6043
Egy böngésző a Google-től.
  • acsati
    #4921
    sziasztok
    olyan problémám adódott, hogy kifagyott a gép, nem reagált semmire így kinyomtam. bekapcsolásnál láttam, hogy eltűnt az összes könyvjelzőm és mentett dolgom a chromeból. ki és visszajelentkeztem google accba de semmi. vissza lehetne valahogy a mentett dolgaimat varázsolni?
  • Aquir
    #4920
    akkor lehet amikor üres lapot nyitsz
  • Trubi15
    #4919
    Azt hol találom? Meg nekem magyarul van de amúgy se találok semmi ilyesmit!
  • Aquir
    #4918
    nálam csak pár hete:)
  • ldavid
    #4917
    nálam eddig nem volt ilyen
  • FZoleee
    #4916
    nem a frissítéssel jött a reklám, random havonta 1-szer nálam is szokott valamit reklámozni, verziótól függetlenül:)
  • ldavid
    #4915
    ez a mai a legjobb frissítés evör

  • Aquir
    #4914
    manage saved passwords, autofill settings, cookies..
  • Trubi15
    #4913
    Sziasztok az lenne a kérdésem hogy hogyan tudok felhasználó nevet megjegyeztetni bármelyik honlapon? mert valamiért nem kérdez rá és nem tudom megjegyeztetni.
  • Vaszilij Artyom
    #4912
    Miért nincs hang a videók első 2-3-4 Mp-be?

    Windows 8 x64 legfrissebb flashplayer.

    Ha a chrome://plugins al kikapcsolom a legfelső plugint akkor jó elsz, de első újraindításkor magától visszakapcsolja.
  • tommygear
    #4911
    blokkolás fül nem jelenik meg(szerencsére), de a különböző elemek tiltása megy
  • Malakai
    #4910
    Van adblock+ element hiding helper.
  • akyyy
    #4909
    chrom-es adblock tdja már azt amit róka, hogy a flash tartalmak felett megjelenik egy blokkolás fül, valamint a honlap különbözö elemeit el lehet rejteni?
  • MerlinW
    #4908
    Passz én mindig használtam, és sosem volt vele bajom.
  • [HUN]FaTaL
    #4907
    Ezért volt saját listám (a hufilterből, ajnaszból összerakva, néhány saját szabállyal), mert kivettem párat belőlük, mert rosszul működött

    Foxba valóban jobb az abp.

    #4906: Ha letiltja az egész SG-n (mert alapból csak azt lehet, beolvasott listákból soronként letiltani a szűrőt nem), akkor ugyanott van (az oldal szempontjából) mintha fel se rakta volna (ugyanolyan bugos lesz).
  • MerlinW
    #4906
    URL-enként lehet ki-be kapcsolni, ott használod, ahol akarod.
  • akyyy
    #4905
    Chromra nem szeretem az adblockot, nem olyan mint foxba, meg olyat is blokkol amit nem akarok :O
  • [HUN]FaTaL
    #4904
    Hirdetés bug, tegyél adblockot.

    #4901: Adminként futtatott cmd-be írtad?
  • akyyy
    #4903
    nekem most meg az sg-s spoilert nem akarja betölteni.
  • akyyy
    #4902
    vegyél eredeti win8-at már az menő:D
  • skygt90
    #4901
    sziasztok. egy kis segítségre lenne szükségem. Friss Win7 van a gépemen + google chrome. De a chrome mégse enged letölteni semmit. Azt írja ki a letöltésnél hogy : A víruskeresés nem sikerült. Internet explorer-el is próbáltam, azzal se tudok eltölteni. Vírus írtó nincs is a gépemen, a tűzfalat kikapcsoltam. A google Chrome oldalán volt egy leírás mi a teendő ebben az esetben Cmd.eye-be kellett beírnom hogy regsvr32 urlmon.dll . Ennek megkellet volna oldania a problémát de semmi. Internet beállításnál engedélyezve van a letöltés. Valakinek tipp?
  • Malakai
    #4900
    Akkor valamit mégse kapcsoltál ki. :)
  • akyyy
    #4899
    kikapcsoltam mindent, de ugyse, csak folyamatosan frissiti azt a tmobilos valamit.

    de inkognitóba meg megy na most légy okos domokos
  • Malakai
    #4898
    Itt megy, nem valami adblock subscription eszi meg?
  • akyyy
    #4897
    origonál a cikkek komentejit nem tölti be nálam, firefox pedig igen. másnál is?
  • tommygear
    #4896
    megnyitok egy új tabot és bejönnek ugye 8 kis ablakban a legnézettebb oldalak, a probléma, az hogy nem mindegyikhez készít a chrome képet, hanem szürkén világít ott 1-2 oldal hetekig, ez mitől függ pontosan?
  • amadeus11
    #4895
    Üdv !
    Nekem kellene egy normális oldalpanel Chromehoz . Olyan mint az all in one sidebar Firefoxhoz, vagy panel Operában . Valaki tud ilyet ?
  • Narxis
    #4894
    Az meg hogy lehet? :O Települnie kéne, nem? :D

    Am. én nem használom csak nézegettem me kellett youtube-hoz új Autostop addon és találtam egy eszméletlen jót: Link

    Van Firefox-os változata is. Ez mindent tud ami egy youtubernek kell. :D
  • Jim Morrison
    #4893
    Ez az alkalmazás nem támogatott ezen a számítógépen. A telepítés nem lehetséges.

    mondjuk nekem nincs semmi bajom az alappal, nem szoktam annyit töltögetni:)
  • Narxis
    #4892
    Letöltéskezelő Chrome-hoz: Link

    Sokat tudó, látványos speeddial: Link
  • ldavid
    #4891
    szerintem nem. csak ilyen lenyitható "menük" vannak, olyasmi mint a további könyvjelzők
  • #4890
    Hali! Meglehet oldani valamilyen bővítménnyel, hogy két egymás alatti könyvjelzősáv legyen?
  • Narxis
    #4889
    :DD
  • akyyy
    #4888
    én meg már szétbarmolgam a registryt
  • ldavid
    #4887
    itt beállíthatod
  • akyyy
    #4886
    régen volt egy e-mail cím, a gmail jött be vele nagyon helyesen. de már azóta sajnos az outlook. hogy tudnám visszaállítani? neten csak forditva találok megoldást, ami nemjó :S
  • Klon
    #4885
    mindegy, megoldottam.
    ami érdekes, az az, hogy se a FF-ot, se IE-t, se CoolNovo-t nem tudta átállítani, csak a Chromot.
    Úgyhogy Coolnovo lett a befutó :)
  • Aquir
    #4884
    már azt hittem t-mobil miatt hogy mobilos chrome :) az elég érdekes, ha sima chromeban nem lehet beállítani kezdőlapot az internetkapcsolat miatt..
  • Klon
    #4883
    laptophoz vettem. akkor is? :)
  • Aquir
    #4882
    ezt inkább a mobil fórumba kéne sztem kérdezni :)