6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #5001
    abszolút logátlan pedig hogy több helyet foglaljon egy sor a kelleténél. kényelemről nem is beszélve.
  • Malakai
    #5000
    Nightlykban ki-be pakolászták, meg még lehet mojolnak vele, de eléggé az egységesítés a cél a platformok közt, úgyhogy én kétlem, hogy abszolút kivennék.

    Ez már teljesen szubjektív, de szerintem simán meg lehet szokni, ami bookmarks toolbarról így kicsúszik az meg úgyis érett már egy rendszerezésre. :)
  • ldavid
    #4999
    szerintem még nincs veszve a dolog. én is nagyon utálom, de nálam a bétában pár napig visszatért a normál méret, aztán most már megint nagyobb...
    csak meg fogják oldani
  • Jungle
    #4998
    Közben tiszta fejjel ma megtaláltam ezt a megoldás féleséget is.

    Gond csak annyi, hogy ha alapból épp nem fut a chrome és külső alkalmazás nyitna ablakot rá (vagyis nem pont a módosított parancsikonnal indul), akkor már vissza is tért a gond.
  • Jungle
    #4997
    És akkor gondolom vissza se lehet állítani.. hát akkor shit. :(

    Köszönöm a válaszokat!
  • SzirmosSzisza
    #4996
    Saját menüt raktak bele és nem az OS-ét használják, szerintem a portable verzió régebbi lehet amit letöltöttél.
  • Narxis
    #4995
    Igen ezt én is észrevettem, sztem ez az érintőképernyők miatt történt.
  • Aquir
    #4994
    pedig ez megváltozott, egyik update után lehetett
  • Jungle
    #4993
    Sziasztok!

    Pár napja valamitől megváltozott a legördülő menük (jobb klikk után, de ugyanúgy széthúzza a könyvjelző sávból legördülő könyvjelzőt is) elemei közötti távolság a Chromeban, pedig én nem piszkáltam beállításokat se bővítményeket mostanában. Tudja valaki, hogy ez mitől van és hogyan lehetne visszacsinálni?

    Remélhetőleg nem update csinálta, amit alátámaszt az is, hogy az imént próbaképp letöltöttem a portable verziót és ott még mindig normálisak.

    Screenshot, hogy miről beszélek:
    http://i.imgur.com/t9rLvZT.jpg
    A jobb oldalon lévő az, amit most csinál, a bal oldalon lévő pedig a portableből van, ilyennek kéne lennie.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • skinnyman
    #4992
    Uj rendering engine (webkit fork): Blink
  • pett3rson
    #4991
    Ez melóhelyen van, valószinűleg egyedi az eset. Egyszer már megoldottam úgy, hogy újraraktam a chrome-ot, de nem szeretném minden egyes alkalommal ezt művelni. Ráadásul nem mindig csinálja, még megfejelném annyival, hogy netkorlátozás is érvényben van, időlimites, de ezt megcsinálja az engedélyezett idpben is, szóval talán nem szoros az összefüggsé a kettő között.
    Csak gondoltam hátha tud valaki megoldást erre a 324-es kódra és nem a google a barátom lesz a válasz.
  • Narxis
    #4990
    Milyen tűzfalt és antivírust használsz?
  • pett3rson
    #4989
    Jó reggelt!

    Hiba: 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): A szerver adatok küldése nélkül lezárta a kapcsolatot.

    Ezt írja ki a chrome mikor szeretném indítani az sg.hu-t, meg még pár másik oldalt, de nem mindegyiknél van ez...

    Firefox alatt az említett oldalak gond nélkül bejönnek, tehát nem a szerver nem válaszol, hanem szarakszik a chrome...de miért??

  • kem001
    #4988
    Néhány nap alatt, egyszer sem omlott össze a böngészőm, köszi még egyszer a segítséget!
  • Máté94
    #4987
    Sziasztok!

    Mi okozhatja szerintetek azt, hogy hiába telepítem újra, törlöm minden adatomat a böngészőből, pár másodperc múlva összeomlik a program és nem lehet vele semmit sem csinálni?
  • trialboj
    #4986
    Kikapcsoltam mindkettőt, majd külön külön is, de nem segített.

    Kijelentkeztem chrome-ból de akkor sem történt változás
  • SzirmosSzisza
    #4985
    Próbáltad kikapcsolni a bővítményeket?
  • trialboj
    #4984
    Már egyszer feltettem ezt a kérdést és nem kaptam választ, írtam a google fórumra is, de ott sem kaptam választ.

