6043
Egy böngésző a Google-től.
  • berczely
    #1720
    Mind1 közben már meglett.
  • berczely
    #1719
    Letölthető már az a verzió amiben benne van a magyar helyesírás ellenőrző?
  • Airbus A380
    #1718
    Semmit a Chrome ba szögezd le őket van a lapoknál olyan rajz szeg szerű ikon azt nyomd meg és akkor rögzíti. Csak az oldalak képei tűnnek majd el de az oldalak nem.
  • simonl #1717
    Sziasztok,

    A CCleaner -ben mit kell beállítanom ahhoz, hogy ne törölje a kezdőoldalnak beállított "új lap" funkcióban a beállított oldalakat??

    Köszönöm
  • Airbus A380
    #1716
  • ldavid
    #1715
    de mi így szeretjük... :D

    NoName: alapból biztos nem, szerintem még kiegészítő sincs ilyen
  • Jim Morrison
    #1714
    514 hibat ir ki forum fooldalra :D
  • N o N a m e
    #1713
    Hali! A könyvjelző eszköztáron levő oldalak favikonjait valahogy el lehet-e tüntetni? Úgy, hogy csak az oldal neve látszódjon.
  • Airbus A380
    #1712
    Megmondtam neki ne kérdezősködjön :)


    Szerinted ez a béta már stabil ajánlhatom másoknak is? (ugyebár a helyesírás néző elég fontos )
  • Ability
    #1711
    Ha már fejlesztői bővítmények, itt egy kis kiegészítés: Pendule, Web developer ;)

    Előzőhöz még: a geolocation helymeghatározás jelenleg szinte csak az okostelefonok platformjait érinti leginkább. Notikba is nyomatnak már olykor hozzávaló cuccot, de értelemszerűen ez a mobil platformokra lesz kihegyezve. Viszont az IP cím, MAC address (amennyiben visszkövethető) már most is hordoznak ilyen információkat, már csak "szabályszerűsíteni" kellene. Plusz lesznek még itt RFID chip-ek is, stb.
  • ldavid
    #1710
    a giroszkópos weboldal jó ötlet :)

    egyéb: HTML validator extension
  • Ability
    #1709
    Sok lehetséges megoldás van. Az újabb és minőségi notikba tesznek valamilyen (általában alapszintű) GPS-t (bár elég ritka). A publikus WiFi hotspot-ok alapján is eléggé pontosan be lehet határolni a tartózkodási helyet. Illetve 3G esetén a tornyok háromszögelésével is be lehet határolni egy eléggé pontatlan mértékben, ez olyan kb. 100 méteres nagyságrendet jelent.

    Plusz ami poén, hogy az új notikba egyre intenzívebben raknak giroszkópot is, amivel lehetne készíteni döntésérzékeny weboldalakat, amik például elfordulnak a megfelelő szögbe, ha ferdén tartod a gépet.

    Airbus: mindenképpen rá fog kérdezni, de egyelőre szinte még semmilyen weboldal/webes alkalmazás nem kezeli ezeket az információkat. Illetve nem hiszem, hogy az átlagembernél lehetséges lenne a megvalósítás, a tornyok háromszögelését nem igazán szokás használni, jobb megoldás meg nem igazán van úgy a natúr környezetben. Ráadásul ehhez is 3G mobilinternet kellene.
  • Airbus A380
    #1708
    Akkor elvileg bármi van bepipálva semmit se tehet ?


    köszi.
  • ldavid
    #1707
    mit használ amúgy? 3G?
  • Ability
    #1706
    Nem is hiszem, hogy neked ez a szolgáltatás egyáltalán elérhető lenne. Szinte kizárólag csak notebook-okban van ehhez szükséges hardver, ráadásul azokban is alig-alig. Aero Peak meg értelemszerűen nem elérhető nálad XP alatt.
  • ldavid
    #1705
    aham
  • Airbus A380
    #1704
    ugye az alsót jelöljem be ha nem akarom etzt az azonosítósdit? bár szegényes angol tudásom szerint is csak az van beállítva hogy kérdezze.


  • Airbus A380
    #1703
    Én nem találtam ilyen beállítást.


