9
  • Tetsuo
    #9
    Viszont ha szlovakoktol rendeled, akkor nincs rajt jogdij hehe.
  • Magnificat
    #8
    szerintem nem megfigyelhető, ha titkosítva van az adat... a hard drive party meg szerintem azért jött divatba, mert iszonyat olcsók a vinyók (750 gigás 20k-ért pl...) és sokkal könnyebb összejönni közeli embereknek, zsebükben 2-3db ilyen 750 gigás vinyóval, mint a mai netekkel ugyanezt az adatmennyiséget csereberélni...
  • Scamp
    #7
    Jobbat mondok: Jön a winchester cserélgetős korszak :)

    Egyéb iránt nem a honlapon keresztül tudja meg a szolgáltató, hogy milyen tartalmat tölt le az illető, hanem, mint minden hálózatban, képes figyelni az adatforgalmat és ez alapján tud tiltani.Ennek kiküszöbölésére jött (újra) divatba a hard drive party, mint, ahogy egy korábbi cikkben volt. :)
  • haxy27
    #6
    épp ezért nem illegális ha kifizetem a minden adathordozó után a jogdijat akkor hogy lehet valami rajta illegális ha meg az akkor hogy kérhetnek pénzt? a kettő üti egymást. vagy nem? Beszedik a lóvét mert hogy illegális tartalom van rajta úgyis és ha rámásolom akkor megbüntetnek mert hogy nem fizetem ki a jogdijat.
  • Mcsiv
    #5
    a kiadok azzal sem jarnak rosszul, mivel a nyers adathordozok után bizony-bizony ado formajában kifizeted azt hogy esetlegesen illegalis tartalmakat tarolsz rajta (ha csak csaladi fotokat tarolsz, akkor is)
  • Frosty01
    #4
    ezek höyék. ezzel csak azt érik el hogy majd visszatér a régi cdírogatós korszak. :|
  • vajon kiki
    #3
    Nekik is csak ugyanazt tudom javasolni. Torrent letöltésnél minden esetben használják a titkosítást így a jogvédő szervezeteknek semmi bizonyítéka nem lehet arra vonatkozóan hogy kalózos filmeket töltöttek le. Balee66: neked pedig a Xerobank nevű böngészőt ajánlom ha ilyen jellegű problémád van.
  • balee66
    #2
    Múltkor meg akartam nyitni egy youtube videót, erre: "This video is not available in your country"

    Nah mondom fasza...
  • Tetsuo
    #1
    Seine hure Mutters!