6043
Egy böngésző a Google-től.
  • JoeFromHun
    #1880
    Sziasztok!

    Mostmár tényleg nem értem... hány vonalat indít még az útjár a Chrome?
    Vagy most mit akarnak ebből kihozni?
    Mondjuk én az SRWare Iron-t használom nekem nagyon bejött. :)
    De azért ha valaki vágja a kérdésemre a választ megsúghatná nekem .. Köszönöm!
  • Narxis
    #1879
    Én már használom is, eddig jó.
  • Airbus A380
    #1878
    A 6-ost én nem merném használni :)


    Bár nem a Chrome az első számú webnézegető eszközöm (magyarul ez nálam azt jelenti hogy csak akkor indítom ha épp kedvem van általába nem azzal nézelődöm) de amikor épp használom akkor az stabil nem csuklik össze.
  • Narxis
    #1877
    Kösz, beta channelre feliratkoztam de azt írta megfelelő vagy frissebb verzióm van.

    Am. ha a Névjegyre kattintok ott elkezdi keresni a frissítést de azt írja A szerver nem elérhető(hibakód: 3).
  • Ability
    #1876
    http://www.chromium.org/getting-involved/dev-channel

    Ide iratkozz fel, magától frissít a fejlesztői verziókra.

    Dev channel: minden nap frissít az aktuálisra, sokszor instabil, inkább fejlesztőknek.
    Beta channel: ritkábban frissít, azok elég jól össze vannak kapva, hibák nem igazán vannak benne.

    Egyébként szerintem felesleges, csak mint opció mondom. :]
  • Narxis
    #1875
    omg

    Google Chrome BETA 6.0.401.0
  • Narxis
    #1874
    Ki volt takarítva és 8 kieg. volt összesen. Itt már rég nem erről szól a történet.
  • Airbus A380
    #1873
    itt tudod élesíteni. De a legtöbb élesedik mikor felrakod.
  • Airbus A380
    #1872
    szívesen
  • Arkon
    #1871
    Csak tipp mert már elég régen használtam a Chrome-t.
    Jobb oldal felül katt a 'csavarkulcs' ikonra majd a legördülő menüben a 'Kiterjesztések'.
  • simonl #1870
    Sziasztok,

    Bővítményt szeretnék telepíteni a böngészőmhöz, ez meg is történik de utána azt írja egy kis szövegbuborékban, hogy az Eszközök / Bővítmények menüpontban tudom "élesíteni vagy aktiválni az adott bővítményt.
    Na olyan nekem nincs....:)

    Kérhetnék némi hozzáértő segítséget??

    Köszönöm
  • Ignore
    #1869
    Köszönöm.
  • Airbus A380
    #1868
    Továbbá nekem nem jegyzi meg az előzményeket stb stb és máris nem indul lassan és nem is lassú a böngészés se. (meg persze nincs benne 5ezer kieg.)
  • Airbus A380
    #1867
    itt


    meg tedd fel ezt ez is tisztít valamit benne. eszközök menü legalján tudod üzembe helyezni de a képen ez is látszik.
  • Ignore
    #1866
    Azt hol kell? Mármint a kitakarítást az FF-ben?

    Bocsi a nagyon láma kérdésemért.
  • Aquir
    #1865
    Annyi bőven elég, hogy előhívja a megfelelő oldalalakat (mikor már kezdem gépelni a címsorba), amiket már megjegyzett (+ autofill)
  • Airbus A380
    #1864
    FF-t kitakarítod és máris gyorsan indul.


    A Chrome-nál is észrevettem már ha nincs takarítva lassul.
  • Airbus A380
    #1863
    "Kedves nézők!

    Sajnos az MTV online adása nem folyamatos, csak az internetes sugárzásra engedélyezett műsorok alatt éhető el.

    Megértésüket köszönjük."

    Azt hiszem te nem tuttál MTV-t nézni.
  • ldavid
    #1862
    mert a popup az tényleg sokkal jobb...
  • Aquir
    #1861
    Jah, a Firefoxnak kell olyan kiegészítő (Download statusbar) ami a Chomeban alapból bennevan :)
  • berczely
    #1860
    Hát ezaz hogy új lapon...ez de hülyeség...
  • katakpult
    #1859
    van olyan, hogy mutatja a külön letöltéseket és akkor ugyan úgy látod mint az FF-ben! csk új lapon nyitja meg nem külön ablakban!
  • berczely
    #1858
    Van valami letöltés vezérlő cucc a krómhoz?

