6043
Egy böngésző a Google-től.
  • slime001
    #1376
    Van lehetőség úgy reklámot blokkolni, hogy a kép fölé viszem az egeret, jobb klikk és blokkolás?
  • lck
    #1375
    Ez van fenn, még soha nem felejtette el.
    Chrome = 5-ös dev.
  • Blasta
    #1374
    Help pls!

    Letöltöttem és beállítottam ezt a plugint, de már 2x felejtette el másnapra a beállított oldalakat és üres nyitólappal várt reggel.

    Kérdés1: Más is tapasztalt ilyet?
    Kérdés2: Van alternatíva erre a megoldásra, ha nem akarom ezt a plugint használni többet?

    Előre is kösze!
  • echte
    #1373
    Zárd be a Chrome-ot és úgy indítsad a ChromePass-t, kijelölöd az összeset és mented.
  • nesto
    #1372
    Hogy kell használni? Látom hogy parancsokat kell használni, de pl "/stext <Filename>" ezt hova kell beírni? és hova ment?
  • nesto
    #1371
    köszi
  • echte
    #1370
    ChromePass, szöveges fájlba tudod menteni a jelszavakat.
  • ldavid
    #1369
    speed dialt próbáld #1359
  • Mardel
    #1368
    Van hozzá olyan extension amivel az gyakran látogatott oldalak címét át lehet írni? pl van egy oldal aminek nem azt akarom hogy a főlapját hozza be mikor az indexképére kattintok.
  • Airbus A380
    #1367
    miért lenne az amit írtál ?


    de egyébként igen.-
  • 5c0rp330n
    #1366
    ahhoz nem valami fos silverlight kell?
  • Airbus A380
    #1365
    Az RTLMost-ot miért nem tudoim Chrome-al nézni ?


    Letöltöttem azt a progit amit kell FF-el jó is.
  • Ability
    #1364
    Nem lenne annyi, szerencsére. :) Egyrészt itt van pozitív példának az Opera, egy komplett internetes kommunikációs platform. Alapjáraton böngésző, de van benne fejlett E-Mail kliens, IRC kliens, torrentkliens, "egyedi webszerver", stb. A lényeg, hogy ilyen all-in-one program, és eszméletlenül kicsi méretileg, gyorsan indul, gyorsan működik. A most érkező 10.5 pedig megközelíti a Chromev4 sebességét, szabványokban értendő fejlettségi szintjét. A Firefox is "okos böngésző", de attól még egyelőre szerintem puritán és lomha (GUI lag/freeze, stb).

    A Chrome sebességét pedig az extensionök sem nagyon tudják lerontani. Firefox esetében nagyobb hozzáférhetőséget adnak a beépülőknek, pont emiatt lehetnek fejlettebbek, mélyrehatóbbak, manipulálni tudják a böngésző működését. Chrome esetében egy WebAPI szerű dolog van, ami azt jelenti, hogy az extension-ök "önálló weboldalak", hasonló a Firefox grease monkey userJS dolgaihoz. Itt is adnak lehetőséget a program működésének manipulálsára, elég fejlett az extension rendszer, DE minimális mértékben korlátoltabb. Viszont így nem lassul a böngésző, nem okozhat stabilitási problémákat, nem kell extension telepítés után újraindulni, stb.
  • Airbus A380
    #1363
    A beépített weblap fordítót az 5-ösbe hogy szedhetem elő ?
  • ldavid
    #1362
    CSS3 zoom - sok értelme nincs, de rohattjó
  • Airbus A380
    #1361
    egeret rá viszed annak az ablaknak a szélére amit rögzíteni akarsz bal felső sarkon van az a szög szerű izé azt megnyomod és rögzíti.
  • Airbus A380
    #1360
    az 5-ös szerintem még jó darabig béta is marad mivel a 4-es is kb 2 hete lett végleges.
  • lck
    #1359
    Vagy SpeedDial
  • zeli
    #1358
    Ha ráhúzod az egeret az egyes lapokra, le tudod őket rögzíteni, és akkor állandóba ott maradnak.
  • simonl #1357
    Sziasztok,

    Firefox mellé telepítettem ma a Chrome -t, egyelőre még nem alapértelmezett böngészőnek. Megnyitáskor látom, szépen importálta a könyvjelzőket és a benne lévő mappákat.
    Kérdésem az: miként tudom a Chrome kezdőlapján beállítani, hogy azon a nyolc lapon ugyanazok az általam kiválasztott oldalak legyenek? Gyakorlatilag ezt szeretném a kezdőlapnak.

