    maszek megoldás: csinálsz magadnak egy html kezdőlapot amire azt raksz amit akarsz
  • akyyy
    #4871
    és adjam meg a téma hátterének urljét? mind1, inkább letöröltem, nem igaán tetszik ez a plug:D marad a jó öreg könyvjelzőzés.
  • gabi89
    #4870
    Jaja

    Bármilyen hátteret belehet rakni. Background patterns,images,custom url,file
  • [HUN]FaTaL
    #4869
    Olyan hátteret raksz be, amilyet akarsz. Beállításokban be lehet tallózni. Legalábbis régen be lehetett.
  • akyyy
    #4868
    kiprobaltam, de elég rossz, hogy nincs háttér (vagyis van, a plugin háttere, amit kivenni nem lehet, csak ugy hogy fehér lesz az egész ami ronda) én meg szeretném a témám hátterét használni:D
  • [HUN]FaTaL
    #4867
    +1

    Bár nem tudom merre fejlődött az utóbbi 1-1,5 évben, nem használok Chromeot (és nem is fogok amíg ekkora trágya a letöltéskezelője).
  • gabi89
    #4866
    Speeddial 2 elég sok beállításal. :) Gyári operáshoz képest azért lassabb :( de még mindig ez a legjobb szerintem.
  • akyyy
    #4865
    monjd egy jót:D
  • madkiller
    #4864
    Hello! Chromot használok már egy ideje, olyan problémám van hogy 20-30%ot leszív a prociból, ez régebben 2-3% volt, firefoxal teszteltem az is csak 2-3%ot zabál. Hijack-et futtattam,fixáltam a hibákat. Anti-Malware-t felraktam nem talált semmit.
    Mi lehet a probléma?
  • [HUN]FaTaL
    #4863
    Miért nem raksz fel egy gyorshívó kieget?
  • Aquir
    #4862
    hát akkor egy olyan app ami behozza a youtubeot:)
  • akyyy
    #4861
    mér, a youtube se egy app, sozt rámegyek behozza a youtubot :D
  • Aquir
    #4860
    szerintem csak ha csinálsz belőle egy appot..:)
  • akyyy
    #4859
    kezdőlapon van a gyakori, meg a programok, oda a programok részhez nem lehet valahogy egyénileg betenni egy 2könyvjelző" nagyba?
  • danyi2
    #4858
    Sziasztok
    Mi lehet a probléma hogy amikor zenét akarok hallgatni Chromban a youtubon akkor az 5.1 nél nincs Subom.
    Mi lehet a baj? Más böngészőket is próbáltam ott sincs.
  • Narxis
    #4857
    Az is Chromiumra épül mint a Google Chrome, ez inkább azt bizonyítja, hogy volt egy elcseszett profilod mert a Dragon csinált egy újat.
  • grebber
    #4856
    Nos megtaláltam a megoldást erre a fosra hogy több oldal megnyitásánál szinte használhatatlanra lassitja a gépem + állandóan shockwave crash-t nyomott.

    Töröltem a rákba és felraktam a rá épülő Comodo Dragon böngészőt azóta semmi hibám nincs.

    A Chrome meg mondjon le
  • SzirmosSzisza
    #4855
    Lassan 1 éve ott vannak, meg szerintem egy random mp3-ról nem tudják megállapítani, hogy eredeti-e.
  • Narxis
    #4854
    ejnye, az azért necces :D
  • SzirmosSzisza
    #4853
    Nekem Google Musicon csak warezolt mp3 van, eddig nem szóltak :D
  • ldavid
    #4852
    "elvileg" nem láthatják mit raksz fel rá, vagy legalábbis nem szólhatnak bele
  • Ironman2
    #4851
    ha a google drive-ra feltöltök mp3-at,akkor az warez-nek minősül?
  • grebber
    #4850
    Ja és hozzáteszem nem is kell youtubnak menni hanem 7-8 oldal van megnyitva akkor is csinálja.
    + Ami a másik gond hogy több ablaknál olyan szinten belassul a gép hogy félelmetes. Nem is értem hogy amikor anno kijött ez a böngésző semmi baja nem volt és egyre csak fejlődik de visszafelé :(
  • Aquir
    #4849
    nekem is
  • Firerock
    #4848
    Nekem Win8 x64 van,és használhatatlan,amióta átáltam a youtubon html5-re azóta a youtube jó.
  • papi08
    #4847
    Nekem is azzal omlott össze 3-ból 1 alkalommal. Sajnos így nem nyújtja azt az élményt, mint a régi, stabil Chrome-ok :/
  • grebber
    #4846
    Win 7 64bit!

  • Aquir
    #4845
    mi az operációs rendszered? #4837-hez hasonlóan nekem sincs ilyen (max ritkán akkor omlik össze ha 20 tabnyi youtube tab van nyitva, azt nehezebb feldolgozni)
  • grebber
    #4844
    Ez a shockwave plugin folyamatos összeomlása már soha a jó életbe nem lesz javítva örökre ilyen marad?
  • FZoleee
    #4843
    50% körül pörgeti a CPU-t a chrome, akármit csinálok. Inkognitó módban is futtattam, de nem javult meg, szóval nem kiegészítő okozza. Valamit ötlet, hogy mi lehet a probléma?
  • GregSB
    #4842
    Bitorrent plugin (kliens) Chromehoz