6043
Egy böngésző a Google-től.
  • Airbus A380
    #1296
    ahol ráadásul adatokkal bizonyítható a FIrefox hatalma....
  • Andr0
    #1295
    Gondolom a Guglisoknak mi csak egy kis európia ország vagyok :D és közben tényleg így van! :D
  • Airbus A380
    #1294
    csak arra voltam kiváncsi hogy tényleg lement e tv-.be.


    Nálunk miért nem ?
  • Andr0
    #1293
    japán, amerika, kína... nem nálunk! :D
  • Airbus A380
    #1292
    köszi.


    ezeket hol adta a tv ?
  • Andr0
    #1291
    AD 1.
    AD 2.
    AD 3.
    AD 4.
  • Andr0
    #1290
    youtube-on vannak ezek fent, keresek neked :D asszem van ilyen gyurmás is
  • Airbus A380
    #1289
    hol ?


    muti ha tudsz! én még nem láttam.
  • Andr0
    #1288
    ezt a reklámot már láttam ;) nagyon ott van, vannak még ilyenek! :D
  • Airbus A380
    #1287
    marha jó :)
  • bojti
    #1286
    Gyorsabb mint a négyes de instabilabb is . Megjelenés és a beállítási lehetőségek nem változtak .
  • Andr0
    #1285
    sziasztok! milyen a chrome 5?
  • Airbus A380
    #1284
    köszi
  • JoeFromHun
    #1283
    Én használom nekem nincs vele gondom...már lassan egy éve!
  • Airbus A380
    #1282
    LASTPASS jelszókezelő az biztonságos ?
  • Airbus A380
    #1281
    ha megjegyeztetem a jelszót akkor megoldható hogy ne írja ki mindenkinek aki pl esetleg a gépemen az sg-re kattint hane ezeket csak akkor írja ki ha én akarom ?
  • Airbus A380
    #1280
    ha töröld az előzményeket. én minden este ráküldöm a gépre a ccleanert és kitakarítja a Chrome-t is.
  • Apocalipto
    #1279
    Nem lehet valahogy korlátozni a chrome internetes fájlai által lefoglalt helyet?
  • Airbus A380
    #1278
    Én nem értek hozzá majd az okosok megmondjákde úgy tudom a stabul-nál 1el nagyobb verzió számú az a Chromium.

  • JoeFromHun
    #1277
    Sziasztok!

    A Chromenál érti valaki ezt a számozást? Főleg,hogy most jött az 5-ös sorozat is.. Vagy hogy van ez? Amúgy jó az egész nekem tetszik... mihelyst lehet hozzá tenni jelszó és bookmark szinkronizálást azonnal dobom az FF-et
  • Airbus A380
    #1276
    nálam speciel nincs blokkoló feleslegesen akad a lap betöltés stb stb.... és legalább hozzá járulok az adott lap működéséhez azzal hogy nem blokkolom a reklámot.


    Egyébként igenis zavaró tud lenni ha olyat blokkol amit az ember nem akar és nem lehet neki megmagyarázni hogy ne tegye.
  • atidnaB
    #1275
    is
  • atidnaB
    #1274
    A Forecastfox Weather kiegészítő nálatok összemlik,vagy csak nálam?..
  • bojti
    #1273
    Na neked is sok bajod van . Az is baj ha blokkol , az is ha nem .
  • bojti
    #1272
    Na neked is sok bajod , ha blokkol , az is ha nem .
  • Airbus A380
    #1271
    nekem túl agresszív volt olyat is blokkolt amit nem akartam és nem lehetett nekii megmagyarázni hogy ne.
  • Airbus A380
    #1270
    van hozzá jelszó kezelő vagy rábízhatom a Chrome -ra a jelszókat ?
  • Airbus A380
    #1269
    A Google Chrome jön fel, mint borban a gyöngy
  • bojti
    #1268
    Reklámblokkoló Chromba . Jelenleg ( állítólag) ez az egyetlen reklámblokkoló , ami még a reklámok betöltődése előtt blokkolja azokat . Egyenként nem lehet letiltani vele , viszont elég használhatónak tűnik .

    Link
  • me and a monkey
    #1267
    Ajánlott EZ is.
  • ldavid
    #1266
    az a site egyébként is egy gagyi szar, de sajnos még mindig barátságosabb a feliratok.hu-nál
  • Airbus A380
    #1265
    de például nálam nap végére a Chrome ba is érezhető hogy lelassul de a ccleaner kitörli az előzményeket és láss csodát...
  • Airbus A380
    #1264
    Azért nem találtad mert nem, lehet megoldani vagy inkognitó vagy kézzel törlöd. én minden este gép kikapcskor ráküldöm a gépre a ccleanert és 1 perc alatt lerendezi. nem túl macerás.
  • Airbus A380
    #1263
    jelentősen lassíthatja a böngészőt ha mindebn vackot eltárolgat nálam annoö az opera is meg a ff is jóval gyorsabb lett ha megmondtam neki hogy ne rögzitsen.
  • Rundstedt17
    #1262
    fogalmam sincs,mivel sosem volt gond :D...
  • precision
    #1261
    szerinted? :)
    de itt most nem a funkció hasznosságáról szeretnék diskurálni, hanem hogy meg lehet e oldani a dolgot
  • Rundstedt17
    #1260
    nem értem miért baj ha megjegyzi a látogatott oldalt???
  • precision
    #1259
    visszaszívtam... úgy néz ki hogy az oldal tiltotta le a dolgot, mert ff alatt sem megy... régebben pedig ment és nem ellenőriztem le a hsz posztolása előtt a dolgot, azt hittem a chrome hibája :)
  • precision
    #1258
    a hosszupuskán miért nem jön elő jobbklikkre a szokásos menü egyik hivatkozáson sem? pl egy felirat letöltő ikonján nyomok egy jobbklikk -et, hogy ki tudjam másolni a letöltés url -jét, és semmi...

    ejjnye króm.
  • precision
    #1257
    újabb kérdésem merült fel
    hogyan tudnám azt beállítani, hogy ne jegyezze meg a látogatott oldalakat? mert két módszert találtam, vagy inkognitó mód (de az nem jó, mert a cookiekra szükgésem van) vagy manuális törlöm a böngészés előzményeit (ez meg macera)
    ff -ben volt lehetőség arra hogy kiválaszthattam, hogy miket mentsen el és miket nem... itt ilyet nem találtam