    Szóval az a probléma, hogy Chrome alatt, többnyire a torrent oldalak, de betöltés előtt szinte az összes oldal, egy nagyon rövid ideig tartó fehér képernyővel nyit. 1-2 tizedmásodpercig tart csak, de mivel elég nagy a képernyő és főleg mikor amúgy sötét van, ez egy rendkívül idegesítő probléma.

    Megkíséreltem újra installálni a böngészőt, az elején rendben volt, viszont miután beléptem a google fiókba, ismét előjött.

    Speed dial 2, és ad blockot használok csak.

    Jelenleg ott tartunk, hogy reflex szerűen minden linkre való kattintás előtt hunyorgok, hogy ne vakítson el az esetleges villanás.

    Más böngészőt próbáltam azokkal nincs gond, de egyik sem olyan testre szabható mint a króm.

    Bármilyen ötletnek örülnék.

    üdv trial

  • gabo91
    #4983
    köszi, rögzítés jó lesz.
  • ldavid
    #4982
    rögzíted a fület (jobb klikk menü), vagy a beállításoknál a második pontban beállíthatod a folytatást
  • gabo91
    #4981
    Hali

    Van arra lehetőség, hogy a bezáráskor megnyitott lapokat következő indításkor egyből behozza? Néha jól jönne, ha könyvjelzőnek nem akarom menteni de kelleni fog még.
  • [HUN]FaTaL
    #4980
    Beállításokban, ha nincs bent akkor vegyél fel egy ilyen keresőt y kulcsszóval: http://www.youtube.com/results?search_query=%s&aq=f
  • Aquir
    #4979
    írd be a youtube.com-ot és ha elégszer beírod teljesen vagy kiíratva, és betöltöd többször akkor a átveszi az helyét mint gyakorabban betöltött oldal
  • tigeroo
    #4978
    hogylehet beállítani hogyha a címsorba beírom az "y" betűt akkor a youtubet hozza ki és ne a googlét az y szóra rákeresve?:D
  • ldavid
    #4977
    tűzfal/vírusirtó is bekavarhat
  • Csuky09
    #4976
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy akkor csinálja ha hivatalos oldalról akarok leszedni, pl: java.com, adobe oldalán, Itunes oldalán, stb...mindegy is a lényeg ha ilyen helyről szeretnék letölteni 99%-nál megáll a letöltés és nem szedi le, de ha ilyen letöltőközpont, szoftverbázis oldalról szedem akkor meg leszedi, de ugye ott nincsenek fent a legfrissebbek...
    érdekesség, explorer és firfoxal is csinálja...

    (a gép most lett újra rakva, XP proffesional sp3)

    Van valami ötletetek?
  • kem001
    #4975
    Rendben van, megpróbálkozok vele. Köszi a segítséget!
  • ldavid
    #4974
    esetleg telepítsd újra, vagy próbáld a bétát
  • kem001
    #4973
    Ugyan azt csinálja.. Vagy letöltéseknél fagy le, vagy egyszerűen simán leáll a működése.
  • ldavid
    #4972
    kapcsold ki a flash-t, és használd úgy egy darabig. aztán kiderül
  • kem001
    #4971
    Sziasztok. Következő problémám van. Folyamatosan össze omlik naponta legalább egyszer a Chrome.. Legfrissebb verzió van fent, és kb. 1 hete kezdte el ezt csinálni. Lehet valahogy orvosolni ezt? Újratelepítés sem segített..
  • Narxis
    #4970
    Jah nagyon zsír lett.
  • Aquir
    #4969
  • Jim Morrison
    #4968
    youtube.com/html5 -öt már próbáltad?
  • N o N a m e
    #4967
    Be volt kapcsolva, de ezt beszoptam mert Chrome OS-en más lehetőségem nincs...
  • MerlinW
    #4966
    chrome://plugins
    Bekapcsolod az adobe flash-t és nem peppert fog használni.

    hivatalos how-to
  • N o N a m e
    #4965
    Szóval erre nincs megoldás? anno ezért is váltottam Firefoxra, mert ott szépen ment minden. Ezzel a Pepper flash-el van a gond.. másokat nem zavar? Borzalom.
  • ldavid
    #4964
    az a "vicc" hogy a youtube-on sok videót a reklámok miatt nem is lehet flash nélkül megnézni.
    ezek közül némelyik megy embedelve, de a többi (főleg nagy kiadókhoz köthetők) még úgy sem.
  • [HUN]FaTaL
    #4963
    +1, egy rakás trágya.
  • MerlinW
    #4962
    Erről az Adobe tehet, nem a Google. Ideje lenne már elfelejteni ezt a Flash-t, amióta létezik csak a gond van vele...