Elkészült az Asus bambuszlaptopja

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sanyix
#13
Azon gondolkodnak, fõleg az asus. Csináljunk mindent a legolcsóbban, spóroljuk le a hûtést innen onnan, jó lesz az szalonnasütésre, csináljunk a legszarabb és legolcsóbb mûanyagból leszorítókereted, úgy hogy még azt a szar mûanyagot is kispóroljuk, nembaj ha eltörik anyagfáradás legalább fizikai sérülés és nem kell garanciában javítaniuk. Spóroljunk a szoftverfejlesztésen is, csináljunk 2 perc alatt egy bios, minõségellenõrzést hagyjuk ki, hemzseg a bugoktól, de talán senki sem veszi észre. Ez az asus, de asszem ez egyre jobban általánossá válik a számtechben.

Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.! SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)

#12
Nincs semmi baj a dvd elõlapjával mivel cserélhetõ általában, és ha jól megnézed oldalt nincs bambusz borítás. Vagy már jön a bambusz pendrive is? <#wow1>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben, de akkor sem szívja!

Warton
#11
Jah, aztán ha elromlik a DVD benne akkor akár tökön is szúrhatod magad mert ilyen színû elõlapos DVD lejátszót nem találsz égen-földön se.

Tinman
#10
Egyik nagy kedvencem:



Nem csúnya ez a noti, de hogy 300k felett lesz az 100%.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#9
Amíg a "felyüket" hejesen le tudlyák írni, addig hadd készítsenek azt amit õk akarnak.

Ittvan mire vágytál, A világító ágytál.

vajon kiki
#8
szerencsére azért nem ilyen vészes a helyzet, ezt a szériát nyilván nem sorozatban fogják gyártani, hanem csinálnak belõl max. néhány száz vagy talán ezer darabot, viszont legalább így egy kicsit környezetbarátabb ( ha sokkal nem is) a gyártástechnológiája. mindenesetre a fa borítás miatt valószínûleg meglehetõsen kényes, ha lakkozott akkor a hõmérsékletre , ha nem akkor pedig a nedvességre érzékeny , a mechanikus karcolhatósága pedig mind a két esetben alulmúlja még a leg"gagyibb" mûanyagokat is, nemhogy a magnézium burkolatú notikat.

összességében valóban elég elvetemült 5let fából borítást készíteni egy ilyen érzékeny mûszaki eszköznek, és elsõsorban sznoboknak készül.

TomcatIVD TYAN board,2xP1 Tillamook 166MMX,48MB RAM,Matrox G550 32MB VGA, 4.3 IBM SCSI HDD,Hitachi SCSI DVDRW,SB16+Gravis Ultrasound,Realtek8019 LAN, Adaptec PCI2SCSI2 card,XP Pirate,bootup: 33s

HöfEE
#7
Jogos a helyesbítés 😊

Warton
#6
Nem, ezt hívják kartellezésnek.

rigidus
#5
Szegeny pandak, ha ebbol tomeghiszteria lesz... Mar latom ahogy Szecsuanban minden bambuszultetveny korul irtjak oket.

HöfEE
#4
Most aztán mondtál egy okosat! Büszke lehetsz magadra. A hardvereket így is marha olcsón állítják elõ nagyrész fejlõdõ országok üzemeiben. És egyébként ha körbenézel a világban akkor láthatod, hogy nem csak az IT cégek, de minden más gyártó csak azon gondolkodik hol gyárthatja le a legalacsonyabb költségekkel a termékeit. Az megint más kérdés , hogy utána marha drágán adják el a termékeket. Ezt hívják profitnak..

#3
szmsz. kapják be

#2
Az élõ (v. lagalább is életlen) példa az informatika terén, hogy milyen hülyék dolgoznak. Inkább azon törnék a felyüket hogy hogyan lehetne olcsóbban elõállítani a hardvereket.

#1
Aranyos.