    Köszönöm a türelmes válaszokat
  • WorldTorrent
    #1356
    chromeba van update? 5-os meg mindig beta?
  • Picar77
    #1355
    köszi találtam is
  • Airbus A380
    #1354
    itt kukkerolj szét
  • Picar77
    #1353
    nem reklámokkal van bajom hanem egyes emberek facebookos képeivel :D
    de akkor felejtsétek el :P
  • Airbus A380
    #1352
    Ha felfedeznek hibát a 4-es Chrome-ba azt a javítást ugye meg kapja az 5 béta is ?
  • Airbus A380
    #1351
    most én is elhatároztam hogy nem blokkolgatok semmit.



    No meg aki blokkol az gondoljon bele hogy a reklám miat ingyenes a net. (nagy része)
  • Rundstedt17
    #1350
    nem értem ezt a sírást...már ezerszer ki lett tárgyalva hogy Chromon nincs blokkoló aki blokkolgatni akar használja azt a rokkant lassú rókát.Remélem amúgy nem is tesznek be blokkolót meg egy csomó kiegészitő vackot mert akkor a Chrome sebességének annyi is lenne.Bár ha neked jó van olyan blokkoló hozzá ami azután blokolja a képeket mikor már betöltött de szerintem az úgy elég értelmetlen
  • Airbus A380
    #1349
    Ízlések és pofonok szerintem túlélhető az a negyed perc.
  • Picar77
    #1348
    hi :D
    van arra megoldás már chromban hogy bizonyoos képeket(jpg, gif...) lehessen blokkolni ?
    az abdblockot már felraktam de nem sikerül benne ilyet elérnem mert nem találtam benne olyat mint ff-ben hogy kép blokkolása :(
  • zeli
    #1347
    LastPass
    Nem tudom, hogy exportálni lehet-e vele, hirtelen ezt találtam.
  • nesto
    #1346
    16mp első indításnál, ez idő alatt a chrome-ot 8szor indíthatnám el. ez tényleg nagyon zavaró, én is ezért hanyagolom a ff-t. egyetlen negatívum, hogy nem tudom ezeket a k**tt jelszavakat exportálni, hogy win reinstall után is elérhetők legyenek és nekelljen mind a 40et újra egyenként begépelni.
  • Shep
    #1345
    Nekem is, de akkor is zavaró az elején.
  • Airbus A380
    #1344
    Azt nekem gép bekapcs. után az első indulásnál csinálja utánna általába elindul 5-10mp alatt
  • Shep
    #1343
    Félre érted nem ezzel van gondom, hanem a chrome/opera betöltődik pár mp alatt, addig a fájerfoxnak kell 20-30 mp is, bár már javult a helyzet, mert 2.x-es veziónál volt amikor majd 1 percet is várnom kellett. Mindenesetre azért megnézem azt amit linkeltél. köszi.
  • Airbus A380
    #1342
    ez kell neked FF-re (kipipálod a kockát és felteszi)
  • Airbus A380
    #1341
    FF nem állytgattad nem tömted tele bővitménnyel ? Nekem 2 bővitménnyel kb Chrome szintű sebességet produkál.
  • Rundstedt17
    #1340
    Így tökéletes ahogy van
  • Shep
    #1339
    Nem hiszem el ,hogy nincs ehhez a böngészőhöz bookmark sidebar, hogy tudták ezt kihagyni????? Operában bezzeg van, de ott meg nem tudom úgy belőni a dolgokat, mint itt. Fene megeszi ,hogy egyikben ez a jó másikban meg az, de nincs egy olyan böngésző amiben minden jó. Fájerfokszban minden van ,de szar lassú. ÁÁÁÁÁÁÁ.
  • nesto
    #1338
    jelszavakat hogyan lehet exportálni a programból?
  • Shep
    #1337
    Kösz, megnézem.