6043
Egy böngésző a Google-től.
  • ldavid
    #1336
    megoldhatod úgy is, hogy a felső sávra mappákat pakolsz és azokban szétszórod/csoportosítod azt a nagyon sok könyvjelzőt, olyan mennyiségben, hogy pont kiférjenek a képernyőre
    (csavarkulcsos menüben van manager)
  • Shep
    #1335
    Ezt vágom, de az a gondom ,hogy nekem elég sok könyvjelzőm van és mire az aljára érek ezzel a tartsd a kis nyilon az egeret megoldással megőszülök. Ezért kellene valami megoldás erre, mert amúgy már egész jól beállítgattam mindent.
  • zeli
    #1334
    Jah, az oldalsávra gondoltál, bocs, azt hittem a sima könyvjelzősávra.
    Hát, ez eleinte nekem is furcsa volt Firefoxhoz képest, de meg lehet szokni a jobboldali "További könyvjelzők" gombot, oda ugyanúgy be lehet húzni az oldalakat, vagy rákattintasz a csillagra a címsor mellett.
    Persze ez nem állandóba jelenik meg, mint Firefoxnál..lehet van hozzá vmi ilyen kiterjesztés.
  • Shep
    #1333
    Köszi, frankón működik.
  • Shep
    #1332
    De ezzel csak így felül előjön a sáv, de úgyanúgy kell szenvedni ha sok a könyvjelző, ezért szeretem az oldalsávot, mert abban van huzigáló amivel könnyebb a navigálás. Erre nincs valami trükk, mert ahogy nézem már csak ez hiányzik.
  • zeli
    #1331
    De lehet, bár sztem billentyűkombinációval gyorsabb és egyszerűbb..
    Jobb oldalt ott van az a "szamárfüles lap" ikon...arra kattintasz, ott a keresés, a mellette levő ikonnál pedig a könyvjelzősáv.
  • Shep
    #1330
    Gyorsabb voltál. Köszi szépen :)
  • Shep
    #1329
    Kösz, más módon nem lehet előcsalni? (tudod kattintgatósan :)) Könyvjelző oldalsáv???
  • zeli
    #1328
    ctrl+b-vel pedig a könyvjelzősáv állandó megjelenését tudod ki-be kapcsolgatni.
  • zeli
    #1327
    ctrl+f :)
  • Shep
    #1326
    Másik amit nem találok az oldalon való keresés.
  • Shep
    #1325
    Az lehet, de egyelőre jobban be tudom lőni, mint az operat. Ez a könyvjelző sáv zavar igazán. Van ez egyáltalán benne?
  • lck
    #1324
    Bocs 10.50-est.
  • lck
    #1323
    Ja - főleg a 7.50-est.
  • lck
    #1322
    Hát, ha tőlem megkérdeznék hogy egy lakatlan szigetre melyiket vinném magammal nyilván Operát választanám.
  • Shep
    #1321
    Nézegetem ezt is, meg az operat is, de még nem tudtam letenni egyik mellett sem a voksomat. Ebben pl. nincsen könyvjelző oldalsáv? Nem lehet valami olyan kinézetet választani ami nem ilyen full képernyős, tehát alul van valami állapotsor, felül meg kiírja, hogy ez bizony a Chrome és nem egyből az olalfülek vannak?
  • lck
    #1320
    A középső görgető gombbal kattints aztán kész.
  • LoDMaSt
    #1319
    Köszi, idáig eljutottam, igazából személyes tapasztalatra lettem volna kíváncsi, hogy használ -e valaki, és mi vált be.
  • Airbus A380
    #1318
    itt nézz szét
  • LoDMaSt
    #1317
    Sziasztok,
    olyan bővítményt keresek a chromehoz, mint a firefoxban a tab mix plus, hogy a beírt címeket, könyvjelzőlet, ha rájuk kattintok, új lapban nyissa meg. Létezik ilyen?
    Köszi!
  • tiburon26
    #1316
    nem allitotad at a szamitogep orajat mostansag?nallam ugyanis akkor csinalt ilyet
  • Airbus A380
    #1315
    A weblap fordítót hogy tudom bekapcsolni ha 1dzer már kivettem ?


    Mert aakkor gondolom külön plugin- már nem kell.


    5ös verzió

    köszi
  • Ability
    #1314
    Lejárt az SSL hitelesítésük. Ami érdekes, mert nálam jó.
  • nesto
    #1313
    heló, jelszavakat hogyan lehet exportálni a programból?
  • mrphoenix
    #1312
    Sziasztok!

    Tudja valaki, hogy a Google Chrome böngészőben megnyitott gmail-fiókomat megnyitva miért jelenik meg minden alkalommal egy felkiáltójel sárga 3szögben a címsáv mellett jobbra?

    Mik okozzák?

    Megoldás?
  • Airbus A380
    #1311
    A flashblock-ba be lehet állítani hogy össtecsukja a blokkolt tartalmat ?

    Tehát hogy ne foglalja a helyet az üres f betű. ez van nekem
  • Airbus A380
    #1310
    köszi a linket.
  • lck
    #1309
    Mostanában nem.
  • Airbus A380
    #1308
    köszi.



    nektek omlottak össze a bővitmények ?
  • lck
    #1307
    http://www.google.com/chrome/eula.html?extra=devchannel
  • Airbus A380
    #1306
    belinkelnéd ?


    köszönöm!


    Tudom lerágott csont de biztonságos ? :)
  • lck
    #1305
    Akkor nem elérhetetlen ha az online telepítővel rakod fel. ( Az felteszi a updatert is )
  • Airbus A380
    #1304
    nektek frissít a béta ?
    nekem ugyanúőgy elérhetetlen szervert ír mind anó a 4 béta.
  • Airbus A380
    #1303
    Feltettem :D kegyetlen.
  • Airbus A380
    #1302
    Ja és persze tud e magyarul :)
  • Airbus A380
    #1301
    Fel tehetem próbára vagy inkább még várjak vele ?
  • Ability
    #1300
    Aha, semmi érdemleges változás. Tartalomszűrés, weboldalak fordítása, kb. ennyi. Plusz Windows alatt talán gyorsabb lehet, mert elvileg ezt már 64bites buildként rakja fel, ha jól tudom.
  • Airbus A380
    #1299
    az 5-öst próbálta már valaki ?
  • Skoda120L
    #1298
    Sziasztok!

    Nem tudtok adni egy tippet hogy mitöl lehet az hogy a crome (a 4. és az 5. verzió is) letilt pár gombot az egeremről logitech mx 500.
    A sima gombok és az előre hátra rendesen működik de pár kiegészítő gomb nem működik. A funkció nem is a cromehoz van kötve hanem az hogy rakjon le a tálcára minden programot, és ha a crome van elöl nem történik semmi.

    Hol nemtudok rájönni milehet ez.
  • Airbus A380
    #1297
    Letölthető a GOOGLE CHROME 5 ELSŐ BÉTÁJA