    Olyasmi kéne mint ami a FF-ban van, ilyen kis egyszerű külön ablakos módszer.
  • Airbus A380
    #1857
    Nekem nincs is benne reklámblokkoló Flash block elvileg még betöltés előtt elfogja az izgő mozgó villogó izéket. A többi nem zavar.
  • Airbus A380
    #1856
    Nekem igen.
  • Narxis
    #1855
    Am. laptopra is feltettem és ott tapipaddal állati jó görgetni, SmoothScroll kiegészítőt arra is feltettem.
  • lck
    #1854
    Nincs szuper gépem az igaz, de az említett oldalak Opera, sőt FF esetében is sokkal gördülékenyebbek. Tehát: jobban is meg lehet csinálni :))
  • Ability
    #1853
    Amíg volt IWIW-em jó volt, régi és az új designal is. Humoros és aranyos topikban sem volt még semmilyen gáz. Elképzelhetőnek tartom, hogy egy gyengébb gépen pár helyen van vele probléma, nekem még nem volt sehol sem.
  • Narxis
    #1852
    Hááááát, egyre lassabban indult a Fox, Operat is kipróbáltam mikor megjelent a leggyorsabbnak kikiáltott 10.5-ös verzsön, de az nem tetszett, gondoltam adok a Chrome-nak is egy esélyt aztán bejött. :D A Chrome-ban megvan a Firefox testreszabhatósága és az Opera gyorsasága.
  • lck
    #1851
    iwiw ?
  • Ability
    #1850
    Ha a beállításokban jól konfigurálsz, akkor nem látszódik semmilyen villogás sem, rögtön elrejti. SmoothScroll természetesen nem annyira tökéletes mint az Operában, ezt leginkább a teljesítményigényre értem. Működésre viszont teljesen jó, nekem még jobban is tetszik, abszolút sehol sem látok belassulást vagy bármi egyebet.

    Narxis: a közelmúltban nem voltál te Chrome ellenes? Honnan jött a felvilágosulás? :D
  • Narxis
    #1849
    Jó, hogy mondod, az tetszett Operában nekem is, de csak az az egy. Am. feltettem egy ilyen kieget, hogy SmoothScroll, ez sokat javított.

    Kösz, elég lesz egy reklámblokkoló amibe belerakhatom ajnasz filterjét, mert Outpost Pro tűzfalat használok és abban van egy agresszív reklámblokkoló, tökéletesen együttműködik Chrome-al.
  • lck
    #1848
    Hát nemtom - görgetés simítottságában Opera 25ször veri.

    Adblockból AdThwart talán a legjobb hozzá.
    De ez is csak úgy szűr hogy sokszor egy pillanatra látszik a reklám.
  • Rundstedt17
    #1847
    bizony,bizony ez nem az a mozgássérült róka :D
  • Narxis
    #1846
    Iwiw nem érdekel, nem vagyok regisztrálva oda. Humoros aranyos megnéztem, nem láttam problémát. De amúgy biztos vannak hibái, remélem nem sok mert szeretnék ennél a böngészőnél maradni.

    Szinte lobog a hajam a gyorsaságól mikor indítom vagy böngészek.. :D Opera 10.5-öt is próbáltam az is gyors, de azt valahogy nem tudtam megszokni, itt minden kézreáll az első perctől kezdve.

    AdBlock-ból mit érdemes feltenni? Ami bannerba van azokat? Nem lassít több szűrő/kiegészítő mint Fox-nál?
  • lck
    #1845
    És iwiw kezdőlapján a hírfolyamot jól görgeti ?
    Humoros aranyos képekkel telerakott oldalait jól görgeti ?
    Mert pl. ezek az oldalak nálam gyakorlatilag használhatatlanok.
  • Narxis
    #1844
    Sziasztok!

    Meg kell követnem a a Chrome-ot, feldobtam az 5-ös verziót, eléggé megtetszett, már töröltem is a Fox-ot, remélem nem lesz probléma. Nagyon tetszik, nem sok kiegészítőt használtam Firefox-ban, de amiket használtam azt megtaláltam Chrome-nál is. Nagyon gyorsan indul, gyorsan tölti be a lapokat, minden kézre áll több évnyi Firefox használat után is.

    Azt szeretném kérdezni, hogy ez a sandbox dolog, hogy működik benne? Folyamatosan fut vagy valahogy aktiválni kell?
  • nesto
    #1843
    Oké, köszi
  • Ability
    #1842
    Hát igen, ilyen szempontból elég primitív és buta a Chrome. De ugye az alapfeltevés az, hogy mindig mindennek működnie kell közbeavatkozás nélkül. Nem hiszem hogy átveszi a helyét, illetve elég intelligensen kezeli az ilyeneket, viszont egy ilyen rendszer sosem lehet tökéletes. Az "about:plugins" alatt pár dolgot be lehet állítani, le lehet tiltani bizonyos beépülőket, csak ez elég gyér, problémám mondjuk még nem volt vele.

    A többiek pedig mondták, hogy náluk sem jó, tehát a hiba valószínűleg nem nálad van.
  • nesto
    #1841
    Igen, de más böngészőkbe tudtam állítgatni, hogy milyen kiterjesztést mivel nyisson meg stb. Itt nem találom, mert ha tényleg ez a gond akkor csak átkellene állítani