    XP-n nincs ez hogy ablakonként 1 ikon a tálcán.
  • Ability
    #1702
    Aero Peak a neve, beállításokban kikapcsolható. (Pontosan nem tudom hol, mert én linuxot használok).
  • Airbus A380
    #1701
    Az új bétába már magyar helyesírás ellenőrző is van.
  • bcrics
    #1700
    Hello,Frissítettem a Böngészőt 5.0.366.2 erre a verzióra és ha tobb fület megnyitok benne akkor azokat a tálcán külön kezeli a win7.
    Az előző verzióban csak akkor volt több megnyitott ablak a tálcán ha röbb böngészőt nyitottam meg,tehát hiába volt 12 fül megnyitva a böngészőben a tálcán csak 1 db Chrome ikont láttam,,most ahány fül annyi ikon van,

    Hol tudom beállítani hogy ne kezelje ezeket a lenyitott füleket külön?vagy vissza kell raknom a régebbi verziót?
  • bertino
    #1699
    nem is olyan rossz ez a google chrome.
  • echte
    #1698
    1. #1370
  • Airbus A380
    #1697
    a bfilternek hogy kell megmagyarázni hogy bizonyos oldalakat ne szűrjön?
  • alcotb
    #1696
    Nagyon köszi.A #2 a nyerő!Mostmár csak egy 1,5 cm-es csíkot foglal el a chrome.
  • ldavid
    #1695
    +1 only-ikon változat
  • ldavid
    #1694
    ilyesmikre gondolsz? [URL=https://chrome.google.com/extensions/detail/jdnejaepfmacfdmhkplckpfdcjgbeode?hl=en]#1[/URL] [URL=https://chrome.google.com/extensions/detail/ajgmnekpakhkbnhehnpkminifbpmkghg?hl=en]#2[/URL]
    ctr+b -vel eltűntethető a könyvjelzősáv
  • alcotb
    #1693
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1220389548&no=1636]#1636[/URL] -ra nincsen megoldás?
  • Jim Morrison
    #1692
    :D
  • berczely
    #1691
    Ennyi.
  • Airbus A380
    #1690
  • ldavid
    #1689
    na, ennyire gyors a Chrome :)

  • sniper2000
    #1688
    Köszönet a kimerítő válaszért!Így már érthető a jelenség!Üdv!
  • Ability
    #1687
    Nálam linuxon például a VLC-nek van ilyen beépülő pluginja, magától beágyazza magát nem flash alapú videóknál.
  • ldavid
    #1686
    1. szerintem nem, vagy inkább passzolom
    2. szerkesztésnél törölheted a nevüket
  • FGB
    #1685
    Lenne két kérdésem:
    1.) Kitudom menteni/exportálni a mentet jelszavakat ha újra akarom rakni a gépet vagy mindent egy pappíra fel kell írogatnom?
    2.) A könyvjelzőknél nem lehet beállítani, hogy csak az ikon jelenjen meg a név ne?
  • Airbus A380
    #1684
    Eddig Chrome alatt még nem omlott össze nekem azért kérdeztem itt is.. :(

    " Főleg, hogy ha ki lehet váltani beépülő videólejátszókkal."


    hogyan, ?


    "Lassítania egy erősebb gépen nem észrevehető mértékben kellene. "


    igen azon nem de én észreveszem :)
  • Ability
    #1683
    Ha nem valami igénytelen, sok flash reklámmal rendelkező oldalon vagy, akkor nem lassít semmit. A reklámok kiszűréséhez viszont kell egy minimál többlet erőforrás, de ez csak az oldal betöltésekor jelentkezik abban a pillanatban. Lassítania egy erősebb gépen nem észrevehető mértékben kellene. A kiszűrés után (ha arra szükség van) felszabadítja a foglalt memóriatöbbletet is.

    #1682: elmondták már ezerszer, hogy NEM fejlesztik a DivX Webplayert, teljesen leállt az egész. Ha nem szereti, akkor nem szereti, használj másik böngészőt. Senki sem fogja törni magát egy olyan dologért, ami fél éven belül teljesen eltűnik a webről és előtte sem használta a kutya sem. Főleg, hogy ha ki lehet váltani beépülő videólejátszókkal.
  • Airbus A380
    #1682
    összeomlik a DivX miért ?
  • Airbus A380
    #1681
    és ha nem blokkolom a reklámokat akkor sokat eszik a gépből ?


    engem idegesít hogy előbb betölti majd kiugrik a reklám akkor inkább töltse be és legyen ott.


    így egyébként gyorsabb is nekem blokkoló nélkül.